دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 74

موضوع: ولادت با سعادت رئیس جمهور محبوب؛ مبارک !

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    خلباني
    ارسال تشکر
    115
    دریافت تشکر: 466
    قدرت امتیاز دهی
    196
    Array
    Messiah's: لبخند

پیش فرض پاسخ : ولادت با سعادت رئیس جمهور محبوب؛ مبارک !

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه راد نمایش پست ها
    همشون از يه كرباسن چه احمدي نژاد چه روحاني چه هاشمي چه موسوي چه كروبي چه خاتمي چه .....همشون با وعده وعيد اومدن با اختلاص هاي كلان و هاپولي كردن اموال عمومي و فرار(زيردستان) رفتن!!
    اين ما مردميم كه داريم پاسوز افكار و خيانتهاي پنهان يه عده ادم منفعت طلب ميشيم كه گندشم يكي پس از ديگري بالا مياد !!!گرچه خيلياش هنوز بالا نيومده!!!
    شبكه هاي تلويزيونمونم كه نون خور دولت و مقامات!!!!خداخيرشون بده اجازه رو كردن ندارن وگرنه مملكت...!!!شبكه هاي ماهواره هم يه سري اقراق و دوروغ و تحريك...!!!!
    اين ماييم كه بايد جستجو كنيمو دنبال واقعيت و حقيقت باشيم و كلاهمونو قاضي كنيم!!!همين!
    قضاوتتون به جا نيست
    يك قصه بيش نيست غم عشق و وين عجب ، كه هر از زبان كه ميشنوم نا مكرر است ...

2. 2 کاربر از پست مفید Messiah سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    ارسال تشکر
    10,614
    دریافت تشکر: 19,174
    قدرت امتیاز دهی
    3108
    Array
    تووت فرنگی's: لبخند

با این مردمان نیاز به دشمن نیست ...
    همین.
    دلم تنگه پرتقالِ من!

4. 2 کاربر از پست مفید تووت فرنگی سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ...
    ارسال تشکر
    514
    دریافت تشکر: 840
    قدرت امتیاز دهی
    369
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar ArTeSh Bod Dadbin نمایش پست ها
    یک بار خواستم یه جس تار بی حاشیه داشت باشمآ!

اگر یقین داری روزی پروانه میشوی بگذار
    روزگار هرچه میخواهد پیله کند
    !!!

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    خلباني
    ارسال تشکر
    115
    قدرت امتیاز دهی
    196
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط هارمونی کا نمایش پست ها
    با این مردمان نیاز به دشمن نیست ...
    همین.
    شفاف صحبت كنيد

منظورتون چيه ؟

7. 2 کاربر از پست مفید Messiah سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

نقل قول نوشته اصلی توسط Capello نمایش پست ها

يعني چي اقا اين چه حرفيه كه ميزنيد؟! تورو خدا بسه ادم ناراحت ميشه اين حرفاي بي ارزش و بي سر و ته رو ميشنوه

ساده لوح كيلو چنده شما ٨٠ ميليون ادمو ميبره زير تيغ محاكمه به چه حقي ؟ شما ديدت در حد چند نفره كه به خودت اجازه همچين حرفي رو ميدي

اينجا ايرانه كه باشه مردمش يه سري عقايد دارن كه دارن دليل بر اين نميشه هر كي هر كاري دلش خواست بكنه كه

مثل اين ميمونه من دكتر باشم بگم خب چون مريض هام اول نميفهمن هر دارويي شد تجويز ميكنم دوم چون خوشتيپ شارپ نيستن من رمق درمانشونو ندارم

اقا من نميفهمم شما تو چه حال و هوايي هستين به اميد مسئولاي كشور نباشه يعني چي ؟! امار بيكاريو ببين امار فقر جامعه رو ببين

شكاف طبقاتي پاره شده بابا يه عده بدون كار كردن از سر صدقه سري اقازاده بودن و دولت اعتدال دارن هر روز ميرنبالا يه عده هرچي كار ميكنن روز به روز ميرن پايين مردم خودشون بخوان چيه

وظيفه دولت نوكري مردمه وظيفه اقاي روحاني نوكريه مردمه وظيفه مسئولا رسيدن به درد مردمه
    وظيفه دولت ابتدا اباد كردن درمان امنيت و اموزش اين مملكته اقتصاد بسته به اين سه تا
    اقا شما تو كدوم دنيا سير ميكني ؟!

حقوق كمه تورم زياده نون كرونه معيشت مردم به سختي صورت ميگيره پس كي مقصره ؟!!!! ننه بزرگ من مقصره؟!

اقا تحريما شده محل روزي يه عده از خدا بي خبر !!!!!!

اقتصاد مملكت بر اساس نفته خب سوپري محل كه نميتونه بياد تصميم بگيره اقايون دستگاه نظام بايد چاره انديشي كنن

مردم كه شدن موش ازمايش گاهي

ببينم چندتا كشور بودي اقاي مهندس ؟تو ايران جقدر به حقوق و حق اين مردم احترام ميذارن و حق مارو ميدن ؟ با چقدر از قشر مردم سازگاري داشتي و مبادله نظر كردي جناب مهندس ؟

ببين اين حرفاي من از سر گشنگي نيستا از بچگي تو ناز نعمت بزرگ شدم جناب و رو پاي خودمم بودم اونقدري هم دارم كه نخوام كار هم بكنم تا اخر عمر عيوني زندگي كنم انقدر پشتم كرمه توپ تكونم نميده ، حرفاي من از سر درد اين مردمه تعجب ميكنم از شماها

دلم ميتركه از حرفاي شما
    جوش نزن عزیزم.اگر شما تو ناز و نعمت بزرگ شدی و مردم رو تو سختی دیدی
    من از جنس همون مردمی هستم که تو سختی و گرفتاری بزرگ شده و هنوزم درگیرم اما با داشتن همچین مردمانی من حق رو به دولت میدم که به ریش مردم بخندن.و هیچوقت هم از دولت انتظار ندارم بیاد به داد من برسه چون میدونم نمیخواد و نمیتونه.

شما بهتره با دقت بیشتری متن رو بخونی.
    بله من میدونم مقصر دولت هست اما دولت یه منطقه حصار کشیده جدا از مردم نیست از بین همین مردم هست که مسئول میشن.
    مردم شدن 2 دسته.اونایی که حق بقیه رو میخورن. و اونایی که حقشون خورده میشه.
    ما فرهنگ زندگی درست رو نداریم.از سوپری سر محل بگیر تا وزارت خونه.
    وقتی سوپری محل برای دوستش شیر کنار میزاره و مشتری که میاد میگه شیر تموم شد انتظار داری رئیس و مسئول بیان موقعیت های خوبو به من و تو خبر بدن؟

پدر مادر های جوانان امروز که میشن جوانان نسل قبل چقدر اگاهی دارن از اینکه واقعا باید چگونه زندگی کرد و چگونه فرزند تربیت کرد و چی بهشون یاد داد؟خودشون چقدر بلدن؟

چند درصد از پدر مادر ها تونستن فرزندانشون رو پر و بال بدن و استعدادشونو پیدا کنند و اونارو درست تحویل جامعه بدند؟

چند درصد از پدر و مادر ها با جوانانشون مشکلات عقیدتی دارند؟

به نظرت پدر مادر ها به چند درصد از رفتارها و کارهای فرزندانشون اگاهی دارند؟

مشکل ما اینه که نسل قبل ما تعریف درستی از زندگی ندارن و حالا شدن پدر و مادر و نمیتونن تعریف درستی از زندگی به جوانان امروز بیاموزند

ایستادگی رو یاد نداد.زیر بار ظلم نرفتن رو یاد ندادن.روی پای خود ایستادن رو یاد ندادن.هدف های درست و بزرگ داشتن رو یاد ندادن.استفاده از استعداد ها و توانایی رو یاد ندادن.

چند درصد بیکار داریم؟چند درصد از جوانان با برنامه و هدف وارد دانشگاه شدند؟

خب با این وضع تفکر تو جامعه خب معلومه قشری تربیت میشه که فقط بلدیم بگیم دولت فلان کرد دولت بهمان کرد.بله همه میتونن بفهمن نون گرون شده.کار سختی نیست.اما نون گرون برای کسی سخته که پول کافی نداشته باشه.

خیلی از مردم به خاطر رعایت نکردن مسائل بهداشتی و سلامتی تو میان سالی دچار مشکلات تنفسی و قلبی و چربی و قند و ... میشن
    خب؟چقدر فرهنگ ورزش نهادینه شده؟

کار نیست؟چه کاری؟همه میخوایم نونخور دولت شیم؟که چکار کنیم؟چقدر از نظر علم کارافرینی عقبیم تو دنیا؟چند درصد از جوانان سعی کردن اول روی خودشون و تواناییهاشون شناخت پیدا کنند؟

من از دنیای بیگانه ای نیومدم داداش.من فقط میگم از کلمه دولت تو این کشور بخاری بلند نمیشه.چون اینا نمونه ای از بقیه مردم هستند.هروقت من و تو به داد هم رسیدیم اونم با علمو شناخت و تفکر درست(نه اینکه دوستی خاله خرسه بشه) اونوقت میشه انتظار داشت شخصی که نماینده یک شهر میشه هم با تفکر درست به داد مردم برسه.

تو بیا شورای شهر مارو ببینی تا 3روز از خنده نمیتونی رو پاهات بند بشی.چرا ؟چون هر کسی ایل و طایفه بزرگتری داشت انتخاب شد.هیچ اصول درستی برای انتخابشون وجود نداشت.

اونایی که اون بالا هستن نمونه ای از من و تو هستن فقط کاراشون بیشتر تو چشم هست.

تو فکر میکنی نسل جوان امروز که میشن پدر و مادر های اینده میتونن فرزندان درستی به جامعه تحویل بدن؟که از بین اون فرزندان مسئولانی برای حفظ این کشور انتخاب میشن.

9. 5 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    تکنولوژی اموزشی
    ارسال تشکر
    7,649
    دریافت تشکر: 2,149
    قدرت امتیاز دهی
    6006
    Array
    سمیه نجفی's: نگران

تولدشون مبارک

11. کاربرانی که از پست مفید سمیه نجفی سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    خلباني
    ارسال تشکر
    115
    قدرت امتیاز دهی
    196
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadshumakher نمایش پست ها
    من از جنس همون مردمی هستم که تو سختی و گرفتاری بزرگ شده و هنوزم درگیرم اما با داشتن همچین مردمانی من حق رو به دولت میدم که به ریش مردم بخندن.و هیچوقت هم از دولت انتظار ندارم بیاد به داد من برسه چون میدونم نمیخواد و نمیتونه.

بله من میدونم مقصر دولت هست اما دولت یه منطقه حصار کشیده جدا از مردم نیست از بین همین مردم هست که مسئول میشن.
    وقتی سوپری محل برای دوستش شیر کنار میزاره و مشتری که میاد میگه شیر تموم شد انتظار داری رئیس و مسئول بیان موقعیت های خوبو به من و تو خبر بدن؟

پدر مادر های جوانان امروز که میشن جوانان نسل قبل چقدر اگاهی دارن از اینکه واقعا باید چگونه زندگی کرد و چگونه فرزند تربیت کرد و چی بهشون یاد داد؟خودشون چقدر بلدن؟

چند درصد از پدر مادر ها تونستن فرزندانشون رو پر و بال بدن و استعدادشونو پیدا کنند و اونارو درست تحویل جامعه بدند؟

مشکل ما اینه که نسل قبل ما تعریف درستی از زندگی ندارن و حالا شدن پدر و مادر و نمیتونن تعریف درستی از زندگی به جوانان امروز بیاموزند

ایستادگی رو یاد نداد.زیر بار ظلم نرفتن رو یاد ندادن.روی پای خود ایستادن رو یاد ندادن.هدف های درست و بزرگ داشتن رو یاد ندادن.استفاده از استعداد ها و توانایی رو یاد ندادن.

خب با این وضع تفکر تو جامعه خب معلومه قشری تربیت میشه که فقط بلدیم بگیم دولت فلان کرد دولت بهمان کرد.بله همه میتونن بفهمن نون گرون شده.کار سختی نیست.اما نون گرون برای کسی سخته که پول کافی نداشته باشه.

خیلی از مردم به خاطر رعایت نکردن مسائل بهداشتی و سلامتی تو میان سالی دچار مشکلات تنفسی و قلبی و چربی و قند و ... میشن

کار نیست؟چه کاری؟همه میخوایم نونخور دولت شیم؟که چکار کنیم؟چقدر از نظر علم کارافرینی عقبیم تو دنیا؟چند درصد از جوانان سعی کردن اول روی خودشون و تواناییهاشون شناخت پیدا کنند؟

من از دنیای بیگانه ای نیومدم داداش.من فقط میگم از کلمه دولت تو این کشور بخاری بلند نمیشه.چون اینا نمونه ای از بقیه مردم هستند.هروقت من و تو به داد هم رسیدیم اونم با علمو شناخت و تفکر درست(نه اینکه دوستی خاله خرسه بشه) اونوقت میشه انتظار داشت شخصی که نماینده یک شهر میشه هم با تفکر درست به داد مردم برسه.

