دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: قشنگ ترين امضا!!!(اين امضا نه اون امضا)

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    همکار تالار سایر موضوعات
    رشته تحصیلی
    جغرافیا
    ارسال تشکر
    10,055
    دریافت تشکر: 1,555
    قدرت امتیاز دهی
    6633
    Array
    Dorna dordone's: جدید64

پیش فرض پاسخ : قشنگ ترين امضا!!!(اين امضا نه اون امضا)

سلام آق سید گللللللللللل....

میدونم دیر پستو جواب دادم اما گرفتار بودم و گفتم ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه ست

خب اما از اونجایی که همون لحظه ای که امضا رو ، رو برگه گذاشتم واسه سایت تاریخشو ثبت کردم تخفیف قائل باش واسمون

منم والا داستان امضام از این قراره که به سن قانونی که رسیدم بابام صدا زدن منو گفتن:دخترم میخوام یه حساب باز کنم واست "توضیح اینکه :تو بهبوهه ی قرعه و قرعه کشیای بانکم بود اون دوران" الان دیگه سنت قانونیه و خودت باید بیای اقدام کنی واسه افتتاح حساب... منم که کلی ذوق کردم و فک کردم حالا چه کار مهمی میخوام انجام بدم شناسنامه رو برداشتم و رفتم بانک ملی"تبلیغ نشه یه وقت؟!"
    آقاهه برگشت یه نگاه کرد گفت: دختر آقای فلانی هستی ؟ گفتم:آره "تو دلم : ینی اینقد تابلوه؟!!"
    فرم و بهم دادو منم جاهایی رو که علامت زده بود و پر کردم و رفتم پیشش دوباره واسه تحویل فرم که گفت: امضاء نزدی! گفتم: کجا رو باید امضاء بزنم؟ خلاصه جاشو نشون دادو گفت: واسه ثبت تو سیستم میخوایم.
    منم که تا به حال سیستمی امضاء نزده بودم و کلی جوگیر شده بودم این امضاء رو همون لحظه خلق کردم

تازه بعدا که رفتم خونه بابا گفتن که میخواستی امضای درست و معقول بزنی اونجا هم اینکه یادت نره اونجا چه امضایی کردی چون واسه بعد لازم میشه هااا .. باید هر بار همون امضا رو بزنی.. منم از اونجایی که امضام خیلی خیلی پیچیده بود اصلا یادم نموند کهبه بابا گفتم: خیالتون راحت بسیار معقول و مورد پسنده امضام

هنوزم همینه امضام و در صدد تغییرشم نیستم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع