دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

موضوع: خصوصیات کاربر شایسته نخبگان جوان

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    دریافت تشکر: 45,916
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array
    Almas Parsi's: جدید94

پیش فرض پاسخ : خصوصیات کاربر شایسته نخبگان جوان

نقل قول نوشته اصلی توسط neo_x نمایش پست ها
    به نظر من صحبت محاوره ای با ادب شاید شکل مناسبی باشه البته جدا از مقالات و ....
    ولی این مشکل به خود فرد و فرهنگ یک جامعه بر می گرده که در این صورت اصلاح اون خیلی مفید ولی بسیار دشواره چرا که ما با یک جمعیت عظیمی روبرو هستیم!

سلام دوست بزرگوار
    ممنونم که در مباحثه شرکت کردید
    همونطور که فرمودید مقاله نویسی اصول خاص خودش رو داره و تاپیک گذاری شخصی هم قوانین خودش رو شامل میشه و در اینجا منظور تاپیک های شخصی هست هر چند رعایت اصول رفتاری در پست های مقالات هم لازم و ضروریه چون گاها در مقالات علمی هم بحث های علمی داریم....

البته قصد ما تغییر فرهنگ کلی در جامعه نیست قصد ما تبیین و تعیین چارچوبی از مقررات بصورت انحصاری در انجمن خودمونه که بتونیم بر اساس اون ها فعالیت کنیم
    البته در یک سایت هم ایجاد کردن بستر مناسب کار ساده ای نیست ولی غیر ممکن هم نیست
    فقط کافیه کاربران تابع اصول و مقررات سایت که توسط مدیریت مشخص میشه باشند و در اون صورت رعایت موارد به گونه ای فرهنگ سازی هم میشه

ممنونم از حضور شما

2. 3 کاربر از پست مفید Almas Parsi سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم اجتماعی پژوهشگری
    ارسال تشکر
    100
    دریافت تشکر: 279
    قدرت امتیاز دهی
    28
    Array

با سلام و احترام
    اولا باید دانست که مخاطب چنین تالارهایی اصولا نمی تواند شخصی باشد که قصد بی احترامی و اشفته سازی دارد زیرا اگر اینطور باشد فضای این تالار و هدف ان انقدر سنگین می نماید که همچین شخصی را پشیمان کند و اصولا اینگونه محیطها حوصله اینگونه افراد را که با نیت خاصی حضور می یابند سر می برد البته قصد بی ادبی ندارم تنها منظورم این است که در این محیط به هدف خود... نمی رسند.
    و در ضمن همه افراد می دانند که چگونه باید برخورد کنند و نیازی نیست که با یاد دادن اینکه بخواهیم لحن حرف زدن خود را تغییر دهیم.....نظر شخصی بنده این است که باید هر کس هر طور که واقعا هست باشد و تظاهر به چیزی نکند که نیست.
    با احترامات
    من بسيار تنهايم اما اهميتی ندارد و من موهايم را می تراشم و من غمگين و افسرده نيستم بلکه ممکن است به خاطر آن چه شنيده ام سرزنش شوم...

4. 6 کاربر از پست مفید سعیده ذوقی سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط سعیده ذوقی نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    اولا باید دانست که مخاطب چنین تالارهایی اصولا نمی تواند شخصی باشد که قصد بی احترامی و اشفته سازی دارد زیرا اگر اینطور باشد فضای این تالار و هدف ان انقدر سنگین می نماید که همچین شخصی را پشیمان کند و اصولا اینگونه محیطها حوصله اینگونه افراد را که با نیت خاصی حضور می یابند سر می برد البته قصد بی ادبی ندارم تنها منظورم این است که در این محیط به هدف خود... نمی رسند.
    و در ضمن همه افراد می دانند که چگونه باید برخورد کنند و نیازی نیست که با یاد دادن اینکه بخواهیم لحن حرف زدن خود را تغییر دهیم.....نظر شخصی بنده این است که باید هر کس هر طور که واقعا هست باشد و تظاهر به چیزی نکند که نیست.
    با احترامات

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    و تشکر از حضورتون در این بحث
    چون ما در فضای یک شبکه اجتماعی هستیم با افراد مختلفی با فرهنگ های متفاوتی در ارتباط هستیم
    معمولا قوانین حاکم بر هر فضایی میتونه خط مشی های افراد اون رو تعیین کنه
    با توجه به سبک محاوره در فضاهای مجازی به دلیل اینکه قوانین با هم متفاوته پس نمیشه در شبکه اجتماعی از یک قانون کلی پیروی کرد
    هر مجموعه ای چارچوبی برای خودشون تعیین میکنند که افراد اون مجموعه بایستی جهت برقراری توازن و تعادل تابع اون قوانین باشند
    ممکنه استفاده برخی الفاظ غیر متعارف در برخی محیط ها جایز باشه ولی نمیشه گفت افرادی که از این الفاظ استفاده میکنند افرادی هستند که نیات خاصی دارند
    بلکه ممکنه طبق روال سبک محاوره در شبکه های اجتماعی عادت به چنین سبک محاوره ای داشته باشند
    همونطور که در پست های اخیر هم اشاره شد هدف تغییر سبک گفتمان در جامعه نیست
    صرفا هدف تعیین چارچوبی در ایجاد تاپیک های شخصی و پست های محاوره ای شایسته و در خور فضای علمی در این انجمن هست
    و رعایت اصول و قوانین اگربصورت عرف باشه هیچگاه نیازی نیست افراد مجموعه بخوان تلاشی برای اون داشته باشند بلکه با پذیرش اون قوانین نه تنها تظاهری در رفتار پیش نمیاد بلکه میتونه برای ترویج فرهنگ فضاهای علمی تاثیر گذار برای افراد نا آگاه از قوانین بشه

با سپاس از نظراتتون

6. 6 کاربر از پست مفید Almas Parsi سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

سلام

ازونجایی که این محل برای تبادل نظر ساخته شده منم نظر شخصیمو میگم

بله یکی از خصوصیات یک کاربر خوب در این فضای اجتماعی سبک بیان اون هست.

اما باید یه نکته ای هم در نظر داشته باشیم تا زمانی که کسی بد حرف نزنه نمیشه مجبورش کرد طرز نوشتارشو تغییر بده.

و اینکه البته از این موضوع مهمتر به نظرم اینه که درسته فضای علمی هست اما واقعا چقدر از محتوا علمی هست.

ببینید در بحث های ساده مخصوصا با موضوعاتی اجتماعی شاید 20 نفر یا بیشتر شرکت کنند.ایا همه ی این دوستان جامعه شناسی خوندند؟قطعا نه.پس هر کدوم تخصص و اطلاعات به خصوص و تحصیلات خاصی دارند.اما مجموع این همه تخصص جمع میشوند در تاپیکی با مضمون اجتماعی.خب وقتی یه بخشی از تالار راکد بمونه قطعا کاربر جدید هم جذب نمیشه.

حالا بهتر نیست قبل از تعیین نوع نوشتار به ترغیب روحیه ی یادگیری و یاد دادن بپردازیم؟

گاهی فردی لحن نوشتارش به این صورت هست:

اره دادا رفتیم اون تکنیکو امتحان کنیم ترمز از زیر پامون در رفتو ما هم وییییییییژ گوپس تو دیوار

بعدش فهمیدیم اصلا اونجوری نبود.

خب اینجا یجور نوشتار هست که با روحیات اون کاربر هماهنگه.

حالا یه کاربر دیگه :

(ازین تاپیکای بی کاربرد)

شماره موبایل من با 7 تموم میشه پس یعنی بنده فردی مهربان و قابل اطمینان هستم.سپاس بابت تاپیک زیباتون.

خب اینجا به نظر شما طرز گفتمان فرد دوم خیلی بهتر و در شان و چارچوب این سایت هست.اما محتوا چی؟

نظر من روی ترغیب افراد هست تا این موضوعاتی که هر چقدر هم تقویت شود جای محتوای علمی را نمیگیرد.

البته نمیگم بد هست.اما تفاوت در نوع نوشتار هم تنوع جالبی داره/

8. 6 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadshumakher نمایش پست ها
    سلام

ازونجایی که این محل برای تبادل نظر ساخته شده منم نظر شخصیمو میگم

بله یکی از خصوصیات یک کاربر خوب در این فضای اجتماعی سبک بیان اون هست.

اما باید یه نکته ای هم در نظر داشته باشیم تا زمانی که کسی بد حرف نزنه نمیشه مجبورش کرد طرز نوشتارشو تغییر بده.

و اینکه البته از این موضوع مهمتر به نظرم اینه که درسته فضای علمی هست اما واقعا چقدر از محتوا علمی هست.

ببینید در بحث های ساده مخصوصا با موضوعاتی اجتماعی شاید 20 نفر یا بیشتر شرکت کنند.ایا همه ی این دوستان جامعه شناسی خوندند؟قطعا نه.پس هر کدوم تخصص و اطلاعات به خصوص و تحصیلات خاصی دارند.اما مجموع این همه تخصص جمع میشوند در تاپیکی با مضمون اجتماعی.خب وقتی یه بخشی از تالار راکد بمونه قطعا کاربر جدید هم جذب نمیشه.

حالا بهتر نیست قبل از تعیین نوع نوشتار به ترغیب روحیه ی یادگیری و یاد دادن بپردازیم؟

گاهی فردی لحن نوشتارش به این صورت هست:

اره دادا رفتیم اون تکنیکو امتحان کنیم ترمز از زیر پامون در رفتو ما هم وییییییییژ گوپس تو دیوار

بعدش فهمیدیم اصلا اونجوری نبود.

خب اینجا یجور نوشتار هست که با روحیات اون کاربر هماهنگه.

حالا یه کاربر دیگه :

(ازین تاپیکای بی کاربرد)

شماره موبایل من با 7 تموم میشه پس یعنی بنده فردی مهربان و قابل اطمینان هستم.سپاس بابت تاپیک زیباتون.

خب اینجا به نظر شما طرز گفتمان فرد دوم خیلی بهتر و در شان و چارچوب این سایت هست.اما محتوا چی؟

نظر من روی ترغیب افراد هست تا این موضوعاتی که هر چقدر هم تقویت شود جای محتوای علمی را نمیگیرد.

البته نمیگم بد هست.اما تفاوت در نوع نوشتار هم تنوع جالبی داره/

با سلام خدمت جناب شوماخر عزیز
    و تشکر از حضورتون در این تاپیک و ارائه نظرات سازنده تون
    در زمینه اینکه بایستی محتوای مطالب علمی مورد توجه قرار بگیر ما تاپیک های هدفمندی رو در همین زمینه با مشارکت شما عزیزان در حال تنظیم و تکمیل هستیم که در نهایت نتیجه گیری هایی رو در اون تاپیک ها خواهیم داشت که قالبهایی رو در اون تعریف میکنیم
    از جمله تاپیک
    ویژگی های یک تاپیک علمی با ارزش و شایسته چیست پیرامون ویژگیها و خصوصیات بایسته و شایسته یک تاپیک علمی از لحاظ محتوا به بررسی پرداخته شده
    چون برای ایجاد شرایط متناسب در هر دو زمینه هم گویش کلامی و هم محتوایی ما نیاز به بررسی های جامع در اون مسائل داریم لذا هر دو موردی که فرمودید در دست بررسی و تجمیع نظرات هست بصورت تفکیکی و مجزا و مجموع تاپیک های هدفمند ما رو میتونه در تهیه و تنظیم چارچوب استاندارد که صد البته با استفاده از نظرات شماست یاری کنه
    اگر قرار ه اسلوبی در یک قانون اعمال بشه باید از پایه همه جوانب رو در نظر گرفت پس ما داریم پایه های یک روش رو برای پیروی محکم میکنیم و زمانیکه زیرساخت مناسبی داشته باشیم میتونیم بنای مستحکم و بدون نقصی رو ایجاد کنیم
    لازم به توضیحه که ممکنه یک بحث علمی افراد متخصص معدودی داشته باشه ولی بازدید از اون مطالب ممکنه بر خلاف این باشه یعنی هم قشر نوجوان و جوان و استاد و دانشجو..... باشند
    و رعایت سبک نوشتاری و محتوای علمی توام با هم میتونه ارزش یک اثر باعث میشه مخاطب ما سنگ محک به آثار مکتوب ما میزنه و تشخیص شایستگی رو میده ....
    لذا رعایت هر دو مورد مذکور لازم و ضروریه و به عبارتی متن علمی دارای نوشتار ادبی ضعیف ارش علمیش رو تحت تاثیر میزاره و همچنین مبحثی که بار علمی نداشته باشه و فقط نوشتار با ارزش محاوره ای از خصوصیاتش باشه دارای هیچ ارزشی نخواهد بود پس هر دو مورد لازم و ملزوم یکدیگر هستند

سپاس از نقطه نظرات مفیدتون

10. 3 کاربر از پست مفید Almas Parsi سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

نقل قول نوشته اصلی توسط almas parsi نمایش پست ها

با سلام خدمت جناب شوماخر عزیز
    و تشکر از حضورتون در این تاپیک و ارائه نظرات سازنده تون
    در زمینه اینکه بایستی محتوای مطالب علمی مورد توجه قرار بگیر ما تاپیک های هدفمندی رو در همین زمینه با مشارکت شما عزیزان در حال تنظیم و تکمیل هستیم که در نهایت نتیجه گیری هایی رو در اون تاپیک ها خواهیم داشت که قالبهایی رو در اون تعریف میکنیم
    از جمله تاپیک
    ویژگی های یک تاپیک علمی با ارزش و شایسته چیست پیرامون ویژگیها و خصوصیات بایسته و شایسته یک تاپیک علمی از لحاظ محتوا به بررسی پرداخته شده
    چون برای ایجاد شرایط متناسب در هر دو زمینه هم گویش کلامی و هم محتوایی ما نیاز به بررسی های جامع در اون مسائل داریم لذا هر دو موردی که فرمودید در دست بررسی و تجمیع نظرات هست بصورت تفکیکی و مجزا و مجموع تاپیک های هدفمند ما رو میتونه در تهیه و تنظیم چارچوب استاندارد که صد البته با استفاده از نظرات شماست یاری کنه
    اگر قرار ه اسلوبی در یک قانون اعمال بشه باید از پایه همه جوانب رو در نظر گرفت پس ما داریم پایه های یک روش رو برای پیروی محکم میکنیم و زمانیکه زیرساخت مناسبی داشته باشیم میتونیم بنای مستحکم و بدون نقصی رو ایجاد کنیم
    لازم به توضیحه که ممکنه یک بحث علمی افراد متخصص معدودی داشته باشه ولی بازدید از اون مطالب ممکنه بر خلاف این باشه یعنی هم قشر نوجوان و جوان و استاد و دانشجو..... باشند
    و رعایت سبک نوشتاری و محتوای علمی توام با هم میتونه ارزش یک اثر باعث میشه مخاطب ما سنگ محک به آثار مکتوب ما میزنه و تشخیص شایستگی رو میده ....
    لذا رعایت هر دو مورد مذکور لازم و ضروریه و به عبارتی متن علمی دارای نوشتار ادبی ضعیف ارش علمیش رو تحت تاثیر میزاره و همچنین مبحثی که بار علمی نداشته باشه و فقط نوشتار با ارزش محاوره ای از خصوصیاتش باشه دارای هیچ ارزشی نخواهد بود پس هر دو مورد لازم و ملزوم یکدیگر هستند

سپاس از نقطه نظرات مفیدتون

سلام .قطعا همینطور هست که هر دو مورد باید رعایت بشه.

اما یه بحثی هم هست اینکه یک مقاله ی علمی هیچوقت با بیان خودمونی نوشته نمیشه.اگر بیاناتی باشه در حد چند خط و نوشتن نکته ای علمی هست.

