دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: تشییع مرتضی پاشایی با حضور جمعیت طرفدارش

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    برق
    ارسال تشکر
    3,197
    دریافت تشکر: 2,287
    قدرت امتیاز دهی
    697
    Array

پیش فرض پاسخ : تشییع مرتضی پاشایی با حضور جمعیت طرفدارش

نقل قول نوشته اصلی توسط 312 نمایش پست ها
    ایشون ظاهرا مدیربرنامه های اون مرحوم بودند

آیا سمت افراد میتونه توجیه عمل اشتباه باشه؟
    اونم عکس گرفتن از قبر خالی!!!!
    باید الگو بقیه باشه،اون که اینکار را بکنه از بقیه چه انتظار داری؟؟؟؟

2. 4 کاربر از پست مفید MANE1371 سپاس کرده اند .

همكار تالار اخبار
    ارسال تشکر
    11,278
    دریافت تشکر: 11,277
    قدرت امتیاز دهی
    9184
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط MANE1371 نمایش پست ها

آیا سمت افراد میتونه توجیه عمل اشتباه باشه؟
    اونم عکس گرفتن از قبر خالی!!!!
    باید الگو بقیه باشه،اون که اینکار را بکنه از بقیه چه انتظار داری؟؟؟؟
    دوستان این تاپیک مربوط به اطلاع رسانی از مراسم تشییع پیکر مرحوم پاشایی بود و جای این بحث ها نیست؛ میتونید برای ادامه بحث به این تاپیک مراجعه کنید!!
    پیشاپیش ممنونم از همکاری تون

4. 2 کاربر از پست مفید saamaaneh سپاس کرده اند .

همكار تالار اخبار
    ارسال تشکر
    11,278
    قدرت امتیاز دهی
    9184
    Array

صبح امروز جمعی از دوستداران مرتضی پاشایی بر سر مزار وی در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) حاضر شدند و یاد هنرمند محبوبشان را گرامی داشتند.
    پدر مرحوم مرتضی پاشایی نیز در بهشت زهرا حضور داشت و به حاضران گفت: ترانه‌های پسرم را بخوانید. مرتضی از این کار خوشحال خواهد شد.
    جمعی از حاضران، به قرائت قرآن و فاتحه پرداختند و عده‌ای نیز ترانه‌هایی از مرتضی پاشایی خواندند.
    در اطراف قطعه هنرمندان، آثار ناشی از ازدحام جمعیت روز و شب گذشته دیده می‌شد.
    فیلم و عکس‌های زیر، تصاویر اختصاصی ایسنا از مراسمی است که صبح امروز (دوشنبه) بر مزار مرتضی پاشایی در بهشت زهرا برگزار شد.

6. 4 کاربر از پست مفید saamaaneh سپاس کرده اند .

همكار تالار اخبار
    ارسال تشکر
    11,278
    قدرت امتیاز دهی
    9184
    Array

آخرین اظهارات خانواده "مرتضی پاشایی" بعد از مراسم تدفین خواننده پاپ/ تشکر از مردم و نهادها/ انتقاد از شایعات فضای مجازی

مراسم تشییع پیکر مرتضی پاشایی روز گذشته یکشنبه ۲۵ آبان باشکوه برگزار شد و عصر‌‌ همان روز در بهشت زهرا در قطعه هنرمدان به خاک سپرده شد که با ناصر پاشایی پدر مرتضی پاشایی و عموی وی گفتگویی انجام دادیم.

ناصر پاشایی پدر مرحوم "مرتضی پاشایی" خواننده محبوب کشورمان که روز گذشته با حضور با شکوه مردم پیکرش تشییع و در قطعه هنرمندان آرام گرفت، در خصوص این مراسم گفت: من وقتی که در مراسم تشییع پیکر فرزندم حاضر شدم، فهیمدم که مرتضی فقط متعلق به من نیست، بلکه متعلق به تمام ملت ایران است.

