دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: پیام تسلیت هنرمند بزرگ مرتضی پاشایی عزیز

روابط عمومی کل سایت
    اکانت شخصی
    حسنعلی ابراهیمی سعید
    ارسال تشکر
    6,985
    دریافت تشکر: 13,883
    قدرت امتیاز دهی
    11416
    Array

smilee1 پیام تسلیت هنرمند بزرگ مرتضی پاشایی عزیز

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتم زده بـه انتظار بنشیند و این ، بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت

درگذشت هنرمند بلندآوازه کشورمان زنده یاد مرتضی پاشایی عزیزچنان سنگین و جانسوز است
    که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.

بدینوسیله این ماتم جانگداز را از طرف مدیریت و کادر مدیران انجمن و تمامی اعضای سایت علمی نخبگان جوان به،خانواده محترم ایشان و جامعه هنرمندان ایران صمیمانه تسلیت عرض نموده
    و برای بازماندگان صبر و اجر و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات طلب می‌نماییم.

و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی،جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید»

کاش امشب را نمی آمد سحر
    کاش گم در راه، پیک بد خبر
    دیده پر خون از غم هجران و او
    با لب خندان چه آسان بر سفر
    ای دریغ از مهربانی های او
    ای دریغ از خاطرات ناب او
    دست پر مهر ،آن کلام پرشکر
    نیست در جمع عزیزان او دگر
    درد ها پنهان به دل بودش ولی
    شاد و خرم چهره اش بر رهگذر
    در میان ما نباشد او دگر
    گنج پنهان شد به خاک و بی ثمر
    تا هنرمندی برفت از پیش رو
    اشک جاری گشت و بغضی در گلو
    جایگاه او بود جنت مکان
    یاد او ماند همیشه جاودان

ویرایش توسط روابط عمومی سایت : 14th November 2014 در ساعت 01:17 PM

با سلام و عرض خیر مقدم به حضور سبزتان در این انجمن
    از شما کاربر عزیز تقاضا داریم لطفا و حتما جهت آشنایی با فضای این انجمن مطالب لینک های زیر رو مطالعه فرمایید
    و چنانچه سوال یا درخواستی دارید قبول زحمت فرموده و از طریق پیام خصوصی با روابط عمومیدر میان بگذارید

همکار تالار سایر موضوعات سایت
    رشته تحصیلی
    میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    869
    دریافت تشکر: 1,210
    قدرت امتیاز دهی
    7761
    Array
    mohammad hossin79's: جدید95

پیش فرض پاسخ : پیام تسلیت هنرمند بزرگ مرتضی پاشایی عزیز

درگذشت مرتضی پاشایی را به خانواده، دوستان و هواداران این خواننده محبوب تسلیت میگیم. یاد و خاطره مرتضی عزیز مثل صداش همیشه برای ما ماندگار خواهد بود.از درگاه خداوند منان برای مرتضی عزیز آرزوی آرامش و آمرزش داریم.

همکار تالار زیست شناسی
    رشته تحصیلی
    میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    3,503
    دریافت تشکر: 4,071
    قدرت امتیاز دهی
    33715
    Array
    nedasoltani's: جدید65

واکنش هنرمندان به درگذشت پاشاییتعداد زیادی از هنرمندان کشورمان در پی‌گذشت «مرتضی پاشایی» با نگارش متن در فضای مجازی غم و اندوه خود را در این خصوص ابزار کردند.
    مرتضی پاشایی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان صبح امروز در سن 30 سالگی پس از مدتی مبارزه با بیماری سرطان درگذشت و بالافاصله هنرمندان و چهره‌های شاخص هنری در صفحات اجتماعی به این موضوع واکنش نشان داند.

واکنش هنرمندان نسبت به درگذشت مرتضی پاشایی را در زیر بخوانید:

رضا یزدانی:تنها صداست که میماند... مرتضى پاشایی رفت ولى صدا و ترانه هاش همیشه تو زندگى و قلب مردم و طرفداراش جاریه...روحش شاد
    الناز شاکردوست:دوستان متاسفانه من همین الان این خبر غم انگیز رو شنیدم? واقعاً نمیدونم واسه از دست دادن این هنرمند دوست داشتنى با اون صداى پُر از احساس و دل نشینش باید چه واژه اى گفت.. مرتضى جان تا همیشه جایت در بینمون خالیست.. ایمان دارم بهشتى در انتظار توست که بى تردید بهتر از این دنیاى پر از رنگ و ریاست.. شاید تنها چیزى که در این لحظات میتونه ذره اى تسکین دهنده دل همه ما دوست دارانت باشه همین صدایى ست که از تو تا همیشه به یادگار باقى است روحت شاد

بهنام تشکر:دوست داشتیم روزها بگذرن و هر لحظه از خبر بهبودى کامل مرتضى پاشایى بشنویم، اما متاسفانه صبح امروز این خواننده دوست داشتنى کشورمون به علت ایست قلبى درگذشت! این اتفاق رو به جامعه هنر، مردم ایران و خانواده محترم ‏پاشایى‬ تسلیت میگیم! بغضم گرفته وقتشه ببارم..چه بى هوا هواى گریه دارم... باز کاغذام با تو خط خطى شد..خدا این حس و حالو دوست ندارم!

پرند زاهدی:مرتضى رفت ... اما نام و نفس آسمانى اش ، مانا میماند...خانوادهء نازنینش، مهدى کرد ، افشین دهقان ،و مهمتر از همه حسین چاوشیان که بانى این آشنایى بودى، دل منهم ، چون شما بیتابه و بیقرار... خداوند صبر، صبر و بازهم صبر عطا کند.
    بهاره رهنما:مرگ به قول سهراب گاه با خوشه انگور می آید به دهان مرتضی پاشایی ازکنارمون رفت اون صبور بود و مهربان با دنیا و شجاع چون در عین مبارزه با بیماریش سفر مرگ رو با پذیرش پذیرفته بود روح جوان و هنرمندش قرین مهربانی خداوند باد لطفا فاتحه و صلواتی با خواندن پست هدیه روحش کنیدتو کنسرت اخرش با وجود أوج بیماری با عشق برأی طرفدارانش خوند و با جرات روی روی صحنه بود...

بهنوش طباطبایی:چه بخواهیم چه نخواهیم محکوم به رفتنیم
    مژده لواسانی:زهرا،آخرین کنسرتی که رفتیم یادته؟چقدر گریه کردیم...مهربان و بااحترام ،پذیرای ما بود و چقدر خوشحال بود از دو تا ترانه ای که جدید براش گفتی...منتظر آلبوم جدید و ترانه های تو بود...زهرا،ترانه هات رو کجا میخونه حالا؟...زهرا ترانه هاش رو به کسی نده...روحش شاد،آقای صبور و مهربان...آرام گرفت.و امیدوارم خانواده و هوادارش هم آرام باشند

نیکی مظفری:بدرود بزرگ مرد...تسلیت میگم به خانواده،دوستان ،همکاران و هواداران"مرتضى پاشایى"عزیز پروردگارا صبر و آرامش عطا فرما.

علی صالحی:گاهی شفا به رفتن است.

شبنم مقدمی:تنها صداست که می ماند... و مرگ،پایان هیچ کبوتری نیست مرتضی... پایان بی قراری ها...آغاز آرامشت مبارک.

باران کوثری:پروردگارا این سرزمین را از خشکسالی و دروغ و مرگ جوانانش در امان بدار.

نیوشا ضیغمی:تو رفتی ولی یاد تو ماندنیست ... آرامشت مبارک مرتضی عزیز.

شاهرخ استخری:روحت شاد مرتضى...
    دکتر محمود گلزاری(معاونت ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان):مرتضی پاشایی ، هنرمند جوان و خواننده جشن ملی بخشش در جوار رحمت و بخشش الهی آرمید. نام او پرآوازه و یاد او گرامی.

پریناز ایزدیار:میدونى حالم این روزا بدتر از همست.

حمید حامی: زندگی جاودانه مرتضی پاشایی آغاز شده است

داریوش فرضیایی(عمو پورنگ):وقتی بابا رفت هر روز با نگاه کردن به یادگاری هاش دلم رو آروم میکردم همون _تسبیح و انگشتر و ساعت و تلفنش که دیگه هرگز زنگ نخورد... مرتضی جان حالا که تو رفتی چطور میتونیم با شنیدن صدات دلمامون روآروم کنیم...خیلی سخته ؛ خیلی... حالا نوبت توست که نگران ما باشی... چطور باید نبودنت رو باور کنیم و با جای خالیت کنار بیاییم...

آرش برهانی:اینجورى عزیز از دنیا رفتن سعادت میخاد ،،مرتضى میان دعاى خیر هموطناش رفت ، مهم اینه که بعد از رفتنمون خاطرات خوبى براى هم بجا بزاریم مرتضى جان میدونم جات تو بهشته روحش شاد. درگذشت مرتضى عزیز و تسلیت میگم.

لاله صبوری:یک سال پیش بود ، دعوت شدم کیش ، جشنواره تابستانی ، روزی که اجرای من بود ، قبل از اینکه روی استیج بروم ، خواننده جوانی روی استیج رفت ، همه میشناختندش ، من نه ، صدای گرمی داشت و مرا صدا کرد روی استیج ، صمیمی بود و مردمی ... البومش را هدیه داد ..... مرتضی پاشایی ....به سی دی اش نگاه می کنم .....دلم اتش می گیرد .... تسلیت به همه دوست دارانش.

مهدی ماهانی: فقط وقتى یاد خاطره ایى از مرتضى مى افتم که تو کنسرت کیش پشت استیج اتفاق افتاد،روانم بهم مى ریزه...فکر کنم دومین کنسرت مرتضى بود...محسن افشانى و محمد علیزاده هم بودند نمى دونید از شوق دیدن مردم تو سالن همایشهاى کیش چه استرسى گرفته بود و بعد چه خاطره ایى بین ما چهارتا گذشت...إنسان ساده بى ریا و خاکى ...خدا به پدر و مادرش و دوستداراش صبر بده...یک فاتحه براى بدرقه روح مرتضى عزیز بفرستید و با کلمه یا حق تو نظرات (( کامنتتها)) مرتضى رو بدرقه کنید...دیدار به قیامت پسر دوست داشتنى خیلى زود دنیا به یک چشم بهم زدن تمومه ...خوش به حالت که همه دوست داشتن و یادگارى هاى خوب گذاشتى از خودت یا حق روناک یونسی:برادر جان خداحافظ سلام ما رو به خدا برسون.

الهام چرخنده:سلام .. . بازم شوریه اشک و لبهای سردم من این بازی و صد دفعه دوره کردم نه راهی نداره گمونم قراره یکی دیگه دستامونو تنها بزاره "عصر پاییزی ". برادر هنرمندم؛. آقا مرتضی پاشایی گرامی ؛صدای خاطره ساز اتوبان های پر ترافیک تهران با صدای مخملی و نت های هماهنگ شما شروع و تمام میشد ... . صد حیف که حضور هنرمندی با اخلاق و معتقد را در جامعه موسیقی کشور دیگر نداریم .. امّا؛ . چه خوش گفت فروغ: آری تنها صداست که میماند ...*** شما ماندگاری .. . با اشعار پاکیزه ؛ صدایی کوک و نت های هماهنگ ..و هارمونی زیبای اعتقادات ... . برای شادی وآرامش روح برادر هنرمند، * آقا مرتضی پاشایی* یک هدیه نور میفرستیم همه ما که خاطره داریم با هنر ایشان .... وعده زهرایی ها؛ سر سجاده بین نماز مغرب وعشا ٔ فاتحه و صلوات .. . خداوند خیر شما را قبول کند .. روحشان شاد ... یا علی . الهام .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    ارشد ژنتیک ،کارشناسی میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    25,976
    دریافت تشکر: 13,088
    قدرت امتیاز دهی
    24667
    Array
    سونای's: جدید81

با ایمانی که داشت حتما در اغوش خدا روحش شاده...
    خدا به به مادر و پدرش به خونوادش و همه دوستدارانش صبر بده...آمین

دردش تموم و آروم شد

ستاره ها نهفتم در اسمان ابري
    دلم گرفته اي دوست، هواي گريه با من

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    شیمی
    ارسال تشکر
    289
    دریافت تشکر: 242
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

خدایش رحمت کند....کاش خوب میشد تا آهنگ نوروز94روهم خودش میخوند ولی قطعاخیرش تورفتنش بود...یه غروریخی یه ستاره ی سرد یه شب ازهمه چی به خداگله کرد یه دفه به خودش همه چی روسپرد دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد...خدایاتنهاش نگذاراون حالا واقعاجزتوکسی رونداره
    اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم واحشرنامعهم ولعن اعدائهم.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مدیریت
    ارسال تشکر
    243
    دریافت تشکر: 64
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

انا لله وانا الیه راجعونمرگ حق است وازآن راه فراری نیست خوشا آنانکه در این دنیا با سعادت زندگی کرده وبا فراغ بال بسوی معبودشان برمیگردند .من هم به نوبه خودم عروج مرتضی پاشایی عزیز را به همه طرفدارانش وخانواده محترمش تسلیت گفته واز خداوند منان برای او طلب مغفرت وبرای خانوادهاش صبر جزیل می خواهم.

7. 12 کاربر از پست مفید motmaen.n سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    Civil Engineering
    ارسال تشکر
    26
    دریافت تشکر: 60
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    MOJTABA 77's: جدید39

انا لله وانا الیه راجعون

خدا رحمتش کنه
    مالی بهتر از عقل و عبادتی مانند تفکر نیست.

9. 12 کاربر از پست مفید MOJTABA 77 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ژنتیک مولکولی
    ارسال تشکر
    4,332
    دریافت تشکر: 2,765
    قدرت امتیاز دهی
    3819
    Array
    k.ahmadi's: جدید104

واقعا رفت...

روحش شاد و قرین رحمت

11. 8 کاربر از پست مفید k.ahmadi سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    دریافت تشکر: 45,916
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array
    Almas Parsi's: جدید94

ما همه با ترانه های زیبای مرتضی پاشایی عزیز دنیایی خاطره داریم
    و سفر آسمانیشون برامون غم سنگینی بود

عروج ابدی این هنرمند پر آوازه رو به خانواده محترمشون و جامعه هنری و تمامی دوستان و طرفدارانشون
    از صمیم قلب تسلیت میگم و آرزوی صبر و بردباری برای بازماندگانشون دارم
    و از درگاه خداوند تعالی طلب آمرزش میکنم .

13. 6 کاربر از پست مفید Almas Parsi سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    دریافت تشکر: 10,466
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array
    معمار حانیه's: خواهش

تسلیت میگم به تموم مردم ایران زمین . وبه خصوص خانواده داغدارش . انشا الله بهشت برین جاش باشه.

فاتحه یادتون نره بخونبد ها
    من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح میدهم،

زیراترسیم کردنسریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی میگذارد.

(لوکوربوزیه)

15. 3 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)