دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23

موضوع: ๑۩۞۩๑بهترین کار وشغل پیشنهادی شما؟ با داده های محدود๑۩۞۩๑

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    دریافت تشکر: 25,270
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    M@hdi42's: لبخند

پیش فرض پاسخ : بهترین کار وشغل پیشنهادی شما؟ با داده های محدود

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین متقی نمایش پست ها
    جالب شد
    اخه قبلا یادمه کارای فرهنگی و کلاس بالا دوسداشتی؟
    اگر درست یادم باشه دیگه درسته - من میگفتم تولید تو میگفتی برو بینیم باوو بزار باد بیاد(یه همچین مضمونی داشت نه؟)

علاقت چیه؟ کتاب و کتابخونه بود قبلا! - الان چیه؟

نه فرق داره حسین جان. اولا اینجا منظور خودم نیستم.کلی سئوال کردم. وگرنه مشخصات خودمو میگفتم. اونموقع بحث کلاس نبود داداش. یه کار کم دردسر میخواستم برای گذران وقت واینکه یه درامدی داشته باشه که خودشو بگردونه ودنبال دردسر نبودم.الان فرق میکنه.
    به کتاب هم علاقه ندارم. گفتم که فقط یه کاری که دردسر نمیداشت برام.همین.

علاقم هم کارهای ساختمانیه وعمران. میخوام یه کارگاه ساختمانی هم دایر کنم انشالله

2. 4 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi42 نمایش پست ها

نه فرق داره حسین جان. اولا اینجا منظور خودم نیستم.کلی سئوال کردم. وگرنه مشخصات خودمو میگفتم. اونموقع بحث کلاس نبود داداش. یه کار کم دردسر میخواستم برای گذران وقت واینکه یه درامدی داشته باشه که خودشو بگردونه ودنبال دردسر نبودم.الان فرق میکنه.
    به کتاب هم علاقه ندارم. گفتم که فقط یه کاری که دردسر نمیداشت برام.همین.

علاقم هم کارهای ساختمانیه وعمران. میخوام یه کارگاه ساختمانی هم دایر کنم انشالله
    خب من خودم 400 متر زمین داشتم یه پیست ماشینای الکتریکی میزدم - خیلی خوش میگذره! کاری هم نداره سرمایه هم نمیخواد!
    ورودی هم زیاد میگیری همه ادمای پولدار هم میان!

ولی اگر بخوام تخصصی فکر کنیم و ایده بدیم با توجه به اینکه ایلان هوای بهاری و خنک داره و دورتادورش کوه هست و بیشتر مردم دامداری و کشاورزی میکنن و تعداد دختران و پشسران در سنین مختلفش یکی هست تقریبا و قلعه و ااثار باستانی و کلا گردشگری زیادی هم داره
    و قابلیت تولید عسل از زنبور عسل بالایی هم داره باتوجه به تحقیقات
    حدود 500 روستا داره ایلام
    شهر ایلام هم کردنشین هستن بیشتر و نزدیک 200 هزار نفر جمعیت داره
    در شهرستان مهران در استان ایلام هم مرز مشترک دیده میشه با عراق پس ترانزیت و گردشگری بسیار عالی ای خواهد داشت
    ذخایر نفت و گاز هم که داره!
    خب دیگه چی میخوای
    به این نتیجه رسیدیم که اگه هواش خوبه و محیط مناسبه زنبورداری جواب میده و یه اسم محلی باستانی کردی لری هم میزاری روش همه میخرند از ایرانی تا عراقی و خارجی
    اگه هواش سرده و تو ارتفاع هست شلوار کردی! و لباس خوب جواب میده! نساجی بزن! خودت تولید کن بشو لباس مد روز پولدارای شهر!

