دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 14 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 139

موضوع: یاد یاران با خاطرات نخــــبگان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    روابط عمومی کل سایت
    اکانت شخصی
    حسنعلی ابراهیمی سعید
    ارسال تشکر
    6,985
    دریافت تشکر: 13,883
    قدرت امتیاز دهی
    11416
    Array

smilee1 یاد یاران با خاطرات نخــــبگان

بنام آنکه نامش بهار دل دوستان و یادش گلستان بیخزان محبان است

روز وصل دوستداران یاد باد
    یاد باد آن روزگاران یاد باد

با سلام خدمت کلیه کاربران عزیز انجمن

با آرزوی لحظاتی زیبا برای شما عزیزان

دوستان خوب و همراهان همیشگی در این تاپیک تصمیم داریم به همراه شما به یک سفر زیبا و خاطره انگیز بریم یک سفر با جمع گرم و صمیمی و خانوادگی نخبگان جوان
    سفری که توشه راهش با همت همگانی قابل فراهم کردنه
    بله عزیزان یک سفر زیبا یا شاید بشه گفت گشتی تو دنیای گذشته این خانواده

خانواده ای که رسم معرفت رو به نحو احسن در کانون دلهای پر مهرشون حک کردند

شاید بارها شما هم به این فکر کردید که این جمع صمیمی و دوست داشتنی چطور گلچین شدن و چه کسانی بودند که در شکل گیری ابتدایی این محیط موثر بودند
    در این تاپیک تصمیم داریم در راستای اهداف شایسته سالاری و به پاس زحمات عزیزانی که هر کدام به گونه ای از ابتدای تاسیس این سایت نقش مهم و به سزایی ایفا کردند یاد کنیم و نام وخاطرات این عزیزان رو در این تاپیک حک کرده و جاویدان کنیم

از آنجایی که به هر حال در فضای مجازی هستیم طبیعتا در هر پروسه زمانی افتخار همکاری با عزیزانی رو پیدا میکنیم و طبیعیه که گذر زمان فرآیند بازنشستگی رو براشون به ارمغان میاره

لذا تصمیم داریم با همت شما بزرگوارن به منظور شناسایی عزیزانی که در مسیر اعتلای اهداف سایت تلاشهایی رو در جای جای این انجمن داشتن و زحماتی رو متحمل شدند بشناسیم و با ثبت خاطراتی از این عزیزان نام و یادشون رو جاودانه کنیم
    اون عزیزانی که انصافا فعالیت های مفید و ارزنده ای در سطح انجمن داشتند و دلسوزانه فعالیت کردند
    مدیران و عزیزانی که شاید تعدادیشون در بین ما نباشندولی جاشون توی قلب تک تک ما باشه و یادگارهاشون یاداور همه زحماتشون در این انجمن هست
    و اگر ما امروز به زیبایی و با ارامش در کنار هم داریم از این فضا استفاده میکنیم قطعا و یقینا مرهون زحمات اون عزیزان هستیم
    عزیزانی که روزی گلی از گلهای بوستان نخبگان جوان بودند و بنا به هر دلیلی الان در بین ما نیستند و شاید هم در گوشه و کنار این انجمن بصورت گمنام دارن در کنار ما روزگار رو سپری میکنند

دوستان اگر عزیزانی که روزی برای ما زحماتی رو کشیدند تاپیک ها و علمشون رو برامون به یادگار گذاشتند ما هم باید به رسم احترام و به پاس قدردانی ولو در حد جملات و خاطرات نام و یاد اون عزیزان رو زنده و جاودان نگه داریم و بهشون ثابت کنیم که با زنده نگه داشتن نامشون جای همه اونها در بین ما خالی هست و ما از تلاشهای دیروز و امروز همه این بزرگواران سپاسگذاریم

همه کسانی که با تلاشهای شبانه روزیشون چراغ این خونه رو روشن نگه داشتند دارای ارزش و جایگاه والایی هم در این انجمن هستند و هم یاد و خاطره اون عزیزان در قلب تک تک ما ابدی خواهد بود

ما با ثبت و ماندگار کردن نام این عزیزان تصمیم داریم ثابت کنیم قدر دان زحماتشون هستیم
    و خوشا اون عزیزانی که رفتند و نامی زیبا و خاطراتی دل نشین برامون به یادگار گذاشتند
    تعداد زیادی از کاربران در جمع ما هستند که وقوف کافی نسبت به شناخت قدیمی های این سایت ندارند و بی صبرانه منتظر دریافت اطلاعاتی در خصوص معرفی این عزیزان هستند

از فواید این تاپیک و ثبت خاطرات زحمت کشان این سایت این هست که اگر چنانچه روزی دوستانی که به هر دلیلی در بینمون نیستند تصمیم داشتند فعالیت شون رو در این سایت مجدد آغاز کنند این حرکت زیبا به نوعی براشون یک خسته نباشید و قدردانی از زحماتشون محسوب میشه

چون یکی از زیبا ترین کارهایی که در این انجمن انجام میشه و در کمتر جایی چنین هست اینه که درب خونه صاحبخونه این انجمن هیچوقت به روی میهمانانش بسته نیست و هر عزیزی بره ولو برای چندین سال باز این خانه با روی باز پذیرای این عزیزان هست و ما بعنوان عضوی از اعضای این خانواده ملزم به میزبانی از این عزیزان هستیم و با ثبت خاطرات و یاد و نام عزیزان زحمتکش به استقبال همه این خوبان میریم

لذا از همه دوستان نازنین که قدمت حضورشون میتونه ما رو در ثبت این خاطرات کمک کنه دعوت میکنیم خاطرات و اسامی دوستان رو در این تاپیک برامون به رشته تحریر در بیارن تا ما، مدیران و زحمتکشان گلی که الان در بینمون نیستند رو بیشتر بشناسیم و به زیبایی ازشون یاد کنیم

در همین جا از مدیریت سایت جناب آقای مصطفی کاوه و مدیران ارشد هم تقاضا داریم در این تاپیک ما رو یاری کنند تا بتونیم بهتر نام دوستان رو ثبت کنیم

به امید روزی که تک تک شما عزیزان به دوران زیبای بازنشستگی برسید و نام و خاطرات قشنگ شما توسط همه دوستان در این تاپیک ثبت و ماندگار بشه

در انتظار مشارکت شما عزیزان در این امر هستیم تا بتونیم به نحو مناسبی شایستگان و تلاشگران گمنام این سایت رو شناسایی و از مقامشون در جایگاه مناسب تقدیر به عمل بیاریم

شاد و پیروز و سر بلند باشید

ویرایش توسط روابط عمومی سایت : 10th December 2013 در ساعت 09:58 PM

با سلام و عرض خیر مقدم به حضور سبزتان در این انجمن
    از شما کاربر عزیز تقاضا داریم لطفا و حتما جهت آشنایی با فضای این انجمن مطالب لینک های زیر رو مطالعه فرمایید
    و چنانچه سوال یا درخواستی دارید قبول زحمت فرموده و از طریق پیام خصوصی با روابط عمومیدر میان بگذارید

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    دریافت تشکر: 45,916
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array
    Almas Parsi's: جدید94

پیش فرض پاسخ : یاد یاران با خاطرات نخــــبگان

به نام خدای خوبیها و مهربانیها

با سلام خدمت همه دوستان گل انجمن

و با اجازه همه پیشکسوتان و قدیمی های عزیزمون

اولین عزیز نازنین و یکی از یاران همیشه در صحنه این انجمن رو که در حال حاضر در بین مون نیستند و جاشون خیلی خیلی خالی هست و زحماتشون و تلاشهاشون در همه جای انجمن قابل مشاهدست رو یادی ازشون کنم

یادی از خانم باستان شناس
    عزیز که خاله سارای همه بچه های سایت بودن و هستند
    هر چند من سعادت و افتخار آشناییشون رو نداشتم و زمانی که من وارد انجمن شدم ایشون رفته بودند
    ولی حضور گرمشون رو همه جای انجمن به زیبایی میشه لمس کرد با زحماتشون و فعالیت هاشون در تالارهای متعدد...
    دلم میخواد به خاله سارای
    عزیز و دوست داشتنی بگم دست گلتون درد نکنه خیلی زحمت کشیدید و ما همه از شما سپاسگذاریم آرزو میکنم هر جا هستید خوب و خوش و سلامت و تندرست باشید
    خاله سارای عزیز و مهربون جاتون بین ما خیلی خالیه و امیدواریم یه روزی بیایید و باز هم از حضور گرم و سبزتون ما رو بهره مند کنید

به امید آن روز

خوشا آنان که رفتند و نام نیک از خود به جای گذاشتند

باستان شناس

یار همیشگی

دوستان عزیز در انتظار مشارکتتون در این طرح یادمان هستیم

دلتون شاد لبتون خندون

ویرایش توسط Almas Parsi : 11th December 2013 در ساعت 12:15 PM

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مامایی
    ارسال تشکر
    36,060
    دریافت تشکر: 18,520
    قدرت امتیاز دهی
    28276
    Array
    yas-90's: خواهش

سلام دوستان

من فقط دو ساله به سایت اومدم و از مدیرانی که قبل از اون بودن نمیتونم چیزی بگم اما عزیزانی که مدیر بودن و الان یا حضورشون کمرنگ شده و یا مدت زیادیه که حضور ندارن

باستان شناس عزیز رو که خانم الماس پارسی فرمودن .... از صمیم قلب امیدوارم هر جا هستن شاد باشن و سلامت

دوستان مدیر مثل نازخاتون که مدت زیادیه که حضورشون کمرنگ شده و امیدوارم دوباره چراغ پروفایلشون سبز بشه

از دوستانی هم که حضورشون خیلی کمرنگ شده نسبت به قبل جناب محسن آزماینده که از مدیران بخش فنی و مهندسی بودن

جناب Joseph Goebbels که مدیر تالار نظامی بودن و بعد از استعفا از این سمت هر چند هنوز هستن اما کمرنگ تر از گذشته فعالیت میکنن

جناب NameEly که مدیر تالار برنامه نویسی بودن و مدت زیادیه که حضور ندارن

جناب e.einitabar که فکر کنم خداحافظی کردن

راستش من با همه این دوستان آشنا نشدم ترجیحا بقیه دوستان افرادی رو که باهاشون آشنا بودن نام ببرن بهتره

با آرزوی سلامتی هم برای این دوستان و هم برای شما
    طلب كردم ز دانائي يكي پند .......مرا فرمود: با نادان نپيوند

یار قدیمی
    ارسال تشکر
    7,998
    دریافت تشکر: 20,776
    قدرت امتیاز دهی
    79813
    Array
    Sa.n's: لبخند

اینقدر این عزیزان لطف داشتند و بزرگوار بودند که هزاران هزار بار تقدیر از محبت ها و فعالیت هاشون نمیتونه جبران کننده زحماتشون باشه
    علاوه بر افرادی که almas parsi گرامی و yas-90 عزیز نام بردند
    من هم با اجازتون نام میبرم
    یکی از دلسوز ترین مدیران قدیمی بانو *مینا* بودند که قبلا ارشد بودند .

دومین دوست عزیزی که میخوام ازشون نام ببرم جناب isengard بودن
    که متاسفانه بنده به شخصه سعادت این رو نداشتم که از حضورشون به قدر کافی بهرمند بشم اما از محبت هاشون و فعالیت هاشون خیلی خیلی شنیدم و دیدم

کاربر سوم که باز هم مدت زمان کمی فرصت داشتم که از گنجینه تجربیاتشون استفاده کنم اما از زحماتشون زیاد شنیدم کاربر عزیز LaDy Ds DeMoNa هستن که یکی از مدیران عزیز سایت بودن

امیدوارم این بزرگوارن چه در سایت حضور دارند و چه ندارند و هر کجا که هستن سلامت باشن و همیشه شاد باشند
    نه تنها فقط همین چند عزیز بلکه دوستان بسیار بسیار زیادی بودن که به هر طریق زحمت کشیدن و می کشند و من به شخصه ازشون درس های زیادی گرفتم جدا از فعالیت در سایت . چون زحمت نام بردنشون رو کشیدن من دیگه دوباره نام نمیبرم .
    سپاس
    ویرایش توسط Sa.n : 11th December 2013 در ساعت 08:52 PM
    " برای آنکه در زندگی پخته شویم نباید هنگام عصبانیت از کوره در برویم "

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    دریافت تشکر: 25,270
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    M@hdi42's: لبخند

سلام

تمايلي به نام بردن تك تك عزيزان و سروران ندارم به اين دليل كه واهمه دارم عزيزي رو از قلم بندازم، انشالله صاحب تاپيك و ساير دوستان اسم خواهند برد و استفاده ميكنيم از فرمايشات متينشون، همين رو عرض كنم ماهم روزي عنوان بازنشستگي رو بر دوش خواهيم كشيد لكن بايد تمام تلاش خودمون رو در جهت ارتقاي سايت و در واقع ارتقاي خودمون داشته باشيم كه ايندگان بدين گونه به نيكي از ما ياد كنند ، در زندگي هم همين روند تكرار خواهد شد،

