بهروان رئیس کمیته مسابقات گفت: اگر آقایان نمی‌خواهند برخی موارد را بگویند اما من می‌گویم و دینم را برای این مسائل نمی‌فروشم ، یک فهرست ۳۵ نفره دیگر که کارت معافی شان مشکل دارد، وجود دارد . کم‌سویی، اعصاب و روان و تکرر ادرار از علل معافیت آنهاست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، غلامرضا بهروان، درباره اینکه آیا فهرست دومی هم در خصوص بازیکنانی که کارت معافی‌شان باطل شده است، وجود دارد یا نه، گفت: یک فهرست دیگر هم وجود دارد که باید بررسی‌ها صورت بگیرد. به علت اینکه بررسی‌ها مرحله به مرحله صورت می گیرد، پس از اقدامات لازم اسامی اعلام خواهد شد. البته امیدوارم واقعا فهرستی وجود نداشته باشد اما اگر آقایان نمی‌خواهند مواردی را بگویند، من می‌گویم که فهرست 35 نفره بازیکنان وجود دارد که برای مشکلاتی از جمله کم‌سویی، پوست و استخوان، اعصاب و روان و تکرر ادرار معاف شده‌اند!؟!

وی افزود: بازیکن ملی‌پوش هم در این فهرست وجود دارد. اسم من بهروان است و هر چیزی که می‌گویم حقیقت دارد. به خاطر همین زبانم هم سرم را بر باد دادم. بیایید تا فهرست را به شما نشان بدهم که چه کسانی حضور دارند. من دینم را به این گونه مسائل نمی‌ فروشم. بازیکنانی که اسامی‌شان اعلام شده گناه دارند البته تنبیه باید صورت بگیرد اما نباید آنها را نابود کرد.