دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: گوشی به این میگن...حمایت از کار وسرمایه ایرانی

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    شیمی
    ارسال تشکر
    7
    دریافت تشکر: 40
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

Ok گوشی به این میگن...حمایت از کار وسرمایه ایرانی

با سلام بچه ها.خیلی ناراحت شدم این بخش خالی مونده بود.وظیفه خود دونستم بعنوان کسی که گوشی جی ال ایکس داره نظر بذارم.من بیشترازیک ساله گوشی مدل اسکای دو هسته ای جی ال ایکس دارم.خیلی رااااضیم...همه چیزش خوبه فقط وزنش ی کم زیاد بود ک من باهاش کنار اومدم.البته هر مدل جدید که میاد بهترو بهتر تر میشه .مهم اینه که هر بار باهاش کار کنم خوشحالم ب سرمایه ی جوونه ایرانی و کاروتلاشه هم وطنام کمک کردم.هرچه قدرم بقیه سنگ اجنبی هارو به سینه میزدن و بهونه میاوردن که منتاژه!!!هست ک هست.این که توانایی بومی کردن کلا نداشتیم حداقل کارگرای ایرانی ازش نون میخورن غیر از اینه.
    به همه پیشنهاد میکنم یه سر به سایت جی ال ایکس بزنند...یا علی مدد
    اینم گوشی ماس دیگه.به قول یکی از رفقا میگن اسم گوشیت چیه میگم....تولید ملی.......
    ویرایش توسط یا عالم : 25th August 2014 در ساعت 03:20 PM
    این الطالب بدم المقتول بکربلا

2. 13 کاربر از پست مفید یا عالم سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    شیمی
    ارسال تشکر
    7
    دریافت تشکر: 40
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : گوشی به این میگن...حمایت از کار وسرمایه ایرانی

نقل قول نوشته اصلی توسط یا عالم نمایش پست ها
    با سلام بچه ها.خیلی ناراحت شدم این بخش خالی مونده بود.وظیفه خود دونستم بعنوان کسی که گوشی جی ال ایکس داره نظر بذارم.من بیشترازیک ساله گوشی مدل اسکای دو هسته ای جی ال ایکس دارم.خیلی رااااضیم...همه چیزش خوبه فقط وزنش ی کم زیاد بود ک من باهاش کنار اومدم.البته هر مدل جدید که میاد بهترو بهتر تر میشه .مهم اینه که هر بار باهاش کار کنم خوشحالم ب سرمایه ی جوونه ایرانی و کاروتلاشه هم وطنام کمک کردم.هرچه قدرم بقیه سنگ اجنبی هارو به سینه میزدن و بهونه میاوردن که منتاژه!!!هست ک هست.این که توانایی بومی کردن کلا نداشتیم حداقل کارگرای ایرانی ازش نون میخورن غیر از اینه.
    به همه پیشنهاد میکنم یه سر به سایت جی ال ایکس بزنند...یا علی مدد
    اینم گوشی ماس دیگه.به قول یکی از رفقا میگن اسم گوشیت چیه میگم....تولید ملی.......

به مرور جی ال ایکس مدلها بهتر و متنوعتر میاره و معایب کم تر و کم ترتر میشه قیمتها خیلی خوبه من گوشیمو اون موقع که جدید اومده بود499 خریدم الان شده 299.دوستمم به تازگی اسپیدر خریده.
    امکاناتشو ببینید و قیمتشو تعجب میکنید...http://glxphone.ir ی سر بزنید خالی ازلطف نیست...

هر وقت حرف از تولید ملی میشه وخیلی ها بهونه میارن یاد این داستان میفتم راستش نمی دونم راسته یا دروغ ولی ی نفر با سند از تاریخ و بیان مارک مشهور چینی اون کشور تعریف میکرد که جزئیات یادم نیستفقط یادمه میگف بعداز اتمام جنگ اون کشور ک فک کنم ژاپن بود با چین اونها همه ی ظروف چینی شونو زدن شکستن باتمام مشکلات بعد جنگ تا مجبور شن ظروف هرچند نامرغوب خودشونو استفاده کنن تا جایی ک خودشون ظرف بامرغوب تونستن تولید کنن و یکی از برندهای معروف ظروف چینی مال اون کشوره. حتی اگه دروغ باشه قشنگه این حمایت از خودی حتی به قیمت ضرر رسیدن به خودمان...
    از دوستای تاریخ دوستمون میخوام اگه این واقعه رو تو تاریخ پیدا کردن جزئیاتشو برامون بذارن...ممنون میشم.من ک از تاریخ سر در نمیارم...
    ویرایش توسط یا عالم : 25th August 2014 در ساعت 04:05 PM
    این الطالب بدم المقتول بکربلا

