دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: عشقتون رو ابراز کنین

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    دریافت تشکر: 10,466
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array
    معمار حانیه's: خواهش

پیش فرض عشقتون رو ابراز کنین

عشقتون رو ابراز کنین

البته خانوما سعی کنن ابراز نکنن. چون تو جامعه ما سریع مهر هرزگی و بی ادبی رو پیشونیمون اقایان میزنن

وقتی سر کلاس درس نشسته بودم تمام حواسم متوجه دختری بود که کنار دستم نشسته بود و اون منو "داداشی" صدا می کرد .
    به صورت زیبای اون خیره شده بودم وآرزومی کردم که عشقش متعلق به من باشه . اما اون توجهی به این مساله نمیکرد .
    آخر کلاس پیش من اومد و جزوه جلسه پیش رو خواست . من جزومو بهش دادم .بهم گفت :"متشکرم "و از من خداحافظی کرد
    میخواستم بهش بگم ، میخوام که بدونه ، من نمی خوام فقط "داداشی" باشم . من عاشقشم . اما... من خیلی خجالتی هستم ..... علتش رو نمیدونم .
    تلفن زنگ زد .خودش بود . گریه می کرد. نامزدش قلبش رو شکسته بود. از من خواست که برم پیشش. نمیخواست تنها باشه. من هم اینکار رو کردم. وقتی کنارش رو نیمکت پارک نشسته بودم. تمام فکرم متوجه اون چشمهای معصومش بود. آرزو میکردم که عشقش متعلق به من باشه. بعد از 2 ساعت حرف زدن و درد دل کردن ، خواست بره،به من نگاه کرد و گفت : "متشکرم " و از من خداحافظی کرد
    میخواستم بهش بگم ، میخواستم که بدونه ، چقد عاشقشم . اما........
    روز قبل از جشن دانشگاه پیش من اومد. گفت:قرارم بهم خورده ، دوستم نمیخواد با من بیاد" .
    منم با کسی قرار نداشتم. ترم گذشته ما به هم قول داده بودیم که اگه زمانی هیچکدوممون برای مراسمی همراه نداشتیم با هم دیگه باشیم ، درست مثل یه "خواهر و برادر" . ما با هم به جشن رفتیم. جشن به پایان رسید . من پشت سر اون ، کنار در خروجی ، ایستاده بودم ، تمام هوش و حواسم به اون لبخند زیبا و اون چشمان همچون کریستالش بود. آرزو می کردم که عشقش متعلق به من باشه ، اما اون مثل من فکر نمی کرد و من این رو میدونستم ، به من گفت :"متشکرم ، شب خیلی خوبی داشتیم " ، و از من خداحافظی کرد.
    دوباره میخواستم بهش بگم که نمیخوام فقط داداشی باشم ولی نمیدونم چرا نشد.
    یه روز گذشت ، سپس یک هفته ، یک سال ... قبل از اینکه بتونم حرف دلم رو بزنم روز فارغ التحصیلی فرا رسید ، من به اون نگاه می کردم درست مثل فرشته ها روی صحنه رفته بود تا مدرکش رو بگیره. ، قبل از اینکه بره خونه به سمت من اومد ، با همون لباس و کلاه فارغ التحصیلی ، با گریه منو نگاه کرد آروم گفت: تو بهترین داداشی دنیا هستی ، متشکرم و از من خداحافظی کرد
    کاش خجالت رو کنار میزاشتم و بهش میگفتم که چقد دوسش دارم کاش میگفتم دوست دارم همسرم باشه اما بازم نشد.
    نشستم روی صندلی توی تالار ، اون دختر حالا داره ازدواج میکنه ، من دیدم که "بله" رو گفت و وارد زندگی جدیدی شد. با مرد دیگه ای ازدواج کرد. من میخواستم که عشقش متعلق به من باشه. اما ....

تو یه موقعییتی که تنها شد منو دید رو به من کرد و گفت " تو اومدی ؟ "متشکرم" نو نگاهش برق عجیبی بود
    دیگه برا گفتن حرف دلم خیلی دیر شده بود خیلی ......
    سالهای خیلی زیادی گذشته . به تابوتی نگاه میکنم که دختری که من رو داداشی خودش میدونست توی اون خوابیده ، فقط دوستان دوران تحصیلش دور تابوت هستند ، یه نفر داره دفتر خاطراتش رو میخونه ، دختری که در دوران تحصیل اون رو نوشتهمتن زیر چیزی هست که اون نوشته بود :
    " تمام توجهم به اون بود. آرزو میکردم که عشقش برای من باشه.اما اون توجهی به این موضوع نداشت و من اینو میدونستم. من میخواستم بهش بگم ، میخواستم که بدونه که نمی خوام فقط برای من یه داداشی باشه. من عاشقش هستم. اما....
    من خجالتی ام ...
    نیمدونم ... همیشه آرزو داشتم که به من بگه دوستم داره اما نگفت."
    ای کاش این کار رو کرده بودم کاش بهش گفته بودم عاشقشم .................
    با خودم فکر می کردم و گریه امونم رو بریده بود همه این سالها در تب و تاب هم میسوختیم و نگفتیم
    عزیزان من

اگه همدیگرو دوست دارید ، به هم بگید ، خجالت نکشید ، عشق رو از هم دریغ نکنید ، خودتونو پشت القاب و اسامی مخفی نکنید ، منتظر طرف مقابل نباشید، شاید اون از شما خجالتی تر و عاشق تر باشه.

نظرتون را جع به متن اخری که پایین عزیزان من نوشته شده چیه؟

من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح میدهم،

زیراترسیم کردنسریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی میگذارد.

(لوکوربوزیه)

2. 10 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array

پیش فرض پاسخ : عشقتون رو ابراز کنین

نشسته بودم و منتظر. نیم ساعت از وقت قرار گذشته بود اما نیامد.
    نگران وکلافه وعصبی شدهبودم.
    شاخه گلی که دستم بود سر خم کرده وداشت می پژمرد.
    طاقتم طاق شده بود از جام بلند شدم و ناراحتیمو سر کلاغ ها خالی کردم.
    گل را زمین انداختم و گند زدم بهش تمام گلبرگ هایش کنده و پخش و لهیده شدهبود.
    یقه ی پالتورو بالا دادم، دست هایم را توی جیبش کردم وراهم را کشیدم رفتم.
    نرسیده به در پارک صدایشاز پشت سرم آمد.
    صدای تند قدم برداشتناش صدای نفس نفس زدنش.
    به روش برنگشتم حتی برای دعوامرافعه وقهر.
    از در خارج شدم خیابان را با دو گذشتم هنوز داشت پشت سرم میامد صدای پاشنه چکمههاش را می شنیدم.
    می دوید و صدام می کرد.
    آن طرف خیابان جلوی ماشین ایستادم هنوز پشتم بهش بود.
    کلیدرا انداختم و در را باز کردم که بنشینم برای همیشه بروم.
    باز کرده یا نکرده صدای بوق و ترمز شدیدی وفریادو ناله ای کوتاه تو گوش هام و جانم ریخت.
    تند برگشتم دیدمش پخش خیابان شده بود با صورت افتاده بود جلوی ماشینی که بهش زده بود
    راننده ش داشت تو سرو کله خودش می زد.
    سرش خورده بود رو آسفالت و خون راه کشیده بود می رفت سمت جوی آب کنار خیابان.
    ترس خورده وهول دویدم طرفش، بالاسرش ایستادم.
    مبهوت، گیج منگ، هاج و واج نگاش کردم.
    توی دست چپش کادوی کوچیکیبود. کادوپیچ، محکم چسبیده بودش.
    نگام رفت وماند روی آستین مانتوش که بالا شده بود ساعتش پیدا بود چهاروپنج دقیقه.
    نگام برگشت ساعت خودمو دیدم چهار رو چهل و پنج دقیقه!!
    گیج و درب و داغون ساعت رانندهی بخت برگشته را نگا کردم دقیق چهار رو پنج دقیقه بود!!!
    آری من زود قضاوت کردم اشتباه از من بود
    ساعت من چهل دقیقه جلو بود واااااااااااای خدای من....

نظرتون را جع به این داستان هم بگیدو لطفا

(لوکوربوزیه)

4. 9 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    دندانپزشکی
    ارسال تشکر
    6,304
    دریافت تشکر: 5,135
    قدرت امتیاز دهی
    15585
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط حانیه جون نمایش پست ها
    " تمام توجهم به اون بود. آرزو میکردم که عشقش برای من باشه.اما اون توجهی به این موضوع نداشت و من اینو میدونستم. من میخواستم بهش بگم ، میخواستم که بدونه که نمی خوام فقط برای من یه داداشی باشه. من عاشقش هستم. اما....
    من خجالتی ام ...
    نیمدونم ... همیشه آرزو داشتم که به من بگه دوستم داره اما نگفت."
    ای کاش این کار رو کرده بودم کاش بهش گفته بودم عاشقشم .................
    با خودم فکر می کردم و گریه امونم رو بریده بود همه این سالها در تب و تاب هم میسوختیم و نگفتیم
    عزیزان من

اگه همدیگرو دوست دارید ، به هم بگید ، خجالت نکشید ، عشق رو از هم دریغ نکنید ، خودتونو پشت القاب و اسامی مخفی نکنید ، منتظر طرف مقابل نباشید، شاید اون از شما خجالتی تر و عاشق تر باشه.

نظرتون را جع به متن اخری که پایین عزیزان من نوشته شده چیه؟

شما آخر داستان را جوری تمام کردید خواسته اید طبق یک خواسته ی پنهانی ، دختر رو مقصر نشان ندهید و بیشتر انگشت اشاره تون سمت پسر باشه

اما من به شما ثابت میکنم که اینگونه نیست ! و اتفاق افتادن همچین داستانی در زندگی واقعی غیرممکن است

اول من می خواهم یکم روی واژه داداش که دختره به پسره میگفت بحث کنم

هیچ دختری (توجه کنید هیچ دختری) وجود ندارد که واژه ی داداش رو بی دلیل به کار ببره !

تو کتاب شلوار های وصله دار اثر رسول پرویزی ! خیلی قشنگ میگه

دختر همسایه شون می اومد پیش رسول که ادبیات بهش یاد بده و اینها باهم می رفته اند سر قبر حافظ و دختره با ناز و کرشمه ابیات حافظ را می خوانده و به نوعی به رسول نخ می داده

میگذره رسول هم به عشق عرفانی و نهان اعتقاد داشته و ابراز نمی کرده تا اینکه می فهمه دختر همسایه شون با دوستش که به طور اتفاقی دیده بودند هم رو ، سر و سری دارند بگذریم اینجاش جالبه که رسول از دختر یکی از عکس هاش رو طلب میکنه تا به عنوان یادگاری داشته باشه ، دختر هم یکی از عکس هاش رو میاره وپشتش مینوسه تقدیم به برادر عزیزم رسول ، و اینجاست که مثل یه پتک 120 کیلویی میزنن تو سر رسول و خودش میگه اینجاست که کسانی که دست شون تو کاره می فهمن منظور از برادر چیست !

این رو گفتم تا بدونید هیچ دختری به کسی دوست داره نمیگه داداش ، و داداش علاوه بر معنای رایج یه حالت ابزاری هم بوده برای اینکه دختره از حضور پسره استفاده کنه اما در ضمن بهش باقیه داستان رو بفهمونه !

موارد قابل ذکر دیگه ای هم هست اما آوردنش رو صلاج نمی دونم
    "آخرین برگ این دفتر هم به پایان رسید"

6. 8 کاربر از پست مفید Majid_GC سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    دریافت تشکر: 13,826
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Capitan Totti's: جدید40

آخه میخوای حتی دوست داشتنم ابراز کنی(برسه به عشق!!!! که خیلی مقدس تر ازین حرفاست)
    انقد خیانت ها شده و...
    یا متهم میشی به فساد اخلاقی!
    یا فساد غیر اخلاقی!!
    یا جنگ های ناهمطراز!!
    یا آدم دروغگو و چرند و مزخرف که میخواد طرف مقابل رو سر کار بزاره
    در کل به قولی
    مرز در عقل و جنون باریک است ... کفر و ایمان چه به هم نزدیک است!

8. 8 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Majid_GC نمایش پست ها
    شما آخر داستان را جوری تمام کردید خواسته اید طبق یک خواسته ی پنهانی ، دختر رو مقصر نشان ندهید و بیشتر انگشت اشاره تون سمت پسر باشه

اما من به شما ثابت میکنم که اینگونه نیست ! و اتفاق افتادن همچین داستانی در زندگی واقعی غیرممکن است

اول من می خواهم یکم روی واژه داداش که دختره به پسره میگفت بحث کنم

هیچ دختری (توجه کنید هیچ دختری) وجود ندارد که واژه ی داداش رو بی دلیل به کار ببره !

تو کتاب شلوار های وصله دار اثر رسول پرویزی ! خیلی قشنگ میگه

دختر همسایه شون می اومد پیش رسول که ادبیات بهش یاد بده و اینها باهم می رفته اند سر قبر حافظ و دختره با ناز و کرشمه ابیات حافظ را می خوانده و به نوعی به رسول نخ می داده

میگذره رسول هم به عشق عرفانی و نهان اعتقاد داشته و ابراز نمی کرده تا اینکه می فهمه دختر همسایه شون با دوستش که به طور اتفاقی دیده بودند هم رو ، سر و سری دارند بگذریم اینجاش جالبه که رسول از دختر یکی از عکس هاش رو طلب میکنه تا به عنوان یادگاری داشته باشه ، دختر هم یکی از عکس هاش رو میاره وپشتش مینوسه تقدیم به برادر عزیزم رسول ، و اینجاست که مثل یه پتک 120 کیلویی میزنن تو سر رسول و خودش میگه اینجاست که کسانی که دست شون تو کاره می فهمن منظور از برادر چیست !

این رو گفتم تا بدونید هیچ دختری به کسی دوست داره نمیگه داداش ، و داداش علاوه بر معنای رایج یه حالت ابزاری هم بوده برای اینکه دختره از حضور پسره استفاده کنه اما در ضمن بهش باقیه داستان رو بفهمونه !

موارد قابل ذکر دیگه ای هم هست اما آوردنش رو صلاج نمی دونم

اقا بنده شدید در امپاز قرار دادی البته این داستان من ننوشتم. یک جا خوندم خوشم اومد گذاشتم.

(لوکوربوزیه)

10. 5 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها

آخه میخوای حتی دوست داشتنم ابراز کنی(برسه به عشق!!!! که خیلی مقدس تر ازین حرفاست)
    انقد خیانت ها شده و...
    یا متهم میشی به فساد اخلاقی!
    یا فساد غیر اخلاقی!!
    یا جنگ های ناهمطراز!!
    یا آدم دروغگو و چرند و مزخرف که میخواد طرف مقابل رو سر کار بزاره
    در کل به قولی
    مرز در عقل و جنون باریک است ... کفر و ایمان چه به هم نزدیک است!

بله دقیقا با حرفات موافقم. اما منظور من بیشتر به اقایون بود که اگر کسی واقعا از ته قلب دوست دارید به طرف بگید.

میدونی دخترا زیاد نمیشه گفت چون دقیقا همین حرفایی که شما میگی بهشون میگن. اما پسرا نه. راحت راحتن.

(لوکوربوزیه)

12. 3 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

بله دقیقا با حرفات موافقم. اما منظور من بیشتر به اقایون بود که اگر کسی واقعا از ته قلب دوست دارید به طرف بگید.

میدونی دخترا زیاد نمیشه گفت چون دقیقا همین حرفایی که شما میگی بهشون میگن. اما پسرا نه. راحت راحتن.
    منم نگفتم که دخترا بگن!
    ژنتیکآ باید پسرا بگن!!
    البته شاید برای من اینطوری باشه
    چون خودم به کرات؟ دیدم برخی از دوستان نزدیکم رو که سر 10 دیقه به 2-3نفر گفتن دوستت دارم

منم گفتم که انقد برخی از آقایون خودمون به این و اون میگن دوستت دارم
    روت نمیشه به یکی که واقعا دوس داری بگی دوستت دارم!! اگرم هزار تا صلوات و 100تا امامزاده رو پادرمیون کنی و بگی
    اون طرف مقابل انقد تعریف ما آقایون رو شنیده که یا میگه دروغگو یا میگه بوالهوس یا میگه خائن یا میگه عامل استکبار! و...!!

14. 5 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array

منم نگفتم که دخترا بگن!
    ژنتیکآ باید پسرا بگن!!
    چون خودم به کرات؟ دیدم برخی از دوستان نزدیکم رو که سر 10 دیقه به 2-3نفر گفتن دوستت دارم

روت نمیشه به یکی که واقعا دوس داری بگی دوستت دارم!! اگرم هزار تا صلوات و 100تا امامزاده رو پادرمیون کنی و بگی
    اون طرف مقابل انقد تعریف ما آقایون رو شنیده که یا میگه دروغگو یا میگه بوالهوس یا میگه خائن یا میگه عامل استکبار! و...!!

گل گفتی. اما خوب خودتون اصلاح کنید تا اینجور بهتون نگن

(لوکوربوزیه)

16. 3 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

گل گفتی. اما خوب خودتون اصلاح کنید تا اینجور بهتون نگن
    البته بگم دخترن محترمه هم فرشتگان اسمانی و چراغ های اسمان نیستن!!!
    (خواستم فقط بگم!! )
    تو هر قشر و جنس و... خوب داریم و بد هم داریم
    و تشخیص خوب و بد واقعا سخته!!
    از کجا معلوم من خودم سر دسته ی مافیای پسران خائن نباشم o:-)
    ""بدین منظور از تک تک پسران خائن این منظور برای شرکت در همایش پسران خیانت کار و تحریم های آمریکا!!! دعوت بعمل میاید!! رئیس هیئت امنای پسران خائن حاج منصور عسل!!(خودم!) 29رمضان 1100! ""

گفتم که
    مرز در عقل و جنون باریک است ...
    کفر و ایمان چه به هم نزدیک است...

18. 3 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    روانشناسی عمومی
    ارسال تشکر
    31,663
    دریافت تشکر: 11,131
    قدرت امتیاز دهی
    29289
    Array
    zoh_reh's: جدید88

منم نگفتم که دخترا بگن!
    ژنتیکآ باید پسرا بگن!!

جناب تیمسار موافق نیستم.

وقتی دو نفر چند سال با هم به عناوین مخلتف ارتباط دارن خب فرض کنیم یکیشون خوشش اومده چه اشکالی داره؟

نکته اینجاست که انتظار داشته باشه جوابی رو که خودش دوست داره رو حتما بشنوه، باید با واقعیت خوب کنار بیاد.

چه بهتر که این اتفاق زودتر بیفته چون اگر جوابی منفی بود ، وضعیت خیلی فرق می کنه.

قوانین تالار روانشناسی

الهی مرا آن ده که مرا آن به...

20. 4 کاربر از پست مفید zoh_reh سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)