دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23

موضوع: آیا میدانید های تاریخ حکومت کوروش

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

پیش فرض پاسخ : آیا میدانید های تاریخ حکومت کوروش

نقل قول نوشته اصلی توسط علي پارسا نمایش پست ها
    به به، آقا مهدي، خيلي مخلصيم! منتظرتون بودم ....
    مي دونستم وقتي موتون را آتيش بزنم پيداتون مي شه!
    خوب .... ديگه چي؟ خيلي صحبتهايتان مستدل و عالي بود! راستي تيمسار کجاست؟ منتظر بودم با هم بياييد! خوب سراپا گوشم!

به جز حاشیه کشیدن بحث؛ مدرک و منبعی برای گفته هاتون هم دارین ارائه بدین؟
    اگر مدرکی ندارین؛ لطفا سریع تر بگین تا اسپم هاتون رو به مدیریت گزارش بدم. چون صحبت های شما توهین به تاریخ چند هزار ساله یک کشور بود.
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    روانشناسی عمومی
    ارسال تشکر
    31,663
    دریافت تشکر: 11,131
    قدرت امتیاز دهی
    29289
    Array
    zoh_reh's: جدید88

نقل قول نوشته اصلی توسط "مهدی" نمایش پست ها
    سوال من از شما این است که آیا انسان باید در هر چیزی اظهار نظر کند؟ یا فقط در جایی که علمش را دارد؟
    اظهار نظر نکردم ، چند سوال پرسیدم

آیا شما زمینه ای در مطالعه نیاکانمان دارید؟
    نه اطلاعاتم در حد کتابای تاریخ مدرسه هست، آخه اون موقع که من درس خوندم اینا از کتاب حذف نبودن

قوانین تالار روانشناسی

الهی مرا آن ده که مرا آن به...

3. 2 کاربر از پست مفید zoh_reh سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    1,164
    دریافت تشکر: 1,712
    قدرت امتیاز دهی
    874
    Array

آقا مهدي فرموده اند: "من واقعا از فرانسوی ها متشکرم که قدر این آثار باستانی را دونستند و آنها را از ایران خارج کرده اند تا مثل بناها و اشیای تاریخی دیگر درون کشور نابود نشوند.
    حداقل آدم مطمئن هست که در اونجا اصالتش حفظ میشه"

دوستان عزيز سايت خوب توجه فرماييد، هم به نقل قول فوق و هم به مطلبي که در همين راستا شروع کننده مطلب نوشته اند.
    چيزي که در تمام اشخاصي که به صورت افراطي وطن پرستي را تبليغ مي کنند مشهود است اين است: تبليغ اجنبي پرستي!
    و اين تضاد کاملا" جاي تامل دارد! قصد اسائه ادب به ايشان را ندارم، بلکه خيلي از خواهران و برادران عزيز ديگرمان هم ناخودآگاه همين کار را مي کنند.
    در لواي وطن پرستي تبليغ کشوري را کردن که چند ماه قبل قانون همجنس بازي را در مجلسش تصويب کرد واقعا" از شأن ما ايراني ها به دور است.
    هيچ توجيهي ندارد که به بهانه ناراضي بودن از برخي کاستي هاي جامعه به خودمان اجازه دهيم که هرچه خواستيم عنوان کنيم.

مجددا" آقا مهدي فرموده اند: "به جز حاشیه کشیدن بحث؛ مدرک و منبعی برای گفته هاتون هم دارین ارائه بدین؟
    اگر مدرکی ندارین؛ لطفا سریع تر بگین تا اسپم هاتون رو به مدیریت گزارش بدم. چون صحبت های شما توهین به تاریخ چند هزار ساله یک کشور بود."

البته همان طور که در فوق عنوان کردم توهين به يک کشور در اصل بر حق دانستن کساني است که تاريخ آن کشور را غارت کرده اند!
    دقيقا" کاري که جنابعالي انجام داده ايد.
    البته همه کاربران سايت با اخلاق شما آگاهي دارند، صحبتهاي غير منطقي و سپس در صورت شنيدن پاسخ مستدل .... هياهو و ...
    البته من از مسئولين سايت به خاطر اينکه جلو اکانت شما را نمي بندند قدر داني مي کنم.
    چون علي رغم مطرح کردن مطالب شبهه انگيز، اين کار شما کمک مي کند که کاربران ديگر با پاسخ مستدل به مطالب و شبهه هاي جنابعالي در روشن شدن هرچه بيشتر اصل موضوعات گام بردارند.
    به خاطر اينکه حق و انصاف را هم رعايت کرده باشم همين جا اعلام مي کنم که: خيلي از مطالب و انتقادات جنابعالي هم به جا است و من قبول دارم.
    ولي مهدي جان شما آنقدر افراطي عمل مي کنيد که وقتي صحبت و انتقاد سازنده اي هم مي کنيد آدم جرأت نمي کند از شما طرفداري کند!
    (حتما" در پاسخ اين جمله ام خواهيد گفت: "من به طرفداري شما نياز ندارم"! اشکالي ندارد، من با ادبيات شما آشنا هستم)
    در مورد منبع براي گفته هايم هم بفرماييد:
    اين يک لينک:
    کاوشگران شوش 2 از تبيان که احتمالا" شما قبولش نداريد
    اين هم يک لينک از ويکي پديا:
    قلعه شوش که احتمالا" شما قبولش داريد (و البته ما معتقديم لا به لاي مطالب با تبحر خاصي ديدگاه هاي خود را هم دخالت مي دهند) که البته باز هم مجبور شده اشاراتي به اين موضوع بکند.
    البته يک جستجوي ساده در اينترنت انبوهي از مطالب را در اين باره نشان خواهد داد که منابع بسيار معتبر تر از مثالهاي فوق هم در آن هست. البته معتبر ترين مدرک يک سفر به شوش خواهد بود.

همين جا از همه کاربران محترم سايت به خاطر دو مطلب آخري که نوشته ام و يک کم حالت مجادله پيدا کرد عذر خواهي مي کنم.
    از اين گونه مجادله ها اغلب در شبکه هاي اجتماعي پيش مي آيد و بسيار فضاي بحث را زشت مي کند، ضمن اينکه به جايي هم نمي رسد.
    لذا من هميشه از ورود به همچين بحثهايي اجتناب مي نمايم.

ليکن چون اين موضوع به نظرم بسيار مهم آمد و با توجه به حجم عظيم تبليغات چند ساله اخير بابت "کوروش کبير" و مشکوک بودن اين حرکت، بر خود واجب دانستم در اين مورد کمي جدي تر عمل کنم.
    ضمن اينکه اغلب آقا مهدي مطالب غير منطقي را در تاپيکهاي گوناگون مطرح کرده و کاربران به دليل جنجال آفريني ايشان و مغلطه کردن ايشان و زير بار حرف منطقي نرفتن توسط ايشان از ادامه بحث با وي خود داري مي نمايند و اين مطلب براي خواننده تازه وارد اين شبهه را ايجاد مي کند که کسي بلد نبوده پاسخ ايشان را بدهد!!!!! در صورتي که اينطور نبوده!!!
    لذا در اين تاپيک بر آن شدم که استثنأً پاسخ ايشان را بدهم.

خوب ... حالا بعد از اين نوشته احتمالا" آقا مهدي يک جواب تند خواهند داد، ولي من همين مطلب که نوشته ام کفايت مي کند.
    باز هم عذر خواهي مي کنم.

خوب .... آقا مهدي ..... بفرماييد،

چونکه گفت من گرفتت در گلو - من خمش کردم تو آنِ خود بگو
    ویرایش توسط علي پارسا : 11th November 2014 در ساعت 12:32 AM
    [SIGPIC][/SIGPIC]

5. 2 کاربر از پست مفید علي پارسا سپاس کرده اند .

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر
    ارسال تشکر
    23
    دریافت تشکر: 372
    قدرت امتیاز دهی
    196
    Array
    محمد حسین بابایی فرد's: جدید145

به نامت
    یا خدا این چه نوع طرز تفکره!!! ببینید ما دونوع ارزش رو باید پاس بداریم اولی ارزش های دینی هست و دومی ارزش های ملی علی جان واقعا میگم تو نمیدونی کوروش کی بود ؟یعنی هنوزم هست کسی که منشور کتیبه حقوق بشر کوروش که اولین منشور حقوق بشر هست رو بخونه بدونه توش چی نوشته و باز بگه حکومت کوروش چون شاهنشاهی بود بده !!!! مث این میمونه که بگی چون ژاپن خدا پرست نیست آدمای بدی توش هستن خواهشا نقل قول نکن این مورد رو چون دقیقا همین جوری داری میگی . خیلی جالبه همه ی کشور های دنیا دارن به این در و اون در میزنن واسه خودشون تمدن بتراشن و ما به کوروش افتخار نکینم !!! چقدر از جملات کوروش رو خوندید چقدر راجب نماد فروهر اطلاع دارید به خدا قسم دشمن اگر نتونست طی 8 سال ایران رو بگیره دلیلش اسلام نبود . اون وطن پرستی بود که نذاشت استاد ما میگفت من کسایی رو میشناختم که نه دین داشتن نه زندگی خیلی خوبی تو ایران ولی همه جنگیدن ما تو جنگ مگر فقط مسلمان داشتیم دلیل اینکه دشمن هر نسخه ای برای ما میپیچه به جایی نمیرسه مسلمان بودن ما نیست باهم بودن ماست و این باهم بودن رو ما از فرهنگمون داریم که متاسفانه دیگه اون فرهنگ زو نمیشه دید علی جان نوشتی که این کوروش بزرگ تا حالا کجا بوده جوابت رو بدم با وجود هم وطنایی مث تو دوست داشتی الان کجا باشه آخه خیلی عجیبه کسی به تمدنش پشت کنه به خدا عجیبه !!! فقط الان دلم میخواست کسانی که پست واسه رد کردن کوروش گذاشتن رو ببینم یه یه ساعت باهاشون حرف بزنم ببینم چی باعث شده یه ارزش ملی رو بیخیال بشن .
    زبان ما پارسی بود اما چون عرب ها پ ندارند به آن میگوییم فارسی . . . (علی شریعتی)

7. کاربرانی که از پست مفید محمد حسین بابایی فرد سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    هوافضا
    ارسال تشکر
    45
    دریافت تشکر: 92
    قدرت امتیاز دهی
    22
    Array
    Engineer Airospace's: پر انرژی

مسئولین باید از آثار تاریخی و با ارزش کشور نگهداری و حفاظت کنن درحالی که به این آثار توجه نمیکنند

9. 2 کاربر از پست مفید Engineer Airospace سپاس کرده اند .

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر
    ارسال تشکر
    23
    قدرت امتیاز دهی
    196
    Array

Post پاسخ : آیا میدانید های تاریخ حکومت کوروش

نقل قول نوشته اصلی توسط Engineer Airospace نمایش پست ها
    مسئولین باید از آثار تاریخی و با ارزش کشور نگهداری و حفاظت کنن درحالی که به این آثار توجه نمیکنند
    اصلا حفظ نمیکنن استاد ما خیلی از اوقات که میاد سر کلاس استاد زبان پارسی عصبانی هست چون یکی از ابداعات گذشته یا یه اثر تاریخی رو که برا ما بوده رو عرب ها به اسم خودشون زدن مسئولین خدوم این نظام چیکار کنن خب وقتی همه خوابن . . .

11. کاربرانی که از پست مفید محمد حسین بابایی فرد سپاس کرده اند.

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

نقل قول نوشته اصلی توسط علي پارسا نمایش پست ها
    آقا مهدي فرموده اند: "من واقعا از فرانسوی ها متشکرم که قدر این آثار باستانی را دونستند و آنها را از ایران خارج کرده اند تا مثل بناها و اشیای تاریخی دیگر درون کشور نابود شوند.
    حداقل آدم مطمئن هست که در اونجا اصالتش حفظ میشه"

دوستان عزيز سايت خوب توجه فرماييد، هم به نقل قول فوق و هم به مطلبي که در همين راستا شروع کننده مطلب نوشته اند.
    چيزي که در تمام اشخاصي که به صورت افراطي وطن پرستي را تبليغ مي کنند مشهود است اين است: تبليغ اجنبي پرستي!
    و اين تضاد کاملا" جاي تامل دارد! قصد اسائه ادب به ايشان را ندارم، بلکه خيلي از خواهران و برادران عزيز ديگرمان هم ناخودآگاه همين کار را مي کنند.
    در لواي وطن پرستي تبليغ کشوري را کردن که چند ماه قبل قانون همجنس بازي را در مجلسش تصويب کرد واقعا" از شأن ما ايراني ها به دور است.
    هيچ توجيهي ندارد که به بهانه ناراضي بودن از برخي کاستي هاي جامعه به خودمان اجازه دهيم که هرچه خواستيم عنوان کنيم.

مجددا" آقا مهدي فرموده اند: "به جز حاشیه کشیدن بحث؛ مدرک و منبعی برای گفته هاتون هم دارین ارائه بدین؟
    اگر مدرکی ندارین؛ لطفا سریع تر بگین تا اسپم هاتون رو به مدیریت گزارش بدم. چون صحبت های شما توهین به تاریخ چند هزار ساله یک کشور بود."

البته همان طور که در فوق عنوان کردم توهين به يک کشور در اصل بر حق دانستن کساني است که تاريخ آن کشور را غارت کرده اند!
    دقيقا" کاري که جنابعالي انجام داده ايد.
    البته همه کاربران سايت با اخلاق شما آگاهي دارند، صحبتهاي غير منطقي و سپس در صورت شنيدن پاسخ مستدل .... هياهو و ...
    البته من از مسئولين سايت به خاطر اينکه جلو اکانت شما را نمي بندند قدر داني مي کنم.
    چون علي رغم مطرح کردن مطالب شبهه انگيز، اين کار شما کمک مي کند که کاربران ديگر با پاسخ مستدل به مطالب و شبهه هاي جنابعالي در روشن شدن هرچه بيشتر اصل موضوعات گام بردارند.
    به خاطر اينکه حق و انصاف را هم رعايت کرده باشم همين جا اعلام مي کنم که: خيلي از مطالب و انتقادات جنابعالي هم به جا است و من قبول دارم.
    ولي مهدي جان شما آنقدر افراطي عمل مي کنيد که وقتي صحبت و انتقاد سازنده اي هم مي کنيد آدم جرأت نمي کند از شما طرفداري کند!
    (حتما" در پاسخ اين جمله ام خواهيد گفت: "من به طرفداري شما نياز ندارم"! اشکالي ندارد، من با ادبيات شما آشنا هستم)
    در مورد منبع براي گفته هايم هم بفرماييد:
    اين يک لينک:
    کاوشگران شوش 2 از تبيان که احتمالا" شما قبولش نداريد
    اين هم يک لينک از ويکي پديا:
    قلعه شوش که احتمالا" شما قبولش داريد (و البته ما معتقديم لا به لاي مطالب با تبحر خاصي ديدگاه هاي خود را هم دخالت مي دهند) که البته باز هم مجبور شده اشاراتي به اين موضوع بکند.
    البته يک جستجوي ساده در اينترنت انبوهي از مطالب را در اين باره نشان خواهد داد که منابع بسيار معتبر تر از مثالهاي فوق هم در آن هست. البته معتبر ترين مدرک يک سفر به شوش خواهد بود.

همين جا از همه کاربران محترم سايت به خاطر دو مطلب آخري که نوشته ام و يک کم حالت مجادله پيدا کرد عذر خواهي مي کنم.
    از اين گونه مجادله ها اغلب در شبکه هاي اجتماعي پيش مي آيد و بسيار فضاي بحث را زشت مي کند، ضمن اينکه به جايي هم نمي رسد.
    لذا من هميشه از ورود به همچين بحثهايي اجتناب مي نمايم.

ليکن چون اين موضوع به نظرم بسيار مهم آمد و با توجه به حجم عظيم تبليغات چند ساله اخير بابت "کوروش کبير" و مشکوک بودن اين حرکت، بر خود واجب دانستم در اين مورد کمي جدي تر عمل کنم.
    ضمن اينکه اغلب آقا مهدي مطالب غير منطقي را در تاپيکهاي گوناگون مطرح کرده و کاربران به دليل جنجال آفريني ايشان و مغلطه کردن ايشان و زير بار حرف منطقي نرفتن توسط ايشان از ادامه بحث با وي خود داري مي نمايند و اين مطلب براي خواننده تازه وارد اين شبهه را ايجاد مي کند که کسي بلد نبوده پاسخ ايشان را بدهد!!!!! در صورتي که اينطور نبوده!!!
    لذا در اين تاپيک بر آن شدم که استثنأً پاسخ ايشان را بدهم.

خوب ... حالا بعد از اين نوشته احتمالا" آقا مهدي يک جواب تند خواهند داد، ولي من همين مطلب که نوشته ام کفايت مي کند.
    باز هم عذر خواهي مي کنم.

خوب .... آقا مهدي ..... بفرماييد،

چونکه گفت من گرفتت در گلو - من خمش کردم تو آنِ خود بگو
    در مورد پرستیدن بیگانگان؛ من هیچ دلیلی نمیبینم که از قوم یا ملت خاصی بیزار باشم. ولی با تعاریف شما من غربی ها را میپرستم. البته تفاوتی بین ما دو نفر نیست زیرا که شما هم به پرستیدن اعراب عادت دارید.
    در رابطه با منابع: درست است که دمورگان خیلی سریع به اکتشاف پرداخته و مسلما اطلاعاتی نابود شده است (که احتمالا به دلیل کمبود وقت و ترس از به جا ماندن اشیایی خاص در زیر خاک بوده است) ولی مطمئنا با وضعی که امروزه از نگهداری اشیا و بناهای تاریخی کشور میبینیم؛ جای این اشیا در کشورهای دیگر بسیار امن تر هستند و نگهداری بهتری نیز می شوند. وگرنه مطمئنا الان به وضع پاسارگارد و ارگ بم دچار می شدند.
    هر جستجوی ساده ای در اینترنت نشان دهنده این نیست که آن مطلب همواره درست است. رسانه ها می توانند یک چیز بد را خوب و یک چیز خوب را بد نشان دهند!
    در تمام کتب و منابع تاریخی کوروش بزرگترین پادشاه هخامنشی بوده و چه باب میل شما باشد و چه نباشد؛ آن را نمی توانید به تبلیغات بیگانگان وصله کنید.
    ----
    خوشحال میشوم قسمت های غیرمنطقی سخنان من را highlight نموده و نقطه منطقی مقابل آنان را متذکر شوید.
    جواب تند مختص افراد بزرگ است.
    مهم نیست بردن؛ مهم نیست بهترین شدن بدون جرعت
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    هوافضا
    ارسال تشکر
    45
    دریافت تشکر: 92
    قدرت امتیاز دهی
    22
    Array
    Engineer Airospace's: پر انرژی

کسی که خوابباشه میشه بیدارش کرد ولی کسی که خودش رو زده به خوابی نمیشه بیدارش کرد

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    1,164
    دریافت تشکر: 1,712
    قدرت امتیاز دهی
    874
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد حسین بابایی فرد نمایش پست ها
    به نامت
    یا خدا این چه نوع طرز تفکره!!! ببینید ما دونوع ارزش رو باید پاس بداریم اولی ارزش های دینی هست و دومی ارزش های ملی علی جان واقعا میگم تو نمیدونی کوروش کی بود ؟یعنی هنوزم هست کسی که منشور کتیبه حقوق بشر کوروش که اولین منشور حقوق بشر هست رو بخونه بدونه توش چی نوشته و باز بگه حکومت کوروش چون شاهنشاهی بود بده !!!! مث این میمونه که بگی چون ژاپن خدا پرست نیست آدمای بدی توش هستن خواهشا نقل قول نکن این مورد رو چون دقیقا همین جوری داری میگی . خیلی جالبه همه ی کشور های دنیا دارن به این در و اون در میزنن واسه خودشون تمدن بتراشن و ما به کوروش افتخار نکینم !!! چقدر از جملات کوروش رو خوندید چقدر راجب نماد فروهر اطلاع دارید به خدا قسم دشمن اگر نتونست طی 8 سال ایران رو بگیره دلیلش اسلام نبود . اون وطن پرستی بود که نذاشت استاد ما میگفت من کسایی رو میشناختم که نه دین داشتن نه زندگی خیلی خوبی تو ایران ولی همه جنگیدن ما تو جنگ مگر فقط مسلمان داشتیم دلیل اینکه دشمن هر نسخه ای برای ما میپیچه به جایی نمیرسه مسلمان بودن ما نیست باهم بودن ماست و این باهم بودن رو ما از فرهنگمون داریم که متاسفانه دیگه اون فرهنگ زو نمیشه دید علی جان نوشتی که این کوروش بزرگ تا حالا کجا بوده جوابت رو بدم با وجود هم وطنایی مث تو دوست داشتی الان کجا باشه آخه خیلی عجیبه کسی به تمدنش پشت کنه به خدا عجیبه !!! فقط الان دلم میخواست کسانی که پست واسه رد کردن کوروش گذاشتن رو ببینم یه یه ساعت باهاشون حرف بزنم ببینم چی باعث شده یه ارزش ملی رو بیخیال بشن .
    زبان ما پارسی بود اما چون عرب ها پ ندارند به آن میگوییم فارسی . . . (علی شریعتی)

ضمن تشکر از متانت جنابعالي در پاسخ به عرايض بنده،
    اين را هم بگويم که من در اصل دشمني با کوروش ندارم، اگر آدم خوبي بوده براي ما افتخار است، اتفاقا" اگر طبق نوشته شما قرار است دوران هخامنشي از کتاب مدارس حذف شود (که البته من اطلاعي ندارم که بخواهم اظهار نظر کنم)
    اين حذف کردن کاري افراطي و آب به آسياب دشمن ريختن است.
    من فقط خواستم يک مقدار به دوستان هشدار دهم که در پشت صحنه افراط گرايي در مورد کوروش ممکن است مقاصد شومي باشد که بايد يک مقدار دقيقتر به آن نظر کرد.
    وگرنه زير سوال بردن تاريخ و فرهنگ ايران با قصد ايجاد تفرقه نه از طرف من بلکه از طرف هر کسي در اصل تف سربالا خواهد بود و به خود وي بازخواهد گشت!
    اتفاقا" دشمنان حمله هايشان به صورت گاز انبري است يعني از طرفي غرور ملي کاذب را دامن مي زنند تا طبق مثالي که زدم به مملکت ضربه بزنند.
    و از طرف ديگر اگر امثال من بخواهند اين ترفند ايشان را بر ملا کنند، سعي مي کنند از من هم طرفداري کنند!!! يعني من را ترغيب به افراطي گري کنند تا بدينوسيله به غرور ملي ايران لطمه بزنند.
    پس دعوايي راه مي اندازند که هر طرف آن را بگيرند به نفع آنها است!
    لذا من فقط سعي در تذکري ساده داشته ام، و از هرگونه افراطي گري در جهت تخطئه کوروش تبري مي جويم، و اگر احيانا" کسي بخواهد با تفکر ضربه به غرور ملي ايرانيان از حرفهاي من جانبداري کند از وي نيز تبري مي جويم.

البته در مواردي با شما اختلاف نظر دارم، ولي اين طبيعي است، به هر حال "از دعوت به با هم بودن" توسط شما بسيار بسيار سپاسگزارم.
    باز هم از متانت شما در بيان نظرات تشکر مي کنم. پاينده باشي
    ویرایش توسط علي پارسا : 11th November 2014 در ساعت 12:38 AM
    [SIGPIC][/SIGPIC]

15. کاربرانی که از پست مفید علي پارسا سپاس کرده اند.

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر
    ارسال تشکر
    23
    قدرت امتیاز دهی
    196
    Array

Post پاسخ : آیا میدانید های تاریخ حکومت کوروش

علی جان منم حرفی ندارم من فقط میخوام بگم هوای تمدنی رو که داری داشته باش . . .

17. کاربرانی که از پست مفید محمد حسین بابایی فرد سپاس کرده اند.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع