دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 12 از 19 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 181

موضوع: رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

مدیر تالار اخبار
    اکانت شخصی
    آسد مرتضي
    ارسال تشکر
    27
    دریافت تشکر: 106
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

با سلام
    دوستان خواهشا از گذاشتن پست های اسپم خودداری کنید ...
    در غیر اینصورت پاک میشود
    در ضمن از بحث های الکی و بیهوده خودداری کنید
    ممنون

2. 7 کاربر از پست مفید مدیر تالار اخبار سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

پیش فرض پاسخ : رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

نقل قول نوشته اصلی توسط F a t i m a نمایش پست ها
    باوشه قبول ! پس این گشت ارشاد برای چیه ؟!
    نمیدونم تا حالا با گشت ارشاد برخورد داشتین یا نه !!!!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط if only نمایش پست ها
    اونقدر بی ایمانید که لباسم از من فقط گردی صورتمو نشون داده
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

ببینین از همان ابتدا که اجتماع انسانی شکل گرفت خودبخود نیاز به قانون احساس شد تا حافظ جان و مال و ناموس تابعین خودش باشد.یعنی بدون وضع قوانین زندگی غیر ممکن می شد...بنابراین هر کشوری قوانینی برا ادارۀ خودش داره که این قوانین براساس مکتب و تمدن و فرهنگ مردمانش تنظیم و وضع میشه و مردمان ساکن در اون کشور موظف هستند تا به قوانین احترام بگذارند و در چارچوب قوانین کشور خودشون عمل کنند و این برا همۀ کشورهاست.و کشورها برای اجرای قوانین مسئولها و نهادهایی را ایجاد می کنند تا قوانین را اولا اجرا و ثانیا با متخلفین برخورد شود و این فقط مختص ایران نیست بلکه همه جا اینطوری است.ایران بر طبق قوانین خودش نهادها رو دسته بندی می کند، غرب برحسب قوانین خودش و شرق برحسب قوانین خود و این یک مسألۀ عادیست. اما مردم مختارند که محل زندگی خودشون رو انتخاب کنند. اما این اجازه رو ندارند که قوانین رو دستکاری کنند {مگر کل ملت بخواهد یا اکثریت بخواهند که قضیۀ انقلاب کشوری پیش می آید} پس اگر افرادی از قوانین یک کشور خوششون نیاد میتونن به کشوری بروند که قوانین اونجا باب میلشون است.در غیر این قانون و بالتبع اجتماع بی معنی می شود. این از کلیات که در هر کشوری حاکم است

حالا اگر شما میخواهین بحث کنین باید اول این کلیات را بپذیرین بعد وارد بحث بشین چون در غیر این صورت بحثی وجود نخواهد داشت بلکه جدل خواهد بود که هیچ ارزشی ندارد.ماها در کشوری به نام جمهوری اسلامی ایران زندگی می کنیم یعنی قوانینش رو پذیرفته ایم چون 98 درصد رای آورده.اگر خارج از این کلیات بحث کنین اومدین برا سر و کلۀ هم پریدن.

در کشور ما قبل از هرچیزی لازم است که احترام به قوانین فرهنگ سازی شود. در همۀ کشورها قوانین حرف اول را میزنند. در برابر قانون چون و چرایی وجود ندارد. چرا قانون وضع می شود؟ مگر جز این است که برا حفظ امنیت و... است. به قوانین احترام بگذاریم. درهنگام وضع قوانین مرد و زن را ملاک قرار نداده اند که بگیم بخاطر ایمان یک قشر اون یکی را محدود کرده اند. اصلا این با عقل همخوانی دارد؟حجاب شما بخاطر مرد نیست{منفعت اول حجاب به زن برمی گردد البته حرف این پستم اصلا مربوط به منفعت حجاب نیس}. قوانین براساس مکتب و تمدن و فرهنگ جامعه وضع می شوند نه ایمان مردها. اگه همه عارف باشند باز قانون همان است که همان است.

خواهشا عزیزان اول از هرچیز به لزوم وجود قانون فکر کنند بعد لزوم اجرای قانون بعد نهادهای اجرای قوانین بعد بحث کنند تا اطلاعاتمون زیاد و سطح معلوماتمون بالا برود.

