دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: عشقتون رو ابراز کنین

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    رادیوتراپی
    ارسال تشکر
    3,360
    دریافت تشکر: 3,134
    قدرت امتیاز دهی
    2493
    Array
    Helena.M's: جدید4

پیش فرض پاسخ : عشقتون رو ابراز کنین

منم با نظر همتون موافقم.اما الان در جامعه ای که ما داریم زندگی می کنیم تفکیک دوست داشتن و هوس و یه رابطه معمولی مشکله و به همین راحتی نمی شه قضاوت کرد وبه طرف مقابل ابراز علاقه کرد.خیلی از آدم ها به دلیل اینکه ادعای روشنفکر بودن میکنن یه سری از حریم هارو میشکنن و یه حرفایی میزنن که از نظر اونها عادیه اما غافل از اینکه طرف مقابلشون از حرفهای اونا رویاشو ساخته و این طوری باعث سو تفاهم در طرف مقابل میشن بعدشم بگی دوستت دارم میگن چه خبرته من فقط باتو دوست بودم تو توهم زدی.اینارو دیدم که میگم.پس قضاوت به همین سادگی ها نیست و در جامعه ای که الان داریم زندگی میکنیم خیلی سخته به کسی اعتماد کنی. و به همین راحتی محبت خرجش کنی تازه بعدش بفهمی که اصلا توی ذهنش هیچی نبوده و این حس یه طرفه بوده.........

2. 6 کاربر از پست مفید Helena.M سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    رادیوتراپی
    ارسال تشکر
    3,360
    قدرت امتیاز دهی
    2493
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط zoh_reh نمایش پست ها
    جناب تیمسار موافق نیستم.

وقتی دو نفر چند سال با هم به عناوین مخلتف ارتباط دارن خب فرض کنیم یکیشون خوشش اومده چه اشکالی داره؟

نکته اینجاست که انتظار داشته باشه جوابی رو که خودش دوست داره رو حتما بشنوه، باید با واقعیت خوب کنار بیاد.

چه بهتر که این اتفاق زودتر بیفته چون اگر جوابی منفی بود ، وضعیت خیلی فرق می کنه.

آره خیلی فرق میکنه ولی اینو هم باید در نظر گرفت که به همین راحتی نمی شه به کسی بگی دوستت دارم.مخصوصا اگر این احساس از جانب دختر باشه خیلی آسیب میبینه ........

4. 3 کاربر از پست مفید Helena.M سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    دریافت تشکر: 10,466
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array
    معمار حانیه's: خواهش

نقل قول نوشته اصلی توسط radiotherapist نمایش پست ها
    منم با نظر همتون موافقم.اما الان در جامعه ای که ما داریم زندگی می کنیم تفکیک دوست داشتن و هوس و یه رابطه معمولی مشکله و به همین راحتی نمی شه قضاوت کرد وبه طرف مقابل ابراز علاقه کرد.خیلی از آدم ها به دلیل اینکه ادعای روشنفکر بودن میکنن یه سری از حریم هارو میشکنن و یه حرفایی میزنن که از نظر اونها عادیه اما غافل از اینکه طرف مقابلشون از حرفهای اونا رویاشو ساخته و این طوری باعث سو تفاهم در طرف مقابل میشن بعدشم بگی دوستت دارم میگن چه خبرته من فقط باتو دوست بودم تو توهم زدی.اینارو دیدم که میگم.پس قضاوت به همین سادگی ها نیست و در جامعه ای که الان داریم زندگی میکنیم خیلی سخته به کسی اعتماد کنی. و به همین راحتی محبت خرجش کنی تازه بعدش بفهمی که اصلا توی ذهنش هیچی نبوده و این حس یه طرفه بوده.........

بله عزیز . واقعا حق با توو.... منم به چشم خودم دیدم
    من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح میدهم،

زیراترسیم کردنسریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی میگذارد.