4. 10 کاربر از پست مفید یا عالم سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    کلام,فقه,اصول,
    ارسال تشکر
    27,914
    دریافت تشکر: 19,740
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    kamanabroo's: جدید150

پیش فرض پاسخ : گوشی به این میگن...حمایت از کار وسرمایه ایرانی

سلام
    من هم سه ساله که گوشی GLx استفاده می کنم

جدیدا هم مدل spark رو گرفتم که حرف نداره. هیچ نقطه ضعفی هم تا الان برام نداشته.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    مشخصات کلی:
    دو سیم کارته

پردازنده:Quad Core CPU
    صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی خازنی - سایز صفحه نمایش: 5.0 اینچ - دارای رزولوشن 1280 × 700 - قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ
    حافظه:حافظه داخلی 4096 مگابایت - حافظه رم 1024 مگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه از نوع Micro SD
    شبکه های ارتباطی:3G - GPRS - قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - GPS - بلوتوث
    دوربین:8.0 مگاپیکسل - فلاش - دوربین مکالمه ویدئویی
    صدا:فیش 3.5 میلیمتری هدفون
    امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android 4.2 Jelly Bean - پشتیبانی از جاوا - نمایش فایلهای مایکروسافت آفیس - نمایش فایلهای PDF
    سایر مشخصات:رادیو
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مشخصات در دیجی کالا

6. 10 کاربر از پست مفید kamanabroo سپاس کرده اند .

همکار تالار اقتصاد
    ارسال تشکر
    2,623
    دریافت تشکر: 2,398
    قدرت امتیاز دهی
    774
    Array
    plarak12's: جدید145

smilee12 پاسخ : گوشی به این میگن...حمایت از کار وسرمایه ایرانی

سلام به دوستان . من بعد از تست انواع گوشی بخاطر کارم مجبورشدم یه گوشی با صفحه بزرگ پیدا کنم (حدود 2سال پیش) ، اما چون دست به گم کردنم خوبه و زیاد خرابش میکنم بین نوت 3 سامسونگ و گلگسی گرند مونده بودم که یهو اسکای دو هسته ای glx رو دیدم اونم با 1/4 قیمت نوت3 .
    خلاصه گفتم فعلا اینو میگرم قیمتش که مفته ، فوقش خراب شد یا گم شد ضررش زیاد نیست ، هنوزم دارمش ، همه چیش خوبه ، فقط دوربینش ضعیفه ... (چون من کار عکاسی طبیعت میکردم ، همیشه گوشی هام دوربیناشون عالی بودن ، اما این تعریف نداره ) الانم دنبال یه گوشی با دوربین خوبم ، ترجیحا مونتاژ وطنی که حد اقل این 4 تا موناژ یا تولید کننده داخلی بیکار نشن

الانم رفتم به لینکی که دوستمون داد واقعا قیمتاش مفته ،

مقایسه کنید : اگرم کسی این گوشی جدید جی ال ایکس رو گرفته ،لطفا یه عکس اپلود کنه کیفیت دوربینش رو ببینیم
    باتشکر از دوستان

-1-1-glx-spider اسپایدر

http://www.digikala.com/Compare/DKP-DKP-26669/DKP-21071/DKP-14997/ گوشی های همترازش با برند برتر

نقل قول نوشته اصلی توسط یا عالم نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamanabroo نمایش پست ها
    سلام
    من هم سه ساله که گوشی GLx استفاده می کنم
    ویرایش توسط plarak12 : 25th August 2014 در ساعت 07:31 PM

خواهی نشوی رسوا ، همرنگ شرافت شو ... !
    بورس به همین سادگی {آموزش مقدماتی}

8. 7 کاربر از پست مفید plarak12 سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)