درود بر سعدي عزيز كه ميفرمايد ؛ سعديا مرد نكونام نميرد هرگز / مرده ان است كه نامش به نكويي نبرند؛

سپاس از تمامي كاربران ، همكاران و مديران ( چه قديمي وچه جديد)

پاينده باشيد

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    7,101
    دریافت تشکر: 5,335
    قدرت امتیاز دهی
    24321
    Array
    parnian 80's: جدید85

سلام...
    با اجازتون من هم یک نفر رو بگم...
    کاربر آبجی که متاسفانه من سعادت دیدارشون رو نداشتم...
    امیدوارم هر جا هستند موفق باشن.
    سادگی یعنی فکر کنی کسانی که دورت میزنند،به دورت میگردند....
    حماقت یعنی صداقت داشتن با کسی که سیاست دارد....

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    11,753
    دریافت تشکر: 9,183
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    setayesh shb's: خوشحال3

از بین کسانی که در انجمن بودن و دیگه نمیبینیمشون یا حضورشون رو کمتر حس میکنیم من فقط محسن آزماینده که به حق میتونم بگم یکی از دانا ترین افرادی هستن که من باهاشون آشنا شدم و صد البته باهوش.
    یکی دیگه عزیزان هم خاله سارای مهربون خودمون بود که عدم حضورش آزارم میده
    البته ایندو عزیز بهشون اشاره شده بود ولی خب من وظیفه ی خودم میدونستم که بگم چون این دو عزیز رو خیلی اذیت کردمامیدوارم منو ببخشن
    یک نفر دیگه که البته من شناخت خیلی چندانی ازشون ندارم ولی میبینم که خداحافظی کردن جنابپیمان هادی فرکوش هستند که جای ایشون هم واقعا خالیه.

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    9,787
    دریافت تشکر: 5,088
    قدرت امتیاز دهی
    16341
    Array

سلام و خسته نباشید
    مثل بقیه دوستان من هم خیلی دوست داشتم با سرکارخانم باستان شناس اشنا بشم و از تجربیات شون بهره ببرم که این افتخار رو نداشتم
    و یه دوست عزیز دیگرمون هستند که من هروقت تایپک حضور خودرا با صلوات به ثبت برسانید رو باز می کنم به یادشون هستم..
    و امیدوارم همیشه درپناه خداوند شاد و تندرست باشند سرکارخانم AvAstiN هستند.
    با ارزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون ..
    ​​​

یار همراه
    رشته تحصیلی
    DVM
    ارسال تشکر
    20,723
    دریافت تشکر: 12,331
    قدرت امتیاز دهی
    18939
    Array
    رضوس's: شاد3

با تشکر از همه دوستان
    اینجا جا داره از خانم ها Poune , only math , zolfa و غزل بارون هم یاد کنیم که زحمات فراونی برای بخش های پزشکی و زیست شناسی کشیدند و متاسفانه کم فعالیت شدند.
    همچنین آقایان Bad sector , easy bug که از قدیمی ها وفعالین این تالار بودن.

جای خالی آقا پیمان و محسن و خاله سارا هم همیشه حس میشه.
    خدایا تو آنی که آنی توانی جهانی چپانی ته استکانی.
    زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست/آنقدر سیر بخند که غم از رو برود

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    دریافت تشکر: 45,916
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array
    Almas Parsi's: جدید94

با سلام خدمت همه دوستان گل و با معرفت انجمن

شب زیباتون پر ستاره

ضمن تشکر از اینکه دوستان خوبم اسامی تعدادی از مدیران و کاربران گل انجمن رو یادآوری کردند

من هم با اجازه تون دو نفر از نازنینان رو یادآوری میکنم که این عزیزان در بین ما هستند و جزو شایستگان این انجمن هستند

دوست گلمون سرکار خانم Roksana65 و جناب آقای MR_Jentelman بزرگوار

این دو عزیز بزرگوارمون هم همچون سایر عزیزان زحمات شایانی برایاین انجمن کشیدند که ما از این دو عزیز بزرگوار هم ممنونیم

و براشون آرزوی موفقیت داریم

یاوران همیشگی انجمن منتظر حضور سبزتون برای شناسایی شایستگان انجمن هستیم

سرافراز و سربلند باشید

Roksana65
    یار همراه

MR_Jentelman
    یار همیشگی

ویرایش توسط Almas Parsi : 12th December 2013 در ساعت 08:21 PM

صفحه 1 از 14 1234567891011 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع