دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 34

موضوع: دعوت به همکاری توی طرح کار آفرینی

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی شیمی
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 44
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض دعوت به همکاری توی طرح کار آفرینی

با سلام خدمت همه جوونای هم وطن . خلاصه کلام اینکه من و چند تا از دوستانم توی رشته های مختلف مهندسی که اکثرمون یه تجربه دو سه ساله کار توی صنعت رو داریم حدود 6 ماهه دنبال کارآفرینی افتادیم . لیدر کار هم خودمم . حالا از همه ی دوستانی که 1- علاقه مندن کارآفرین باشن . 2- ایده های خوبی برای شروع دارن 3- اگه ایده ندارن وقت و حوصله برای بررسی و فکر کردن به ایده بقیه رو دارن 4- میتونن کار تیمی بکنن با آغوش باز دعوت به هم کاری میکنیم .
    اون عزیزایی که دوست دارن بیشتر اطلاعات پیدا کنن می تونن از طریق ایمیل زیر با بنده تماس بگیرن
    mohammadzadehechem@gmail .com

یا علی

2. 12 کاربر از پست مفید مجتبی محمدزاده سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک-ساخت و تولید
    ارسال تشکر
    11,215
    دریافت تشکر: 9,945
    قدرت امتیاز دهی
    3451
    Array

پیش فرض پاسخ : دعوت به همکاری توی طرح کار آفرینی

نقل قول نوشته اصلی توسط مجتبی محمدزاده نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه جوونای هم وطن . خلاصه کلام اینکه من و چند تا از دوستانم توی رشته های مختلف مهندسی که اکثرمون یه تجربه دو سه ساله کار توی صنعت رو داریم حدود 6 ماهه دنبال کارآفرینی افتادیم . لیدر کار هم خودمم . حالا از همه ی دوستانی که 1- علاقه مندن کارآفرین باشن . 2- ایده های خوبی برای شروع دارن 3- اگه ایده ندارن وقت و حوصله برای بررسی و فکر کردن به ایده بقیه رو دارن 4- میتونن کار تیمی بکنن با آغوش باز دعوت به هم کاری میکنیم .
    اون عزیزایی که دوست دارن بیشتر اطلاعات پیدا کنن می تونن از طریق ایمیل زیر با بنده تماس بگیرن
    mohammadzadehechem@gmail .com

یا علی
    سلام
    در چه حوزه ای می خواهید فعالیت کنید؟
    آیا شرکت ثبت نموده اید؟
    اهداف تیم تان را میشه بیان کنید؟
    نحوه همکاری با شما چگونه است؟
    تعداد نفرات مهم است یا خیر؟
    طرحریزی اولیه برای انجام دادن پروژه ها را آیا انجام داده اید؟
    آیا بازار را شناسایی کرده اید و یا خیر ؟
    کار شما طراحی هست ، ساخت ، تولید و ؟
    مهمترين لذت در زندگي، كمك به سايرين براي برنده شدن است. حتي اگر به قيمت آهسته تر رفتن و تغيير در نتيجه مسابقه اي باشد كه ما در آن شركت داريم

4. 8 کاربر از پست مفید hossien سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک-ساخت و تولید
    ارسال تشکر
    11,215
    قدرت امتیاز دهی
    3451
    Array

تا اینجا که من متوجه شدم می خواهین یک ربات که در دریا استفاده می شود طراحی کنید (rov) درسته؟
    طرح تان از ایده منشاء گرفته یا نه از مشکلات نمونه های پیشین یا کار کردن با آن(دریافت درخواست و صدای مشتریان) ؟
    همان طور که می دانید این دو با هم متفاوت بوده و مراحل طراحی را تحت تاثیر قرار می دهد.
    مهمترين لذت در زندگي، كمك به سايرين براي برنده شدن است. حتي اگر به قيمت آهسته تر رفتن و تغيير در نتيجه مسابقه اي باشد كه ما در آن شركت داريم

6. 5 کاربر از پست مفید hossien سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی شیمی
    ارسال تشکر
    0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

ببینید آقا حسین عزیز روی تمام سوالات بالا شش ماهه که کار شده و ما در آستانه ثبت شرکت هستیم . قصد نهایی ما اینه که بتونیم کار روی ایدهای قابل اجرا هم یه درآمدی داشته باشیم و هم یه خدمتی به اقتصاد مملکت بکنیم . خدمون هم برای شروع حدود بیست تا ایده داریم که داریم روشون کار میکنیم تا با ساده ترینشون شروع کنیم . ولی مهمترین چیزی که شما دوست عزیز پرسیدید نحوه همکاریه که باید توضیح بدم . بزارین همین اول بهتون بگم ما در اول کار قرار نیست از طرحامون میلیونر بشیم . قرار هم نیست سر کسی رو کلاه بزاریم یا طرح کسی رو بدزدیم یعنی اصلا تو این وادیا نیستیم. من توی صحبتهام گفتم کسی که دوست داره خودش کارآفرین بشه بیاد جلو این یعنی نمیخوایم کارمند یا هرچیزی استخدام کنیم بلکه مثلا شما دوست دارین یکی از ایده هاتون رو تجاری کنین یا نه اصلا ایده ندارین و خیلی دوست دارین یک ایده ای باشه که باهاش وارد صنعت بشین خیلی خب ما باهم میشیم یه تیم که بهم تو این مسیر کمک میکنیم مثلا من یکی از ایده ها رو در اختیارتون میزارم و با هم به صورت رسمی و قراردادی روش کار میکنیم به این کار توی صنعت نفت و گاز میگن کنسرسیوم یا مثلا میگن این دوتا شرکت جوینت ونچر هم شدن روی فلان پروژه. یا علی

8. 6 کاربر از پست مفید مجتبی محمدزاده سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی شیمی
    ارسال تشکر
    0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط hossien نمایش پست ها
    تا اینجا که من متوجه شدم می خواهین یک ربات که در دریا استفاده می شود طراحی کنید (rov) درسته؟
    طرح تان از ایده منشاء گرفته یا نه از مشکلات نمونه های پیشین یا کار کردن با آن(دریافت درخواست و صدای مشتریان) ؟
    همان طور که می دانید این دو با هم متفاوت بوده و مراحل طراحی را تحت تاثیر قرار می دهد.
    در واقع اصلا اینجوری نیست اون پروژه آر او وی ماله یک سال پیش بود که من توی یک شرکت نفتی دریایی کار میکردم و میخواستم براشون اون دستگاه رو بسازم که بعد هم بدلیل مسائل مالی خودشون منصرف شدن. الان ما فعلا داریم روی طرح های ساده و جالب مثل لوازم منزل پلاستیکی کار میکنیم که اینجوری هم بتونیم یه ورودی به صنعت داشته باشیم و هم یه منبع درآمد مختصر پیدا کنیم .

10. 5 کاربر از پست مفید مجتبی محمدزاده سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک-ساخت و تولید
    ارسال تشکر
    11,215
    قدرت امتیاز دهی
    3451
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط مجتبی محمدزاده نمایش پست ها
    ببینید آقا حسین عزیز روی تمام سوالات بالا شش ماهه که کار شده و ما در آستانه ثبت شرکت هستیم . قصد نهایی ما اینه که بتونیم کار روی ایدهای قابل اجرا هم یه درآمدی داشته باشیم و هم یه خدمتی به اقتصاد مملکت بکنیم . خدمون هم برای شروع حدود بیست تا ایده داریم که داریم روشون کار میکنیم تا با ساده ترینشون شروع کنیم . ولی مهمترین چیزی که شما دوست عزیز پرسیدید نحوه همکاریه که باید توضیح بدم . بزارین همین اول بهتون بگم ما در اول کار قرار نیست از طرحامون میلیونر بشیم . قرار هم نیست سر کسی رو کلاه بزاریم یا طرح کسی رو بدزدیم یعنی اصلا تو این وادیا نیستیم. من توی صحبتهام گفتم کسی که دوست داره خودش کارآفرین بشه بیاد جلو این یعنی نمیخوایم کارمند یا هرچیزی استخدام کنیم بلکه مثلا شما دوست دارین یکی از ایده هاتون رو تجاری کنین یا نه اصلا ایده ندارین و خیلی دوست دارین یک ایده ای باشه که باهاش وارد صنعت بشین خیلی خب ما باهم میشیم یه تیم که بهم تو این مسیر کمک میکنیم مثلا من یکی از ایده ها رو در اختیارتون میزارم و با هم به صورت رسمی و قراردادی روش کار میکنیم به این کار توی صنعت نفت و گاز میگن کنسرسیوم یا مثلا میگن این دوتا شرکت جوینت ونچر هم شدن روی فلان پروژه. یا علی

ممنون از راهنمایتان.
    برای خودم و دیگر دوستان چند سوال داشتم.
    1-چشم انداز شرکت تان چند ساله هست؟
    2-اهداف کلی تان را نفرمودین؟
    3-فرض کنید من می خوام به شما بپیوندم ارتباطات چگونه هست آیا در شرکت سهیم می شود یا درصد می گیرم یا به عنوان کارمند شما میشم؟
    4-آیا من یا دیگران به صورت تیمی کار می کنند و در طراحی هم اندیشی و کمک و طراحی محصول می کنیم یا نه؟

12. 8 کاربر از پست مفید hossien سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی شیمی
    ارسال تشکر
    0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط hossien نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایتان.
    برای خودم و دیگر دوستان چند سوال داشتم.
    1-چشم انداز شرکت تان چند ساله هست؟
    2-اهداف کلی تان را نفرمودین؟
    3-فرض کنید من می خوام به شما بپیوندم ارتباطات چگونه هست آیا در شرکت سهیم می شود یا درصد می گیرم یا به عنوان کارمند شما میشم؟
    4-آیا من یا دیگران به صورت تیمی کار می کنند و در طراحی هم اندیشی و کمک و طراحی محصول می کنیم یا نه؟
    1- در مورد چشم انداز تا هر وقت که عمری باشه و اگه بخوام بهتر بگم تا هروقت که خدا بخواد
    2- اهداف کلی ما همان استفاده از ایده ها برای بهبود و توسعه اقتصاد کشورمونه ولی اگه منظورتون حوزه کاریه شما به یه شرکتی مثل زیمنس یا سامسونگ فکر کنید شاید شما سامسونگ رو فقط با گوشی یا لوازم خونگی بشناسید ولی آیا میدونید سامسونگ نفت کش میسازه یا مثلا زیمنس هرجا تو هر کارخونه ای یه دستگاه غول پیکر تمام اتوماتیکه مال زیمنسه.
    3- من که نحوه تعامل رو کامل توضیح دادم گفتم ما کارمند نمیخوایم بلکه کنسرسیوم اونم به صورت پروژه ای میخوایم نه توی کل شرکت .

14. 5 کاربر از پست مفید مجتبی محمدزاده سپاس کرده اند .

همکار بخش اختراعات و نوآوری
    ارسال تشکر
    2,318
    دریافت تشکر: 1,613
    قدرت امتیاز دهی
    18679
    Array

سلام وقت بخیر
    بنده خودم اوایل کارم طرح هایی که به ذهنم میرسد تماما پر هزینه بودن و سوددهیشون پنجاه پنجاه بود!
    اما خب بعد از مدتی با کسب تجربه و کامل شدن اطلاعاتم دستم اومد که فقط به صورت تیمی میشه یک تولید کامل داشت! اما چه تیمی؟ این سوال صدها سوال دیگه در زیر مجموعه داره!
    I AM ADRENALINE

16. 6 کاربر از پست مفید TERRORIST سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

سلام راجع به شعار حق همیشه با مشتریه یه انشائ دو خطی بنویسید من ببینم تو نیت تون هست یا نه
    اگه بود منم همکاری میکنم در حد توانم

18. 7 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک-ساخت و تولید
    ارسال تشکر
    11,215
    قدرت امتیاز دهی
    3451
    Array

20. 6 کاربر از پست مفید hossien سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)