وی بیان کرد: من وقتی ابراز علاقه و احساسات مردم را دیدم فرزندم را به ملت ایران تقدیم کردم و از همه عزیزانی که در مراسم تشییع و تدفین فرزندم عاشقانه عزاداری کردند تشکر می‌کنم.

همچنین عموی "مرتضی پاشایی" ضمن تشکر از حضور مردم در مراسم تشییع و تدفین پیکر "مرتضی پاشایی" گفت: من از همه طرفداران عزیز تشکر می‌کنم و زبان من در مقابل صحنه‌هایی که ما در مراسم تشییع دیدیم قاصر است. عشق و علاقه طرفداران مرتضی بسیار ستودنی است.

وی ادامه داد: ما شرمنده طرفداران مرتضی که از شهرهای دور و نزدیک آمده بودند، شدیم. زیرا ما به خاطر ازدحام جمعیت این امکان را نداشتیم که در ساعات برنامه ریزی شده پیکر مرتضی عزیز را تدفین کنیم.

عموی "مرتضی پاشایی" عنوان کرد: ما زمانی که راهی بهشت زهرا شدیم به دلیل ازدحام جمعیت از برنامه‌هایمان عقب افتادیم و امکان اینکه آمبولانس‌ وارد قطعه هنرمندان شود، نبود و در نهایت من همراه پدر مرتضی و یکی از اقوام که جانباز شیمیایی است وارد قطعه شدیم تا ارزیابی کنیم برای دفن مرتضی که ازدحام جمعیت باعث شد تا حال فامیل ما که جانباز شیمیایی بود، بد شود، و ما نگران شدیم در زمان تدفین پیکر خطر جانی برای ده‌ها نفر از طرفداران پیش آید و به همین دلیل تصمیم گرفتیم که زمان تدفین را جابجا کنیم و ما شرمنده آنها شدیم.

وی افزود: طرفداران مرتضی عزیز آمده بودند تا با سوز و گداز شاهد تدفین باشند، اما به هیچ وجه این میسر نبود و ما ناچار شدیم از این عزیزان بخواهیم تا بهشت زهرا را ترک کنند و مجبور شدیم در ساعات عصر پیکر "مرتضی پاشایی" را تدفین کنیم، اما درخواست ما از هواداران این است که با حضور در مزار وی با قرائت قرآن برای آرامش روح مرتضی و تسکین خودشان دعا کنند و واقعا عاشقانه دوستشان داریم.

عموی "مرتضی پاشایی" در پایان گفت: من تشکر ویژه از نیروهای امنیتی و انتظامی دارم که صمیمانه همکاری کردند و امیدواریم که درمراسم ترحیم مرتضی هم با همین آرامش و متانت که طرفداران از خود نشان دادند، با آبرومندی برگزار شود.

8. 2 کاربر از پست مفید saamaaneh سپاس کرده اند .

همكار تالار اخبار
    ارسال تشکر
    11,278
    قدرت امتیاز دهی
    9184
    Array

مراسم یادبودی به‌مناسبت درگذشت «مرتضی پاشایی» در تهران برگزار می‌شود.

براساس اعلام قرار است، مراسم شب سوم زنده‌یاد مرتضی پاشایی - خواننده‌ی جوان موسیقی پاپ - 27 آبان‌ماه در تهران برگزار شود.

اعلام شده است که این مراسم فردا (سه‌شنبه) ساعت 14 در مسجد امیرالمومنین، واقع در بلوار مرزداران، نبش خیابان ایثار تشکیل خواهد شد

10. 2 کاربر از پست مفید saamaaneh سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    1,826
    دریافت تشکر: 4,412
    قدرت امتیاز دهی
    2953
    Array
    BaAaroOoN's: جدید134

.
    ویرایش توسط BaAaroOoN : 17th November 2014 در ساعت 08:57 PM

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)