اینم مختص ایران نیست.همه جا قوانین حاکمند.خواهشا فقط اصولی بحث کنین.

الهی؛ تشنگی ام را در کسب علم و عملم را در آنچه رضایت توست قرار بده.
    آمین

4. 6 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

من اصولاً جو نمیدم ! از این کار هم متنفرم .
    حوصله پیاز داغ اصافه کردن هم ندارم . عین حقیقت رو بیان کردم .
    تمام این نوشته ها چیزهاییه که با چشمان خودم نظاره گر بودم
    خب اگه دیده بودین پشت اون 2 الی 3 تا زن 2 نفر مرد رو هم میدیدین ! پس خوب نظاره گر نبودین
    من بین حجاب دار و بی حجاب فرقی نذاشتم برادر من ! من گفتم مهم طرز برخورد یک ادمه که موجب جلب توجه میشه
    اگه نوشته هام رو خونده بودی میفهمیدی !!!!!!!!!!!!!
    ولی شما دقیقاً داری فرق میذاری .
    خوبه که از من چیزی یادتون نمیاد ! همون بهتر که یادتون نیاد

ببخشید میشه بگید من کدوم واقعیت رو تحریف کردم .

من فقط خودم رو به کوچه علی چپ نزدم و حقایق رو بیان کردم
    200 بار گفتم برای 201 بار برای احترام به شما میگم
    من بین بی حجاب و حجاب دار فرقی نذاشتم
    مهم طرز برخورد طرف مقابله که باعث جلب توجه میشه حالا چه حجاب دار چه بی حجاب

شما خودتو دقیقا داری به کوچه ی علی چپ میزنی
    چون اون 2تا اقا هم اگه تو گشت ارشاد نباشن دیگه نمیشه امنیت اون خانومارو تامیین کرد - ادمایی پیدا میشن و به بهانه ی حمایت از شما اون گشتیارو هم میزنن!!!
    خب دقیقا دارین این موضوع رو تحریف میکنید که بین ادم با حجاب و حجابدار فرق وجود داره و باید فرق گذاشت!!!
    حالا هرچند بار و هرچی هم که گفته باشید من حرف خودمو که درسته میزنم و میگم آره من بین با حجاب و بی حجاب فرق میزارم و باید بزارم
    درسته که برخورد هم تایین کنندس
    ولی حرف اول رو ظاهر میزنه
    بعد چیزای دیگه
    ادمی که ظاهرش خوبه ممکنه باطنش بد باشه
    ولی ادمی که ظاهرش بده قطعا باطنش نمیتونه خیلی هم خوب باشه

این دیگه اثبات و از این حرفا نداره - این یه واقعیته روشن و واضحه

در رابطه با جلب توجه هم - برای من که یک پسر هستم و تمام دوستانی که میشناسم ظاهر اولین چیزیه که برای پسرا از طرف دختر ها جلب توجه میکنه
    چون اولین دیده که همه چیزو مشخص میکنه - ما داریم راجع به اجتماع صحبت میکنیم - یعنی برخورد های کم ولی نزدیک زیاد و برخوردهای بلند مدت بسیار کم
    این یعنی بیشتر حجم برخورد های شما با ظاهر شما سنجیده میشه و بعد با رفتار شما

در ضمن من نگفتم شما دروغ میگی
    من گفتم جو میدی نگفتم پیاز داغشو زیاد میکنی
    جو میدی یعنی یه چیز بی ربط رو میکشی وسط که ظاهرا مربوطه ولی اصل بحث عوض میشه(البته تو این موضوع دوم هم باز هیچ تفاوتی نکرد نوع بحثمون)

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

6. 4 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    18,873
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط if only نمایش پست ها

