دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: تراکتورسازی، با اقتدار الجزیره امارات را برد

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    دریافت تشکر: 14,584
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

پیش فرض پاسخ : تراکتورسازی، با اقتدار الجزیره امارات را برد

دیدن بازی از تلویزیون هم لذت داشت چه برسه اونایی که تو استادیوم بودن
    آشوبم آرامشم تویی
    به هر ترانه ای سر می کشم تویی
    بیا که بی تو من غم دو صد خزانم

2. 2 کاربر از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    علوم سلولي و مولكولي
    ارسال تشکر
    1,528
    دریافت تشکر: 1,938
    قدرت امتیاز دهی
    119
    Array

فیلمبرداری بازیکنان الجزیره از تماشاگران تراکتورسازی

بازیکنان تیمالجزیره امارات تحت تاثیر حضور تماشاگران بی‌شمار تراکتورسازی قرار گرفتهو با دوربین‌های تلفن همراه خود قبل از شروع بازی از تماشاگران فیلمبرداری کردند.

اؤزگه چيراغينا ياغ اولماق بسديــر
    دوغما-ائـــللريميز قـارانليق داديــر
    يانيب ، يانديرماياق يادين اوجاغين
    ائويميز سويوقدور،قيشدير شاختادير

4. 3 کاربر از پست مفید پیمان هادی فرکوش سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    علوم سلولي و مولكولي
    ارسال تشکر
    1,528
    قدرت امتیاز دهی
    119
    Array

طوفان سرخ تبریز را فرا گرفت‌/جشن و شادی مردم در سطح شهر‌

-

ویرایش توسط پیمان هادی فرکوش : 26th February 2013 در ساعت 09:45 PM

6. 3 کاربر از پست مفید پیمان هادی فرکوش سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    علوم سلولي و مولكولي
    ارسال تشکر
    1,528
    قدرت امتیاز دهی
    119
    Array

پیام‌های تبریک نمایندگان مجلس

محمدحسین فرهنگی عضو هیئت رئیسه مجلس نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو درمجلس شورای اسلامی، برد تیم تراکتورسازی تبریز مقابل تیم الجزیره اماراترا تبریک گفت.
    محمدحسینفرهنگی به دنبال برد سه بر یک تیم تراکتورسازی مقابل الجزیره با ارسالپیامی آورده است: مدیران ارجمند، مربیان فهیم و بازیکنان غیور تیمتراکتورسازی موفقیت شما را در نخستین گام جام قهرمانان باشگاه‌های آسیا کهباعث خوشحالی ملت ایران شد، تبریک می‌گویم.
    عضوهیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در این پیام که رونوشت آن به ایرنا نمابرشد، اظهار امیدواری کرده است: در مراحل بعدی نیز با پیروزی های خود اینشادی‌ها را کامل‌تر سازید.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی پیروزی تیم فوتبال تراکتورسازی مقابل الجزیره را تبریک گفت.
    رضا رحمانی در پیامی‌ اظهار کرد: پیروزی مقتدرانه تراکتور برای مردم آذربایجان غرور آفرین بود.
    ویافزود: بازی امروز تیم تراکتورسازی نشان داد که این تیم ظرفیت حضور درعرصه های بین المللی را داشته و می تواند به خوبی از نام ایران درتورنمنت‌های جهانی دفاع کند.
    نمایندهمردم تبریز، آذرشهر و اسکو اضافه کرد: حضور پرشور هواداران تراکتور درورزشگاه و حمایت قاطعانه آنها از تیم محبوبشان روحی تازه به لیگ برتردمیده بود و این بار نیز این شور و شوق به رقابت های آسیایی تزریق شدهاست.
    رحمانیبا تاکید بر حمایت همه جانبه از تیم تراکتورسازی، ادامه داد: مسئولاناستانی و کشوری باید ظرفیت فوتبالی، اجتماعی و فرهنگی تراکتورسازی رادریافته و از همه امکانات برای حمایت از این تیم استفاده کنند.
    ویعنوان کرد: حضور تیم فوتبال تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا نام این تیم وتبریز را به خوبی در عرصه‌های جهانی مطرح کرده است و باید بتوانیم از اینفرصت برای جذب سرمایه به کشور و معرفی فرهنگ و تمدن خود به جهانیاناستفاده کنیم.
    رئیسکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تاکنون کمک هایمختلفی از ارگان های دولتی و غیر دولتی برای این تیم جذب شده که اینکمک‌ها همچنان ادامه خواهد داشت و به زودی نیز کمک خوبی برای این تیمانجام می شود
    محمداسماعیلسعیدی دیگر نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی وسردار علی اکبر پورجمشیدیان فرمانده سپاه عاشورا نیز در پیام‌هایجداگانه‌ای این پیروزی بزرگ و شیرین را به ملت بزرگ ایران اسلامی تبریکگفته و برای بازیکنان و کادر فنی تیم تراکتورسازی ایران آرزوی موفقیت وبهروزی کرده اند.
    تیمتراکتورسازی تبریز در نخستین دیدار خود در رقابت های فوتبال لیگ قهرمانانباشگاه های آسیا با حمایت 85 هزار تماشاگر فهیم تبریزی با پیروزی بر تیمالجزیره امارات گام اول را محکم برداشت.
    دراین دیدار که عصر روز سه شنبه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزارشد، تراکتورسازی با حساب سه بر یک حریف خود را شکست داد تا به سه امتیازحساس این دیدار دست یابد.

8. 4 کاربر از پست مفید پیمان هادی فرکوش سپاس کرده اند .

همکار تالار اخبار و کاربر فعال
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    دریافت تشکر: 9,972
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array
    m.g.s.t.r's: بی حوصله

خیلی شرمنده
    سایت ورزش 3 حرفهای تونی اولیویرا را سانسور کرده بود
    متن کاملتر مصاحبه:

نصرنیوز: سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی پس از پیروزی تیمش برابر الجزیره امارات گفت که با این نتیجه از سد تیمی گپشتند که می‌توانست برای تراکتورسازی یک مانع محسوب شود.

به گزارش نصرنیوز، تونی اولیویرا در پایان دیدار تراکتورسازی مقابل الجزیره امارات که با پیروزی 3 بر یک نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا همراه بود اظهار داشت: امروز یک روز تاریخی برای تراکتورسازی بود و نخستین بازی آسیایی‌امان را انجام دادیم و توانستیم به خوبی کار کنیم و نتیجه هم بگیریم پیروزی شیرینی کسب کنیم.وی افزود: امروز تیم ما با برنامه کار کرد. ما با بازیکنان صحبت کرده بودیم و هماهنگ شده بودیم. با صحبت‌هایی که کرده بودیم آنها روحیه بزرگی گرفتند و به آنها گفته بودم که به خودشان و قدرتشان اطمینان داشته باشند و هر کس باید به خودش اعتماد داشته باشد. مثل همیشه آنها بودند که نتیجه را برگرداندند و امروز روز روشنی برای تراکتورسازی بود. این پیروزی را به همه تبریک می‌گوییم.سرمربی تراکتورسازی اضافه کرد: توانستیم از سد تیمی که ممکن بود برای ما مشکل ساز بشود بگذریم.آنها تیم بودند که در هر لحظه می‌توانستند نتیجه را تغییر دهند. به هر حال توانستیم از این مانع رد شویم. امروز تیم ما بسیار خوب و با برنامه بود از تمام بازیکنان راضی هستم.وی درباره حضور پرشپور تماشاگران تبریزی در ورزشگاه گفت: در این چند سالی که مربی گری کردم تنها یک بار در یک بازی 120 هزار نفر آمدند. امروز این تماشاگران فوق العاده بودند. آنها همیشه پشتیبان ما هستند و امروز هم قدرت بزرگی بودند و کمک کردند تا تیم رو به جلو حرکت کند. با وجود مشکلاتی که هواداران داشتند از صبح خودشان را رساندند و کمک بزرگی کردند.اولیویرا اضافه کرد: ما از یک امتحان رد شدیم که آن هم بازی‌های آسیایی است. در حال حاضر پرونده این بازی را بستیم و باید برای بازی با نفت آماده شویم. امروز خیلی خوب شروع کردیم و همیشه باید خوب شروع کنیم. الان دو بازی بیرون از خانه در لیگ قهرمانان داریم و باید با الجیش و الشباب بازی کنیم ولی در حال حاضر به بازی های خودمان در لیگ فکر می‌کنیم. بازی هایی که باید در ادامه لیگ انجام بدهیم مهم و پر قیمت هستند برای ما و حواسمان به این بازی ها جمع است.واقعا تماشاگران عالی بودند و همه یکصدا و یکدل بودند. بدون تماشاگران وهوادارن هیچ هستیم و من کاملا در اختیار این هواداران هستم.سرمربی تراکتورسازی درباره آمدن ابراهیم زاده به زمین و اینکه چرا در لیگ زیاد بازی نمی کند گفت: او امسال بیشتر از سال گذشته بازی کرده است. این من هستم که می‌گویم چه کسی باید تعویض شود. همه باید از هر لحاظی آماده باشند که وقتی به زمین می‌روند جوابگو باشند.اولیویرا درباره شایعه مذاکره با پرسپولیس گفت: من الان حواسم به تراکتورسازی است و این شایعه قبلا هم بود. هنوز فرصت وجود دارد و در پایان فصل به این موضوع فکر می‌کنم.وی همچنین در پاسخ به این پرسش که چرا با وجود این پیروزی چهره شادی ندارد گفت: شادی من شاید در ظاهر نباشد ولی از درون شادم وقتی کارمان درست نتیجه بدهد خوشحالم. ما و همکارانمان که این جا حضور داریم کارمان را حرفه ای انجام می‌دهیم. من همیشه چه باختم و چه بردم با هیمن چهره بودم

10. 3 کاربر از پست مفید m.g.s.t.r سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)