دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42

موضوع: پیش نمایش،اخبار و حواشی دربی 76 فقط در این تاپیک

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    خسته
    ارسال تشکر
    4,545
    دریافت تشکر: 11,806
    قدرت امتیاز دهی
    83289
    Array

پیش فرض پیش نمایش،اخبار و حواشی دربی 76 فقط در این تاپیک

کلیه مطالب به نقل از sat2hd

جمعه 6بهمن

جام خلیج فارس - هفته بیست و سوم
    استقلال تهران-پرسپولیس
    ورزشگاه آزادی تهران

ساعت 15:00 از :

شبکه سوم سیما
    IRIB 2
    IRIB 3

تصاویر کوچ فایل پیوست

- - - به روز رسانی شده - - -

گل محمدی: مهدوی کیا قطعا به دربی می رسد/ من را برای دربی تخلیه اطلاعاتی نکنید

یحیی گل محمدی این روزها با سوالات مختلفی روبرو می شود.
    زمان زیادی به بازی داربی نرسیده و از همین حالا رسانه ها به گرم کردن این بازی کمک می کند. گل محمدی نیز به این قضیه منطقی نگاه می کند و به سوالات ما پاسخ می دهد.

*درباره دو کارته های پرسپولیس بحث زیاد است. شما گفته اید که به این 7 بازیکن در بازی داماش استراحت می دهید؟ جایی هم به نقل از شما آمده بود که بازی داماش را قربانی دربی نمی کنید. کدام حرف شما درست است؟

هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. به هر حال 7 بازیکن ما دوکارته هستند ولی نمی توانیم این واقعیت را کتمان کنیم که دربی حساسیت و سرنوشت ساز نیست. با این حساب نمی توانیم ریسک کنیم. من هنوز در این باره به جمع بندی نرسیده ام و طی یکی دو روز آینده تصمیم نهایی را درباره بازی کردم یا نکردن دو اخطاره ها در بازی داماش می گیرم.

اجازه می دهید قانع نشویم؟!

هر مربی ای می داند که دربی در تعیین سرنوشتش چقدر تاثیرگذار است. دربی در ماندن یا رفتن مربی ها هم تاثیر دارد. من از الان هم به داماش فکر می کنم و هم دربی ولی الان خیلی به دربی عمیق فکر نکرده ام چون زیاد نگران دربی نیستم. وضعیت ما در جدول خاص است و همه می دانند سه امتیاز بازی داماش چقدر مهم است. یک بازی عقب افتاده هم داریم که اگر بتوانیم این دو مسابقه را ببریم تا رده پنجم جدول بالا می رویم. همه این حرف را زدم اما به این موضوع هم خوب اشراف دارم که دربی چقدر برای تماشاگران حساس است و همه دوست دارند که این بازی را ببریم. تمام تلاش مان را می کنیم که از این بازی سربلند خارج شویم.

استقلال فرهاد مجیدی را برای دربی رو کرد. نظرتان چیست؟

من درباره بازیکنان استقلال حرفی نمی زنم. رویه من اینطور است. مجیدی هم جزو آنهاست. من راجع به تیم خودم حرف می زنم که در 5 بازی اخیر 14 گل زده ایم و 3 گل خورده ایم. این نشان می دهد پرسپولیس یک تیم بزرگ و قدرتمند است و خط هافبک ما مطمئن باشید مغلوب خط هافبک استقلال نمی شود چون مثل بقیه بازیکنان، هافبک هایمان انگیزه زیادی دارند. امسال بازیکنان توانایی خودشان را به خوبی نشان داده اند و می توانند در لحظات حساس به پرسپولیس کمک کنند.

*مس در بازی گذشته مقابل استقلال، در لحظاتی از بازی روی سانتر از جناحین خطرناک بودند و روی همین سانترها دروازه استقلال را باز کردند. خیلی ها می گویند ضعف رحمتی در دفع توپ های نیز تبدیل به پاشنه آشیل استقلال شده است.

من را برای دربی تخلیه اطلاعاتی نکنید. ولی این را بدانید که ما برای دربی برنامه خیلی خوبی داریم و انشاا... تمام تلاش مان را می کنیم تا بهترین نتیجه را به دست بیاوریم.

*خیلی ها نگران وضعیت مهدی مهدوی کیا هستند و می گویند او آخرین دربی اش را از دست داده.

امروز که مهدی سر تمرین حاضر شد، وضعیتش خوب بود. من فکر می کنم از دو، سه روز دیگر بتواند کار را توپ را شروع کند.

*به دربی می رسد؟

بله، به دربی می رسد و درباره کاپیتان تیم ما نباید نگران بود.
    ویرایش توسط vahid5835 : 21st January 2013 در ساعت 01:30 AM
    چو کوروش از اهورا یاد می کرد زمین از عدل او بیداد می کرد
    ترفند امروز......... سایر موضوعات دیجیتالی.......... کلاس فتوشاپ

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    خسته
    ارسال تشکر
    4,545
    قدرت امتیاز دهی
    83289
    Array

پیش فرض پاسخ : پیش نمایش،اخبار و حواشی دربی 76 فقط در این تاپیک

قلعه‌نويی: به فينال انزلی فکر مي‌کنم، نه دربی

سرمربی استقلال گفت: در شرايط فعلی من بيش از آنکه به دربی فکر کنم، تمرکزم به بازی برابر ملوان در انزلی است.

امير قلعه‌نويي سرمربي تيم استقلال در حاشيه تمرين امروز اين تيم در جمع خبرنگاران در خصوص آخرين شرايط تيمش قبل از ديدار با ملوان اظهار داشت:

آنها در جايگاه پنجم جدول حضور دارند. ملوان همواره در تهران و انزلي تيم‌هاي بزرگي را شکست داده و اعتقاد دارم يک مدير معرفتي و کاربلد به نام درودگر دارد و همه اين مسائل نشان مي‌دهد که بازي سختي داريم اما ما هم استقلال هستيم و بازيکنان هم‌دل‌تر شده‌اند و اميدوارم بازي به بازي شرايط بهتري پيدا کنيم . آنها يکسري نقاط ضعف و قوت دارند که ما نتوانستيم آنها را آناليز کنيم چون فاصله بازي‌ها بسيار کم است و اگر بخواهيم زياد کار تاکتيکي کنيم، زمان نداريم اما اميدوار هستم اين بازي مثل هميشه زيبا باشد.

وي در پاسخ به اين سوال که شرايط دربي چقدر مي‌تواند روي اين مسابقه اثر گذار باشد گفت: براي من فکر و ذکرم بازي با ملوان است و بازي به بازي جلو مي‌رويم. فينال انزلي از همه چيز براي ما مهم‌تر است.

خبرنگاري پرسيد هميشه شاهد بوديم قبل از دربي بازيکنان کري مي‌خوانند ولي اين بار مديران عامل عليه يکديگر موضع گرفتند، نظر شما در اين خصوص چيست؟ قلعه نويي گفت: من مطبوعات را نمي‌خوانم ولي جامعه ما نياز به آرامش دارد و صبر مردم از اينگونه رفتارها لبريز شده است. ما به عنوان الگوهاي فوتبال بايد به شکلي رفتار کنيم که طرفداران لذت ببرند، اينجا فقط جنگ اعصاب است، ما از يک مديرعامل تعريف کرديم ولي عليه ما صحبت کردند، وقتي اهل فن نباشند اين حرف‌ها به وجود مي‌آيد. رويانيان يک مدير زحمتکش است و کارهاي بزرگي انجام داده ولي بعد از گفتن اين صحبت‌ها عليه من موضع گرفتند و افراد ناکار بلدي که در اينجا هستند باعث شدند تا به جاي لذت بردن از فوتبال سوهان روح طرفداران شده‌اند.

سرمربي تيم فوتبال استقلال درخصوص اينکه چه پيشنهادي دارد تا در آستانه دربي تنش ها از روي سکوها از بين برود گفت: اگر آقايان عليه ما اطلاعيه ندهند باز هم مي‌گويم که رويانيان و فتح‌الله زاده دو مدير زحمتکش اين فوتبال هستند و در اين فوتبال کارهاي خوبي انجام داده‌اند، بازهم اعتقاد دارم آدم‌هاي ناکاربلد براي مطرح کردن خودشان صحبت‌هايي مي‌کنند که همه‌چيز زير سئوال مي‌رود. رفتار محمود خوردبين و بزرگان ديگر باعث مي‌شد که تنشي روي سکوها به وجود نيايد اما اعتقاد دارم طوري رفتار کنيم که از فوتبال لذت ببريم. ديشب بارسلونا در دقيقه 89 گل خورد اما پس از پايان بازي همه يکديگر را در آغوش گرفته و همه چيز تمام شد و رفت اما اينجا هيچ‌کس لذت نمي‌برد و اگر تنشي هم وجود دارد خودمان اينگونه رفتار مي‌کنيم . من اعتقاد دارم همه بايد احترام يکديگر را نگه دارند و فرقي نمي‌کند که دربي برگزار شود يا نه ، مردم دورود رفتارهاي خوبي انجام مي‌دهند و الگوي فرهنگي شده‌اند.

میثاقیان: زاید در دربی کاری کرد که ۱۰۰ سال دیگر هم تکرار نمی‌شود

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان گفت: ۳ گلی که زاید در دربی زد کار قشنگی بود که ۱۰۰ سال دیگر هم تکرار نمی‌شود.

سرمربی آلومینیوم در مورد اینکه تیم‌های حاشیه خلیج فارس ایمون زاید را از نظر فنی رد کردند اما شما با او قرارداد بستید، گفت: من تا بازیکنی را نبینم، قبولش نمی‌کنم، ضمن اینکه زاید در فوتبال ما بازی کرد و 3 گل زد که شاید تا 100 سال دیگر هم کسی نتواند آن را تکرار کند. او کار قشنگی کرد که تا آخر عمرش این زیبایی می‌ماند و برایش سابقه می‌شود. آن گل‌ها بهترین گل‌های زاید بودند. او بازیکن بدی نبوده و در ایرلند هم آقای گل بوده است. اگر در 2 بازی برای ما گل بزند و پیروز شویم برای ما بس است. البته ظاهرا سرپرست ما کاغذش را دیر به سازمان لیگ آورده و این بازیکن فردا نمی‌تواند مقابل راه‌آهن بازی کند.

وی در مورد اینکه شاید اگر تیمی به غیر از آلومینیوم بودید، مجوز بازی زاید صادر می‌شد، گفت: تاج تازه آمده است و آن مسائل مربوط به دوران زمان بهروان است.

وی در مورد اینکه شما یک مهاجم از استقلال و پرسپولیس آورده‌اید، گفت: این دو بازیکن اتفاقی با هم برخورد کردند و شانسی بوده است. ما گرفتاری زیاد داریم و دنبال این نیستیم که یک بازیکن از قرمز و یک بازیکن از آبی را کنار هم قرار بدهیم.

3. 8 کاربر از پست مفید vahid5835 سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    خسته
    ارسال تشکر
    4,545
    قدرت امتیاز دهی
    83289
    Array

چشمه سری: با رفتار حرفه ای مهدوی کیا و کریمی، به حضور آن ها در دربی امیدوارم

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد با تلاشی که مهدی مهدوی کیا و علی کریمی برای بازگشت به مستطیل سبز انجام می دهند، مشکلی برای حضور در دربی 76 نداشته باشند.
    دکتر وجیه الله چشمه سری در خصوص آخرین وضعیت مصدومیت مهدی مهدوی کیا و علی کریمی گفت: مصدومیت مهدوی کیا از ناحیه مچ پا و لیگامنت است که در شرایط عادی به 2 تا 3 هفته استراحت و درمان نیاز دارد اما زمان بهبودی آن به تلاش و انگیزه بازیکن هم مرتبط است. خوشبختانه مهدوی کیا آنقدر حرفه ای است که صبح و عصر در کلینیک باشگاه حاضر می شود و تلاش می کند تا هر چه زودتر آماده تمرین و بازی شود. البته هنوز هم با قطعیت نمی توان گفت مهدوی کیا چه زمانی می تواند بازی کند و همه چیز بستگی به روند درمانش دارد.
    وی در خصوص مصدومیت علی کریمی نیز اظهار داشت: لیگامنت داخلی زانوی کریمی دچار مشکل شده و او هم به طور طبیعی به 2 هفته استراحت نیاز دارد. اما همانطور که گفتم رفتار این 2 بازیکن و همکاری آن ها با کادر پزشکی تحسین برانگیز است و آن ها هر روز زودتر از ما در کلینیک باشگاه حاضر می شوند. شخصا خیلی خوشحالم که با این 2 بازیکن حرفه ای طرف هستم و انشالله با تلاش آن ها بزودی خبرهای خوبی برای هواداران خواهیم داشت.

