دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: تحلیل و آسیب شناسی عکسهای منتشر شده از عکاس انگلیسی از ایران

مدیر تالار پدافند غیر عامل
    رشته تحصیلی
    .............. پدافند غیرعامل
    اکانت شخصی
    محسن مهابادی زاده
    ارسال تشکر
    251
    دریافت تشکر: 504
    قدرت امتیاز دهی
    79
    Array

smilee1 تحلیل و آسیب شناسی عکسهای منتشر شده از عکاس انگلیسی از ایران

http://www.njavan.com/forum/showthre...C%D8%AA-%D8%B9
    %DA%A9%D8%A7%D8%B3-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C!&p=6035 14#post603514

درود

با تشکر از همکار محترم در ارسال این خبر و عکسها:

لازم میدونم مجدد ، به عنوان مدیر تالار پدافند غیرعامل و در بحث تهدید شناسی و مبحث تهدیدات نرم

در حوزه رسانه - فرهنگ - عملیات روانی و شایعات موضوع مذکور رو به تحلیل و بررسی بپردازیم...

از کلیه کاربران برای شرکت در این روند تحلیلی و آسیب شناسی از عکاس- سابقه عکاس -

نیت و هدف از عکاسی در ایران و کره شمالی - نکات قابل تامل در عکسهای منتشر شده

و تاثیر این عکسها در جوامع بین الملل از چهره ایران و مردم ایران و فرهنگ وشرایط حاکم
    ، دعوت به عمل میآید..

برخلاف روال قبل ، این بار تحلیل رو به عهده کاربران بزرگوار میذاریم
    .

مدیر تالار پدافند غیرعامل
    محسن مهابادی زاده

93/06/04
    16:48

چه حس قشنگیه در تاریکی های خطرناک این دنیا...با اطمینان خاطر و آرامش ،دستت در دستان خدا باشه...

2. 6 کاربر از پست مفید مدیر تالار پدافند غیر عامل سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    computer-software
    ارسال تشکر
    8,825
    دریافت تشکر: 5,728
    قدرت امتیاز دهی
    3259
    Array

پیش فرض پاسخ : تحلیل و آسیب شناسی عکسهای منتشر شده از عکاس انگلیسی از ایران

با سلام
    من عکسارو دیدم ولی خب به عنوان یه ایرانی که خودش داره تو این کشور زندگی میکنه چیزای خاص یا عجیب و غریبی ندیدم در واقع زندگی عادی مردم و شاید تفاوتهایی که وجود داره مثلا در نحوه پوشش که خب هست دیگه...از طرفی من فکر نمیکنم برای آشنا شدن با فرهنگ یک ملت بشه از روی چندتا عکس قضاوت کرد،من اگه بخوام با فرهنگ کشوری آشنا بشم باید بینشون زندگی کنم یا حداقل 4 تا کتاب درموردشون مطالعه کنم و مسلما افرادی که به ایران سفر کردن و با این کشور آشنایی کافی دارن قضاوتشون درسته نه اونهایی که برای بار اول چندتا عکس از ایران میبینن

4. 7 کاربر از پست مفید elinaaa سپاس کرده اند .

همكار تالار اخبار
    ارسال تشکر
    11,278
    دریافت تشکر: 11,277
    قدرت امتیاز دهی
    9184
    Array

با سلام
    در مورد سابقه عکاس چیز خاصی پیدا نکردم؛ جز همونایی که در تاپیک ذکر شده!
    نمیدونم برداشتم تا چه حد درسته ولی همه ی این صحبت ها برداشت شخصی من هست؛ بنده به عنوان همکار تالار اخبار فقط وظیفه درج خبر رو دارم بدون تحلیل شخصی؛ ولی چون شما خواستین؛ خب پس نظرمو میگم!
    شناخت ایران محدود به تهران و مردمانش نیست!
    فک کنم ساده انگارانه است اگر عکسهای این عکاس رو بی غرض بدونیم؛ مثلا به عکسی که تمام نمازگذاران به سجده رفتن و یک فردی اون وسط نشسته؛ یا اون عکس اخری که یه جورایی داره تقابل حجاب و بی حجابی رو نشون میده با پس زمینه معنادارش؛ یا روحانیونی که هر یک به سمتی هستند!!
    از مردای شهرم که یا تو گرمابه خوابیدن یا قلیان کشیدن و فقط یکی دو عکس در حال کار هستن!!!
    در مورد تاثیرشم نمیشه گفت بی تاثیر هست؛ عکاسی که برنده جایزه میشه؛ عکساش در خیلی از جاها دیده میشه و این طور عکس ها وجه خوبی رو از جامعه اسلامی نشون نمیده!!

6. 6 کاربر از پست مفید saamaaneh سپاس کرده اند .

مدیر تالار پدافند غیر عامل
    رشته تحصیلی
    .............. پدافند غیرعامل
    اکانت شخصی
    محسن مهابادی زاده
    ارسال تشکر
    251
    دریافت تشکر: 504
    قدرت امتیاز دهی
    79
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط saamaaneh نمایش پست ها
    با سلام
    در مورد سابقه عکاس چیز خاصی پیدا نکردم؛ جز همونایی که در تاپیک ذکر شده!
    نمیدونم برداشتم تا چه حد درسته ولی همه ی این صحبت ها برداشت شخصی من هست؛ بنده به عنوان همکار تالار اخبار فقط وظیفه درج خبر رو دارم بدون تحلیل شخصی؛ ولی چون شما خواستین؛ خب پس نظرمو میگم!
    شناخت ایران محدود به تهران و مردمانش نیست!
    فک کنم ساده انگارانه است اگر عکسهای این عکاس رو بی غرض بدونیم؛ مثلا به عکسی که تمام نمازگذاران به سجده رفتن و یک فردی اون وسط نشسته؛ یا اون عکس اخری که یه جورایی داره تقابل حجاب و بی حجابی رو نشون میده با پس زمینه معنادارش؛ یا روحانیونی که هر یک به سمتی هستند!!
    از مردای شهرم که یا تو گرمابه خوابیدن یا قلیان کشیدن و فقط یکی دو عکس در حال کار هستن!!!
    در مورد تاثیرشم نمیشه گفت بی تاثیر هست؛ عکاسی که برنده جایزه میشه؛ عکساش در خیلی از جاها دیده میشه و این طور عکس ها وجه خوبی رو از جامعه اسلامی نشون نمیده!!
    با تشکر از شما همکار محترم تالار اخبار

قطعا همینطوره که فرمودید ..شما رسالت خودتون رو به انجام میرسونید و تالار پدافند غیرعامل هم موظف به بررسی برخی موارد خواهد بود و مغایر و متضاد با عملکرد یکدیگر نخواهند بود ..بلکه در برخی امور مکمل یکدیگر هستند.

از توجه و نکته سنجیتون تشکر میکنم .به موارد خوبی اشاره کردید.در صورت تمایل تحلیلتون رو ادامه بدید.

پیروز باشید
    .
    چه حس قشنگیه در تاریکی های خطرناک این دنیا...با اطمینان خاطر و آرامش ،دستت در دستان خدا باشه...

8. 6 کاربر از پست مفید مدیر تالار پدافند غیر عامل سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)