دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: آلبوم بی کلام "فتوا" - لیبل حکایت

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

پیش فرض آلبوم بی کلام "فتوا" - لیبل حکایت

لبوم بی کلام فتوا در سبک گنگ از لیبل حکایت:

آهنگساز : نیما لیتون

* تذکر : رکورد بر روی این بیت ها با شرط ارسال نسخه رکورد شده برای صاحب اثر آزاد است!

.
    .
    .
    لینک دانلود : http://upload.cubase.ir/uploads/Fatwa.rar
    ویرایش توسط "مهدی" : 29th August 2013 در ساعت 12:52 PM
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

2. 4 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

پیش فرض پاسخ : آلبوم بی کلام "فتوا" - لیبل حکایت

نقل قول نوشته اصلی توسط "مهدی" نمایش پست ها
    لبوم بی کلام فتوا در سبک گنگ از لیبل حکایت:

آهنگساز : نیما لیتون

* تذکر : رکورد بر روی این بیت ها با شرط ارسال نسخه رکورد شده برای صاحب اثر آزاد است!
    .
    .
    .
    لینک دانلود : http://upload.cubase.ir/uploads/Fatwa.rar
    خیلی جالب بود مهدی.خسته نباشی.من از دودوتا 3تا خوشم اومد.فتوا خوب بود اما به نظر من به کلاس کار دودوتا 3تا نمیرسید.یه صدایی هست تو اهنگ سومی فتوا فکر کنم ویالن باشه خودت میدونی که اوضام چجوریه اون صدا انگار زیاد جالب نیست.ادم حس میکنه خیلی عجله ای جمع بندی شده.ولی درست تو زمان 1:20 که چندتا ازین صداها قطع میشه و یه ریتم باحال داره ازونجاش خوشم میاد.

4. کاربرانی که از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند.

ارسال تشکر
    1,675
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadshumakher نمایش پست ها
    خیلی جالب بود مهدی.خسته نباشی.من از دودوتا 3تا خوشم اومد.فتوا خوب بود اما به نظر من به کلاس کار دودوتا 3تا نمیرسید.یه صدایی هست تو اهنگ سومی فتوا فکر کنم ویالن باشه خودت میدونی که اوضام چجوریه اون صدا انگار زیاد جالب نیست.ادم حس میکنه خیلی عجله ای جمع بندی شده.ولی درست تو زمان 1:20 که چندتا ازین صداها قطع میشه و یه ریتم باحال داره ازونجاش خوشم میاد.
    آهنگسازش من نبودم. دوستم بوده

من تو این البوم حضور ندارم
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

همکار تالار مهندسی برق
    رشته تحصیلی
    کارشناسی ارشد مهندسی برق - مکاترونیک
    ارسال تشکر
    215
    دریافت تشکر: 647
    قدرت امتیاز دهی
    1157
    Array
    farzadsw's: جدید21

سلام
    من موسیقی بدون متن خیلی زیاد گوش میدم (چندین برابر موسیقی با ترانه) ولی خودم سر رشته ای از موسیقی ندارم. بنابراین بیشتر یک شنونده جدی هستم ولی نظر تخصصی نمی تونم بدم.
    در کل من فکر می کنم هر سه این موسیقی ها یک مشکل مشترک دارند. چون موسیقی بدون ترانه هست ریتم موسیقی تا اندازه ای یک نواخت هست (2 2تا 3 کمتر). هر سه اینها هم تا حدودی حس دلهره رو القا می کنه.
    نظر محمد رو هم قبول دارم و ویولن سلی که تو زمینه هست یک جاهایی با بقیه ریتمها هم خوانی نداره (خودم شخصا از صدای ویولن سل خیلی خوشم میاد).
    البته این نظرات رو با دید موسیقی بدون متن دادم که مسلما اگر قرار هست بعدا روش ترانه گذاشته بشه قضیه فرق می کنه. (آهنگ فتوا که خیلی بهش میاد بعدا ترانه بهش اضافه بشه چون شبیه آهنگهای هیپ هاپ هست).

* یاد آهنگ 2+2=5 افتادم. الان دارم گوش میدم، جای شما خالی
    ویرایش توسط farzadsw : 29th August 2013 در ساعت 12:53 PM

7. 2 کاربر از پست مفید farzadsw سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    1,675
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadsw نمایش پست ها
    سلام
    من موسیقی بدون متن خیلی زیاد گوش میدم (چندین برابر موسیقی با ترانه) ولی خودم سر رشته ای از موسیقی ندارم. بنابراین بیشتر یک شنونده جدی هستم ولی نظر تخصصی نمی تونم بدم.
    در کل من فکر می کنم هر سه این موسیقی ها یک مشکل مشترک دارند. چون موسیقی بدون ترانه هست ریتم موسیقی تا اندازه ای یک نواخت هست (2 2تا 3 کمتر). هر سه اینها هم تا حدودی حس دلهره رو القا می کنه.
    نظر محمود رو هم قبول دارم و ویولن سلی که تو زمینه هست یک جاهایی با بقیه ریتمها هم خوانی نداره (خودم شخصا از صدای ویولن سل خیلی خوشم میاد).
    البته این نظرات رو با دید موسیقی بدون متن دادم که مسلما اگر قرار هست بعدا روش ترانه گذاشته بشه قضیه فرق می کنه. (آهنگ فتوا که خیلی بهش میاد بعدا ترانه بهش اضافه بشه چون شبیه آهنگهای هیپ هاپ هست).

* یاد آهنگ 2+2=5 افتادم. الان دارم گوش میدم، جای شما خالی
    چون اهنگساز این ترک ها خودم نیستم. شخصا نمیتونم به عنوان دوستم تو لیبل نظر بدم.
    ولی خب موسیقی بی کلام هیپ هاپی خیلی با موسیقی های بی کلام کلاسیک داستانش فرق داره. حس دلهره برای اینه که سبک این آلبوم گنگ هستش. تکرار هم طبیعتا برای هیپ هاپی بودنش هست.

موفق باشید

9. کاربرانی که از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)