دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: حادثه بد برای مهناز افشار + عکس

یار قدیمی
    ارسال تشکر
    7,998
    دریافت تشکر: 20,776
    قدرت امتیاز دهی
    79813
    Array
    Sa.n's: لبخند

پیش فرض حادثه بد برای مهناز افشار + عکس

حادثه بد برای مهناز افشار + عکس

مهناز افشار بازیگر زن سینمای ایران از دو خاطره سخت و بد خود در دو نمایش تئاتر آمدیم نبودید رفتیم و 21 بار مردن در 30 روز برای مجله فیلم توضیح داد. در ادامه عکس های مربوط به مهناز افشار را مشاهده می کنید.
    گفتگوی مهناز افشار بازیگر فیلم چه خوبه که برگشتی با هوشنگ گلمکانی در مجله فیلم و بازگو کردن دو اتفاق عجیب و سخت در صحنه اجرای تئاتر را در ذیل می خوانید: - در یکی از شب های اجرای نمایش «آمدیم نبودید رفتیم» به کارگردانی رضا حداد در لحظه ای که پشت به تماشاگران بودم یکی از تماشاگران پشت سرم حرف بدی زد که در جا خشکم زد! اگر موقع بازی در یک فیلم این اتفاق می افتاد کات می دادم و کمی استراحت می کردم تا به خودم مسلط شوم و کار را ادامه دهم اما در صحنه تئات رامکان چنین امری میسر نیست. اولین تجربه تئاتری ام بود و قدرت کوچکترین حرکتی از من سلب شده بود. در لحظه فکرهای مختلفی از سرم گذشت.
    با خودم فکر کردم حالا که نمی شود بروم پشت صحنه تا بر خودم مسلط شوم و دوباره برگردم روی صحنه یا بروم بگویم من نمی آیم و می خواهم بروم خانه مان! چه باید می کردم؟ یک لحظه همه قدرتی که در وجودم باقی مانده بود را جمع کردم که روی صحنه نلرزم؛ بقیه آن تکه را بازی کنم و برگردم پشت صحنه و پس از پیدا کردن خودم برای اجرای قسمت بعدی بیایم روی صحنه.
    - در کار «۲۱ بار مردن در ۳۰ روز» هم یک شب وسط اجرا ناگهان ذهنم سفید شد؛ سفید سفید، خالی و هیچی در آن نبود. دیالوگ بعدی و حرکت بعدی از یادم رفت. اجرای بیستم بود اما نمی دانم چرا مسخ شده بودم. دیالوگ آخر نمایش را وسط های اجرا خطاب به ستاره پسیانی گفتم و به او خیره ماندم. ستاره هم همانجور هاج و واج مانده بود که چه شده است. خدا کمکم کرد که در یک لحظه به خودم آمدم و فهمیدم نمایش ۶۰ دقیقه ای بنا نیست در دقیقه ۲۰ به انتها برسد. خودم را پیدا کردم و ادامه دادم و بعد لحظه ای به گوشه صحنه رفته و نفس عمیقی کشیدم و برگشتم.

عکس مهناز افشار در نمایش تئاتر آمدیم نبودید رفتیم

عکس مهناز افشار در نمایش تئاتر 21 بار مردن در 30 روز

عکس مهناز افشار در نمایش یک عاشقانه ساده

منبع : eghtesadeiranonline.com
    " برای آنکه در زندگی پخته شویم نباید هنگام عصبانیت از کوره در برویم "

یار همراه
    رشته تحصیلی
    حقوق
    ارسال تشکر
    7,109
    دریافت تشکر: 7,523
    قدرت امتیاز دهی
    1519
    Array
    بلدرچین's: جدید39

پیش فرض پاسخ : حادثه بد برای مهناز افشار + عکس

واقعا سخته اگر یک لحظه یک دیالوگ یادت بره...کل کار بهم میریزه و تئاتر خراب میشه...

کانال ایده داستان را در تلگرام دنبال کنید... ideh_dastan@

3. 2 کاربر از پست مفید بلدرچین سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    116
    دریافت تشکر: 125
    قدرت امتیاز دهی
    30
    Array

پیش فرض پاسخ : حادثه بد برای مهناز افشار + عکس

اینکه دیالوگ یادت بره خیلی بده ولی اگه بتونی خودتو پیدا کنی کار بزرگیه!

5. 3 کاربر از پست مفید Hesam gh سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع