دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 47

موضوع: سقوط یک فروند هواپیما درشهرک آزادی تهران +تصویر

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

پیش فرض پاسخ : سقوط یک فروند هواپیما درشهرک آزادی تهران +تصویر

اینها بلایای طبیعی هستند؟؟؟

lمحسن جان اگه دقت کرده باشین نقل قول و پست قبلی بنده دو قسمت داشت. یه قسمتش که مربوط به تصادفات و... بود مربوط به حوادث بود و ما همونارو حوادث نامیدیم و قسمت دوم مربوط به اعمال اختیاری که سیاست دیانتی و دیانت سیاسی و ظرفیتهای مختلف انسانها رو بیان کردیم.
    پس ما اونارو حوادث و بلایای طبیعی ندونستیم.

چرا بلای طبیعی کشتار هموطنان ماف بیشتر از اینکه سمت ماشینهای خارجی بره، سمت پراید و ماشینهای تولید داخل میاد؟؟؟
    خب ما هنوز در صنعت ماشین سازی با کشورهای دیگه فاصله داریم ودر مورد امنیت سرنشینان تدابیری شده. هیچ شرکت و کارخانه ای دوست ندارد برندش بدنام بشه.دلش میخواد خیلی هم خوش نام باشه. من ازشون دفاع نمیکنم. اما این ربطی به این مسائل ندارد.

شما دارید من را به درک نکردن سکوت رهبرانمون در قبال کشتار مردم متهم میکنید؟؟؟
    نه عزیز من، بنده شمارو متهم نمیکنم.انسانها ظرفیتهای کختلفی دارند.

رژیم فاسد اسرائیل اگه یه کشوری برا خودش بسازه که توش احساس امنیت بکنه تازه اهداف اصلیش رو پیاده خواهد کرد. اون وقت همه ی کشورهای مسلمان غزه خواهند شد. مخصوصا شیعه. هدف اسرائیل اصلا غزه و فلسطین نیست. اینا قدرتی ندارند. یه جایی میخواد تا امنیت داشته باشد.
    الان اسرائیل مساله اصلی جهان اسلام هست. عزیز من ما از فلسطین و کودکانش حمایت میکنیم این به کنار از طرف دیگه اسرائیل مساله ماست که باید از بین برود چون برا زندگی نیامده اند. اهداف دیگه ای دارند عزیز دلم.
    عاقلانه نیست با تمام دنیا همزمان دشمن بشیم. با اینکه دل شیعه خون است اما اول اسرائیل بعد بقیه مسائل.البته منظور از بقیه مسائل ماشین و تصادف و واقیع داخلی نیست. مربوط به چیز دیگه هست. صنعت و مسائل داخلی همیشه هستند.و همه سعی در بهبود دارند.

متاسفانه با عکس هایی که آپلود کردن اونایی که با گوشی میان نمیتونن صفحه رو باز کنن و جواب دادن واقعا مشکل شده..

2. 7 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)