دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نماز حضرت صاحب الزمان (ع)

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    کلام,فقه,اصول,
    ارسال تشکر
    27,914
    دریافت تشکر: 19,740
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    kamanabroo's: جدید150

پیش فرض نماز حضرت صاحب الزمان (ع)

نماز حضرت صاحب الزمان (ع)

پدید آورنده : ، صفحه 65

یکی از خلبانان دوران دفاع مقدس در خاطرات خود می گوید: در طول جنگ تحمیلی، بارها در عملیات های غرب و جنوب کشور شرکت کردم. حین اجرای مأموریت ها، چندین بار مورد هدف گلوله های دشمن قرار گرفتم. در عملیات نصر 4 و 5، بیش از چهل نقطه از بالگردم مورد اصابت گلوله و ترکش قرار گرفت. بارها گلوله ها از مقابل صورتم عبور کرده و یا بر پهلوی صندلی بالگردم فرو نشستند اما تا آخرین لحظة جنگ تحمیلی، کوچک ترین آسیبی ندیدم.
    دو ساله بودم که به بیماری مهلکی گرفتار شدم. مادرم می گفت:
    ـ عزراییل پشت در خانه منتظر نشسته بود. هیچ امیدی به سلامتی ات نداشتیم. دکتر جوابت کرده بود. اما، عمه ات دست به دامان خدا شد و به علت علاقة زیادش به تو، نذر کرد در صورت شفایت، تا هنگامی که درقید حیات است، هر روز دو رکعت نماز حضرت صاحب الزمان(ع) بخواند.
    و امروز با گذشت بیش از 40 سال از آن هنگام، ایشان هر روز دو رکعت نماز حضرت صاحب را به جای می آورند و من سلامتی ام را تنها به واسطة وجود ایشان و به جای آوردن نمازهایشان می دانم و مطمئن هستم، تا زمانی که وی در قید حیات است، من نیز از خطرات مصون خواهم ماند.
    پی نوشت :
    * برگرفته از رقص دلفین ها: خاطرات سرهنگ خلبان غلامرضا علی زاده نیلی.

http://www.hawzah.net/fa/magazine/ma...ParentID=59955

2. 2 کاربر از پست مفید kamanabroo سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع