دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: حمله سیاه به زنان تهرانی در آسانسور خانه‌هایشان

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    دریافت تشکر: 45,916
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array
    Almas Parsi's: جدید94

smilee1 حمله سیاه به زنان تهرانی در آسانسور خانه‌هایشان

حمله سیاه به زنان تهرانی در آسانسور خانه‌هایشان

مرد تبهکار برای شکار زنان در آسانسور مجتمع‌های مسکونی توطئه‌ای سیاه داشت.

حمله در آسانسور

زن خانه‌دار که باور نمی‌کرد فریب یک شیطان را خورده است ساعت 8 شب یک مرداد ماه سال گذشته، آشفته به کلانتری 110 شهدا رفت و ادعای عجیبی کرد.این زن گفت: در آسانسور ساختمانمان تنها بودم که با باز شدن در، مردی به داخل حمله کرد و با تهدید چاقو خواست تسلیم نیت سیاه وی شوم، وی در زمان فرار گردنبند طلایم را نیز دزدید و من را با چشمان گریان وحشت‌زده داخل آسانسور هل داد و گریخت.وقتی ادعاهای این زن جوان پیش‌روی بازپرس شعبه 8 دادسرای ناحیه 21 تهران قرار گرفت تیمی از اداره 16 پلیس آگاهی مامور شدند تا به ردیابی شیطان فریبکار بپردازند.

بسته پستی

در این مرحله زن خانه‌دار پیش‌روی تیم پلیس ایستاد و جزئیات حادثه شوم را فاش کرد.این زن گفت: ساعت 5/7 غروب بود که زنگ آیفون خانه‌مان در میدان شهید محلاتی به صدا درآمد، مردی 25 ساله گفت مأمور پست است و یک بسته سفارشی دارد که باید آن را تحویل بدهد، برای گرفتن بسته پستی داخل آسانسور شدم وقتی در طبقه همکف در آسانسور باز شد و خواستم پیاده شوم ناگهان مرد جوان را در پارکینگ دیدم از آنجا که در را باز نکرده بودم شکی نکردم اما آن مرد من را در برابر آسانسور نگه داشت و در حالی که اجازه بسته شدن در آسانسور را نمی‌داد با تهدید چاقو خواست تسلیم وی شوم سپس در زمان فرار گردنبندم را قاپید و دیدم سوار بر موتور سیاه رنگ فرار کرد.

دزدی‌های زنجیره‌ای

هنوز کارآگاهان اداره 16 به سر نخی از شیطان فریبکار نرسیده بودند که گزارشاتی از اقدامات مشابه و سیاه این مرد جوان در مجتمع‌هایی که مجهز به آسانسور هستند به ادارات پلیس در شرق تهران رسید و در همه آن‌ها مرد تبهکار به بهانه تحویل دادن بسته پستی نه تنها طلاجات و جواهرات طعمه‌هایش را می‌دزدید بلکه آنان را هدف نیت پلید خود قرار می‌داد.
    یکی از این زنان به تیم تحقیق گفت: ساعت 3 بعدازظهر 13 شهریورماه سال 91 مردی زنگ آیفون واحد ما را زد و گفت: «از اداره پست آمده و پستچی است و پرسید صاحبخانه‌اید یا مستأجر؟» که گفتم: «صاحبخانه‌ام». این مرد در ادامه گفت سند تفکیک شده واحد آپارتمان را آورده و به بهانه تحویل دادن سند از من خواست تا به در مجتمع بروم، با آسانسور پایین آمده و زمانی که به پارکینگ رسیدم، جوانی که موتور سیاهرنگش را در برابر در ورودی مجتمع گذاشته بود، در برابر در آسانسور گفت: سند را اشتباهاً به همسایه طبقه بالایی تحویل داده و باید سند را از همسایه گرفته و رسیدش را به وی تحویل دهم، به داخل آسانسور برگشتم که پیش از بسته شدن در آسانسور، وی با چاقو به سمت من که در آسانسور بودم حمله کرد و با ناسزاگویی چاقو را به سمت گلو و صورتم نشانه رفت و پس از سرقت طلا و اذیت کردن من، سریعاً از پارکینگ خارج شد و در حالی که صدای موتورش را که سریع می‌رفت می‌شنیدم، از محل فرار کرد.

چهره‌نگاری شیطان

کارآگاهان در این مرحله به چهره‌نگاری شیطان پرداختند و این در حالی بود که همه زنان گفتند دزد جوانی 25 ساله، قد بلند، حدوداً 180 سانتیمتر، چشم و ابرو مشکی و با لباس‌های اسپورت بوده که با یک موتور طرح هوندا 125سیاه از محل متواری شده است.
    بنا براین گزارش، پلیس تنها سرنخی که از شیطان فراری دارد همین چهره‌نگاری است و بازپرس با تقاضای انتشار این تصویر فرضی و مشخصات مرد تبهکار از کسانی که وی را می‌شناسند خواست با شماره 51055516 تماس بگیرند.

بوفیلند

2. 17 کاربر از پست مفید Almas Parsi سپاس کرده اند .

همکار تالار مهندسی کامپیوتر
    رشته تحصیلی
    نرم افزار
    ارسال تشکر
    4,992
    دریافت تشکر: 4,497
    قدرت امتیاز دهی
    21728
    Array
    ارگان's: جدید134

پیش فرض پاسخ : حمله سیاه به زنان تهرانی در آسانسور خانه‌هایشان

بله یکی از اقوامه ماهم سره همین درگیری تو آسانسور دوتا چاقو خوردن
    امیدوارم به سزای عملش برسه
    منزه است خداوندي كه برطرف كننده ي غم هاست.غم و مشكل مرا برطرف كن بر ضعف و كمي چاره ام رحم كن و مرا از جايي كه گمان نميكنم روزي ده اي رحم كننده ي رحمت كنندگان

4. 8 کاربر از پست مفید ارگان سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    دریافت تشکر: 13,826
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Capitan Totti's: جدید40

ااااا!
    جد اندر جد خالق!!!

چقد قیافش تو ذهن ناخود آگاهمه!

آخه این اگه مرد بود که به زن حمله نمیکرد مردک گستاخ

اینجاست از دوستان اداره ی آگاهی شدیدآآآآ باید انتقاد کرد پای حیثیت نیروهای نظامی در خطره

اگر مورد و نا امنی داخلی بوجود بیاد پلیس باااید نخست از وقوع جرم پیش گیری کرده و سپس در کمترین زمان ممکن تمامی احتمالات رو بررسی و واکنش سریع رو انجام بدن(درست مثل ارتش که نیروی واکنش سریع مناسب (تیپ 65 نوهد) رو داره)
    پس دوستانمون در پلیس باید بفکر یه گروه واکنش سریع باشن که اینطوری هم میهنانمون آزرده و مورد هجمه قرار نگیرن

6. 5 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

همکار تالار اخبار و کاربر فعال
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    دریافت تشکر: 9,972
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array
    m.g.s.t.r's: بی حوصله

نقل قول نوشته اصلی توسط Sartip Dadbin نمایش پست ها
    ااااا!
    جد اندر جد خالق!!!

چقد قیافش تو ذهن ناخود آگاهمه!

آخه این اگه مرد بود که به زن حمله نمیکرد مردک گستاخ

اینجاست از دوستان اداره ی آگاهی شدیدآآآآ باید انتقاد کرد پای حیثیت نیروهای نظامی در خطره

اگر مورد و نا امنی داخلی بوجود بیاد پلیس باااید نخست از وقوع جرم پیش گیری کرده و سپس در کمترین زمان ممکن تمامی احتمالات رو بررسی و واکنش سریع رو انجام بدن(درست مثل ارتش که نیروی واکنش سریع مناسب (تیپ 65 نوهد) رو داره)
    پس دوستانمون در پلیس باید بفکر یه گروه واکنش سریع باشن که اینطوری هم میهنانمون آزرده و مورد هجمه قرار نگیرن
    پلیس هم نوپو داره

8. 4 کاربر از پست مفید m.g.s.t.r سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ژنتیک مولکولی
    ارسال تشکر
    4,332
    دریافت تشکر: 2,765
    قدرت امتیاز دهی
    3819
    Array
    k.ahmadi's: جدید104

آدم خوف برش میداره,عجب اوضاع ناامنی شده.......
    خداکنه هرچه زودتر دستگیر بشه و به سزای اعمالش برسه.آمین

10. 4 کاربر از پست مفید k.ahmadi سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    دریافت تشکر: 25,270
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    M@hdi42's: لبخند

از ماست که بر ماست......

12. 2 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)