اینها همش توجیهه

ذات

فقط کافیه ذات کسی سالم یا ناسالم باشه

هر کسی خودش مسئول خودش

تو این دنیای وانفسا اثبات شده است

پس

نتیجه

ذات خراب نگاه نمیکنه طرف با حجاب

یا بیحجاب

مرد باشه یا زن

اوکی؟

بله بخش دوم این تکست عجیب شما درست
    ولی بخش اول اینکه ذات ادم فقط مهمه
    اشتباه هم نیست ولی جمله جمله ی اشتباهیه
    قضیه اینه که ذات خوب ظاهر بد رو نمیپسنده پس کسی که ذاتش خوبه ظاهرش بد نیست
    و کسی که ظاهرش بده حتما ادم با ذات خیلی خوبی هم نیست
    البته همه چیز با این مورد ملاک قرار نمیگیره - ولی موثر بودنش کاملا واضحه
    کسی که ذاتش خوبه هم تعریف مشخصی داره و اصلا بحث ما سر ذات ادما نیست
    بحث ما سر خوب یا بد بودن حجابه
    که مشخصا خوبه
    و کسی که حجاب نداره این واجب رو که خوب و مفیده حتی از نظر عقل ما و شهودی و علمیه انجام نمیده
    خب نده
    انتخاب خودشه
    ولی امر به معروف و نهی از منکر هم دیگه دستور خداس و انتخاب بعضیا اینه
    و خود کسی که بی حجابه هم اگه عقلش میرسه بگه که خودش اینو انتخاب کرده - چه خوب و چه بد- که بده!!
    و به دیگران هم ضرر میزنه
    من دیگه فکر نمیکنم بیش از این نیازی به توضیح برای دوستان باشه

8. 4 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مامایی
    ارسال تشکر
    36,060
    دریافت تشکر: 18,520
    قدرت امتیاز دهی
    28276
    Array
    yas-90's: خواهش

نمیدونم چقدر با نظر من موافقید اما ترجیحا مینویسمش

دو نفر ممکنه ذات خوبی داشته باشن...واقعا خوب باشن ...هر دو هم برای یک هدف تلاش میکنن اما از دو راه متفاوت به سمت هدف میرن.....حالا یکی از راههای درست یا نادرست و دیگری درست تر .........خوب مسلمه که اونی که راه درست تر رو میره در انتها هم به شکل بهتری به اهدافش میرسه و با مشکلات ناشی از راه روبرو نمیشه یا کمتر روبرو میشه

....حالا همین حجاب رو در نظر بگیرید...........گاهی دو نفر واقعا خوب هستن اما یک نفر حجاب رو انتخاب میکنه یک نفر نه..........این دلیل نمیشه بگیم اونی که انتخابش نکرد ذاتا آدم بدیه شاید راه درست رو نمیشناسه یا بهش معرفت کامل نداره......گاهی آدما حتی در محیطی رشد میکنن که برای شناخت مسئله حجاب تلاش نمیکنن یا اصلا باهاش آشنا نیستن

اتفاقا هستن آدمایی که با چیزی به نام حجاب در بین اطرافیان روبرو نبودن اما وقتی با افرادی این چنینی رفت و آمد داشتن تونستن اونو بپذیرن پس میشه برای چنین افرادی احتمال داد که اصلا با حجاب آشنایی نداشتن چه برسه به اینکه با حجاب هم باشن...شاید کم اما هستن

راستی فکر کنم بهتره از تاثیر یکسری افراد و حرفاشون روی عقاید آدمها غافل نشیم اطراف هر کدوم از ما ممکنه از این افراد کم نباشه

برای انتخاب هر چیزی باید معرفت اون رو هم داشت.........اگر یک نفر اونو انتخاب نکرد خوب شاید معرفتشو کاملا نداره......البته ممکنه کسی بگه من اعتقاد دارم بهش اما در عمل رعایت نمیکنه باید بگم به عمل کار برآید به سخن دانی نیست..........ایمان هر فرد رو با عملش میشه سنجید همیشه به حرف نیست

لطفا معرفت رو فقط شناخت معنی کنید چون قصد توهین به شعور کسی رو ندارم

اینا هم نظرات شخصی منه ممکنه باهاش موافق هم نباشید البته من هم اصراری ندارم.......ببخشید اگه بد گفتم
    طلب كردم ز دانائي يكي پند .......مرا فرمود: با نادان نپيوند

10. 9 کاربر از پست مفید yas-90 سپاس کرده اند .

