دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 43

موضوع: فراخوان مسابقه بزرگ 5 سالگی سایت علمی نخبگان جوان

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    روانشناسی عمومی
    ارسال تشکر
    31,663
    دریافت تشکر: 11,131
    قدرت امتیاز دهی
    29289
    Array
    zoh_reh's: جدید88

پیش فرض پاسخ : فراخوان مسابقه بزرگ 5 سالگی سایت علمی نخبگان جوان

سلام
    با تبریک 5 سالگی سایت انشاله با همکاری هم بتونیم سالیان سال کنار هم بمونیم.

با ایجاد چت روم برای هر تالار بطور اختصاصی موافقم. برای تبادل نظر همکاران و مدیر مرتبط.

ایجاد یک آلارم و نشانه ای برای دریافت پیغامها و اینا در حین فعالیت در سایت.

پایدار و پیروز باشید.

قوانین تالار روانشناسی

الهی مرا آن ده که مرا آن به...

یار همراه
    ارسال تشکر
    18,960
    دریافت تشکر: 11,371
    قدرت امتیاز دهی
    23072
    Array

سلام مجدد

خب یه ایرادی هم که سایت برای من داره و نمی دونم دیګران هم چنین مشکلی دارند یا نه اینه که وقتی در یک صفحه هستم تا صفحه رو عوض نکنم به روز رسانی نمیشه ، اګه همین طور که من در یک صفحه فعالیت می کنم ، به روز بشه خیلی عالی میشه به نظرم .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    دندانپزشکی
    ارسال تشکر
    6,304
    دریافت تشکر: 5,135
    قدرت امتیاز دهی
    15585
    Array

1- ایجاد سامانه ی پیامکی در صورت مشکل نبودن هزینه اش ، با داشتن شماره ی افراد خاصی (مثلا مدیران فقط ، یا ...) بعضی موارد بهشون اطلاع رسانی بشه ! ولادت ها و عید ها ! روز تولد شون ! مسابقاتی که مثلا برای نیمه شعبان برگزار کردند ! و و و

2- برای افراد بازنشسته شده بیشتر ارزش گذاری بشه ! دادن عنوان های بازنشسته و ... ! ثبت نام اون ها در تاریخچه ی این سایت(تاپیک یا ...) به عنوان منشا حرکت این سایت و شناساندن و معرفی نام و تلاش و همت شون !

"آخرین برگ این دفتر هم به پایان رسید"

روابط عمومی کل سایت
    اکانت شخصی
    حسنعلی ابراهیمی سعید
    ارسال تشکر
    6,985
    دریافت تشکر: 13,883
    قدرت امتیاز دهی
    11416
    Array

با سلام خدمت همه دوستان عزیز و همیشه در صحنه

ممنون که تا به اینجا عزیزان با حضورشون و نظراتشون سهم بزرگی رو در خاطره پنجمین جشن تولد سایت رقم زدند

دوستان مدت زمان درج پیشنهاداتتون تا پایان وقت امروز بود ولی برای یک فرصت نهایی دیگه ما زمان رو برای اون عزیزانی که قصد شرکت در مسابقه دارن تمدید میکنیم و روز 19 شهریور (سه شنبه) پایان زمان ارسال پیشنهاداتتون اعلام میشه

کماکان منتظر پیشنهاداتتون هستیم و امیدواریم شما جزو برندگان این مسابقه باشید

شاد و سرفراز باشید

با سلام و عرض خیر مقدم به حضور سبزتان در این انجمن
    از شما کاربر عزیز تقاضا داریم لطفا و حتما جهت آشنایی با فضای این انجمن مطالب لینک های زیر رو مطالعه فرمایید
    و چنانچه سوال یا درخواستی دارید قبول زحمت فرموده و از طریق پیام خصوصی با روابط عمومیدر میان بگذارید

5. 17 کاربر از پست مفید روابط عمومی سایت سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    دریافت تشکر: 25,270
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    M@hdi42's: لبخند

سلام دوستان

ما که برای خدمت آمدیم نی برای جایزه.راستیتش اول تاپیک گفتن جایزه میدیم گفتم اگه بیام پیشنهاد بدم خیال میکنن گشنه مرده جایزه ایم.

علی ای حال منم پیشنهادات خودمو عنوان میکنم.

