دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 94 , از مجموع 94

موضوع: بحث : چرا مردان رانندگی زنان را قبول ندارند ؟

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ریاضی و فیزیک
    ارسال تشکر
    1,417
    دریافت تشکر: 5,704
    قدرت امتیاز دهی
    7239
    Array
    کاساندان's: جدید119

پیش فرض پاسخ : بحث : چرا مردان رانندگی زنان را قبول ندارند ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط بلدرچین نمایش پست ها
    چون حاضر نیستن یکی منظم تر از خودشون رو ببینند.
    بنده به شخصه رانندگی زنان رو قبول دارم چون :
    زنان با دقت تر از مردان هستند.
    وقتی یک عابر پیاده ای روی خط عابر میبینند یا میبینند که درحال عبور از خیابان است می ایستند.
    با نظرم تز حرکت میکنند.
    قوانین رو بیشتر رعایت میکنن و...

البته میشه گفت یه عادت بدی هم توی جامعه شیوع پیدا کرده و اون اینه که زن ها بد رانندگی میکنن و نمیتونن پارک کنن و ازاین جور صحبت ها،خوب میشه گفت مردان هم به خوبی نمیتونن پارک کنن.خیلی ها مشکل دارن..
    و در کل از 100 به زن ها در رانندگی 60 میدم و به مردان 40.
    فقط با نظم تر؟!!
    علاوه بر نظم، در دقت و ادب و احترام و رعایت کردن قوانین و هوشیاری و ... هم بهتر هستند!!!!!!

من هم از 100 به خانم ها 80 و به آقایان 25 میدهم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

2. کاربرانی که از پست مفید کاساندان سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    پزشکی
    ارسال تشکر
    117
    دریافت تشکر: 824
    قدرت امتیاز دهی
    63
    Array
    مهشاد ولی's: جدید113

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad_jomand نمایش پست ها
    اولا ممنون از دعوتت تونخوب دلیلش اینکه مردها موقع وقوع حادثه ویا درجمع کردن ماشن بیشتر وبهتر این عکس العمل رو انجام میدن اما زنها از اعتماد به نفس پاییت تری برخورداراند و ماشینی رو که زن سوار میشه با مرد مقایسه کنید هم ماشین مردها سالم تره بدنش وهم اینکه موتورش ریپ نمی زنه اما مشکل اصلی خانم ها تو دنده عوض کردنه واعتماد بفس پایین شون اما یک زن هم بسته به علاقه اش وخوی رانندگیش می تونه حتی ازیک مرد هم بهتر باشه باید تمرین وتکرار کنه وخودش رو درشرایط شهری جاده ای و وضعیت جوری قرار بده تا بعدش بشه به رانندگیش اطمینان کرد
    من خودم خیلی دوست دارم زن رو بجای خودم زانندگی کنه اما با قابلیت بالا ومهارت کافی نه صرفا فقط گواهی نامه داشتن!
    سلام توصیه می کنم به آدرس زیر مراجعه کنید
    https://saybanemehr.um.ac.ir/index.p...08-28-13-22-27
    به مترسک گفتم چرا یک پا داری؟گفت وقتی توان رفتنم نیست همین یک پا هم اضافیست...

4. 2 کاربر از پست مفید مهشاد ولی سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم اجتماعی
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 31
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

دوست عزیز درست میگین ولی من این جمله رو خیلی شنیدم که خانمها هیچ وقت راننده خوبی نمیشن چون ترس واسترس زیادی دارن ولی همه ما در اطرافمون میبینیم که خانمها هم میتونن توخیلی از کارها حتی بهتر از اقایون باشن

6. 2 کاربر از پست مفید ابی ابی دریا سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    59
    دریافت تشکر: 139
    قدرت امتیاز دهی
    27
    Array
    armin_gera's: بی حوصله

چون بیشتر راننده ها مرد هستن یه هنجاری بینشون ایجاد میشه که همه مردا در هنگام رانندگی این هنجار هارو رعایت میکنن حتی اگه خلاف قانون باشه ولی عرف شده و مردا هم میدونن و رعایت میکنن خانوما با این عرف و هنجار اشنایی ندارن چون کمتر رانندگی میکنن و فک میکنن هرچی قانونه درسته البته درسته ولی عرف نیست و این عرف نبودن باعث میشه مردا از رعایت نکردن هنجار ها توسط خانوما ناراضی باشن برای مثال لاین 3 برای سرعته و سرعت مجازم 120 تاست اگه خانومی تو لاین 3 120 تا بره و یه مرد بیاد پشتش چراغ بده باعث نارضایتی مرد میشه چون عرف و هنجار اینه که تو لاین 3 یا باید نباشی یا اگه هستی باید طوری بری که پشت سری بهت نرسه! البته اینا همهشون غلط و اشتباهه ولی خوب چیزیه که سالهاست عرف شده و پیروی نکردن از این عرف باعث نارضایتی و بعضا خشم کسایی که به این عرف عمل میکنن میشه
    به آسمان که مینگرم گذشته را میبینم
    armin_gera

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)