من که ندیدم فردی درباره ی موضوعی حدود 10 خط خیلی خودمونی توضیح بده.و به نظرم درست نیست سخت بگیریم که اگه میخوای نکته ای رو بگی سعی کن تا حدی رسمی بگی.قطعا فضا خیلی خشک میشه .و قطعا زمانی که موضوعی جمع بندی بشه از حالت خودمونی در میاد و کسی با لحن نا مناسب موضوع رو جمع بندی نمیکنه.

و نکته دیگه اینکه کلا تو بحث های علمی زیاد نمیشه خودمونی صحبت کرد خود به خود.

و اگر منظورتون این باشه که شاید افرادی بخوان از این سایت استفاده کنند باید نوشته ها در خور این سایت باشه قطعا اگر چیزی بخواد در خور سایت باشه باید محتوی خوب باشه.چند خط رو که کسی نمیاد کپی کنه.ببره به استادی دوستی همکاری نشون بده.نکته ای که بخواد رو از مطلب دریافت میکنه..و من خودم تاحالا جملات نافرمی تو بحث های علمی ندیدم.ولی تو تاپیک های کم ارزش خب گاهی این قضیه بیشتره.و بازم بگم حتی تو تاپیک های کم ارزش تر هم من فرم بدی ندیدم تاحالا.

ممنون از زحماتون.امیدوارم زودتر به موضوعات مهمتر بیندیشیم و عمل کنیم تا افراد لایق و دانای بیشتری را جذب سایت کنیم و از اطلاعاتشون استفاده کنیم.

12. 3 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadshumakher نمایش پست ها
    سلام .قطعا همینطور هست که هر دو مورد باید رعایت بشه.

اما یه بحثی هم هست اینکه یک مقاله ی علمی هیچوقت با بیان خودمونی نوشته نمیشه.اگر بیاناتی باشه در حد چند خط و نوشتن نکته ای علمی هست.

من که ندیدم فردی درباره ی موضوعی حدود 10 خط خیلی خودمونی توضیح بده.و به نظرم درست نیست سخت بگیریم که اگه میخوای نکته ای رو بگی سعی کن تا حدی رسمی بگی.قطعا فضا خیلی خشک میشه .و قطعا زمانی که موضوعی جمع بندی بشه از حالت خودمونی در میاد و کسی با لحن نا مناسب موضوع رو جمع بندی نمیکنه.

و نکته دیگه اینکه کلا تو بحث های علمی زیاد نمیشه خودمونی صحبت کرد خود به خود.

و اگر منظورتون این باشه که شاید افرادی بخوان از این سایت استفاده کنند باید نوشته ها در خور این سایت باشه قطعا اگر چیزی بخواد در خور سایت باشه باید محتوی خوب باشه.چند خط رو که کسی نمیاد کپی کنه.ببره به استادی دوستی همکاری نشون بده.نکته ای که بخواد رو از مطلب دریافت میکنه..و من خودم تاحالا جملات نافرمی تو بحث های علمی ندیدم.ولی تو تاپیک های کم ارزش خب گاهی این قضیه بیشتره.و بازم بگم حتی تو تاپیک های کم ارزش تر هم من فرم بدی ندیدم تاحالا.

ممنون از زحماتون.امیدوارم زودتر به موضوعات مهمتر بیندیشیم و عمل کنیم تا افراد لایق و دانای بیشتری را جذب سایت کنیم و از اطلاعاتشون استفاده کنیم.