اگه نزدیک چندتا از این قلعه ها و کلا قسمتهای گردشگری و تاریخی از طبیعی تا مصنوعی هستی و به جاده هم دسترسی داری
    میتونی به گسترش صنایع دستی توجه کنی و چند تا روستایی بیاری تو اتاق و پول بزاری وسط دور هم 10-15 نوع صنایع دستی راه بندازین ماشالا زمین 400 متری همونجا هم نمایشگاه میتونی بزنی و هم اینکه ماهی یه بار بفرستی تهران و شهر های دیگه ماهی یه بار هم عراق و کشورهای دیگه
    ولی باز دقیق نگفتی جاش کجاستا اینا باز خیلی کلی گویی بود
    اطلاعات خیلی مهم هستند باید ورودی داشته باشیم وگرنه خروجی نمیگیریم!

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

4. 6 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین متقی نمایش پست ها
    خب من خودم 400 متر زمین داشتم یه پیست ماشینای الکتریکی میزدم - خیلی خوش میگذره! کاری هم نداره سرمایه هم نمیخواد!
    ورودی هم زیاد میگیری همه ادمای پولدار هم میان!

ولی اگر بخوام تخصصی فکر کنیم و ایده بدیم با توجه به اینکه ایلان هوای بهاری و خنک داره و دورتادورش کوه هست و بیشتر مردم دامداری و کشاورزی میکنن و تعداد دختران و پشسران در سنین مختلفش یکی هست تقریبا و قلعه و ااثار باستانی و کلا گردشگری زیادی هم داره
    و قابلیت تولید عسل از زنبور عسل بالایی هم داره باتوجه به تحقیقات
    حدود 500 روستا داره ایلام
    شهر ایلام هم کردنشین هستن بیشتر و نزدیک 200 هزار نفر جمعیت داره
    در شهرستان مهران در استان ایلام هم مرز مشترک دیده میشه با عراق پس ترانزیت و گردشگری بسیار عالی ای خواهد داشت
    ذخایر نفت و گاز هم که داره!
    خب دیگه چی میخوای
    به این نتیجه رسیدیم که اگه هواش خوبه و محیط مناسبه زنبورداری جواب میده و یه اسم محلی باستانی کردی لری هم میزاری روش همه میخرند از ایرانی تا عراقی و خارجی
    اگه هواش سرده و تو ارتفاع هست شلوار کردی! و لباس خوب جواب میده! نساجی بزن! خودت تولید کن بشو لباس مد روز پولدارای شهر!

اگه نزدیک چندتا از این قلعه ها و کلا قسمتهای گردشگری و تاریخی از طبیعی تا مصنوعی هستی و به جاده هم دسترسی داری
    میتونی به گسترش صنایع دستی توجه کنی و چند تا روستایی بیاری تو اتاق و پول بزاری وسط دور هم 10-15 نوع صنایع دستی راه بندازین ماشالا زمین 400 متری همونجا هم نمایشگاه میتونی بزنی و هم اینکه ماهی یه بار بفرستی تهران و شهر های دیگه ماهی یه بار هم عراق و کشورهای دیگه
    ولی باز دقیق نگفتی جاش کجاستا اینا باز خیلی کلی گویی بود
    اطلاعات خیلی مهم هستند باید ورودی داشته باشیم وگرنه خروجی نمیگیریم!
    ممنونم. اره کاملا درست گفتی. گفتم که کلا منظورم خودم نیست. اما حالا که بحث شد. منطقش نیم ساعت با مرکز استان فاصله داره. 25 کیلومتر. روی جاده اصلی .

مثلا نظرت در مورد همون کارگاه تیرچه های ساختمونی چیه؟ با توجه به اینکه ساخت وساز عالیه و اینکه به رشته منم کاملا مرتبطه. درای توجیه هست؟

6. 5 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

ممنونم. اره کاملا درست گفتی. گفتم که کلا منظورم خودم نیست. اما حالا که بحث شد. منطقش نیم ساعت با مرکز استان فاصله داره. 25 کیلومتر. روی جاده اصلی .

مثلا نظرت در مورد همون کارگاه تیرچه های ساختمونی چیه؟ با توجه به اینکه ساخت وساز عالیه و اینکه به رشته منم کاملا مرتبطه. درای توجیه هست؟
    با توجه به اینکه من یه چیزایی از ساخت و ساز میدونم به خاطر شغل خانوادگیمون! که ازش خیلی خوشم هم نمیاد
    ولی الان ساعت 3بعد از نصف شبه و فردا صبح کار دارم و 8ساعت هم تو جاده بودم رانندگی کردم کلی!
    پس مخم تعطیله و کار نمیکنه و بقیشو بزار فردا وگرنه یه جنازه میمونه رو دستتون - اقا cpu سوزوندم دیگه فعلا کافیه تا صبح!

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

8. 5 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

سلام مهدی دیر شد نه

خب اگر بحث کللی هست نظر من اینه که بگرد ببین توی استانتون شاید یکی طرحی داشته باشه که بسیار سود آور باشه نیاز به کمی سرمایه و مکان دار....

400متر زمین به قول حسین اگه زنبور بریزی توش خیلی خیلی سود داره.اما خب بازم باید منطقه رو دقیق بررسی کنی.

گفتی با مرکز استان 25کیلومتر فاصله داره؟یعنی نزدیک ترین شهر بهش همون مرکز استان هست؟یا شهر دیگری در نزدیکیش هست؟

باید بررسی کنی وضعیت تردد مسافرا رو.حجم زیادی از مسافران از جاده کنار این زمین عبور میکنند؟

10. 7 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    5,513
    دریافت تشکر: 8,927
    قدرت امتیاز دهی
    47238
    Array
    m@some's: جدید103

سلام خدمت جناب رئیس

چیزاهایی که به عنوان ماده اولیه کار در اختیار دارین بدین شرح هستن: 400 متر زمین خالی با امتیاز اب برق تلفن وگاز. 15 میلیون تومن سرمایه نقد. بعلاوه حس خلاقیت وشمه اقتصادی خودتون.

خواستم ببینم تو سایتی که میگن پر از فکر بکره چند نوع کار رو میتونید پیشنهاد کنید و چه قدر تنوع میتونید بهش بدین.

خو به نظر من اینه چون این زمین 400متر میشه باهاش محلی برای پرورش شترمرغ زد باپولی که داری تخم مرغ ووسایل گرمایشی لازمو خرید. باین کار هم میشه ازگوشت اونا استفاده کرد هم چربی اونا که خیلیم گرونه ومصرف پزشکیم داره برای مفاصل،هم ازتخم اونا استفاده کرد هم برای تولید جوجه هم برافروش،هم پراونارو میشه فروخت.کم کم بابدست آرودن پول میشه یه تولیدی زدو روغن شترمرغو تولید کردو فروخت.

یا تولید بلدرچین ولی به نظر م شتر مرغ بهتره

بازم فکر میکنم میگم

عشق و ازدواج مثل نماز است..نیت که کردی دیگر نباید به اطراف نگاه کنی..

12. 4 کاربر از پست مفید m@some سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    حقوق
    ارسال تشکر
    141
    دریافت تشکر: 206
    قدرت امتیاز دهی
    1278
    Array

اولین ومهمترین مسیله برای انتخاب شغل علاقه است(اونهم منطقیش)
    که در واقع اگر حقیقی باشه وخارج از توهم برگرفته از شخصیت درونی فرده -اگر این مسئله جدی گرفته شه هم باعث شکوفایی خود فرد میشه هم جامعه
    مثلا اگه کسی تمام آرزوش نقاشی باشه و وقعا هم تواون زمینه استعداد داشته باشه به اصرار خانوادش پزشکی بخونه یا...
    کسی که شخصیتی دقیق و برون گرا داره وبه نظام بره و برعکس شخص دقیق ودرونگرا سراغ وکالت ویا تدریس بره
    اما تو ایجاد کار هم این مسئله شخصیت خیلی مهمه
    به طور مثال دونفری که شغل مکانیکی رو دوست دارند در ابتدا برای کار آموزی
    یکی به دنبال اونی میره که هم آشنا باشه هم کارش خیلی نباشه پول خوبی هم داشته باشه
    اما یکی دیگه قبل از توجه حتی به میزان حقوق به این توجه میکنه که اکثر ماشین های سطح شهر نه تنها در حال بلکه چند سال دیگر چه نوع ماشینهایی وبا چه نقطه ضعف هایی خواهندبود
    ببی

14. 2 کاربر از پست مفید مولای شیرازی سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

روی یه تیکه از اون زمین برای پرورش بلدرچین هم میتونی حساب کنی.میتونی با 50 متر شروع کنی اگر از سودش راضی بودی افزایش بدی.با یه متخصص میتونی همکاری کنی که پول و سرمایه و مکان از تو پرورش و کار از اون.توی همون 50متر امتحان کن تا واست تجربه هم بشه.فکر کنم اگر بخوای گوشتی پرورش بدی 100%سود داره یعنی پولت 2 برابر میشه فقط یکن باید بیشتر صبر کنی نسبت به فروش به جهت تخم.فروش تخم بلدرچین زمان کمتری میبره اونم سودش قطعی و خوب هست اما گوشتیش سودش بیشتره.

رستوران خوراک بوقلمون میتونی با تبلیغات خاص و یه سر اشپز حرفه ای روی این غذای خاص حساب باز کنی بزنی رو دست اکبر جوجه.اما خب سرمایه کمه...اینو همین الان لحظه ای گفتم.فکر خاصی دربارش نداشتم.

16. 3 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadshumakher نمایش پست ها
    سلام مهدی دیر شد نه

خب اگر بحث کللی هست نظر من اینه که بگرد ببین توی استانتون شاید یکی طرحی داشته باشه که بسیار سود آور باشه نیاز به کمی سرمایه و مکان دار....

400متر زمین به قول حسین اگه زنبور بریزی توش خیلی خیلی سود داره.اما خب بازم باید منطقه رو دقیق بررسی کنی.

گفتی با مرکز استان 25کیلومتر فاصله داره؟یعنی نزدیک ترین شهر بهش همون مرکز استان هست؟یا شهر دیگری در نزدیکیش هست؟

باید بررسی کنی وضعیت تردد مسافرا رو.حجم زیادی از مسافران از جاده کنار این زمین عبور میکنند؟
    سلام.ممنون

خب شهرهای کوچک زیادی نزدیک هستن. روی جاده اصلی غرب کشور هم هست. یعنی مرکز استان یه 20 دقیقه فاصله داره باهاش.
    ولی کلی عرض کردم
    ویرایش توسط M@hdi42 : 8th September 2013 در ساعت 02:47 PM

18. 2 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط masuomeh نمایش پست ها
    سلام خدمت جناب رئیس

چیزاهایی که به عنوان ماده اولیه کار در اختیار دارین بدین شرح هستن: 400 متر زمین خالی با امتیاز اب برق تلفن وگاز. 15 میلیون تومن سرمایه نقد. بعلاوه حس خلاقیت وشمه اقتصادی خودتون.

خواستم ببینم تو سایتی که میگن پر از فکر بکره چند نوع کار رو میتونید پیشنهاد کنید و چه قدر تنوع میتونید بهش بدین.

خو به نظر من اینه چون این زمین 400متر میشه باهاش محلی برای پرورش شترمرغ زد باپولی که داری تخم مرغ ووسایل گرمایشی لازمو خرید. باین کار هم میشه ازگوشت اونا استفاده کرد هم چربی اونا که خیلیم گرونه ومصرف پزشکیم داره برای مفاصل،هم ازتخم اونا استفاده کرد هم برای تولید جوجه هم برافروش،هم پراونارو میشه فروخت.کم کم بابدست آرودن پول میشه یه تولیدی زدو روغن شترمرغو تولید کردو فروخت.

یا تولید بلدرچین ولی به نظر م شتر مرغ بهتره

بازم فکر میکنم میگم

سلام.ممنون از نظر خوبت

اینجا یه مورد هست. ما خودمون تو زمینه طیور فعالیم. مرغداری 35 هزار قطعه ای گوشتی هم داریم فعلا. مشکلی که هست اینه طیور خیلی حساس هستن . یه جایی میخوان به دور از سروصدا. یه جایی که الودگی نباشه. تازه مجوز هم طوریه که قید شده تا 600 متر شعاع اون طرح نباید هیچ گونه طرح طیور و یا دامپروری باشه . این قسمتش کارو یک مقدار خراب میکنه.

منتظر نظرات خوبت هستم مثل همیشه

20. 3 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)