همکار تالار اخبار و کاربر فعال
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    دریافت تشکر: 9,972
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array
    m.g.s.t.r's: بی حوصله

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله91 نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم سلام ببینین از همان ابتدا که اجتماع انسانی شکل گرفت خودبخود نیاز به قانون احساس شد تا حافظ جان و مال و ناموس تابعین خودش باشد.یعنی بدون وضع قوانین زندگی غیر ممکن می شد...بنابراین هر کشوری قوانینی برا ادارۀ خودش داره که این قوانین براساس مکتب و تمدن و فرهنگ مردمانش تنظیم و وضع میشه و مردمان ساکن در اون کشور موظف هستند تا به قوانین احترام بگذارند و در چارچوب قوانین کشور خودشون عمل کنند و این برا همۀ کشورهاست.و کشورها برای اجرای قوانین مسئولها و نهادهایی را ایجاد می کنند تا قوانین را اولا اجرا و ثانیا با متخلفین برخورد شود و این فقط مختص ایران نیست بلکه همه جا اینطوری است.ایران بر طبق قوانین خودش نهادها رو دسته بندی می کند، غرب برحسب قوانین خودش و شرق برحسب قوانین خود و این یک مسألۀ عادیست. اما مردم مختارند که محل زندگی خودشون رو انتخاب کنند. اما این اجازه رو ندارند که قوانین رو دستکاری کنند {مگر کل ملت بخواهد یا اکثریت بخواهند که قضیۀ انقلاب کشوری پیش می آید} پس اگر افرادی از قوانین یک کشور خوششون نیاد میتونن به کشوری بروند که قوانین اونجا باب میلشون است.در غیر این قانون و بالتبع اجتماع بی معنی می شود. این از کلیات که در هر کشوری حاکم است اینم مختص ایران نیست.همه جا قوانین حاکمند..
    جهت تکمیل فرمایشات شما یه مثال زنده میارم تا دوستان راحتتر مطلب را جذب کنن
    اگر یه سر به این لینک بزنید نوشته های خانمی را میخونید که تجربه هاش را جهت یافتن کار در کانادا نوشته
    http://azmashhadtacanada.persianblog.ir/post/160/

ایشون میگن:
    از دست گشت ارشاد و اون خانومای قاطی کو ماندو در رفتیم که هی یکی نباشه گیر بده چرا آرایش کردی یا چرا عطر زدی یا چرا موهات معلومه....حالا این جا همش باید مخت درگیر باشه . من کلا تو خیابون سالهای سال آرایش نمیکنم بهتر دیدم ساده بیام و برم کسی دیگه نتونه گیر بده . اما بدون اون رژ خوشگله آخه نمیشه . این جا هم که اومدم چون دیگه عادت کردم باز هم تنها ابزارم همون رژه . اما توی اون جلسه استاد گفت خانوم شما خیلی آرایش دارید و این جا کسی سر کار ارایش نمیکنه . اگر این جوری ادامه بدید کسی شما رو استخدام نمیکنه کلافه خوب این یعنی چی ؟ من هم که واقعا از وقایع اخیر و این چرت و پرتها خسته شده بودم گفتم خانوم محترم بنده حتی آرایش هم ندارم اگه منظورتون به رژ لبه که دیگه شرمنده . بعد عوضی یک نگاه عاقل اندر سفیهی کرد دید اوضاع پسه گفت: من برای خودتون میگم . این از شرایط کار در کانادست . هر چی ساده تر مقبول تر . من هم گفتم نیست الان من با لباس شب و به قول مامان بزرگ خدا بیامرزم تخت بزک اومدم واسه همین داری اینا رو به من میگی ؟ چی بگم والا اگه شانس ماست که سال دیگه این جا هم انقلاب میشه و حجاب اجباری.ابله گفت نه . آخه شما که هنرپیشه یا یک شخصیت مهم نیستید . اینجا هر کس متناسب با کارش باید به خودش برسه . 90%خانومها در کانادا مخصوصا سر کار کاملا ساده هستند . هیچ کس از رژهای پر رنگ و لاکهای پر رنگ تو خیابون استفاده نمیکنه . اینها همه واسه مهمونی شبه . این جا اگر میخوای استخدام بشی اگر خانوم باشی باید موقع مصاحبه یک لباس پوشیده به تن کنی چون احترام به اقلیتهای مذهبی اول لیسته و هر گز نباید از دامن کوتاه یا یقه باز استفاده کنی . مخصوصا شلوار جین حس خیلی بدی رو به مخاطب شما میده پس لطفا حتما یک دامن یا شلوار کتان یا پارچه ای بپوشید
    ویرایش توسط m.g.s.t.r : 15th April 2013 در ساعت 11:18 AM

