دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ژنتیک عجیب بازیگر زن آمریکایی+ عکس

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    Biotechenology ღ
    ارسال تشکر
    3,728
    دریافت تشکر: 5,493
    قدرت امتیاز دهی
    21635
    Array
    sevda_sj's: جدید49

Smile ژنتیک عجیب بازیگر زن آمریکایی+ عکس

با مشخص شدن نتایج این بررسی اعضای خانواده ام بی صبرانه دوست دارند تا به کشورهای دیگر سفر کنند. شگفت انگیزترین نکته در نتیجه این بررسی وجود ژن فنلاندی در دودمان ژنتیکی من بود.

”ونسا ویلیامز” بازیگر و خواننده امریکایی از مشاهده نتیجه آزمایش “دی ان ای” اش متعجب شده چرا که آمیختگی ژنتیکی او در حد بسیار زیادی بوده است.

انسستوری”، “ونسا ویلیامز” بازیگر و خواننده امریکایی این هفته با شرکت در برنامه “شما در مورد خودتان چه فکر می کنید” از مشاهده نتیجه آزمایش “دی ان ای” و دودمان ژنتیکی اش دچار شگفتی شد. این بازیگر امریکایی در این مورد گفته است “برای مشخص شدن دودمان ژنتیکی ام در سایت “انسستوری” (دودمان) ثبت نام کردم. نتایج آزمایش مرا شگفت زده است. نتایج نشان می دادند که جد بزرگ من سربازی بوده که در جریان جنگ های داخلی امریکا مشغول نبرد بوده است.”
    ویلیامر با اشاره به آمیختگی عجیب دودمان ژنتیکی اش گفت: “نتایج آزمایش ژنتیکی نشان دادند آمیختگی ژنتیکی زیادی را در من نشان دادند: من از نظر ژنتیکی ۲۳ درصد از غنا، ۱۷ درصد از بریتانیا، ۱۵ درصد از کامرون، ۱۲ درصد از فنلاند، ۱۱ درصد از جنوب اروپا، ۷ درصد از توگو، ۶ درصد از بنین، ۵ درصد از سنگال و ۴ درصد از پورتوریکو هستم. البته اعتراف می کنم که علاقه زیادی به سفر به نقاط مختلف دنیا دارم و دوست دارم به غنا، کامرون، توگو و سنگال سفر کنم.”

“ونسا ویلیامز” در ادامه مصاحبه با اشاره به واکنش اعضای خانواده اش در مورد این آزمایش ژنتیکی می گوید “آنان با این موضوع خیلی خوب برخورد کردند. با مشخص شدن نتایج این بررسی اعضای خانواده ام بی صبرانه دوست دارند تا به کشورهای دیگر سفر کنند. شگفت انگیزترین نکته در نتیجه این بررسی وجود ژن فنلاندی در دودمان ژنتیکی من بود. براستی چگونه چنین اتفاقی روی داده؟ چه کسی از نزدیکان من فنلاندی بوده است؟ برای فهمیدن این موضوع باید سفر کنم.”

http://patogheirani.com/%DA%98%D9%86...9%DA%A9%D8%B3/

2. 5 کاربر از پست مفید sevda_sj سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    3,410
    دریافت تشکر: 5,648
    قدرت امتیاز دهی
    4008
    Array

پیش فرض پاسخ : ژنتیک عجیب بازیگر زن آمریکایی+ عکس

چه زشته
    [

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)