دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 8 از 19 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 181

موضوع: رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

همکار تالار اخبار و کاربر فعال
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    دریافت تشکر: 9,972
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array
    m.g.s.t.r's: بی حوصله

پیش فرض پاسخ : رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

نقل قول نوشته اصلی توسط BaAaroOoN نمایش پست ها
    اینکه شما میگید حضور زن و مرد در محیط کار باعث موذب شدن میشه مضحک به نظر میرسه!!!
    این مرد هستش که با افکار غلط محیط رو برای خانوم مسموم میکنه!!!
    منظور من از یه جهت دیگه هست که باعث معذب بودن میشه
    معمولا برای اینکه محیط کار خشک نباشه کارکنان باید باهم صمیمی باشن و این صمیمی بودن در بین برخی کارگرها ممکنه حتی یه سری شوخی های ناجور هم بشه که اگر یه خانم تو اون محیط باشه ممکنه ناراحت بشه
    همینطور کارکنان خانم هم 100٪ حرفهایی را باهم میزنند که دوست ندارند مردها بشنوند و ...

2. 2 کاربر از پست مفید m.g.s.t.r سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    1,826
    دریافت تشکر: 4,412
    قدرت امتیاز دهی
    2953
    Array
    BaAaroOoN's: جدید134

پیش فرض پاسخ : رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

نقل قول نوشته اصلی توسط m.g.s.t.r نمایش پست ها
    کارگرها ممکنه حتی یه سری شوخی های ناجور هم بشه که اگر یه خانم تو اون محیط باشه ممکنه ناراحت بشه
    ازین جهت باهاتون موافقم
    ولی این دلیل نمیشه صورت مسئله رو پاک کرد.بهتره به فکر چاره بود!!!

4. 2 کاربر از پست مفید BaAaroOoN سپاس کرده اند .

همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    سیالات
    ارسال تشکر
    154
    دریافت تشکر: 408
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط f1020 نمایش پست ها

واقعیت اینه که آقای محترم!!!! آرامش و امنیت ندارم من توی این جامعه به خاطر کارا و رفتار و نگاه تو!

لااقل یه بلا نسبت میگفتی!

Valuable Information for Engineers

همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    سیالات
    ارسال تشکر
    154
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

بابا من چه خریم که از رو نمیرم!!!
    همه دوستان و بزرگواران میگن نره من میگم بدوش!
    خدایی به شعور خودم شک کردم

یاد حرف بابای یکی از هم دانشگاهیام افتادم که میگفت چایی رو کیا آوردن تو ایران؟ انگلیسا... که چایی بخوریم سرمون گرم شه حواسمون از موضوعات اصلی و اساسی منحرف شه... ما خندیدیم تو دلمون... الان میفهمم که راست میگفته... فقط جنسی که وارد کشورمون کردن چایی نبوده یه چیز دیگه ای بوده...
    ایشالا خدا چشم هممونو باز کنه
    یا حق
    ویرایش توسط Akhsham : 11th January 2013 در ساعت 07:17 PM

7. کاربرانی که از پست مفید Akhsham سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    C@/\/\P\/T(-R
    ارسال تشکر
    8,061
    دریافت تشکر: 4,739
    قدرت امتیاز دهی
    7121
    Array
    Outta_Breathe1020's: جدید59

ایشالا خدا چشم هممونو باز کنه
    شما میخواید چشم ها به چه چیزی باز بشه؟!!!

لااقل یه بلا نسبت میگفتی!
    حرف من چیز دیگه ایه! من توی این جامعه آرامش و امنیتی ندارم!!! شما اصلا چیزایی که نوشته میشه رو میخونید؟؟ حتی اگر هم خونده میشه به نظر من خیلی توجه ندارید! یا براتون قابل لمس نیست! انگار نیستید و نشنیدید تا به حال از کسی... که از تمام اون حرف ها، همون جمله رو دیدید!
    بله بلانسبت شما! بلا نسبت بچه های خوب این سایت! من بچه های این سایت رو واقعا قبول دارم...!
    اما واقعا منظورم از آقای محترم چی بود؟!!
    و مجازات تخفیف یافته ات این بار حبس ابد در این دنیاست...!!!

Nearly 1 billion people go to bed hungry every night and every year 2 million children die from malnutrition

شاید صدای مرگ بود که میگفت: تو هم اگر قاتل نباشی، سارق حیات این ها بوده ای...

9. کاربرانی که از پست مفید Outta_Breathe1020 سپاس کرده اند.

همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    سیالات
    ارسال تشکر
    154
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط SaSaMc2 نمایش پست ها
    سلام...

شمشير سياه حرفيه كه اول قلب خود گوينده رو پاره ميكنه...

