دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: یادی از شهید محمود کاوه

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    9,787
    دریافت تشکر: 5,088
    قدرت امتیاز دهی
    16341
    Array

پیش فرض یادی از شهید محمود کاوه

بخشی از بیانات وخاطرات مقام معظم رهبری را درباره این سردار بلندآوازه مرور می‌کنیم:
    *خدا را سپاسگزاریم که توفیق دست داد تا شما عزیزان لشگر ویژه شهدا را در مقرتان زیارت کردم؛ آرزویی بود و یاد نیکی از شماها در دل ما ‌در زمان اوایل تشکیل این تیپ و لشگر.
    ‌هر چه ماشنیده بودیم تعریف و تمجید و ستایش قهرمانی‌ها و شجاعت‌های این لشگر بود.
    البته حقیقتاًبا همه دل عرض می‌کنم جای این شهید عزیزمان خالی است.

شهید «محمود کاوه» وهمه شهدا، چه سرداران و چه بقیه برادرانی که به شهادت رسیده‌اند؛ اما خب بعضی‌هارا انسان از نزدیک می‌شناسد، فضایل آنها را می‌داند، ‌ارزش‌هائی را که گاهی در یک انسان، در یک جوان جمع شده از نزدیک لمس می‌کند و این عزیز «محمود کاوه» از این قبیل بود.
    در او ارزش‌هایی بودکه برای یک جوان مسلمان ایده‌آل بود …؛ فراموش نمی‌کنم همین شهید «محمود کاوه»بچه‌ای بود. پدرش دستش را می‌گرفت، او را به مسجدی که من آنجا صحبت می‌کردم وتفسیر می‌گفتم می‌آورد، ‌جوان‌ها پرواز کردند و ما ماندیم، بچه‌ها بزرگ شده‌اند.قدر آن‌ها را بدانیم.‌ کم سعادتی ماست، ‌ما که به اصطلاح پیشکسوت آن‌ها بودیم ماندیم. (در دیدار با رزمندگان لشکر ویژه شهدا)
    ​​​

2. 5 کاربر از پست مفید aty.a سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    9,787
    دریافت تشکر: 5,088
    قدرت امتیاز دهی
    16341
    Array

پیش فرض پاسخ : یادی از شهید محمود کاوه

​​​

4. 3 کاربر از پست مفید aty.a سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع