دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: پیامک جالب یک بانک به کشاورزان مازندرانی

همكار تالار اخبار
    ارسال تشکر
    11,278
    دریافت تشکر: 11,277
    قدرت امتیاز دهی
    9184
    Array

پیش فرض پیامک جالب یک بانک به کشاورزان مازندرانی

عضو مجمع نمایندگان استان مازندران با اشاره به بارش سنگین برف و وارد آمدن خسارت‌های سنگین به کشاورزان، گفت: در چنین شرایطی بانک کشاورزی پیامکی داده است که طلب شما فلان قدر است و اگر تا آن تاریخ پرداخت نکنید، چنین و چنان می‌کنیم.

شمس‌الله شریعت‌نژاد نماینده مردم تنکابن‌، عباس‌آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بارش سنگین برف در استان‌‌های شمالی کشور، از وارد آمدن خسارت‌های سنگین به کشاورزان منطقه خبر داد.

وی با بیان اینکه بارش سنگین برف در شمال کشور یک اتفاق تاریخی مجسوب می‌شود، تصریح کرد: شرایط مردم این استان بخصوص در غرب ویژه و بسیار دشوار است.

شریعت‌زاده با بیان اینکه در حال حاضر مسیرهای اصلی استان باز است، خاطرنشان کرد: به جز حدود 10-15 روستای استان که برف آنها را فرا گرفته است مابقی شهرها به یکدیگر دسترسی دارند.

نماینده مردم تنکابن، عباس آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر مردم استان مازندران به دنبال جبران خسارت‌های خود هستند، گفت: جالب است در چنین شرایطی چندین تلفن از سوی باغداران داشتم مبنی بر اینکه بانک‌ها به دنبال مطالبات خود هستند؛ باغداران می‌گفتند، بانک کشاورزی پیامک داده است که طلب شما فلان قدر است و اگر تا آن تاریخ پرداخت نکنید چنین و چنان می‌کنیم.

وی با بیان اینکه امروز اغلب محصولات کشاورزان استان مازندران یا دچار خسارت و یا نابود شده است، یادآور شد: برآورد ما این است که 4 هزار خانه خراب شده و خسارت‌های فراوانی به کشاورزان وارد شده است.

شریعت‌زاده در بیان جزئیات بیشتری از تلاش بانک‌ها برای دریافت مطالباتشان، گفت: باغداران استان با من تماس گرفتند و گفتند بانک طی پیامکی به آنها اعلام کرده که سررسید پرداخت بدهی شما فرا رسیده و مطالباتتان را پرداخت کنید.

نماینده مردم تنکابن، عباس آباد و رامسر در مجلس با بیان اینکه مباحث ذکر شده را به مسئولان بالاتر بانک‌ها انتقال خواهیم داد، تصریح کرد: مردم در شرایط فعلی با از بین رفتن باغات خود مواجه‌اند پس طرح چنین موضوعی باعث نگرانی آنها می‌شود.

2. 3 کاربر از پست مفید saamaaneh سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم زراعی
    ارسال تشکر
    834
    دریافت تشکر: 318
    قدرت امتیاز دهی
    1231
    Array
    ص-جلالی's: جدید92

پیش فرض پاسخ : پیامک جالب یک بانک به کشاورزان مازندرانی

سلام . بانک کشاورزی ازین شیرین کاریها زیاد میکنه یکدفعه هم برای من همین ماه پیامک ارسال کرد"مشتری گرامی در صورت عدم باز پرداخت بدهی تسهیلات شماره......... علیرغم میل باطنی پرونده شما برای وصول مطالبات به مرجع قانونی ارجاع میگردد".به ضامن هم همین پیامک را ار سال کرده بودند واو را به وحشت انداخته بودند.من هر یکی دوروز به این شعبه مراجعه میکنم ووقتی این پیامک را خواندم ناراحت نشدم چون میدانستم به هیچ بانکی بدهی سررسیدشده ندارم .به بانک رفتم وپرسیدم موضوع این بدهی چیه که اینجوری برای من شاخ و شونه کشیده اید؟ ریس شعبه گفت چند سال پیش وامی گرفته بودی که اقساط پرداخت شده ولی سیزده هزار تومان بابت کار مزد یا چیز دیگری باقی مانده ولی صبح اول وقت ضامن آمد پرداخت کرد.فوری نزد ضامن رفته و سیزده هزار تومان را به ایشان که از دوستانم بود پرداخت کردم.
    ویرایش توسط ص-جلالی : 17th February 2014 در ساعت 06:33 PM
    پیامبرخدا(ص)فرمود:
    یاعلی!اذان نور است.

4. کاربرانی که از پست مفید ص-جلالی سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)