يه جور عفونت احساسي كه كه از اصل درد سر باز كرده...

به نظر من اين مثال تفاوت كه فرمودين بيشتر از فاصله سانتيگراد و فارنهايت نيست...

دقيقا من هم منظورم در شرايط نرمال و طبيعي و ميانگين هست...

هر انسان متمدن نياز هاي اوليه اي داره...

از خوردن و خوابيدن تا امنيت و رفاه و آسايش و آرامش...

در حالت كاملا ميانگين اگر 100 دختر و 100 پسر در 100 نقطه متفاوت براي انجام 100 كار مختلف در ساعت مختلف از خونه بيرون بيان...

و بعد از انجام كار خود به خونه برگردند...

از نظر شما ميانگين ريسك خطر كدام يك بالاتر قرار ميگيره؟

اگر يه زن خيانتي بكنه و يك مرد هم همچنين...

كدام يك تاوان بيشتري پرداخت ميكنه؟

چرا وقتي يه دختر خطايي ميكنه همه لباشون و گاز ميگيرن...

از نظر شما خونواده هايي ايراني همون اندازه كه به دخترشون سخت ميگيرن به پسرشون هم همينطور؟

تمام حرف ما همينه كه آقاي قانون گذار، آقاي مدرس، آقاي برنامه ريز و آقايون هرگز به خواب غفلت نرو...

قوانين و آموزشها و برنامه ريزي هاي خودتون رو يكم كاليبره تر كنيد...

بله در تمام دنيا هر جور آدم نخاله اي هست...

ولي جلوتر بودن از افغانستان و كره شمالي زيمباوه اين جور كشورا نميتونه قياس درستي باشه...

ما كه بنيان گذار تمدن در دنيا هستيم بايد در موارد فرهنگي جزو 10 تاي بالا باشيم نه اينكه به دسته دوم سقوط كنيم...

آقاي گشت ارشاد در برابر هر 10 دختر يه پسرم بگير اگه 10 درصد انصاف داري...

و هيچ كس رو نگير اگر 20 درصد انصاف داري...

و در پايان اين مباحثه:

براي من مثل روز روشنه كه حقوق مرد و زن در اين كشور برابر اجرا نميشه...

براي من مثل روز روشنه كه حداقل هاي زندگي اجتماعي مثل امنيت عبور و مرور در اين كشور چندين برابر براي مردها امن تر هست...

و براي من مثل روز روشنه كه همه جاي جهان عدالت نيست، برابري نيست، امنيت نيست و تجاوز هست، اما خيلي كمتر از كشور ما...

با تشكر از هم صحبتي با شما...
    با احترامات فائقه... شما انقد مطلب و عوض کردی و از یه چیزایی یه چیزایی رو برداشت که آدم دهنش باز میمونه(مثلا من گفتم همه جای دنیا اتفاق بد میافته میگی ایران و با افغانستان که مقایسه نمیکنن... محض اطلاعتون افغانستان وضع فرهنگش داره از ما بهتر میشه... اینو که میگم باور کن انگار روی یه منقل پر از ذغال قرمز نشستم و میگم)
    بعدشم یه چیزایی میگی که آدم دهنش یاز که چه عرض کنم کلا پاره میشه! (ما مهد فرهنگیم!! اوج تمدن ما 2500 سال پیش بود... اوج تمدن مایا ها 7000 سال پیش بوده... دقت کن... 7000!! پس الان با این حساب شما کشور پرو و مکزیک الان فرهنگ صادر میکنن به دنیا!!)
    با این تفاسیر و سفسطه های زید پوستی نازی که اومدی من از حق سکوت و ادامه ندادن بحث استفاده میکنم چون خدایی نمیدونم جواب کدوم خطتتو بدم(هر خطی که نوشتی 2 صفحه جواب داره! به اندازه قطر باز دهنم!)

مجدداً یا حق

*پاورقی: جون من بذارین شب راحت و با فکر کمتر سرمو بذارم رو بالشت... ببینم این مملکت اینهمه کارشناس(!) فقه و اصول داره یه جامعه شناس نداره؟!
    خدا بگم چیکارت نکنه ساسامک 2 انقد تو جوابت از اینجا و اونجا گفتی مخ فول یوزیج شده همینجور داره ازش کلمه سرریز میشه
    موفق باشید

همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    سیالات
    ارسال تشکر
    154
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

شما میخواید چشم ها به چه چیزی باز بشه؟!!!

حرف من چیز دیگه ایه! من توی این جامعه آرامش و امنیتی ندارم!!! شما اصلا چیزایی که نوشته میشه رو میخونید؟؟ حتی اگر هم خونده میشه به نظر من خیلی توجه ندارید! یا براتون قابل لمس نیست! انگار نیستید و نشنیدید تا به حال از کسی... که از تمام اون حرف ها، همون جمله رو دیدید!
    بله بلانسبت شما! بلا نسبت بچه های خوب این سایت! من بچه های این سایت رو واقعا قبول دارم...!
    اما واقعا منظورم از آقای محترم چی بود؟!!
    نمیدونم ولی خوب من هم آقام هم محترم!
    همشو خوندم کلی هم برات جوابیه نوشتم و همشو پاک کردم... چون خسته شدم... خسته شدم از اینکه درجا زدیم... خسته شدم از اینکه میام 600 سطر جواب مینیویسم مثلا برای تو یکی دیگه میاد جوابیه منو نقل قول میکنه هر چی دلش میخواد میگه و اخرش مثلا میگه زنا که خوب اصلا بهتره کار نکنن!!!! دنیا داره کجا میره ما گیر چی هستیم... بخدا همشم تقصیر دولت نیست... طرف میبینی (نه از بچه های سایت) فوق لیسانس دغدغه اش اینه که دست دختر تا کجا میتونه بیرون باشه!
    اینکه میگی پسرا اینجوری شدن بعضیاشون و رم کردن هم دلیل داره... چون تعریف ها برداشته شده از جامعه... قدیم مسجد مسجد بود کاباره کاباره!! با یه پسری داشتیم حرف میزدیم در مورد همین مسائل و خواست اثبات بکنه به چدر و این حرفا نیست... سال 84-85 بود... رفت با 2 تا دختر چادری صحبت کرد گفتم داری چه غلطی میکنی الان میزنن دهمونو صاف میکنن ... رفت و اومد گفتم دیدی زدن تو تیریپت... خندید... پسفرداش گوشیشو داد گفت اینو یه نگاهی بنداز... بله... اونم نه یکیش... من تا 1 هفته داشتم سرمو میکوبیدم به دیوار... در عوض دختر دیدم کلا مانتوش 50 سانتی متر مربع!! نماز شب میخوند... خیلی از پسرا هم خواستن باهاش دوست شن نتونستن... حالا چی شد اینا رو گفتم؟
    آهان... الان هیچی تعریف شده نیست... اینم که چه کاری میشه کرد و چه نسخه ای میشه پیچید... این قضیه خیلی ریشه های پیچیده تری از این حرفا داره و کار یه تیم تخصصیه جامعه شناسی و روانشناسیه...
    نمیدونم چرا باز میخوام هر چی نوشتمو پاک کنم

12. کاربرانی که از پست مفید Akhsham سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    C@/\/\P\/T(-R
    ارسال تشکر
    8,061
    دریافت تشکر: 4,739
    قدرت امتیاز دهی
    7121
    Array
    Outta_Breathe1020's: جدید59

نقل قول نوشته اصلی توسط Akhsham نمایش پست ها
    نمیدونم ولی خوب من هم آقام هم محترم!
    همشو خوندم کلی هم برات جوابیه نوشتم و همشو پاک کردم... چون خسته شدم... خسته شدم از اینکه درجا زدیم... خسته شدم از اینکه میام 600 سطر جواب مینیویسم مثلا برای تو یکی دیگه میاد جوابیه منو نقل قول میکنه هر چی دلش میخواد میگه و اخرش مثلا میگه زنا که خوب اصلا بهتره کار نکنن!!!! دنیا داره کجا میره ما گیر چی هستیم... بخدا همشم تقصیر دولت نیست... طرف میبینی (نه از بچه های سایت) فوق لیسانس دغدغه اش اینه که دست دختر تا کجا میتونه بیرون باشه!
    اینکه میگی پسرا اینجوری شدن بعضیاشون و رم کردن هم دلیل داره... چون تعریف ها برداشته شده از جامعه... قدیم مسجد مسجد بود کاباره کاباره!! با یه پسری داشتیم حرف میزدیم در مورد همین مسائل و خواست اثبات بکنه به چدر و این حرفا نیست... سال 84-85 بود... رفت با 2 تا دختر چادری صحبت کرد گفتم داری چه غلطی میکنی الان میزنن دهمونو صاف میکنن ... رفت و اومد گفتم دیدی زدن تو تیریپت... خندید... پسفرداش گوشیشو داد گفت اینو یه نگاهی بنداز... بله... اونم نه یکیش... من تا 1 هفته داشتم سرمو میکوبیدم به دیوار... در عوض دختر دیدم کلا مانتوش 50 سانتی متر مربع!! نماز شب میخوند... خیلی از پسرا هم خواستن باهاش دوست شن نتونستن... حالا چی شد اینا رو گفتم؟
    آهان... الان هیچی تعریف شده نیست... اینم که چه کاری میشه کرد و چه نسخه ای میشه پیچید... این قضیه خیلی ریشه های پیچیده تری از این حرفا داره و کار یه تیم تخصصیه جامعه شناسی و روانشناسیه...
    نمیدونم چرا باز میخوام هر چی نوشتمو پاک کنم
    با حرفی که گفتی در جا میزنیم موافقم! خیلی جاها و خیلی مباحث کارمون شده فقط بحث کردن و حرف زدن! اما گاهی وقتا هم تا حرف ها زده نشه کاری هم انجام نمیشه...

بله... همه چی دست آقایون نیست! دخترا هم بد شدن! دخترا هم مقصرن! زیاد هم مقصرن! آقایون و خانوما هر کدوم به نحوری... هر کدوم سهم خودشونو دارن توی این اتفاقات!

اگه ماها که الان اینجا سر این مسائل بحث می کنیم، بتونیم تفکر دو نفر رو عوض کنیم، چه آقا و چه خانوم... به نظرم خیلی چیزا عوض میشه!
    همه چیز به پوشش و چادر و مانتو و غیره نیست... کاملا مشخصه از وضعیتی که هست و می بینم و می بینیم....!
    و مجازات تخفیف یافته ات این بار حبس ابد در این دنیاست...!!!

Nearly 1 billion people go to bed hungry every night and every year 2 million children die from malnutrition

شاید صدای مرگ بود که میگفت: تو هم اگر قاتل نباشی، سارق حیات این ها بوده ای...

14. 3 کاربر از پست مفید Outta_Breathe1020 سپاس کرده اند .

همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    سیالات
    ارسال تشکر
    154
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

با حرفی که گفتی در جا میزنیم موافقم! خیلی جاها و خیلی مباحث کارمون شده فقط بحث کردن و حرف زدن! اما گاهی وقتا هم تا حرف ها زده نشه کاری هم انجام نمیشه...

بله... همه چی دست آقایون نیست! دخترا هم بد شدن! دخترا هم مقصرن! زیاد هم مقصرن! آقایون و خانوما هر کدوم به نحوری... هر کدوم سهم خودشونو دارن توی این اتفاقات!

اگه ماها که الان اینجا سر این مسائل بحث می کنیم، بتونیم تفکر دو نفر رو عوض کنیم، چه آقا و چه خانوم... به نظرم خیلی چیزا عوض میشه!
    همه چیز به پوشش و چادر و مانتو و غیره نیست... کاملا مشخصه از وضعیتی که هست و می بینم و می بینیم....!
    با حرفات موافقم
    آخرین باری که خواستم یکی رو عوض کنم و متوجهش کنم که فکر کردن چقدر اهمیت داره به غلط کردن افتادم!
    اما یه چیزی هم هست... گذر زمان باعث میشه جامعه خودشو اصلاح کنه من دارم اینو توی جوونای 20-21 ساله الان میبینم... خیلی منطقی تر شدن... هر دو طرف... البته این تغییر از بالای هرم جامعه شروع میشه و مثل یه موج میاد تا پایین جامعه... مثلا پدیده مهریه های 1000 سکه ای تا 15 سال پیش مضحک به نظر میومد اما دقیقا از بالای هرم جامعه شروع شد و همه گیر شد... وقتی که همه گیر شد همون قشر از جامعه دیدن اشتباهه این تفکر و عوض شدن و باز یه موج جدید شروع شد که هنوزم ادامه داره و تعدیل داره میشه... فکر کنم نه اینکه گذر زمان تنها و قطعی ترین راه حل باشه اما خیلی کمک خواهد کرد... من امیدوارم به این قضیه
    ویرایش توسط Akhsham : 11th January 2013 در ساعت 08:29 PM دلیل: غلط املایی

16. 2 کاربر از پست مفید Akhsham سپاس کرده اند .

همکار تالار زبان انگلیسی
    رشته تحصیلی
    زبان انگلیسی
    ارسال تشکر
    959
    دریافت تشکر: 1,794
    قدرت امتیاز دهی
    210
    Array

ای کاش قبل از اظهار هر نظری خانم های محترم ول میگفتند که خودشون اهل پوشیدن مانتو آستین کوتاه یا جوراب شلواری هستند یا نه ؟ در این صورت بهتر میشه قضاوت کرد
    همینطور آقایون محترم ای کاش اول میگفتند که با اصل مورد مطرح شده موافقند یا نه
    چرا که بحث اولیه کاملا به مسایل ریشه ای و اعتقادی کشیده شده
    از این که تو این بحث دخالت میکنم عذر میخام ولی خواستم نظرمو بیان کرده باشم
    من اگر میخندم تنها به اجبار عکاس است وگرنه من کجا و واِژه سیب کجا

18. 5 کاربر از پست مفید raha78 سپاس کرده اند .

صفحه 8 از 19 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)