دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 97 , از مجموع 97

موضوع: خانوووووووم....شــماره بدم؟؟؟؟؟؟

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    3
    دریافت تشکر: 141
    قدرت امتیاز دهی
    23
    Array

پیش فرض پاسخ : خانوووووووم....شــماره بدم؟؟؟؟؟؟

شماها اصل و رها کردید چسبیدید به فرعیات

اصلا شماها راست میگید

باز هم حرفیه

همه شماهایی که به من گفتید توهین کردم و شمایی که دلت سوخت واسه مبارز بنده خدا الهی جواب نمیده؟یه نگاه بنداز ببین خوب جواب داده غصه نخور
    http://www.njavan.com/forum/showthread.php?154312-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D9%86%D9%88%D8%B9%DB%8C-%D8%B9%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%AF%D8%AD%D8%AC%D8%A7%D8%A8-%DA%A9%D8%B4%D9%81-%D8%AD%D8%AC%D8%A7%D8%A8-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%AD%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%AA!/page11

یه پیغامم بعد این آخرین پیغامش گذاشته بود که پاک شده حالا چه جوری خدا میدونه

دل پر؟
    آره
    خیلیم پره
    من آدمای مزخرفی که گفتم به آدمایی بود که فقط اسم آدمیت رو یدک میکشن و در لباس آدمیتن و فقط ادم نمان شما از این دسته ای؟ پس چرا به خودت میگیری؟

شمایی که میگی بشین با منطق حرف بزن شده یه بار بدون تعصب بشینی بخونی ببینی کجاش بی منطقه؟اصن همه تو میخواین هر کی میاد به حرفاتون به به چه چه بگه آقا من اشتباه میکنم؟من بی منطقم؟من توهین کردم؟
    باشه قبول بیاید بهم یاد بدید؟نه برام میدون جنگ درست کنید
    تک تک اومدن به فلانی اینجا توهین کردی به اون یکی اونجا توهین کردی

فاطیما جان من دردی ندارم حلال همه مشکلات خداست
    خب میدونید ذات؟بیاید بررسیش کنید
    بیایم با خودمون پیش خودمون کلامونو قاضی کنیم
    ای خدا ما کجای کاریم؟

من دیگه حرفی ندارم/شماها همه درست میگید من غلط

ضمنا باز هم میگم من به کسی توهین نکردم اما تنش حرفامو قبول دارم اون هم نتیجه تعصبات شماست و رو حرفامم هستم
    شاد باشید
    ویرایش توسط if only : 15th April 2013 در ساعت 01:06 AM دلیل: خط قرمز رنگ اضافه شده
    هیتلر آدم خطرناکی ست؛به هر چیزی که می گوید،اعتقاد دارد

2. 8 کاربر از پست مفید if only سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط if only نمایش پست ها
    سلام

بله شما درست میگین.ذات خیلی مهمه. اما ذات همۀ آدما پاک آفریده میشه بعد این آدمه که ذاتش رو لکه میندازه و لکه دار میکنه. پس اگه از ذات بگیم ناچار باز برمیگردیم به اعمال

الهی؛ تشنگی ام را در کسب علم و عملم را در آنچه رضایت توست قرار بده.
    آمین

4. 8 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    مهندسی برق-الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,930
    دریافت تشکر: 5,062
    قدرت امتیاز دهی
    7457
    Array

شماها اصل و رها کردید چسبیدید به فرعیات سلام من اونقدر مثل دوستان وارد به بحث نیستم فقط چندتا نظر شخصیم و البته یه دلیل که تو حرفتون فکر کردم دنبالشین
    اصول در کنار فروع هست که کامل میشه نمیدونم مثالی خوبی هست یا نه ولی فک کنم بد هم نیس..رفع گرسنگی یک اصله اما هرچیزیرو بدن باید خورد؟!؟!به قول یه بنده خدایی سنگو که نمیخورن دیگه!پس فرعیات هم نقش دارن یا اینکه به فرض تولد دوستتونه میخواین بهش کادو بدین جدا از جنبه معنوی دوستی به نظرتون کادورو بذارین تو پلاستیک فریزر!!!بدین بهشون بهتره یا یه کاغذ کادو وجعبه قشنگ واسش بخرین؟
    اصل حرفامونو با فرع بیان خوب همراه کنیم بهتره یا ....

اصلا شماها راست میگیدفک نکنم کسی ادعا کرد فقط حرف من!!بیشتر تبادل نظره...

باز هم حرفیه

همه شماهایی که به من گفتید توهین کردم و شمایی که دلت سوخت واسه مبارز بنده خدا الهی جواب نمیده؟یه نگاه بنداز ببین خوب جواب داده غصه نخور
    http://www.njavan.com/forum/showthread.php?154312-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D9%86%D9%88%D8%B9%DB%8C-%D8%B9%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%AF%D8%AD%D8%AC%D8%A7%D8%A8-%DA%A9%D8%B4%D9%81-%D8%AD%D8%AC%D8%A7%D8%A8-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%AD%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%AA!/page11

نه فقط به شما که به همه بزرگوارا و دوستان و خودم باید یاداوری کنم قرار نیست کسیو خراب کنیم ..میدون جنگ نیست که به هر ترفندی حریفو با خاک یکسان کنیم...

یه پیغامم بعد این آخرین پیغامش گذاشته بود که پاک شده حالا چه جوری خدا میدونه هرجایی قوانینی داره...سایت هم همین طور و همین طور هر تالار... خارج قوانین پستی باشه حذف میشه فرقی هم نداره چه کسی پستو بذاره کاربر جدید یا یه مدیر تالار یک قانونو باید رعایت کنن تا بتونیم کنار هم به فعالیت ها ادامه بدیم....با توجه به قوانین سایت و تالار 2پست از اون تاپیک حذف شد.

دل پر دل شما پره؟ هیچ کس نمیخواد شمارو اذیت کنه...
    آره
    خیلیم پره
    من آدمای مزخرفی که گفتم به آدمایی بود که فقط اسم آدمیت رو یدک میکشن و در لباس آدمیتن و فقط ادم نمان شما از این دسته ای؟ پس چرا به خودت میگیری؟

شمایی که میگی بشین با منطق حرف بزن شده یه بار بدون تعصب بشینی بخونی ببینی کجاش بی منطقه؟اصن همه تو میخواین هر کی میاد به حرفاتون به به چه چه بگه آقا من اشتباه میکنم؟من بی منطقم؟من توهین کردم؟

توهین فقط مربوط به عقاید نیس رفتارمون خیلی با بقیه حرف میزنه...

بزرگوار جو ندین! میدونی درکار نیس تذکر به هرکسی که نقض قوانین سایت یا قوانین اخلاق و عرف مثبت و درست جامعه عمل کنه هست

خب میدونید ذات؟بیاید بررسیش کنید بازهم نظر شخصیم... ذات خوب اولین جلوش در رفتار و ظاهر هست در رابطه با این موضوع اگر بخوام عرض کنم من نویی نمیتونم بگم من دوست دارم چادر بپوشم من عاشق چادرم من با تمام وجود میخوام از نظر حجاب ظاهری کامل باشم اما به هیچ اصولی از این دست عمل نکنم به قول معروف از کوزه همان برون تراود که در اوست....حجاب ظاهر و حجاب باطن در کنار هم مکمل هستن و تنهایی به نظرم یا کمیتش لنگه یا کلا ادعایی بیش نیست
    ای خدا ما کجای کاریم؟

واقعا بیاین هممون به قول دوستمون کلامونو قاضی کنیم...خدایا ما کجای کاریم؟ خدایا 2تاگوش دادی و یه زبان اما ما نفهمیدیم باید 2برابر گوش بدیم ...خدایا عاقبت هممونو بخیر کن..خدایا نوشتیم هممون خاطره ایم .. 25 روز پیش نوشتیم حلالمون کنین ...خدایا ماها درست نمیشیم...خودمون اعتراف میکنیم ...تو به امید داری ..میدونیم...مارو ببخش اما ما....ما یاد نداریم دعوا نکنیم... یاد نداریم اروم باشیم... یاد نداریم حواسمون باشه که کجا داریم میریم ... یاد نداریم حرف همو درک کنیم... یاد نداریم اشتباهاتمونو قبول کنیم ...یاد نداریم ...خدایا یادمون میره که هممون از یه خاکیم ...یادمون میره روحمون یکیه...یادمون میره ...

من دیگه حرفی ندارم/شماها همه درست میگید من غلطاینو نگین چون این ما قاضی نیستیم فقط بیان نظر و عقاید شخصی و نظرات اصلی تر و درستر و کارشناسانه تر هست برای کامل و تصحیح شدن نظرات شخصی

ضمنا باز هم میگم من به کسی توهین نکردم اما تنش حرفامو قبول دارم اون هم نتیجه تعصبات شماست و رو حرفامم هستم میگم دوست عزیز این که شما رو حرفتون هستین در عین حال که قبول دارین تنشتونو تعصب هست یا نه؟!تعصب شاید بد نباشه و اینی که ما بهش میگیم تعصب ، افراط درش باشه نه خود تعصب...موافقین؟!
    شاد باشید
    پاینده و خرم باشید

دوستان نظرات کاملا شخصی بود امیدوارم به کسی بر نخوره و سو تفاهمی نشه
    ویرایش توسط چکامه91 : 15th April 2013 در ساعت 02:40 PM

و همه ی ما خاطره ایم.....

6. 6 کاربر از پست مفید چکامه91 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 15
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

بابا این حرفا چیه؟
    مریضی کدومه؟ تازه.... گیرم که باشه... از بی عفتی و بی حیایی که بهتره.

8. 7 کاربر از پست مفید ak61 سپاس کرده اند .

مدیر تالار مذهبی
    اکانت شخصی
    kamanabroo
    ارسال تشکر
    566
    دریافت تشکر: 250
    قدرت امتیاز دهی
    37
    Array

سلام خدمت همه کاربران عزیزی که در بحث ها شرکت می کنند.

و بسیار ممنونم از صبر و حوصله ای که در تبادل نظرها دارید.

از همه کاربران عزیز و بویژه if only گرامی تقاضا دارم که باز هم در بحث ها حوصله و صبوری خودشون رو حفظ کنند.

اینجا نه بگیر بگیری هست نه چیز دیگری فقط همه دوست دارند دغدغه هاشون رو بیان کنند و به نتیجه درستی برسند تا از خودشون شروع کنند و در زندگی فردی و اجتماعی کار درست رو انجام بدهند.

لذا از ایجاد تنش در گفتار خودداری کنید.

بدیهی است در صورتی که بحث به جایی کشیده بشود که دارای نتیجه نباشد تاپیک بسته خواهد شد.

>پاسخ به سوالات شرعي/
    >پيامكي به خدا .../
    >سوال و جواب خصوصی (مشاوره مذهبی)
    پاسخگوی بخش مذهبی جناب kamanabroo می باشند
    شادی روح شهدا صلوات

10. 9 کاربر از پست مفید مدیر تالار مذهبی سپاس کرده اند .

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

در ضمن بلاخره ما که متوجه نشدیم بلاخره جوابت رو بدیم.........ندیم؟ نقل قول بکنیم؟ نکنیم؟

راستی........اقای مبارز.

بازم تاکید میکنم. اینقدر با همه درگیر نشین و با منطق صحبت کنید.
    ویرایش توسط مدیر تالار مذهبی : 15th April 2013 در ساعت 07:57 PM
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

12. 6 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

همکار تالار مذهبی
    رشته تحصیلی
    معلمی دبستان....
    ارسال تشکر
    4,124
    دریافت تشکر: 2,447
    قدرت امتیاز دهی
    1265
    Array
    مهندس نوجوان's: جدید71

شماها اصل و رها کردید چسبیدید به فرعیات

اصلا شماها راست میگید

باز هم حرفیه

یه پیغامم بعد این آخرین پیغامش گذاشته بود که پاک شده حالا چه جوری خدا میدونه

دل پر؟
    آره
    خیلیم پره

ای خدا ما کجای کاریم؟

من دیگه حرفی ندارم/شماها همه درست میگید من غلط

ضمنا باز هم میگم من به کسی توهین نکردم اما تنش حرفامو قبول دارم اون هم نتیجه تعصبات شماست و رو حرفامم هستم
    شاد باشید
    دوباره سلام
    فکر کنم خیلی آتیشی هستی ها
    بابا این جا قراره یک بحث دوستانه (مثلا دوستانه) باشه
    در هر صورت پاسخ شما دوست عزیز :
    من یکی از همه ی اون ها هستم
    راستش رو بخواید خداییش که چیز بدی نگفته
    گفته؟
    ببخشید ها ولی به نظر من لینک اون صفحه رو بردارید چون توهین های خودتون توش بیشتره

وای ... یعنی چه کسی میتونه اون رو پاک کرده باشه من می ترسم ، نکنه روح تو انجمنه (شوخی کردم به دل نگیری ها)
    عاشقتم
    این شد یک حرف حساب
    بیا با منطق حرف بزنیم
    ولی خداییش هرچی گفتی ما هم جوابتو دادیم
    کی گفتیم بی منطقیه
    در ضمن دوست عزیزم (دیگه با هم دوست شدیم مگه نه ؟) یادت باشه که طبق گفته ی قبلیم اولین جنگ رو خود تو به پا کردی

دوست خوشگلم نزن زیرش
    اینا یکم از تنش به رده
    ولی چشم من با صحبت در مورد ذات خدا کاملا موافقم

ولی متاسفانه به دلیل ریزش کلی کار بر سرمان وقتش را ندارم
    ولی خب بقیه که هستن

در ضمن من واقعا از آقای مبارز معذرت می خواهم ولی منظور من جناب عبدالله 91 بوده گویا اشتباهی لپی صورت گرفته
    باز هم معذرت می خواهم

موفق و پیروز باشی
    در آستانه مهر قلم ها گوش تیز می کنند تا در دفتر انتظار اینگونه دیکته کنند ، ابری نیست ، ماه پشت ابر نیست ، او آمد ، او در باران آمد ...

14. 6 کاربر از پست مفید مهندس نوجوان سپاس کرده اند .

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)