دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: حرف دلتو بزن!!!

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    زیست شناسی عمومی
    ارسال تشکر
    1,372
    دریافت تشکر: 2,858
    قدرت امتیاز دهی
    498
    Array
    shabhayebarare's: جدید4

پیش فرض پاسخ : حرف دلتو بزن!!!

همین امروز تا دیر نشده
    اگر قرار باشه ظرف 24 ساعت دنیا به پایان برسه تموم خط های تلفن وتالارهای گفتگو وایمیل اشغال میشه . پر میشه از کلمه های « از اینکه رنجوندمت پشیمونم من رو ببخش یا تو را عاشقانه می پرستم یا مراقب خودت باش »
    اما بین این همه پیام یکی از همه تکون دهنده تره «همیشه عاشقت بودم ولی هیچوقت بهت نگفتم » پس عشق ومحبت راتقدیم آنکه دوستش داریم کنیم شاید فردایی دگر هرگز نباشد .بیا تصور کنیم که 24 ساعت بیشتر مهلت نداریم وفردا در همین ساعت باید بار وبنه را ببندیم ومسافر سفر آخرت بشیم . توی این 24 ساعت چیکار می کنی ؟ هیچ فکر کردی چقدر کار ناتموم داری که باید تمومش کنی ؟ احتمالاً فکر میکنی که چقدر آدم ها هستن که باید ازشون حلالیت بطلبی .. چقدر به این واون بدهکاری ویا از چه کسانی باید عذرخواهی کنی وشایدم با چند نفر که قهری باید آشتی کنی ... تازه بعد از این همه اینا باید یکی یکی باهمه خداحافظی کنی ... فکر می کنی موقع خداحافظی با دوست وفامیل وآشنا چی بهشون میگی ؟ هیچ فکر چقدر آدمها هستن که تو هیچ وقت فرصت نکردی احساس واقعی خودتو نسبت به اونا بهشون بگی ؟
    هیچ فکر کردی چقدرها هستن که دوستشون داشتی وهیچ وقت بهشون نگفتی که دوستشون داری ؟ هیچ فکرکردی چند نفر هستند که همیشه دلت میخواسته بهشون بگی که چقدر برات مهم هستن وتا حالا اینو بهشون نگفتی یا نخواستی که بگی ؟ هیچ فکر کردی چقدرها بودن که تو یه لحظات خاصی منتظر بودن از تو یه جمله قشنگ بشنون وتو ناامیدشون کردی ومهر خودت رو از اونا دریغ کردی؟ هیچ تصور کردی چقدر حرف نگفته داری که دلت میخواسته به آدمای اطرافت بزنی ولی هر دفعه به هر دلیلی ازاین کار امتناع کردی؟ شاید هیچوقت فرصتش پیش نیومده یا شایدم هر دفعه دنبال فرصت مناسب تری بودی .ممکنه من که دارم مینویسم یا توکه داری میخونی 1 ساعت دیگه .....نه .....1 دقیقه دیگه نباشیم ....اونوقت دیگه هیچ وقت فرصت نمیکنیم که حرف دلمون رو بزنیم ...مگه چند نفر هستن که میدونن کی میمیرن که بخوان فرصت کنن این حرفا رو بزنن؟ بیا فرصت رو از دست ندیم ....همین الان گوشی تلفن رو بردار و به اونایی که برات مهم هستن زنگ بزن و بگو که دوستشون داری ...به همین سادگی ....بگو : همیشه دلم میخواسته اینو بدونی که برام خیلی مهم هستی ومن چقدر دوستت دارم .
    بهشون زنگ بزن ...sms بده ...برو ببینشون .
    ممکنه دیگه فردایی برای ابراز احساسات نباشه .
    چه خوبه که همیشه یه جوری زندگی کنیم که یک دقیقه بعد از خودمون وکاری که کردیم یا
    نکردیم پشیمون نباشیم
    باور کن یک دقیقه خیلی دیره
    خیلی دیر....
    مرسی داستان خییلی قشنگ ولی دردناکی بود کاشکی اون دنیا بهم برسن

2. 8 کاربر از پست مفید shabhayebarare سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    زیست شناسی عمومی
    ارسال تشکر
    1,372
    دریافت تشکر: 2,858
    قدرت امتیاز دهی
    498
    Array
    shabhayebarare's: جدید4

با من حرف بزن... صدای سکوتت را نمیشنوم....
    با من حرف بزن... با من بگو از هر آنچه که دیگران از لمس تار و پودش عاجزند...
    بگو از چرایی تمام لحظاتی که در قبال "دلم تنگ شده"هایم سکوت میکنی...
    از لحظاتی که به آسمان میروم تا بگویم "دوستت دارم" و از لحظاتی که سکوت متقابلت از بین ابرها به قعر زمین فرودم میاورد...
    با من حرف بزن... گوشهایم برای شنیدن سکوتت آموزش ندیده اند... این روزها که گوشهایم ,ابزار دل و دست و چشمانم شده... این روزها که فقط گوشهایم هستند که بودنت را یاداوری میکنند... با سکوتت دل و دست و دیده ام را آزار نده...
    در این روزهای آسان , در این شبهای سخت... در این روزهای خوب ,در این شبهای بی رحم... در این روزهای زود در این شبهای دیر... هیچ صدایی نیست که وجودم را بلرزاند جز سکوت... در این شبها , سکوت که میکنی حریر نازک دلم خواب بیدهای پیر وحشی را میبیند که بند بندش را از هم میدرند...
    سکوت همیشه هم معجزه نمیکند.... گاهی طلسم میکند جادو میکند و آتش میزند... آنوقت است که باران هم آتش را خاموش نمیکند... آنوقت است که کم کم دیر میشود... مثل آن روزها که زود دیر شد... یادت هست؟! آنوقت است که فریاد هم معجزه نخواهد کرد...
    و من میترسم... از رسیدن روزی که دیگر برای گوشهایم صدایت غریبه شده باشد... و من میترسم از زمانی که سکوت آهنگ آشنای آنها شده باشد ...
    با من حرف بزن , مثل تمامی لحظاتی که چشمهایمان با هم سخن میگفتند... مثل تمامی ثانیه هایی که دستهایمان در سکوت شعر بی قافیه میخواندند... حالا , چشمها و دستهایم امید به گوشهایم دارند... و گوشهایم صدای سکوت را هرگز معنا نکرده اند...

4. 4 کاربر از پست مفید shabhayebarare سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    روانشناسی
    ارسال تشکر
    252
    دریافت تشکر: 252
    قدرت امتیاز دهی
    23
    Array

دردناک و تلخ بود هیچ وقت نباید بزاری حرفت تو دلت بمونه که پشیمون میشی باید جرات گفتن حرفامون رو داشته باشیم

6. 2 کاربر از پست مفید mhnz سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    it
    ارسال تشکر
    26
    دریافت تشکر: 112
    قدرت امتیاز دهی
    22
    Array

ولی بعضی وقتا باید سکوت کنی ...باید سکوت کنی تا یکی دیگه حرف بزنه و بشنوی صداشو و شاید بعضی حرفا رو هیچوقت نباید گفت هیچ وقت

8. 3 کاربر از پست مفید معصومه سعیدی سپاس کرده اند .

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی شیمی
    ارسال تشکر
    381
    دریافت تشکر: 375
    قدرت امتیاز دهی
    26
    Array
    موازنه's: جدید167

سکوت..........................................

10. 3 کاربر از پست مفید موازنه سپاس کرده اند .

همکار تالار نرم افزار
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر(نرم افزار)
    ارسال تشکر
    2,633
    دریافت تشکر: 7,045
    قدرت امتیاز دهی
    29978
    Array
    "golbarg"'s: جدید56

واااااااااااااااااااااااا ااای خیلی ناراحت کننده بودش

12. کاربرانی که از پست مفید "golbarg" سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    تجربی
    ارسال تشکر
    1,613
    دریافت تشکر: 784
    قدرت امتیاز دهی
    669
    Array
    nkhoshdel's: نیشخند

خدایا تورا سپاس که عشق ورزیدن را در تمامی وجودم به ودیعه گذاردی.کاش لحظه های بودن با عزیزانمان هیچگاه پایانی نداشته باشد میدانم ادمها انطور که باید قدرزندگی و نعمتهایش را نمیدانند ووقتی به فکر ان میافتند که از ان محروم شده اند.اگر بدانی در این جهان کسی هست که با بودنش قلبت ارام بگیرد مهم نیست که او مال تو باشد برای تو باشد مهم این است که باشد و نفس بکشد .(انگاه که چشمان مشتاقی برای انسان اشک میریزد زندگی به رنج کشیدن می ارزد.))
    سکوت چه زیباست وقتی تمام حرفها از توصیف عاجزند......بزرگترین اقیانوس ارام است پس ارام باش تا بزرگترین باشی........

14. 2 کاربر از پست مفید nkhoshdel سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم تربیتی
    ارسال تشکر
    128
    دریافت تشکر: 140
    قدرت امتیاز دهی
    21
    Array

یه سوال دارم خواهشا تو بخش پیامام جوابمو بذارید اگه حرف دلمونو بزنیم پس تکلیف غرور وعزت نفس چی میشه؟بنظرتون عزت نفس داشته باشیم یا حرف دلمونو بزنیم؟

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی شیمی
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 41
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

آه اگر میشد زندگی را تخیلی بسازیم

17. کاربرانی که از پست مفید س.ملک پور سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    جنگلداری
    ارسال تشکر
    2,250
    دریافت تشکر: 2,974
    قدرت امتیاز دهی
    227
    Array

مشکل همه ما اینه که نمیتونیم احساساتمون ابراز کنیم موقعی قدر هم میدونیم که نیستیم
    همه ی درود هایم نثار کسانی باد که کاستی هایم را میداند و باز هم دوستم دارند.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)