(لوکوربوزیه)

6. 2 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    روانشناسی عمومی
    ارسال تشکر
    31,663
    دریافت تشکر: 11,131
    قدرت امتیاز دهی
    29289
    Array
    zoh_reh's: جدید88

معمولا این بحثها مربوط به عشقه. به یک رابطه سالم یعنی از این نظر که طرفین یا حداقل یکیشون فقط به همون فکر میکنن.یعنی قصد گرفتن شریک برا ادامه راه دارن نه حریف.

وگرنه اون که پسری در روز به چند نفر میگه دوست دارم اسمش عشق نیست!

یا اگه دختری از پسری واقعا یعنی عاقلانه نه فقط احساسی خوشش اومده راهکارهایی هست که بتونه ابراز محبت کنه .

قوانین تالار روانشناسی

الهی مرا آن ده که مرا آن به...

8. 4 کاربر از پست مفید zoh_reh سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    دریافت تشکر: 13,826
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Capitan Totti's: جدید40

نقل قول نوشته اصلی توسط zoh_reh نمایش پست ها
    جناب تیمسار موافق نیستم.

وقتی دو نفر چند سال با هم به عناوین مخلتف ارتباط دارن خب فرض کنیم یکیشون خوشش اومده چه اشکالی داره؟

نکته اینجاست که انتظار داشته باشه جوابی رو که خودش دوست داره رو حتما بشنوه، باید با واقعیت خوب کنار بیاد.

چه بهتر که این اتفاق زودتر بیفته چون اگر جوابی منفی بود ، وضعیت خیلی فرق می کنه.

من همچین منظوری نداشتم

تو برو نقش گل پری رو بازی کن از عشق و عاشقی حرف نزن

قبلنا خوب و بد از هم مشخص بودن...
    اما اکنون همه چی عوض شده

به نظرم همین آمریکا
    مذهبیاش میرن کلیسا
    غیر مذهبیا میرن اون کلوپ های شبانه
    دیگه اون غیر مذهبیه نمیره مخ اون مذهبیه رو برای اهم... بزنه!
    یه راست میره پیش کلوپیا!!
    اگرم عاشق مذهبیه شد مثلا!! عشقش پاکه واقعا!!

ولی ما....!!

10. 5 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    رادیوتراپی
    ارسال تشکر
    3,360
    قدرت امتیاز دهی
    2493
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها

من همچین منظوری نداشتم

تو برو نقش گل پری رو بازی کن از عشق و عاشقی حرف نزن

قبلنا خوب و بد از هم مشخص بودن...
    اما اکنون همه چی عوض شده

به نظرم همین آمریکا
    مذهبیاش میرن کلیسا
    غیر مذهبیا میرن اون کلوپ های شبانه
    دیگه اون غیر مذهبیه نمیره مخ اون مذهبیه رو برای اهم... بزنه!
    یه راست میره پیش کلوپیا!!
    اگرم عاشق مذهبیه شد مثلا!! عشقش پاکه واقعا!!

ولی ما....!!

اولا با مادرت درست صحبت کن
    دوما صد دفه گفتم بحثای خونوادگی رو توی جمع مطرح نکن
    سوما اصلا چه معنی داره بچه توی بحث بزرگترا وارد شه

ولی در کل از شوخی بگذریم هر دو جنس توی این بدبینیه سهم دارن ولی چون دخترا عاطفی تر اند خیلی زود آسیب میبینن.یه چیز دیگه ای هم که هست اینه که خیلی کم اند تعداد دخترایی که خصوصیات اخلاقی پسرارو بشناسن وهمین طور خیلی کمترن پسرایی که خصوصیات اخلاقی دخترارو بشناسن. به همین خاطر هم هست که وقتی یه پسر الکی واز سر بیماری به یه دختر میگه دوستتدارم یا ابراز علاقه میکنه دختره دیگه توی رویاهاش از اون مرد زندگیشو میسازه مخصوصا اگه باهم در ارتباط شغلی وکاری هم باشن.من به دخترای بی اخلاق کاری ندارم اونا حسابشون جداست و پیه همه چیزو به تنشون مالیدن اما اون دختری که تابه حال باکسی نبوده واقعا انصاف نیست که با احساسش بازی بشه.

12. 4 کاربر از پست مفید Helena.M سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array

نظرتون را جع به این موضوع هم بگید

پيمان ازدواج

پيمان ازدواج نه عهديست سر سری
    آگاه باش گر پسری يا که دختری
    شرط است عاقل و بالغ شود پسر
    وآگه شود به رموزات شوهری
    معيار ازدواج به پول و مقام نيست
    هر کس فراخور حالش زند دری
    "شهزاده و گدا" سخنی بيش نيست
    نشنيده ام حکايت باز و کبوتری
    خوشبخت آن پسر که برای سعادتش
    با چشم باز پسنديده دختری
    نوباوگان به عفت و پاکيست نامشان
    وانگه به اختيار گزينند همسری
    ای دخت با نژاد وصالت خجسته باد
    کامروز همسری و در آينده مادری
    الگوی ازدواج چو عاليست خوش بود
    ای شيعه امام تو از ديگران سری

(لوکوربوزیه)

14. 2 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array

تاکید میکنم. قصد توهین. یا هرچیز دیگه ای ندارم. فقط یک داستان و یک بحث همین..

ســـ.یــــا.ســ.ت چیست؟؟؟!!!!!!!

ســـ.یــــا.ســ.ت چیست؟؟؟!!!!!!! یک روز یک پسر کوچولو که می خواست انشاء بنویسه از پدرش می پرسه: پدرجان !لطفا برای من بگین س ی اس ت یعنی چی ؟ پدرش فکر می کنه و می گه :بهترین راه اینه که من برای تویک مثال در مورد خانواده خودمون بزنم که تو متوجه سیاست بشی . من حکومت هستم، چون همه چیز رو در خونهمن تعیین می کنم.. مامانت جامعه هست، چون کارهای خونه رو اون اداره میکنه.کلفتمون ملت فقیر و پا برهنه هست، چون از صبح تا شب کار می کنه وهیچی نداره.تو روشنفکری چون داری درس می خونی و پسر فهمیده ای هستی.داداش کوچیکت هم که دو سالش هست،نسل آینده است.امیدوارم متوجه شده باشی که منظورم چی هست و فردابتونی در این مورد بیشتر فکر کنی.پسر کوچولو نصف شب با صدای برادر کوچیکش از خواب می پره. می ره به اتاق برادر کوچیکش و می بینه زیرشرو کثیف کرده و داره توی خرابی خودش دست و پا می زنه. می ره توی اتاق خواب پدر و مادرش و می بینه پدرش توی تخت نیست و مادرش به خواب عمیقی فرو رفته و هر کار می کنه مادرش از خواب بیدار نمی شه. می ره تو اتاق کلفت شون که اون رو بیدارکنه، می بینه باباش توی تخت کلفتشون خوابیده .....؟؟؟؟میره و سر جاش می خوابه و فردا صبح از خواب بیدار می شه.فردا صبح باباش ازش می پرسه: پسرم! فهمیدی س یاس ت چیست؟ پسر می گه:بله پدر، دیشب فهمیدم که سیاست

چی هست.

سیاست یعنی اینکه حکومت، ترتیب ملت فقیر و پا برهنه رو می ده، درحالی که جامعه به خواب عمیقی فرورفته و روشنفکر هر کاری می کنه نمیتونه جامعه رو بیدار کنه، در حالیکه نسل آینده داره توی گه خودش دست و پا می زنه

دوستان. واقعا این چیزی هست بعضی خانواده ها نشان کودکانشون میدن...

ویرایش توسط معمار حانیه : 9th August 2013 در ساعت 12:36 PM

(لوکوربوزیه)

16. 3 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)