12. 6 کاربر از پست مفید m.g.s.t.r سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    روانشناسی عمومی
    ارسال تشکر
    31,663
    دریافت تشکر: 11,131
    قدرت امتیاز دهی
    29289
    Array
    zoh_reh's: جدید88

وجود قانون که الزامیه ، داشتن چارچوب تو هر زمینه ای لازمه، حجاب هم یکی از ایناس شکی درش نیست.

ولی اینا رو چه جوری معرفی میکنن یا به قول دوستان از چه راهی بقیه رو به معرفت میرسونن مهمه!

این نسلی رو که میبینیم از همون نسلی هستند که تو مدرسه دوره راهنمایی گرفته تا بقیه مقاطع، پوشیدن جوراب سفید تو کتونیهاشون رو ممنوع کرده بودند! داشتن آینه تو کیف بزرگترین جرم بود! استفاده از اسپری عرق گیر ترویج فساد بود! ......چیزایی رو که میگم واقعا بود برید سوال کنین، اسم کسیکه اینکارارو میکرد تو صبحگاهی میخوندن و بعنوان یک آدم بده معرفی اش می کردند!

منظور داشتن حجاب و حفظ حجاب بود ولی چه جوری؟! تا اینجا که همه از سر زور و اجبار بود و نتیجه اونی نشد که باید میشد! حالا بیایم فکرامونو رو هم بذاریم از خودمون شروع کنیم دختر یا پسر چه فرقی می کنه راه حل بدیم ، اجراییش کنیم. واقعا با این معضل جامعه باید عمیق تر مواجه بشیم. انشاله که هر چه زودتر حجاب و بعضی مسایل اساسی دیگه تو ماها نهادینه بشه.

قوانین تالار روانشناسی

الهی مرا آن ده که مرا آن به...

14. 6 کاربر از پست مفید zoh_reh سپاس کرده اند .

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    دریافت تشکر: 19,588
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array
    *FATIMA*'s: جدید75

من يه چيز ميگم شما يه چيز ديگه .دختراي جامعه ما ٤دسته اند
    چادري با ايمان ، چادري بي ايمان ، بي حجاب بي ايمان ، بي حجاب با ايمان
    من با چادري با ايمان كاري ندارم بلكه خيلي هم براشون احترام قائلم
    با بي حجاب بي ايمان كه حسابش مشخصه نيازي به توضيح نداره
    شما برام روشن كن ، چادري بي ايمان بهتره يا بي حجاب با ايمان ?!
    ناگفته نماند اين گفته در مورد پسرا راجع به بد ايماني و با ايماني صدق ميكنه
    حالا دخترايي كه ميگن ما إز سخنان مردم تو خيابون راحت نيستيم ، شما راهت رو بگير برو بدون هيچ جوابي ، اگه دوباره مزاحمت شد، نه كه نميشه
    تا پا ندي پا هم نميخوري
    آقايي كه ميگي گشت إرشاد خوبه ! من خودم ٣٠دقيقه جلو گشت إرشاد ايستادم منتظر دوستم ، ولي گشت هيچ كاري كه إبهام نداءات هيچ منو دعوت كرد برم تو سايه تا آف تاب زده نشم
    من حرفم با اونا نيست ، با افرادي إز گشت ارشاده كه وقتي نگاهت ميكنن دوست داري زمين باز شه بري تو زمين
    درسته من بي حجابم به نظر شما ( چون به نظر خودم حجابم كامله ) ولي هفت قلم آرايش نميكنم بيام بيرون
    درسته بي حجابم ولي لباسهاي عجب وجق هم نميپوشم بيام بيرون
    درسته بي حجابم ولي اين قدر سنگين راه ميرم كه به قول بچه ها آدم ميترسه ازت
    شما كه منو ديدي پس خوب ميشناسي من رو
    شنيدي ميگن دلت با خدا باشه
    حالا شما بيا با دليل و منطق به من حالي كن كه معني اين حجابي كه ازش تعريف ميكني چيه ؟!
    آخه برادر من نه لباس است نشأن آدميت ، سيرت هست نشأن آدميت
    وقتي سيرت خوب نباشه حجاب وإلا بلا معني نداره
    اول ذاتت رو درست كن
    من نميگم گشت بده ميگم إفرادش رو طوري انتخاب كنن كه آب نشي بري توي زمين ، كه ادب معاشرت بلد باشن
    من به واسطه روابط عمومي بالا با همه كس سريع دوست ميشم ، براي همين ميگم اينقدر از بي حجابا بد نگين
    علف هرز چيست ؟!
    گياهى است كه هنوز فوايدش كشف نشده است
    ....
    بحث: زندگی با گیاهان دارویی

16. 4 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    18,873
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array

من يه چيز ميگم شما يه چيز ديگه .دختراي جامعه ما ٤دسته اند
    چادري با ايمان ، چادري بي ايمان ، بي حجاب بي ايمان ، بي حجاب با ايمان
    من با چادري با ايمان كاري ندارم بلكه خيلي هم براشون احترام قائلم
    با بي حجاب بي ايمان كه حسابش مشخصه نيازي به توضيح نداره
    ناگفته نماند اين گفته در مورد پسرا راجع به بد ايماني و با ايماني صدق ميكنه
    حالا دخترايي كه ميگن ما إز سخنان مردم تو خيابون راحت نيستيم ، شما راهت رو بگير برو بدون هيچ جوابي ، اگه دوباره مزاحمت شد، نه كه نميشه
    تا پا ندي پا هم نميخوري
    آقايي كه ميگي گشت إرشاد خوبه ! من خودم ٣٠دقيقه جلو گشت إرشاد ايستادم منتظر دوستم ، ولي گشت هيچ كاري كه إبهام نداءات هيچ منو دعوت كرد برم تو سايه تا آف تاب زده نشم
    من حرفم با اونا نيست ، با افرادي إز گشت ارشاده كه وقتي نگاهت ميكنن دوست داري زمين باز شه بري تو زمين
    درسته من بي حجابم به نظر شما ( چون به نظر خودم حجابم كامله ) ولي هفت قلم آرايش نميكنم بيام بيرون
    درسته بي حجابم ولي لباسهاي عجب وجق هم نميپوشم بيام بيرون
    درسته بي حجابم ولي اين قدر سنگين راه ميرم كه به قول بچه ها آدم ميترسه ازت
    شما كه منو ديدي پس خوب ميشناسي من رو
    شنيدي ميگن دلت با خدا باشه
    حالا شما بيا با دليل و منطق به من حالي كن كه معني اين حجابي كه ازش تعريف ميكني چيه ؟!
    آخه برادر من نه لباس است نشأن آدميت ، سيرت هست نشأن آدميت
    وقتي سيرت خوب نباشه حجاب وإلا بلا معني نداره
    اول ذاتت رو درست كن
    من نميگم گشت بده ميگم إفرادش رو طوري انتخاب كنن كه آب نشي بري توي زمين ، كه ادب معاشرت بلد باشن
    من به واسطه روابط عمومي بالا با همه كس سريع دوست ميشم ، براي همين ميگم اينقدر از بي حجابا بد نگين

از نظر من اون 4دسته تقسیم بندی اشتباهیه
    چون با حجاب بی ایمان به من یا هرکس دیگه هیچ ربطی نداره - ما داریم راجع به حجاب واقعی حرف میزنیم
    نه به دلایل دیگه حجاب رعایت بشه - به دلیل دین حجاب رعایت بشه رو داریم میگیم
    با حجاب بی ایمیان پس حذفه
    بی حجاب با ایمان هم حذفه
    چون بی حجاب داره با عملش - عمل هم یعنی باطن کار - حرف هم نوعی ظاهر سازیه

پس بی حجاب با ایمان هم نداریم
    خب میشه دو دسته
    با حجاب با ایمان
    و بی حجاب بی ایمان
    حالا اینکه حجاب چی هست و کی با حجابه و کی بی حجاب این میشه یه بحث دیگه که دیگه تقریبا همه میدونن حجاب یعنی چی
    من راجع به شما قضاوتی نمیکنم
    من روابط عمومی ضعیفی دارم
    ولی ادمایی که میشناسم(شاید کمتر از 1000 نفر) باحجاباشون خیلی با ایمان تر از بی حجاباشون هستند-مرد و زن هردو
    از 1000 99درصد رو طی این دو دسته میبینم و اون 1 درصد دیگه میشه همون استثنا ها که ما داریم راجع به کلیات صحبت میکنیم نه استثناها!

درسته اول باید ادم ذاتش رو درست کنه
    ولی درست کردن ذات یکی از مراتبش میشه حجاب داشتن
    از نظر من ذات هر فرد مهمه ولی شخصیت فرد مهمتره در اجتماع - و شخصیت افراد رو کارهایی که میکنن میسازه
    دیگه بیشتر از این وقت جواب دادن ندارم

18. 4 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

ببینین ما از وضعیت اجتماع میگیم و با ایمان قلبی افراد کاری نداریم. کسی که ایمان نداره اما چادر سرش میکنه به قانون احترام میذاره و باعث مفسده ای نمیشه.با خلوت افراد کاری نداریم. بی حجابی باعث بی امنیتی میشه. شما هرچقد سنگین باشین باز تو چشم هستین.اینو که منکر نمیشین؟فقط آقا نیست که ببیندتون. تو خیابون که میریم خانم ها به بی حجابا میگن بابا شما مارو تحریک میکنین چه برسه به آقایون. یا دختران دورۀ راهنمایی برمیگردن به بی حجابا حرفایی که آقایون میگن رو میزنن{حرفای رکیک}. اونی که تو اجتماع حجابشو رعایت نمیکنه فقط خودش نیست بلکه ترویج این مد است. بچه هایی میبینن الگو میگیرن.این حق الناس نیست؟خیلیا از خیابونا الگو میگیرن.این به کنار بی حجابی نا امنی میاره. طوری که باحجاب هم امنیتی نداره. یه سوال: به نظرتون اونی که حجاب داره دلش نمیخواد که خودشو نشون بده؟{ باحجابهایی که به جاهایی رسیدن رو نمیگم} چرا میخواد اما از حق الناس و بی امنیتی ایجاد کردن و... میترسه. باور کنین میترسن.حرف خدارو فبول میکنن

اونی که حجاب داره لااقل اثرات بعد از بی حجابی رو تو اجتماع نمیذاره. رک بگم شهوت عقل رو کور میکنه و اونی که کارش شهوترانی است چیزی حالیش نیس چه دختر چه پسر. این فرد تو اجتماع دنبال سنگین بودن یا نبودن نمیگرده بلکه دنبال ارضای هوس ها و تمایلات دلش میگرده پس دنبال خانمهایی است که حجاب درست و حسابی ندارن و یا این افراد با دیدن یه خانم بی حجاب قوۀ شهوانیشون به اوج میرسه و حرفایی میزنه که آدم شرم میکنه بگه. بی حجابها هر چقد که بگن باز بازیچۀ چنین افرادی هستند. بیحجابها یا به گوششون حرفای رکیک میرسه یا همین آقا از دور بهش میگه و تو ذهنش با این خانم است. بنده خیلی از این افراد رو دیدم میگم. حالاتشون و گفتارشون و... رو به عینه مشاهده کرده ام. حجاب براتون امنیت میاره. بشر اگه جلوی شهوتش رو نگیره به جاهایی میرسه که کسی امنیت نخواهد داشت. نگین خلاف اینه. بشر اینجوری آفریده شده و کارش با کنترل پیش میره.هم آقا و هم خانم.

الهی؛ تشنگی ام را در کسب علم و عملم را در آنچه رضایت توست قرار بده.
    آمین

20. 3 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

صفحه 12 از 19 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)