تو بیا شورای شهر مارو ببینی تا 3روز از خنده نمیتونی رو پاهات بند بشی.چرا ؟چون هر کسی ایل و طایفه بزرگتری داشت انتخاب شد.هیچ اصول درستی برای انتخابشون وجود نداشت.

تو فکر میکنی نسل جوان امروز که میشن پدر و مادر های اینده میتونن فرزندان درستی به جامعه تحویل بدن؟که از بین اون فرزندان مسئولانی برای حفظ این کشور انتخاب میشن.

اشتباه ميكني كه حق رو ميدي به دولت
    تك به تك
    جواب سوالاتو ميدم با دقت بخون
    ابتدا بسيار بسيار اشتباه ميكني كه از دولت توقع نداري دولت نوكر مردمه و وظيفه داره كه معيشت مردم رو سهل كنه كار رفاه اجتماعي بيمه و درمان و بهداشت اموزش و امنيت
    ايران ما روي سرمايه خوابيده ماليات دريافت ميشه از منابع طبيعي داره بودجه وارد دستگاه دولتي ميشه پس دليلي نداره احساس گناه يا خجالت يا شرمندگي كنيم براي خواسته هامون چون دولت وظيفه داره و دولت مردان وظيفه دارن در قبال حقوق دريافتي و حس مسىلويت كاري كه قبول كردن

لطفا دسته بندي مردم رو بذاريد كنار خيلي ها هم هستن نه حق ميخورن و نه ميذارن حقشون خورده شه اقا

چطور به خودت اجازه ميدي درباره ٨٠ ميليون ادم حرف بزني

اينم بگم اينايي كه درباره والدين گفتي - پدر مادر من به اين شكل نبودن خيلي هم ايده عال بودن
    و همينطور مطمئنا امثال پدر مادر من انگشت شمار نيستن و امارشون بيشتر از اين حرفاست

من محور حرفام رو به بخش تقسيم ميكنم و مينويسم اينجا اميدوارم مطالعه كني و تفهيم شه برات

١- مقايسه فرهنگ گذشته و حال حاظر و نقش دولت در چگونگي شكل گيري اين فرهنگ ( اموزشي - رفاهي - جامعه و مردمي )

٢- سيستم كار و آموزش دانشگاهي و ارتباط با دولت

٣- تاثير همگي بر اقتصاد

13. 4 کاربر از پست مفید Messiah سپاس کرده اند .

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar ArTeSh Bod Dadbin نمایش پست ها

خب شمام که عین نمایندگان مجلس حرف میزنی !

با چه منبع در آمدی توقع بهبود وضعیت اقتصادی رو دارید ؟

نفت تحریم شده و 50دلاری ؟!

یا رکود شدید اقتصادی ؟!
    به نظر من به نفع مردم شد ک نفت پایین اومد.
    اون قبلی که 100 دلار میفروخت هر بشکه رو, مازاد درامدو خیلی سریع اختلاس کرد.
    فرقی بینشون هست؟
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

15. کاربرانی که از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند.

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

اولا خواهشمندم خودتون رو عضو قشر خاصی از جامعه ندونین. چون این قشر حرمت داره
    دوما فرهنگ رو عمه بزرگه من باید بیاد درست کنه یا کسی که رسانه دستشه؟
    سوما مشکلات عقیدتی به دلیل نبود آزادی در جامعه و خفقان است.
    نکته آخر هم اینه که تمام اینها به سیستم اموزشی برمیگرده که بودجه سالانه اش حدود یک سوم مبلغ اختلاس خاوری بوده....

نسل امروز هم ثمره و نتیجه مستقیم جامعه امروز و دولت بی خاصیت امروزه
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

17. 2 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    خلباني
    ارسال تشکر
    115
    قدرت امتیاز دهی
    196
    Array

انتقال داده شد به صفحه بعد
    ویرایش توسط Messiah : 2nd January 2015 در ساعت 01:19 AM

19. کاربرانی که از پست مفید Messiah سپاس کرده اند.

صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)