1-
    یه طرحی رو من پیشنهاد میدم به عنوان طرح نظارت دوره ای به این معنی که مدیر کل و یا مدیران ارشد طی یک دوره کوتاه یکماهه با تقسیم کردن تالار ها بین خود هرکدوم چند بخش یا تالار رو بر عهده میگیرن و تک تک بخش ها رو بررسی می کنن ونمره میدن. با مدیران بحث میکنن.درد دل میکنن. پیشنهاد میدن به مدیران و بلعکس پیشنهاد هم دریافت میکنن. من دلم میخواد این چنین کاری صورت بگیره. اونجوری آدم حس میکنه اینهمه کاری که انجام میده (خودم رو نمیگم. بقیه مدیران زحمت کش رو عرض میکنم.) یکی بالاخره هست که ببینه.حسابرسی کنه.در صورت لزوم تشکر کنه و..... . دلیل این پیشنهاد این بود که مشکل اصلی مدیران اینه که حس میکنن کسی کارهاشونو نمیبینه (بیراه هم فکر نمیکنن) و کم کم بی انگیزه میشن. با این کار شوق تازه ای رو به کادر مدیریتی برمی گردونین. در آخر هم نتیجه همه بحث ها که در یک تاپیک عنوان شده به عنوان ارشیو برای همیشه نگه داری میشه و همه تغیرات سایت یه جورایی مانیتورینگ شده و در طول زمان ثبت میشه.

2-
    قسمتی در سایت ایجاد بشه شبیه سایت ساینس دایرکت. به این معنی که مثل همون سایت معروف بشه مقالات رو قرار داد و به فروش گذاشت. منبع این مقالات هم خود کاربران و مدیران نخبگان خواهند بود . اینطوری با یک تیر چند نشون رو میزنیم. هم درامد برای سایت به وجود میآد.هم درامد برای نویسنده مقاله. هم انگیزه میشه مقالات جدی تر در سایت ما منتشر بشه هم کاربران فضای علمی روببینند به جای فعالیت در بخش های چیپ و انتهایی سایت به بخش های سنگینترِ قسمت های بالایی رو میارن. میشه پورتال رو هم بسیار غنی تر کرد با این کار. با سود حاصله (خب به تدریج زیاد میشه) میشه نخبگان رو استعداد ها رو حمایت کرد. طرح های سایر دوستان هم که نیاز به پول دارند به راحتی ازخود سایت تامین بشه.

3-
    پست هایی که در تالار های چیپ سایت زده میشه جزو پست های ارسالی کاربران به حساب نیاد مثل اکثر سایت های معتبری که بنده سر می زنم و خود مدیران ارشد بزرگوار در جریان هستند. اینجوری هم سرگرمی سایت حفظ میشه هم اینکه کسی که جون میکنه در تالار های تخصصی زحماتش هدر نمیره. الان کاربری هست از سال 2008 عضوه ولی کلا 500 تا پست داره و خب مفید بودن در طرف مقابل کسانی هستن همین دیروز اومدن با مثلا چند هزار ارسال . کسی که از دور ببینه خب تشخیص نمیده کدوم مفید تره واینجوری جفا میشه درحق دوستان خوب و خلاق.

4-
    الان همکاران سایت دارای هیچ دسترسی بیشتری از کاربران معمولی نیستند. جز یک چت باکس که خب زیاد اهمیتی هم نداره.همکاران خودم در تالار عمران خیلی دوست دارن منو در پاکسازی تالار کمک کنن اما بنده های خدا کاری از دستشون جز نگاه کردن بر نمیاد ودر این شرایط خب هم پست همکار موضوعیت خودشو از دست میده هم مدیر عملا هم+کاری نداره. پیشنهادم اینه شرایط همکاری سخت تر بشه ولی در عوض یه دسترسی های حداقلی بهشون داده بشه . فرضا توانایی عوض کردن عنوان تاپیک ها در تالار مربوطه.یا یه دسترسی هایی که بتونه مدیر رو مورد کمک قرار بده.

5-
    الان هر طرحی که مطرح میشه و اجرا میشه بعد از چند روز تب که میخوابه به باد فراموشی سپرده میشه. کسی نیست پیگیر باشه تو سایت . همه فقط مطرح میکنن و یا علی......
    (مثال)همین طرح مدال ها فقط دو سه تالار مدال دادن و رفت. همینجوری الکی هم مدال داده شد (پوزش). هیچ معیاری اعلام نشد. فقط مدیر هر جور دلش خواست(سلیقه ای) کاربر معرفی کرد و
    مدال دادن.خب منظور این که بالاخره باید یه پست باشه. یا یکی متقبل بشه این مسئولیت رو که طرح ها روتا نهادینه شدن پیگیری کنه. چون واقعا در این زمینه ضعف داریم. من خودم بارها در قسمت های قدیمی سایت جستجو میکنم و سیل طرح های گذشته رو میبینم که خوابیدن. الان اثری ازشون نیست. لطفا رسیدگی بشه......

6-
    فعال شدن یک قسمت (حالا میتونه پست تعریف شده باشه ویا .....) که سه مدیر ارشد فعلی همزمان بتونن بهش داخل بشن. اینطوری هر کدوم هم نبودن نفر بعدی هست. در این حالت تقریبا ما سامانه ارتباطی بین مدیران -همکاران و در طرف دیگه هسته اصلی سایت رو داریم. این سامانه چون سه نفر (شایدم بیشتر .بنا به میل مدیر کل) میتونن با سیستم "تغیر سریع اکانت" بهش وارد بشن حجم زیادی از پیام ها رو پاسخ بگن و همینطور پوشش 24ساعته خواهد داشت برای پاسخگویی. دلیل این پیشنهاد این بود که با این تقسیم وظایف فعلی فرضا مدیر کل انجمن ها وظیفه بخش بندی ها و عزل ونصب رو داره بعلاوه یه سری کارهای دیگه. خدایی نکرده اگه اتفاقی بیفته براشون(که قبلا هم افتاده) که نتونن مدتی باشن دیگه نه بخش بندی صورت میگیره. نه گزارشی بررسی میشه. نه همکار یا مدیری عزل ونصب میشه و..... یا همینطور ناظر و..... خب با این طرح , اینکارها و وظایف مهمتر به شخص ختم نمیشه وسیستماتیک هست و میشه ادعا کرد هر درخواستی که همکاران ومدیران داشته باشن ظرف 1 ساعت (حداکثر) اگه معقول بود و مورد موافقت قرار گرفت در سایت انجام میگیره.

همین ها تا فرصت بعدی.

موفق باشید نازنینان
    ویرایش توسط M@hdi42 : 10th September 2013 در ساعت 02:56 AM

یار همراه
    ارسال تشکر
    5,513
    دریافت تشکر: 8,927
    قدرت امتیاز دهی
    47238
    Array
    m@some's: جدید103

باسلام خدمت همه
    تبریک میگم
    پیشنهاداتی که من دارم

1-اول از همه اینکه وقتی یه فردی میخواد عوض بشه یه بخش درست بشه که که آشنایی با سایتو فعالیت های اون داشته باشه که اگه مایل بود عوض بشه یا موقعی که تصمیم به ثبت نام میگیره درصفحه اول ثبت نام باشه.

2-افراد وقتی دارن راجب موضوعی سرچ میکنن ممکنه اون موضوع توی سایت ماباشه خو اون برای استفاده ازاون مجبور عوض بشه خو به صورت سوری عوض میشه کارشو که انجام داد دیگه نمیاد خوب اگه بشه موقع ثبت نام این افراد که قصد فعالیت یا فقط استفاده چندساعته یاچندروز رو دارن ازهم متمایز بشنه خیلی بهتر میشه.

3-یه تاپیک خانم الماس پارسی درست کردن ویژگی های یه کاربر خوب، یا ما ایه تاپیک داشتیم بهترین آواتار چه ویژگی های میتونه داشته باشه اگه بشه ایینو موقع ثبت نام دراختیار افراد قرار داد خیلی خوب میشه که در موقع ثبت نام به اونا توجه کنن.

4-یک ایراد که سایت داره اونه که وقتی میخوای یه موضوع جدید رو ارسال کنی جستجوکه میزنی یا چیزی معلوم نمیشه یااگه بشه ربطیبه اون مطلب نداره ولی وقتی ارسال میشه همه میگن این موضوع قبلا" بوده

5-موضوع ارسال ها باحذف شدن دعوت مشکل برای همه پیش اومده من خودم نمیتونم شبا زیاد بیام وقتی شبا نیستم خیلی ازتاپیکارو ازدست میدم وفردا که نگاه میکنم مگه کلی بگردم اینطور وقت کاربر گرفته میشه باید یه قسمت درست بشه که افراد بتونن اونارو ببینن خوب میشه تا پیک های علمی و از معمولی جدا کرد و تو این قسمت تاپیک های علمیو قرار داد که افراد میخوان فعالیت علمی داشته باشن تاپیک هارو ازدست ندن.

6-یه تاپیک پیشنهادات وانتقادات درست بشه با یه مدیری که بیشتر موقع ها باشه وهرچی زودتر به موضوع ها رسیدگی کنه

7- مدیرانی که انتخاب میشن بیشتر موقع ها حضور داشته باشن یک ایراد سایت اینه که بعضی ازمدیران تالارها خیلی کم حضوردارن و خودشون فعالیت آنچنانی ندارن حضور اونا درکنار همکاران و کمک به کاربران باعث دلگرمی افراد برای فعالیت میشه.

8-یه بخش درست بشه که افراد مشکلات خصوصی خودشونو که تو سایت درست میشه برن و اونجا بگن طوری طراحی بشه که فقط مدیر اون بخش و اون فرد بتونن اون مطلبو بخونن تقریبا" مث پیام خصوصی میشه اسمشو گذاشت (صندوق سفید)

9-موقعی که افراد مدیر یا همکار میشه به نظر من بهتر اطلاعات خصوصی اونا در اختیار مدیران ارشد قرار بگیره که درصورت لزوم با هم درتماس باشن(تلفنی یا مکاتبه ای)

10-برای همه مناسبت ها یا مباحث بیشتر علمی بهتره همیشه مسابقه برگزار بشه که افراد ازاون خلاقیت وایتکارخودشون استفاده کنن جایزه هم اگه بودجه نیست
    همون امتیاز دادن خوبه

11-یه جای باشه که افراد اون رزومه کاری خودشونو اونجا قرار بدن که مدیران بدونن این افراد درکدوم زمینه ها تا حالا فعالیت کردن وبرای طرح ها میشه ازاونا استفاده کرد

12-یه بخش ترجمه بذاریم چه زبان عمومی چه تخصصی ازافراد بخوایم اونا که میتونن بگن تو کدوم رشته این تخصصو دارن بعد میشه باترجمه کردن برا افراد و گرفتن هزینه به صورت اینترنتی درآمد زایی بشه یا همین افرادی که میگن تخصص دارن باهم تیم تشکیل بدن و شروع به ترجمه کنن واین ترجمه ها به صورت اینترنتی فروخته بشه که درآمد زایی برای سایت وافراد باشه

13- پیشنهاد دیگه سایت باید تبلیغات خودشو زیاد کنه تا افراد دیگه بتونن اونو شناسایی کنن

14-من در تاپیک نمایشگاه هم گفتم به نظر من مدیران تالار ها وهمکاران اونا زیاد نیستن بهتر برای این نمایشگاه برای اونا دعوت نامه فرستاده بشه حالا اگه مقدور نیست حداقل برای شهرستانیا تا اونام علاوه برعلاقه زیادی که برا اومدن دارن(مث خودمن) حسشون برا اومدن بیشتر بشه

15-انتقاد دیگه اینکه به نظر من این صفحه اول سایت باید یه طور دیگه طراحی بشه حجم زیاد اطلاعات که ریز درکنار هم هستی خطای دید بالا میره و خیلی ازمطالب دیده نمیشن

16-معرفی فعال ترینا خوبه ولی بهتره بهترین فعال دربخش علمی با بخش معمولی ازهم تمایز پیدا کنن حالا مثلا" 10نفر یا ازهر بخش علمی3 نفر و از کلبخش عمومی3 نفر تا بچه ها به فعالیت های علمی بیشتر ترقیب بشن

17- وقتی میخوای چند تا صفحه روهم زمان تو سایت باز کنی اگه این کارو بکنی میگه شما قادر به انجام این عملیات نیستی باید دوباره وارد بشی اینطوری سخته اگه بشه سیستمو طوری طراحی کرد که اینطور نشه بهتره(من خودم همیشه این مشکلو دارم)

18-کلاسای که توسایت برگزار میشه یه بخش برای اونا درست بشه که کاربران میخوان ازاونا استفاده کنن به اونجا مراجعه کنن

19-اومدن پیغام مث یه باکس درکنار مشخصات کاربری باشه و بااومدن هرپیغام چه نقل قول چه خصوصی به فرد اعلام کنه

20-وقتی میخوایم یه متنو باعکس بذاریم بعضی وقتاعکسا دیده نمیشه اگه سیستم طوری طراحی بشه که نمایش داده بشن
    مثلا" من خودم یه متن گیاهی میخواستم بذارم عکسا انجا دیده نمیشد مجبور شدم بدون عکس بذارم وقتی بچه ها خواستن عکساشو برای هر کدوم ازاون گیاهان کلی سرچ کردم و عکسای اونارو گذاشتم.سیستم آپلود سنتزم به نظرم یه تغییرات میخواد باید اونجا نحو عملکرد نوشته این سیستم برای افراد نوشته بشه من خودم بار اول کلی سر درگمم شدم که بعد آپلود حالا چطور عکسارو بذارم و قسمت تنظیماتو وقتی میخوای عکسا خصوصی باشنوعلامت میزنی وقتی دوباره وارد تنظیمات میشه باز عمومی علامت خورده

ببخشید اگه اشتباه نوشتم و طولانی امیدوارم نظراتم خوب باشن بازم اگه چیزی به ذهنم رسید میگم

باتشکر ازهمه مدیران عزیز سایت که اینقد زحمت میکشن
    ویرایش توسط m@some : 10th September 2013 در ساعت 08:47 AM

عشق و ازدواج مثل نماز است..نیت که کردی دیگر نباید به اطراف نگاه کنی..

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ماشین افزار
    ارسال تشکر
    474
    دریافت تشکر: 755
    قدرت امتیاز دهی
    3947
    Array

با سلام به جهت اینکه این سایت یک سایت علمی در زمینه نخبگان می باشد به منظور ارتباط با دیگر نهادهای علمی و حمایتی از پژوهشگران و نخبگان ایجاد نوار ابزاری در پائین صفحه جهت دسترسی آسان و لینک شدن به وب سایتهای مربوطه از جمله سازمان مالکیت فکری،فدراسیون بین المللی مخترعان،بنیاد ملی نخبگان،صندوق حمایت از پژوهشگران،پارکهای علم و فناوری معتبر،جشنواره خوارزمی،و دیگر سایتهای مهم علمی دیگر می تواند در جهت رشد و توسعه تحقیق و پژوهش و افزایش سطح علمی کاربران موثر باشد. با تشکر
    بمانيم تا کاری کنیم، نه اين كه کاری کنیم تا بمانیم.

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    7,101
    دریافت تشکر: 5,335
    قدرت امتیاز دهی
    24320
    Array
    parnian 80's: جدید85

سلام:
    1-همونجور که دوستان اشاره کردن و من هم خیلی وقت بود میخواستم مطرح کنم اینه که همکاران با شرایط فعلی تنها راه کمک به مدیران این هست که برخی موضوعات که میخوایم منتقل بشن یا به هر دلیلی باید حذف بشن باید به مدیر پیام خصوصی بدیم تا اگر صلاح دیدن حذف شن ولی این روند خیلی طولانیه و در واقع ما کمک کردیم ولی نه در سرعت و نه از مشغله مدیر به اون صورت کاسته نمیشه اگه امکانش هست یه ابزارهای محدودی رو همکاران داشته باشن برای کمک به مدیر.
    2-فکر می کنم این پیشنهاد قبلا داده شده اما من بازم میگم شخصی که میخواد در سایت عضو بشه با دیدن طولانی بودن قوانین سریع تیک تایید رو میزنه با اینکه اونا رو نخونده به نظر من اگر قوانین جوری طراحی بشن که کوتاه و مختصر ولی کامل باشن خیلی خوبه.قوانین جزیی هم توی اون پیامی که در ابتدای عضو شدن از طرف مدیر به کاربر فرستاده میشه گنجونده شه.
    3-من خودم به بعضی از کاربرا بیشتر از بقیه پیام میدم و باهاشون بیشتر در ارتباطم به نظرم خوبه توی کنترل پنل یه لیستی باشه که مابا وارد کردن اسم یه کاربر لینک پروفش رو داشته باشیم.منظورم یه چیزی مثل top contact مئبایل هست که لینک پروفشون دیگه واسه همیشه تو این لیست باشه.
    4-به نظرم خیلی بهتره که یه ساعت و یک تاریخ روی تمام صفحه هابالا یا کنار باشه و یه دیکشنری فارسی به انگلیسی و برعکس یا فارسی به فارسی یا تبدیل تاریخ ها و از همین دست باکس های کاربردی توی سایت باشه.
    5-توی هر بخش یه قسمتی باشه برای دانلود مطالب مربوط به همون قسمت.
    6-با ایده چت باکس اختصاصی موافقم البته چت باکس فعلی که همه توش شرکت داشته باشن هم وجود داشته باشه.
    7-تبلیغات سایت زیاد تر بشه که همه این سایتو بشناسن.
    8-جستجوی سایت به نظرم ضعیف هست پیشنهاد می کنم جستجو در داخل متن ها هم اضافه بشه.
    9-یه چیز دیگه اینکه وقتی مدیران پست رو ویرایش یا حذف می کنن در جهت اطلاع ها بیاد
    10-بد نیست موقع اینکه جهت اطلاع میاد یه آلارمی هم زده بشه شاید یکی نبینه بالای صفحه رو.
    11-بحث به روز رسانی رو هم که دوستان اشاره کردن باهاش موافقم.
    12-آهان راستی بد نیست بخش سایر موضوعات یه ناظر یا معاون داشته باشه(به علت پراکندگی مطالب مخصوصا در تالار سایر موضوعات)
    فعلا همینا یادم اومد بازم اضافه می کنم.
    ویرایش توسط parnian 80 : 12th September 2013 در ساعت 03:20 PM دلیل: توضیح بیشتر
    سادگی یعنی فکر کنی کسانی که دورت میزنند،به دورت میگردند....
    حماقت یعنی صداقت داشتن با کسی که سیاست دارد....

همکار تالار مذهبی
    رشته تحصیلی
    معلمی دبستان....
    ارسال تشکر
    4,124
    دریافت تشکر: 2,447
    قدرت امتیاز دهی
    1265
    Array
    مهندس نوجوان's: جدید71

سلام
    به همه برو بچه های نخبه تبریک میگم سالگرد 5 سالگی انجمن نخبگان رو
    ولی میخواستم یه چیزی بگم :
    ما کاربر های عادی اجازه بحث و نظر گذاشتن توی بعضی از تاپیک ها رو نداریم درحالی که ممکنه این تاپیک ها خیلی خیلی بحث برانگیز باشن .
    اگه میشه امکان نظر گذاری رو برای همه نوع کاربری فراهم کنید
    اون وقت تاپیک های مخصوص مدیران و ... فقط برای خودشون نمایش داده بشه .

ممنون
    در آستانه مهر قلم ها گوش تیز می کنند تا در دفتر انتظار اینگونه دیکته کنند ، ابری نیست ، ماه پشت ابر نیست ، او آمد ، او در باران آمد ...

11. 9 کاربر از پست مفید مهندس نوجوان سپاس کرده اند .

همکار تالار نرم افزار
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر(نرم افزار)
    ارسال تشکر
    2,633
    دریافت تشکر: 7,045
    قدرت امتیاز دهی
    29978
    Array
    "golbarg"'s: جدید56

سلام خسته نباشید به شما دوستان.تبریکم میگم 5سالگی رو.

به نظرمن قسمت مشخصات هر شخص داری چندین قسمت باشه حالا چطوری؟؟

1.اول اینکه طبق گفته بچه ها که اهنگ باشه برای سایت بنظرم هر کس مطابق علاقش برای صحفه خودش یه اهنگ بذاره

2.یک قسمت کوچیک برای موضوعات برتر اون شخص که تاحالا گذاشته توسایت

3.مدلشم عوض کنید بنظرم دیگه خسته کننده شده نوع قرار گرفتن فعالیت ها ودرباره من و.....

4.فعالیت های من به نظرم باید پنهان باشه برای خود شخص نه برای کسایی که میان صحفه تورومیبینه

.تعدادبازدید براساس این نیاشه که خودت صحفتو باز کردی براساس این باشه چه کسایی بازش کردن

در مورد موضوعت جدید گذاشتم بنظرم بهتر زمانی که داریم عنوانو وارد میکنیم خود سایت به تور خودکار بگرده و 5موضوع که بهش نزدیک رو به ما معرفی کنه

درمورد امتیازاتم باید بعضی وقتابه محدودیت نیاز داره

یچیزخیلی مهم برای خودم پیش اومده مسئولارو به بچه ها معرفی کنید مخصوصا تازه واردها

من بعضی از بچه ها که مدیران یاناظرارو نمیشناسم زن ومرد بودنشون رو مشخص کنید بگید کین؟؟مث خود اقا ادمین که

همه خوب میشناسنشون

مرسی در کل سایت نخبگان برترین سایته
    ویرایش توسط "golbarg" : 10th September 2013 در ساعت 05:46 PM
    چرا جوجه ها جیک جیک میکنند؟؟؟

13. 10 کاربر از پست مفید "golbarg" سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)