رضایی: در دربی یا گل می‌زنم یا پاس گل می‌دهم / دروازه‌بان حریف من را زد

این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 600x396 می باشد.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در دیدار با استقلال یا گل می‌زنم یا پاس گل می‌دهم.

غلامرضا رضایی پس از پیروزی یک بر صفر مقابل داماش در جمع خبرنگاران در مورد اعتراض داماش به پنالتی گفت: اگر آن صحنه پنالتی نبود پس چه صحنه‌ای پنالتی است. دروازه‌بان حریف صد در صد من را زد و پنالتی بود. 3 امتیاز حساس قبل از دربی را گرفتیم اما باید در دیدار با استقلال خیلی بهتر بازی کنیم.

وی ادامه داد: نباید دربی را ساده بگیریم و باید بسیار بهتر از بازی با داماش مقابل استقلال بازی کنیم من در دربی یا گل می‌زنم یا پاس گل می‌دهم.

نوروزی: دوست داشتم قبل از دربی گل بزنم / به این پیروزی نیاز داشتیم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دوست داشتم قبل از دربی گلزنی کنم.

هادی نوروزی پس از پیروزی یک بر صفر برابر داماش گیلان در جمع خبرنگاران گفت: قبل از دربی 3 امتیاز شیرین گرفتیم البته دوست داشتم که در این بازی گلزنی کنم اما نشد.

وی ادامه داد: تمام تمرکز پرسپولیس به بازی‌های باقیمانده لیگ است. بازی‌های حساسی پیش رو داریم. در دیدار با داماش هم یک گل زدیم و یکی دو موقعیت گلزنی دیگر هم داشتیم. البته داماش هم موقعیت گلزنی داشت ولی ما به این پیروزی احتیاج داشتیم و آن را کسب کردیم.

ویرایش توسط vahid5835 : 21st January 2013 در ساعت 01:27 AM

5. 8 کاربر از پست مفید vahid5835 سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    خسته
    ارسال تشکر
    4,545
    قدرت امتیاز دهی
    83289
    Array

کلیه مطالب به نقل از sat2hd

بنگر: پس از دربی در خصوص مجیدی صحبت می‌کنم / امیدوارم دیگر پیراهنم پاره نشود!

مدافع پرسپولیس گفت: در خصوص مهاجم استقلال پس از دربی صحبت می‌کنم.

بنگر در خصوص دربی 76 گفت: وضعیتمان بد نیست. دربی حساسیت‌ زیادی دارد اما سه امتیازش با سه امتیاز سایر دیدارها تفاوتی ندارد و ما تلاش می‌کنیم این دیدار را هم ببریم، ضمن اینکه بازیکنان با تجربه زیادی داریم.

مدافع پرسپولیس در مورد اتفاقات دیدار دور رفت و پاره شدن پیراهنش گفت: امیدوارم برای بازی برگشت دیگر این اتفاق نیافتد.

بنگر در پایان در خصوص بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال تصریح کرد: پس از دربی در مورد مجیدی حرف می‌زنم.

انصاری‌فرد: داور یک پنالتی ما را نگرفت / تمام تلاشم را برای گل‌زنی می‌کنم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دربی هم مانند سایر بازی‌ها ۳ امتیاز دارد و ما تلاشمان را برای بازی خوب انجام می‌دهیم.

کریم انصاری‌فرد پس از پیروزی پرسپولیس مقابل داماش در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی بود و 3 امتیاز را کسب کردیم. امیدواریم بازی بعدی نیز به همین صورت باشد. هواداران از ما انتظار دارند در بهترین جایگاه جدول قرار گیریم. امیدوارم همین 3 امتیاز‌ها را جمع کنیم و تا آخر فصل بالاتر بیاییم.

وی درباره دربی اظهار داشت: دربی هم 3 امتیاز دارد نه 10 امتیاز. تمام تلاشمان را می‌کنیم همه بازیکنان سعی می‌کنند بهترین بازی را انجام دهند. هر اتفاقی بیفتد دست خداست.

او در پایان با ابراز رضایت از کسب سه امتیاز این دیدار گفت: همین سه امتیازهای ساده را در نیم فصل از دست دادیم و امیدوارم در ادامه رقابت ها این سه امتیازها را جبران کنیم.

پرسپولیس بدون محروم در دربی 76/ نکونام و صادقی در خطر 3 اخطاره شدن

این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 800x533 می باشد.

در فاصله یک هفته مانده به هفتاد و ششمین دربی پایتخت پرسپولیس بدون محروم به استقبال این مسابقه می رود.
    7 بازیکن پرسپولیس پیش از بازی امروز مقابل داماش 2 اخطاره بودند که در صورت دریافت کارت زرد در بازی امروز دربی هفتاد و ششم را از دست می دادند. رضا نورمحمدی، حسین ماهینی، علی کریمی، محمد نوری، مهدی مهدوی کیا، رضا حقیقی و غلامرضا رضایی این نفرات بودند که از میان آن ها نورمحمدی، کریمی و مهدوی کیا در بازی امروز حضور نداشتند.

حسین ماهینی، محمد نوری، رضا حقیقی و غلامرضا رضایی هم از خطر محرومیت دربی در امان ماندند تا پرسپولیس بدون محروم آماده بازی حساس 6 بهمن ماه شود.

علی کریمی ، مهدی مهدوی کیا و عادل کلاه کج مصدومان پرسپولیس هستند که به گفته چشمه سری، مهدوی کیا و کریمی به احتمال فراوان مشکلی برای حضور در دربی نخواهند داشت و وضعیت عادل کلاه کج پس از گرفتن ام آر آی مشخص می شود.

در طرف مقابل استقلال در شرایطی فردا در انزلی مقابل ملوان قرار خواهد گرفت که جواد نکونام، امیر حسین صادقی و عباس محمد رضایی 2 اخطاره هستند. البته محمد رضایی به همراه کاروان استقلال به انزلی سفر نکرده است اما خطر محرومیت از دربی نکونام و صادقی را تهدید می کند.
    ویرایش توسط vahid5835 : 21st January 2013 در ساعت 01:28 AM

7. 6 کاربر از پست مفید vahid5835 سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    خسته
    ارسال تشکر
    4,545
    قدرت امتیاز دهی
    83289
    Array

6 گزینه داوری دربی 76

حسین عسگری رئیس دپارتمان داوری اعلام کرد که 6 گزینه برای قضاوت دربی مد نظر دپارتمان داوری است اما اسمی از این شش داور نبرد.

نام 6 گزینه قضاوت دربی را به دست آورده که آن را منتشر می‌کند.

سعید مظفری‌زاده، محسن ترکی و علیرضا فغانی که هر سه داور اکنون برای قضاوت در خارج از کشور هستند.

تورج حق وردی، احمد صالحی و محسن قهرمانی هم سه گزینه دیگر دپارتمان داوری برای قضاوت دربی 76 پایتخت هستند.

دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته بیست و سوم لیگ برتر روز جمعه ششم بهمن ماه ساعت 15:30 در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

پزشک پرسپولیس : شرایط کریمی بهتر از مهدوی‌کیا است

وجیه‌الله چشمه‌سری گفت‌: علی کریمی و مهدوی‌کیا مصدومان ما هستند که در حال درمان آنها هستیم، البته شرایط علی کریمی بهتر از مهدوی‌کیا است اما تدابیری اندیشیدیم تا به هر طریق ممکن این دو بازیکن را برای مسابقه دربی در روز شش بهمن ماه آماده کنیم‌.‌

پزشک تیم پرسپولیس اضافه کرد‌: کادر پزشکی باشگاه تمام تلاش خود را برای مداوای بازیکنان مصدوم انجام می‌دهد اما اگر این احتمال وجود داشته باشد که بازیکنی مانند مهدوی‌کیا اگر در مسابقه دربی به میدان برود میزان آسیب‌دیدگی او تشدید شود ما این اجازه را به او نخواهیم داد تا بازی کند. برای ما سلامتی بازیکن در اولویت قرار دارد‌.‌

اظهارنظر استقلالی ها در خصوص دربی
    هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: حواسم بود که در جریان بازی کارت نگیرم و دربی را از دست ندهم.
    این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 600x399 می باشد.

* نکونام: پرسپولیسی‌ها هم احتیاط کردند
    جواد نکونام پس از تساوی بدون گل استقلال مقابل ملوان در خصوص اینکه هفته گذشته قصد داشت عمداً اخطار بگیرد تا برای این بازی سه کارته شود گفت: «من که در دقیقه یک بازی نمی‌خواهم اخطار بگیرم و تمام توپ‌هایی که می‌زدم برای کارت گرفتن نبود. خودتان می‌دانید وقتی نیمه اول یک بازیکن کارت بگیرد دست به عصا می‌شود.»

وی در خصوص اینکه دوست داشت با خیال راحت به دربی پا بگذارد، گفت: «می‌دانستم که در انزلی کار سختی داریم و امروز هم خیلی حواسم بود که اخطار نگیرم. البته برخورد داشتم ولی محتاط عمل می‌کردم.»
    نکونام افزود: «بازی با پرسپولیس هم برای ما حساس است و هم برای پرسپولیسی‌ها اما دیدید که روز گذشته آنها هم مراعات می‌کردند و من هم می‌خواستم در این دربی حضور داشته باشم، اما اینگونه نبوده که بخواهم خودم را سه کارته کنم و در این بازی نباشم.»

وی در پایان در خصوص روند بازی گفت: «شرایط زمین به گونه‌ای بود که باید از این مسابقه امتیاز می‌گرفتیم اما نمی‌شد روان بازی کنیم ولی در مجموع خوشحالم که به امتیاز رسیدیم.»

* برهانی: پرسپولیس با آمدن گل‌محمدی تغییر کرده، ‌اما امیدوارم ما ببریم
    آرش برهانی اظهار داشت: «بازی نسبتاً خوبی بود و هر دو تیم بازی خوبی ارائه دادند اما در نهایت به تساوی رسیدیم.»

وی در خصوص شرایط زمین گفت: «زمین نسبت به بازی‌های قبل بهتر شده بود اما کار تاکتیکی را برای هر دو تیم سخت کرد.»

مهاجم استقلال در خصوص دربی هفته آینده گفت: «این بازی حساسیت خاص خودش را دارد اما پرسپولیس با آمدن گل‌محمدی روند خوبی پیدا کرده ولی امیدواریم که برنده از زمین خارج شویم.»

خبرنگاری پرسید برهانی همان بازیکن همیشگی نبود که مهاجم استقلال پاسخ داد: «در این زمین نمی‌شد بغل پا زد چه برسد به آنکه کار دیگری انجام داد اما خدا را شکر که همین یک امتیاز را هم گرفتیم.»

* اکبرپور: برای برد به مصاف پرسپولیس می‌رویم
    سیاوش اکبرپور گفت: «بازی بدی انجام نشد و در هر دو نیمه فوتبال قابل قبولی به نمایش گذاشته شد اما ما دوست داشتیم که سه امتیاز را بگیریم و حتی برای این موضوع به زمین آمدیم اما این اتفاق نیفتاد.»

وی افزود: «به ملوانی‌ها تبریک می‌گویم که بازی خوبی انجام دادند ولی ما هم عملکرد بدی نداشتیم.»

اکبرپور در خصوص دیدار هفته آینده استقلال مقابل پرسپولیس گفت: «این بازی هم مثل تمام بازی‌هاست اما فقط کمی حساسیت آن بیشتر شده ولی مطمئن باشید برای کسب پیروزی مقابل پرسپولیس به زمین می‌رویم.»

