دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 24 , از مجموع 24

موضوع: علت ایجاد و گسترش رفتارهای تخریب گرانه ( وندالیسم ) چیست ؟

همکار تالار عکاسی
    رشته تحصیلی
    ریاضی
    ارسال تشکر
    3,851
    دریافت تشکر: 1,172
    قدرت امتیاز دهی
    884
    Array

پیش فرض پاسخ : علت ایجاد و گسترش رفتارهای تخریب گرانه ( وندالیسم ) چیست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله91 نمایش پست ها

منظور بنده اوایل انقلاب بوده ها با فتنۀ اخیر در ارتباط نبوده.این بحث ناقص ماند و سوالات همون اول قطع شد بعدا دوستان ادامه داده بودند.
    در انقلابهایی که پیش میاد این جزو اتفاقات جدا ناپذیر تمامی انقلابهاست.البته هدف دوستان موقعی است که کشور در آرامش است و بعضیا اموال عمومی را تخریب میکنند که ما خواستیم از ریشه این بحث رو پی گیری کنیم که نشد و همون دوران آرامش توسط دوستان پیگیری شد بعد بنده از وسط بحثشون شرکت کردم.
    در انقلاب خودمون رو اکثر دیوارها شعار نوشته بودن و این نوعی اعتراض به حساب می آید و جزوی از این اعمال بنده دونستم که بحثش ادامه پیدا نکرد و از وسط گرفته شد

من قصد توهین نداشتم اقا عبدالله منظور من زمان صلح بود

- - - به روز رسانی شده - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله91 نمایش پست ها

منظور بنده اوایل انقلاب بوده ها با فتنۀ اخیر در ارتباط نبوده.این بحث ناقص ماند و سوالات همون اول قطع شد بعدا دوستان ادامه داده بودند.
    در انقلابهایی که پیش میاد این جزو اتفاقات جدا ناپذیر تمامی انقلابهاست.البته هدف دوستان موقعی است که کشور در آرامش است و بعضیا اموال عمومی را تخریب میکنند که ما خواستیم از ریشه این بحث رو پی گیری کنیم که نشد و همون دوران آرامش توسط دوستان پیگیری شد بعد بنده از وسط بحثشون شرکت کردم.
    در انقلاب خودمون رو اکثر دیوارها شعار نوشته بودن و این نوعی اعتراض به حساب می آید و جزوی از این اعمال بنده دونستم که بحثش ادامه پیدا نکرد و از وسط گرفته شد

2. 4 کاربر از پست مفید هستی.. سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط هستی.. نمایش پست ها
    شما که توهین نکردین. از قضا خوشحال شدم وقتی دیدم نقل قول کردین و این نشانۀ اینه که به نظرم ارزش قائل شدین و این جای تشکر داره.بنده واقعا ازتون ممنونم.توهین کجا بود؟

الهی؛ تشنگی ام را در کسب علم و عملم را در آنچه رضایت توست قرار بده.
    آمین

4. 3 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ب قیافم چی میخوره ؟
    ارسال تشکر
    2,281
    دریافت تشکر: 3,853
    قدرت امتیاز دهی
    3942
    Array
    v.m 2020's: جدید145

سطح اموزش و فرهنگ مردم رو بالا ببریم

جسمش زیر خاک قبرستان
    روحش در اوج اسمان
    صدایش در گوشمان
    و
    .
    .
    .
    یادش همیشه در قلبمان

6. 5 کاربر از پست مفید v.m 2020 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    روانشناسی
    ارسال تشکر
    2,219
    دریافت تشکر: 1,579
    قدرت امتیاز دهی
    70
    Array
    narma's: ناراحت2

سلام...شرمنده من زیاد نیستم ولی نظر همه دوستان رو خوندم ...شخصا با همتون موافقم....ولی به نظر من قبل از هرکاری باید از مقامات عالی کشور یا شهرمون شروع کنیم...تصور کنین شما وارد یه اتاق شلوغ میشین شلوغی او ن اتاق باعث عدم رعایت رفتارهای اجتماعی میشه ولی برعکس شما واارد یه اتاق مرتبو تمیز میشین حتی اگه خودتون بخوایین فضای مرتبو سالم اتاق حق تخریب رو ازتون میگیره و ناخودااگاه فرهنگی در شما به وجود میاد که همه چیو سره جای خودش بزارین و دست به تخریب نزنین......البته به نظر من مظلبی که بهش اشاره کردم بیشتر درمورد بچه ها صدق میکنه.....حالا شما یه شهر با خیابان های مرتب فضاهای سبز مرتب با کارمندان وظیفه شناس و با مسولیت شهرداری و ............................در نظر بگیرین به نظر شما چه فرقی میتونه با یه شهر بی درو پیکر با خیابان های نا مرتب عدم فضای سبز کافی با معماری کهنه و قدیمی و.................داشته باشه و متقابلا چه تاثیری در وندالیسم داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

- - - به روز رسانی شده - - -

سلام...شرمنده من زیاد نیستم ولی نظر همه دوستان رو خوندم ...شخصا با همتون موافقم....ولی به نظر من قبل از هرکاری باید از مقامات عالی کشور یا شهرمون شروع کنیم...تصور کنین شما وارد یه اتاق شلوغ میشین شلوغی او ن اتاق باعث عدم رعایت رفتارهای اجتماعی میشه ولی برعکس شما واارد یه اتاق مرتبو تمیز میشین حتی اگه خودتون بخوایین فضای مرتبو سالم اتاق حق تخریب رو ازتون میگیره و ناخودااگاه فرهنگی در شما به وجود میاد که همه چیو سره جای خودش بزارین و دست به تخریب نزنین......البته به نظر من مظلبی که بهش اشاره کردم بیشتر درمورد بچه ها صدق میکنه.....حالا شما یه شهر با خیابان های مرتب فضاهای سبز مرتب با کارمندان وظیفه شناس و با مسولیت شهرداری و ............................در نظر بگیرین به نظر شما چه فرقی میتونه با یه شهر بی درو پیکر با خیابان های نا مرتب عدم فضای سبز کافی با معماری کهنه و قدیمی و.................داشته باشه و متقابلا چه تاثیری در وندالیسم داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    نگران نباش، درست‌اش می‌کنیم.

8. 3 کاربر از پست مفید narma سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)