دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: 12 صندلی برای بیشترین آرامش

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    2
    دریافت تشکر: 7
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض 12 صندلی برای بیشترین آرامش

بیایید با POWER’NAPشروع کنیم . طراحی شده بوسیله Ninna Helena Olsen .این طراحی اریگامی مانند " بدن به آرامی محصور شده " در حالی که به نظر می رسه یک کار هنریه . من مطمئن ام که این صندلی تندیسی می تونه مناسبه هر دفتری باشه .چرت کارکنان را کارامد تر می کنه . درسته ؟؟

گهواره (The Cradle)فقط فریاد می زند دنج، مگه نه؟

The Loopita مثل ردپای یک چرخ غول اساست اما من فکر می کنم این یک محل استراحت برای دو نفر است . این طراحی شده توسط Victor Aleman . ظاهرا اگه ترجیح می دهید یک چرت گروهی داشته باشید می تونید چندتا حلقه بگیرید

من فقط می خواهم بپرم تو این که مثل یک توده بزرگ برگه . شما نمی خواهی ؟؟ به این می گن Hanabi که از یک سری کیسه های نو متصل شده به هم که با گولوله های پلی استایرن درست شده . بوسیله mottoWASABI

یکی از اشیای مورد علاقه ی ما همیشه نیمکت های جای خواب آن لورنز "Couch Sleeper by Anne Lorenz " بوده .

این به نظر می رسه که تخت از توپهای والیبال باشه اما Feel Seating System Deluxe از 120 توپ نرم و کاملا آرامش بخش تشکیل شده. شما می تونید از حالت متنوعی از این استفاده کنید .

چه کسی می تونه یک بغل رو از طرف یک شی رد کنه . عالی وقتی دنبال یک مقدار آرامش اضافه می گردید و کسی کنار شما نیست .طراحی شده توسط Inga Sempé for LK Hjelle.

Oradaria Design با طراحی Blandito®, اومده . یک پد برای زندگی راحت . کمک می کنه تا ریلکس بشید

Daisuke Motogi’s Sleepy Chair یک ورژن مینیاتوری تخت که فقط فضا کافی برای لم دادن داره

Gravity Balans از Varier فقط یک صندلی معمولی نیست بلکه ای صندلی ساخته شده برای کار کردن یا چرت زدن یا تلویزیون تماشا کردن . من مطمئن که اگه این رو داشتم هیچ وقت بلند نمی شدم

Luso Lounger by James Uren می تونه در کار های مختلف استفاده بشه . یک قطعه کوچک برای کسی که نیاز های زیادی داره.

My and Roo .....
    ویرایش توسط zesdus : 20th September 2013 در ساعت 04:57 PM

2. 2 کاربر از پست مفید zesdus سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع