دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 82

موضوع: **پیامهایی به یک دوست **

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مامایی
    ارسال تشکر
    36,060
    دریافت تشکر: 18,520
    قدرت امتیاز دهی
    28276
    Array
    yas-90's: خواهش

پیش فرض پاسخ : **پیامهایی به یک دوست **

نقل قول نوشته اصلی توسط banafshe3131 نمایش پست ها
    اخه.....
    سلام دوست من

چرا امید نداشته باشه ....سرطان شاید برای شما یه غول محسوب بشه اما یادتون باشه که خودتون این غول رو میسازید

در همین ایران 70 تا 80 درصد سرطان ها درمان میشن....این چیزیه که من از یک انکولوژیست شنیدم که با اطمینان میگفت

سرطان درجه بندی های متفاوتی داره که درجه بندی های پایینش احتمال خوب شدنشون میشه گفت صد در صده

در همین تاپیک چند نفر گفتن که اطرافشون دیدن کسی که سرطان داشته و خوب شده؟؟؟ خود من هم چندین نفرش رو در فامیل دیدم

من افرادی مثل شما که اینچنین تفکری دارن رو زیاد دیدم که فکر میکنن وقتی آدم به بیماری دچار شد باید بشینه و لحظه شماری کنه ببینه کی میره اون دنیا .... حالا یکی به خاطر یه اتفاقی فقط مرگ رو نزدیکتر حس میکنه این به این معنی نیست که واقعا قراره اتفاقی بیفته و برای منی که اونو نزدیک حس نمیکنم هم به این معنی نیست که حالا حالاها این دنیا واسه خودم راحت میچرخم ... یه چیزی رو دوستانه میگم هیچ وقت هیچ وقت، وقتی آخر خط رو نمیبینید درموردش اینجوری نگید

ببخشید مطلب طولانی شد اما نمیتونم اینو نگم .... یه خانمی بود برای ما تعریف میکرد دو سالی میشد که سرطانش خوب شده بود از اون روزا که تعریف میکرد میگفت وقتی چیزی میخرید خونواده همسرش بهش میگفتن تو که دیگه نیازی به این چیزا نداری دیگه چرا الکی پولاتو خرج میکنی و کلا از این دست حرفا.....این حرف شاید به نظر چیز مهمی نمیاد اما خیلی سنگینه برای کسی که هنوز زنده ست اما دیگران اونو مرده فرض میکنن....حس زنده به گور شدن به آدم دست میده
    اون خانم الان خداروشکر سالمه بدون هیچ مشکلی و من هنوز موندم آیا افرادی که در اون موقعیت بهش این حرف رو زدن روشون میشه تو چشماش نگاه کنن؟؟
    ویرایش توسط yas-90 : 27th December 2013 در ساعت 08:13 PM
    طلب كردم ز دانائي يكي پند .......مرا فرمود: با نادان نپيوند

2. 11 کاربر از پست مفید yas-90 سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)