سلام جناب شوماخر بزرگوار

ممنونم از پاسختون
    فرمایشتون متینه ولی همونطور که در پست های قبلی اشاره کردم منظور ما تغییر سبک نوشتاری عامیانه به رسمی نیست چون این سبک عامیانه در ارتباط تاپیک گذار با مخاطب کاملا اختیاریه ...
    و اگر قرار باشه تاپیک علمی محتوای رسمی کتاب گونه بگیره نمیتونه ارتباط خوبی با مخاطب برقرار کنه
    مثلا ما در محاوره هامون اجباری نداریم از کلمات باشد و خودتان و......بصورت ادبیاتی رسمی استفاده کنیم که عموما هم این کلمات بصورت باشه و خودتونو.... نوشته میشه و تاپیک گذار یک نزدیکی صمیمی با مخاطب برقرار میکنه
    صرفا تاکید ما از پیشگیری استفاده از الفاظ نا متعارف که هم تعدادیش رو من درر تاپیک اشاره کردم و جمله ای هم شما در پست اخیرتون به وضوح اشاره فرمودید
    ممکنه یک تاپیک گذار در ایجاد مقررات تاپیکش همه موارد رو رعایت کنه ولی هیچ ضمانتی نداره یک ورودی جدید یا کاربری که از مقررات اطلاعی نداره چنین شرایطی رو رعایت کنه پس ما باید یک تعریفی داشته باشیم که در بدو ورود کاربر بتونیم لینک استانداردهای تعریف شده مون رو براش ارسال کنیم تا بتونه با خط مشی سایر کاربران همسو بشه و دچار مشکل نشه
    پس لازمه ما قوانین انحصاری برای هر عملکردمون تعریف کنیم و در کنار قوانین سایت اون رو رعایت کنیم
    هر چند ممکنه در بسیاری موارد هم در شبکه اجتماعی شاهد چنین مسائلی باشیم و در ظاهر احساس کنیم مورد خاصی نداره
    ولی ورود یک کاربر به یک انجمن تخصصی با توجه به اسمش افراد مرتبط با اون رو جذب میکنه پس بهتره کمی ریزه کاریها رو در نظر بگیریم البته در حال حاضر در مقام یک سایت خوب و بهتردرمقایسه با برخی فضا ها هستیم ولی باید تلاش کنیم
    در کنار بهتر بودن به درجه بهترین بودن برسیم

در خصوص استخراج مطلب از سایت همونطور که ما با رعایت موازین کپی رایت مطلبی رو از جایی به سایت انتقال میدیم پس احتمال اینکه مطالب ایجاد شده با ذکر منبع در فضای اجتمایی منتشر بشه پس چه بهتره المانهای انحصاریمون در اون رعایت بشه

در پایان با عنایات و همراهی های شما نازنینان در تدوین یک شرایط برای خودمون
    امید است بتونیم به آرزوی زیباتون که در سطر پایانی اشاره فرمودید یعنی جذب افراد
    لایق و دانا نائل بشیم

به امید آن روز

14. 3 کاربر از پست مفید Almas Parsi سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    دریافت تشکر: 13,826
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Capitan Totti's: جدید40

درود
    من نمیدونم این قضیه ی کپی پیست کی میخواد فیصله پیدا کنه
    برخی ها با این کپی پیست ادعای دکترای بین الملل از دانشگاه هاروارد رو دارن
    تاپیک ها باید خلاقانه زده بشه

همچنین
    برخی فضای نا امیدی رو اسباب کردند!
    دم به دم آه خدای بزرگ...!!
    تو تالار ادبیات ریخته!
    ما باید شاد باشیم
    بخندیم!!

برخی ها مثل خودم برخی گفتگوهارو تند به زبون میاریم
    من ازین بابت پوزش میطلبم و ازین پس به هیــــچ عنوان پست های تند و اینا نمیدم

برخی ها الفاظ غیر فرهنگی میزنن
    مثل میسوزی و این چرندیات

برخی ها...

16. 4 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها
    درود
    من نمیدونم این قضیه ی کپی پیست کی میخواد فیصله پیدا کنه
    برخی ها با این کپی پیست ادعای دکترای بین الملل از دانشگاه هاروارد رو دارن
    تاپیک ها باید خلاقانه زده بشه

همچنین
    برخی فضای نا امیدی رو اسباب کردند!
    دم به دم آه خدای بزرگ...!!
    تو تالار ادبیات ریخته!
    ما باید شاد باشیم
    بخندیم!!

برخی ها مثل خودم برخی گفتگوهارو تند به زبون میاریم
    من ازین بابت پوزش میطلبم و ازین پس به هیــــچ عنوان پست های تند و اینا نمیدم

برخی ها الفاظ غیر فرهنگی میزنن
    مثل میسوزی و این چرندیات

برخی ها...

با سلام و درود متقابل خدمت شما بزرگوار
    ممنونم از حضورتون در این تاپیک
    دوست عزیز در خصوص مقوله کپی پیست ما نمیتونیم و نبایستی به فکر برداشتن این اصل از اصول فضای مجازی باشیم
    چرا که عموما اطلاعات از منشا منابع فضای مجازی تامین میشه و میشه گفت یه نیاز هست ولی با تعیین خط قرمز هایی
    برای این منظور شما میتونید به لینک مربوط به کپی پیست که برای تعیین قوانین کپی پیست در سایت ایجاد شده مراجعه و نظرات سازنده خودتون رو در اون قسمت مکتوب کنید تا قوانین تکمیلی رو بتونیم تجمیع کنیم

باید ها و نبایدهای کپی پیست را نام ببرید

اینجا چون یک فضای عمومی هست خوب وجود تاپیک هایی که دلالت بر احساسات درونی میتونه باشه اشکالی نداره ولی بهتره برای مبادرت به ایجاد تاپیک این موارد رو در بخشهای مرتبط ارسال بشه مثلا دلنوشته ها و ایجاد تاپیک در فضاهای مختلف برای ابراز دلنوشته باعث نوعی نا زیبایی و در عین حال بی نظمی میشه

ممنون از شما که با صداقت در بیانتون این مورد رو مطرح کردید خوب طبیعیه ممکنه هر کس به نوعی از لحاظ رفتاری برخوردی انجام بده ولی مهم اینه که خود ما برای شرایط معقول و مقبول خودمون الگو باشیم
    ولی با توجه به شرایط میشه فرد تغییراتی رو در وهله اول در خود و بعد در افراد و شرایط پیرامون خودش ایجاد کنه مصداق گفته کاربر عزیز sa.n که اشاره داشتند به احساس مسئولیت هر فرد نسبت به خودش و حرکاتش

از اهداف این تاپیک هم تاکید بر حذف الفاظ غیر متعارف واز جمله مثالهایی که شما فرمودید و موارد دیگه....
    در خصوص این قضیه میشه گفت حالت یک فردی رو در نظر بگیریم در حال رانندگی صحنه ای باعث عصبانیتشون میشه و با پیاده شدن از اتومبیل مبادرت به بیان حس درونیشون در اون لحظه در ملا عام میکنند
    هدف اصلی ایشون تفهیم به فرد مقصر ماجراست ولی این مورد رو توجه ندارند که حق مالکیت اون فضا برای یک نفر خاص نیست و عرف عمومی ایجاب میکنه هر کس مراعات شرایط پیرامونش رو هم بکنه
    در اصل نه راننده عصبانی مقصره نه عابر پیاده و نه ره گذر بلکه اشکال از عدم توجه به شرایط میتونه این مسایل رو ایجاد کنه چون راننده قصد توهین به همه نداشته و مخاطبش یک فرد بوده و......
    شاید اگر اون راننده این اصل رو میپذیرفت که در حالت خشم بایستی پیش از هر اقدامی خونسردیش رو حفظ کنه و کنترل کننده رفتارش خودش بود هیچوقت چنین مشکلاتی رو شاهد نبود

با سپاس از توجه شما

18. 2 کاربر از پست مفید Almas Parsi سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    7,101
    دریافت تشکر: 5,335
    قدرت امتیاز دهی
    24320
    Array
    parnian 80's: جدید85

سلام خدمت خانوم پارسی بزرگوار
    قطعا چنین سبک حرف زدن مناسب سایت نیست اما خوب بسته به موضوع تاپیک هم فرق می کنه ولی اینطور طرز حرف زدن بد و ناشایست هم نیست که شما در ابتدا عذرخواهی می کنید!البته من کوچکتر از شما هستم و شما الگوی من.و عذر میخوام اگه از عرایض بنده ناراحت شدید.
    سادگی یعنی فکر کنی کسانی که دورت میزنند،به دورت میگردند....
    حماقت یعنی صداقت داشتن با کسی که سیاست دارد....

20. 2 کاربر از پست مفید parnian 80 سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)