دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 113

موضوع: مسابقه پاچه خوار برتر--مدیرکل انجمن ها-- سری دوم

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    دریافت تشکر: 25,270
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    M@hdi42's: لبخند

smilee1 مسابقه پاچه خوار برتر--مدیرکل انجمن ها-- سری دوم

مسابقه پاچه خوار برتر--سری دوم

یه گیرنده هاتون دست نزنید که کاملا درست می گیره. بله اینجا مسابقه پاچه خوار برتره ، I love you نخبگان

توضیحات اینکه توی هر دوره از این مسابقه یک نفر بر تخت پاچه خواری می شینه و سایر دوستان پاچه خواریهای خودشون رو در قالب شعر، متن، طرح گرافیکی و یا صوتی و خلاصه هر گونه مدیایی ارائه می دن.

نفر دوم جناب "ریپورتر" ( مدیر کل انجمن ها )

حالا می ریم سراغ قوانین

1- این مسابقه تنها با جنبه ی فان و خنده وتقویت طنز نویسی ایجاد شده و بنابراین امیدوارم با جنبه ی بالایی که از خودتون نشون می دین اجازه بدین لحظه های خوبی کنار هم داشته یاشیم.

2- با توجه به پست بالا در صورت هر گونه توهین و بی احترامی کاربر اخطار دریافت می کنه بنابراین با عرض معذرت فراوان در صورتیکه احساس می کنید این مسابقه سبکه یا جلفه یا از خود متشکریه یا هر چیز دیگه بهتره که توی تاپیک تشریف نیارید . اینهمه مسابقه برگزار می شه خب.

3- درافشانیاتونو به من پ.خ کنید لطفا.

4- به نفر اول مسابقه 2000 امتیاز و نفرات دوم و سوم نفری 1000 امتیاز اهدا خواهد شد.(درکل نه اینکه فقط هزار تا در یک امتیاز)

5- تنها افرادی در مسابقه شرکت داده خواهند شد که کاراشونو تا تاریخ محدودی که اعلام میکنم برای من ارسال کنن "یا در همین تاپیک قرار بدن"

راستی یک نکته هم بگم: طنز همیشه برای نقد و سرزنش یک موضوع نوشته میشه نه برای تبلیغش. امیدوارم کمکی باشه به کم کردن این فرهنگ بد در جامعه.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مسابقه قبلی در این تاپیک برگزار شد و در خدمت جناب ادمین بودیم که به خوبی وخوشی برگزار شد:

فراخوان مسابقه پاچه خوار برتر

نفرات برتر تاپیک قبلی هم:

پست شماره12 سرتیپ دادبین:
    نفر شماره دو AaZaAdeh پست شماره 17
    نفر شماره سه زهرا قربانی پست شماره19

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : مسابقه پاچه خوار برتر--مدیرکل انجمن ها-- سری دوم

نمونه:
    مهم اينه كه روح اهورايي و قلب پاك و قشنگت بپذيره من خاك پاتم ، فداي اون چشاتم ،‌ به قربون نگاتم،‌ ما كجا و تاج مدیر کلی كه تنها برازنده سر نوراني شماست كجا،‌ تصدق اون تبسم قيطون لباتون، همين كه غبار راهتون باشم بسه، بيش از اين لحظه‌هاي ناب و پر معني و مفهومتون رو نمي‌گيرم، ميرم كه بميرم براتون ، خاكستر شم ز شعله‌هاي محبتتون. يا حق بزرگوار

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    1,009
    دریافت تشکر: 1,219
    قدرت امتیاز دهی
    562
    Array
    z.000's: جدید37

نقل قول نوشته اصلی توسط M@hdi42 نمایش پست ها
    نمونه:

مهم اينه كه روح اهورايي و قلب پاك و قشنگت بپذيره من خاك پاتم ، فداي اون چشاتم ،‌ به قربون نگاتم،‌ ما كجا و تاج مدیر کلی كه تنها برازنده سر نوراني شماست كجا،‌ تصدق اون تبسم قيطون لباتون، همين كه غبار راهتون باشم بسه، بيش از اين لحظه‌هاي ناب و پر معني و مفهومتون رو نمي‌گيرم، ميرم كه بميرم براتون ، خاكستر شم ز شعله‌هاي محبتتون. يا حق بزرگوار
    من که شرمنده.همچین استعدادی در خودم نمیبینم.
    ولی موضوع جالبیه

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    1,009
    قدرت امتیاز دهی
    562
    Array

نمونه:
    ویرایش توسط z.000 : 28th October 2013 در ساعت 02:33 PM

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط banafshe3131 نمایش پست ها
    من که شرمنده.همچین استعدادی در خودم نمیبینم.
    ولی موضوع جالبیه
    ممنونم. استعداد در همه هست. کافیه کمی بریزین رو صحنه. منتظریم

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    1,009
    قدرت امتیاز دهی
    562
    Array

ممنونم. استعداد در همه هست. کافیه کمی بریزین رو صحنه. منتظریم
    ویرایش توسط z.000 : 29th October 2013 در ساعت 02:30 PM

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

دلم لکزده بود برای یک پاچه خواری بی جیره و مواجب... حد اقلش اینه که توی سرو همسر سرمونو بالا میگیریم میگیم ... بلاخره پاچه خواری خدارو نکردیم ... پاچه خواری مدیر کل جونمونو کردیم ... هرکی چشم نداره از سایت برای 2قرن موقتا بره بیرون

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

ای مدیر کل ای سیاه ای مدیرای هلوایختم کلامای گشاینده سایت ای میلیون ملیون خرج کن ای مهندس ای 26 ساله بزرگ رایانه ای بلا ای محبت ای مهر... قربون اون لبخندتای که عکست من ترکونده .. ای اخراج کننده ایتایید کننده ای (یکی بمن برسونه دارم کم میارم)

الاهی تیمسار دادبین (علی اکبر)(با عرض پوزش از علی عزیزم) فدات بشه !(عزیز و محترم..دوست گرامی) ضعف کنه برات !؟مدیر فقط تو ..انتخابات ریاست جمهوریتو جشن بگیرمای کاندید الاهه سایت نخبگان من چیکار کنم کسی روی دست من بلند نشه,(عذر تقصیر خیلی دوستت دارم) خیلی مهربونو بگم مشتمالت بده ..عزیز و گرامیم) بگم بره نون بخره برات ادمین,(با اجازه)میخوای بدم دمپاییهاشو یک ماه خارج از سایت لنگه به لنگه بپوشه؟ کاربران,همه نشستن جای منو توی قلب مهربونت بگیرن... ببین اولین پست مال منه... اصلا من فقط هفت هشتا دوست خوب دارم که میبرم سر تقاطع پلیس فتا به نرخ 2تا خیار میفروشم ... یکیش مال تو (عزیز دلم)... یکی دیگشم بازهم مال تو از گلوی من...!!! الاهی رضوس(من شرمندتم سعید جان با ارزشتر از شما پیدا نکردم)فدات شه .مجید جی سی کیه؟ امر کن خود سانسوری میکنه اصلا میدم دهنشو با نخ مصیبت دوری تو ببندن ... منه(سیاه رو) رو چه به خدمت تو رسیدن ... 2 قرن پست میزنمجمال تنگستو زیر پستم ندیدم ... همه مشکی مدیون یه نظر لطفتن ....

اوه نفسم گرفت ... لطافت و مداحت و ظرافت و. کفایت و رضایت و قرابت و ... بت و بت وبت

بت شکنی مهدی.. روح منی مدیر کل.. مرگ بر آمریکا .. مرگ بر اسرائیل .. خدایا خدایا تا انقلاب مهدی...مدیر کل را نگهدار. از عمر تیمسار(من دیگه آبرو پیشت ندارم هم میهنم...جان من ا ین دفعه آخره)بکاه و بر عمر مدیر کلبیفزای .....

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    1,009
    قدرت امتیاز دهی
    562
    Array

خدا همه راشفا بدهد.
    دل خوش هم بدهد بدنیست.

10. 10 کاربر از پست مفید z.000 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    دندانپزشکی
    ارسال تشکر
    6,304
    دریافت تشکر: 5,135
    قدرت امتیاز دهی
    15585
    Array

کسی خندید می کشمش !

اینم ترجمه اش :

بده آن موس را قورت دهم که با آن پست ام را پاک کردی !

مدیر کل انحمن ها : هه هه ! چه جلافتا ! برو تا جیزت نکرده ام ! ( همون هیولای هستش )
    "آخرین برگ این دفتر هم به پایان رسید"

صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع