دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: تولید برق با خورشید -اجرای پروژه تولید برق خورشیدی برای یک خانه باغ-مهندسان مشاور

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    در انتظار ایمیل تایید(ثبت نام ناقص)
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    8
    دریافت تشکر: 41
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض تولید برق با خورشید -اجرای پروژه تولید برق خورشیدی برای یک خانه باغ-مهندسان مشاور

سلام
    مصلجی نیا -مهندسان مشاور
    یک سیستم خورشیدی به طور کلی متشکل شده است از پنل های خورشیدی -مدار شارژر -باطری ها -اینورتر .که به طور مفصل تولید برق توسط انرژی خورشید و همچنین چگونپی طراحی این سیستم را شرح میدهم .
    پروژه زیر مربوط است یک خانه باغ یک بچه مایه دار که در هفته یکی دو روز در آن سکونت میکرد .در ابتدا قرار نبود از سیستم خورشیدی برای تولید برق استفاده نماییم وفقط هدف رساندن برق از شبکه 20 کیلو ولت به خانه باغ وسپس احداث یک پشت هوایی مناسب و بعد گرفتن یک پول خوب بود. ولی بعد از بررسی ودیدن محل متوجه شدیم که محل باغ این شازده از شبکه 20 کیلوولت خیلی دور است و کشیدن شبکه 20 کیلو بهآن محل خیلی هزینه بر است ودوباره بعد بررسی تصمیم گرفتیم که از انرژی خورشید بهر ببریم
    در صورتی که این موضوع برای شما ممکن است جالب باشد به من پیام بدهید که من باتوجه به عدم علاقه شما به این بحث ups ها را توضیح دهم
    آدرس ایمیل من mohammad.moslehinia@gmail .com
    ویرایش توسط 1ALAH : 3rd October 2014 در ساعت 09:09 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)