* صادقی: 6 روز تا دربی مانده و حرفی ندارم!
    امیرحسین صادقی اظهار داشت: «بازی خوبی انجام دادیم اما کمی محتاط بودیم چون شرایط این بازی قبل از دربی بود و کمی روی روند تیم ما تأثیر داشت.»

وی افزود: «در مجموع یک امتیاز از این مسابقه گرفتیم و از این بابت خوشحال هستیم.»

صادقی در خصوص خطایی که در نیمه اول روی حریف انجام داد، گفت: «آن صحنه خطا نبود چون مهاجم حریف به عقب برگشت و خودش به زمین خورد و اصلاً پنالتی نبود.»

وی در خصوص دربی هفته آینده گفت: «شش روز تا آن مسابقه مانده و از حالا حرفی ندارم که در خصوص این بازی بزنم.»

* موسوی: دربی تجربه جدیدی است
    ایمان موسوی اظهار داشت: «در نیمه اول بازی بهتر برگزار شد و ما چند موقعیت خوب هم داشتیم که از دست رفت و فقط یک امتیاز گرفتیم.»

مهاجم استقلال در خصوص بازی هفته آینده و اینکه آیا در بازی با پرسپولیس می‌تواند بازی کند گفت: «این نظر قلعه‌نویی است و هرچه او تشخیص بدهد باید احترام گذاشت اما دربی یک تجربه جدید است که اگر مربیان از من استفاده کنند بهترین تلاش را از خود نشان می‌دهم.

9. 9 کاربر از پست مفید vahid5835 سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    خسته
    ارسال تشکر
    4,545
    قدرت امتیاز دهی
    83289
    Array

پزشک پرسپولیس:کریمی فعلا درد دارد

خوشبختانه مهدوی کیا امروز دویدن را شروع کرده و درد هم نداشت. علی کریمی هم هر زمانی که درد نداشته باشد دویدن را شروع خواهد کرد

وجیه الله چشمه سری پزشک تیم پرسپولیس درباره آخرین وضعیت علی کریمی و مهدی مهدوی کیا گفت:با وجود تعطیلی تمرین امروز آقای میثم علیپور امروز در کلینیک حاضر شدند تا آقایان مهدوی کیا و کریمی به کارهای آب درمانی وفیزیو تراپی شان که حدود سه ساعت طول کشید ادامه دهند.
    وی ادامه داد:خوشبختانه مهدوی کیا امروز دویدن را شروع کرده و درد هم نداشت. علی کریمی هم هر زمانی که در نداشته باشد دویدن را شروع خواهد کرد.با این حالاو امروز فیزوتراپی کرده و با اینکه دردش تخفیف پیدا کرده اما هنوز درد دارد .
    چشمه سری ادامه داد:هر دو بازیکن بسیار مصرند که هر طور شده به بازی جمعه برسند.ما هم تمام تلاشمان را می کنیم که این اتفاق بیافتد اما زمان مان خیلی کم است.
    پزشک تیم پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت عادل کلاه کج هم گفت:کلاه کج از ناحیه مفصل ترقوه به کتف مصدوم شده اما از امروز فیزیوتراپی اش را شروع کرده و باید دو هفته این درمان را ادامه دهد.

11. 8 کاربر از پست مفید vahid5835 سپاس کرده اند .

همکار تالار نرم افزار
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر(نرم افزار)
    ارسال تشکر
    2,633
    دریافت تشکر: 7,045
    قدرت امتیاز دهی
    29978
    Array
    "golbarg"'s: جدید56

من سردرنمیارم ازفوتبال اما خداکنه پیروزی ببره
    چرا جوجه ها جیک جیک میکنند؟؟؟

13. 3 کاربر از پست مفید "golbarg" سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    بهداشت مواد غذایی
    ارسال تشکر
    3,855
    دریافت تشکر: 339
    قدرت امتیاز دهی
    70
    Array

پرسپولیس..............

15. 3 کاربر از پست مفید sarasn سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    ریلضی فیزیک
    ارسال تشکر
    20
    دریافت تشکر: 59
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

فوتبالیست شدن این درد سرا هم داره

17. 3 کاربر از پست مفید mahsa jooon سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    122
    دریافت تشکر: 73
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

استقلال.......................

19. 3 کاربر از پست مفید .ashooryhamed سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)