دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: یک ایده دارم لطفا کمک کنید

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    324
    دریافت تشکر: 911
    قدرت امتیاز دهی
    990
    Array

پیش فرض پاسخ : یک ایده دارم لطفا کمک کنید

الودگی میکنه زیادبعدشم نمونمه خاجیش ساخته شده باید هدفت رو مشخص کنی تا بتونی موفق بشی
    اگر تنها ترین تنهایان هم شوم بازم هم خدایی هست.

2. کاربرانی که از پست مفید .مخفی. سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    78
    دریافت تشکر: 311
    قدرت امتیاز دهی
    965
    Array
    mehdikhanmohamadi's: آسوده خاطر

پیش فرض پاسخ : یک ایده دارم لطفا کمک کنید

دوست عزیز ایدتون خوبه ولی بیشتر باید انالیز شه .... مثلا برا اولین لول ازش باید فرهنگ جداسازیه پسماند صورت بگیره بعد بسته به نوع پسماند واینکه قابلیت بازیافت یا چنج دارن بررسی بشه
    به نظرم بهترین فکره ولی باید بیشتراز اینا روش کار بشه که اینم جیب پر پولو فکر آزاد میخواد (البته شما میتونید با الهام گرفتن از گیاهای گوشت خوار که عمل تجزیه کردن حشراتو موجودات ریزو انجام میده طرحتو کامل کنی) من خودم پارسال با دیدن بالا بر تو خیابونای شلوغ به فکرم زد با الگو گرفتن از طبیعت گیاه افتاب گردان
    که طول روز قامتش استواره و عکسش در شب خم شده و پایین میاد یه چراغ معبری طراحی کردم که واسه تعویض لامپای سوختش یا تمیز کردنه گردو غبارش خودش به صورت چند بازویی پایین بیادو دیگه نیازی نباشه بالاش رفت
    که خیلی از خطراتش کمتر میشه.....همه مدلاشو ساختم حتی نمونه 3دیشو نوع بازوهاش همرو طراحی کردم ولی افسوس به خاطر مسایل مادی نتونستم بسازمش........

تنها این نیست چنتا ایده دیگه ام دارم میدونستید گردو,اره گردو از هر طرفش بیافته اسیبی به مغزش نمیرسه با این تعریف یه کلاه کاسکت طراحی کردم که اینم مثل قبلی.....
    یکی دیگش با توجه به پای دارکوب ستونایی طراحی کردم که با حالت مکانیکی خواص بتونه کلیه نیروهای واردشو دفع کنهاین ستون تو کلیه حالات میتونه کارایی داشته باشه تازه بعدنسبشم میشه دوباره جمش کرد.......
    یا این که با توجه به یه سوسک که تو جنگلای افریقا زندگی میکنه که میتونه اب بدنشو تو کیسه داخل شکمش برا چند ماه ذخیره کنه منبع ذخیره مطبوع طرح زدم
    یکی دیگش طراحی سازه های کششی با الهام گرفتن از لونه عنکبوت بودش محاسباتشو تموم کردم
    یکی دیگش تهیه کمپوست قارچ صدفی و دکمه ای با پسماند کشاورزاس..........
    ولی چه فایده از ساختش مایوس شدم............. الانشم ایده زیاد دارم اگه بخواین صد ها ایده و طرح های اجرایی براتتون میارم.....
    الان به خاطر این مسایل تصمیم گرفتم برم دنبال پول بسه دیگه خیال پردازی...........ولی خودتونو درگیر این چیزا نکنید اول پول بعد عقل تو ایران ما هیچی نمیشیم ببخشید که سرتونو درد اوردم
    ویرایش توسط mehdikhanmohamadi : 7th June 2013 در ساعت 01:12 PM

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع