دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: ufo ها دروغ یا واقعیت؟

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم تجربی
    ارسال تشکر
    148
    دریافت تشکر: 336
    قدرت امتیاز دهی
    28
    Array

پیش فرض ufo ها دروغ یا واقعیت؟

سلام خیلی سایت رو زیرو رو کردم . تالار .انجمن .بخش . هیچی در مورد ufo پیدا نکردم شاید مدیر محترم سایت علاقه ای به موضوع نداشته باشه . شاید هم فراموش شده .به هرجهت هر روز به سایت های زیادی در این زمینه سرمیزنم (ایران یوفو- حقیقت خاموش - ارش یوفو- گروه حمایت ازموجودات فضایی -و.......) علاقه زیادی به این موضوع دارم . یه چیز در مورد تمام این سایتها مشترکه وهمشون در این مورد صدها مقاله توی سایتشون میزارن .درباره سقوط ufo ها .مثلا درحادثه رازول -دشت نازکا -شمال سیبری - منطقه 51 - خلاصه خیلی در مورد این سقوط ها مطلب هست .من از کنار هیچ چیزی همینطوری رد نمیشم کور کورانه وبدون دلیل منطقی وعقلی هر مطلبی رو قبول نمیکنم .سرتون رو درد نیارم .از هرکدوم ازمدیران این سایتها ونویسندگان وب لاگ ها شون میپرسم چطور ممکنه یه ufo با اون سیستم های پیشرفته فضایی وماورائ زمینی که حتی ناسا در نزدیکی خورشید !!!! از اونها عکس گرفته روی زمین ما سقوط میکنن ؟ هیچ جوابی تا حالا نگرفتم . مسئله نقص فنی درمورد این سفینه های پیشرفته بی معنیه . پدافند زمینی از نوع پیشرفته ترینش برای اونها مثل اینه که بخوای با تیر کمون f14رو ساقط کنی . فقط یه دلیل به ذهنم میرسه درگیری بین کهکشانی مابین ماورای زمینی ها در نزدیکی زمین .شاید بعضی از ufoها درمقابل مهاجمین از زمین ما دفاع و حمایت کرده وبعضی هاشون سقوط میکنند . شاید .؟؟؟!!!!

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    دانش آموز
    ارسال تشکر
    457
    دریافت تشکر: 665
    قدرت امتیاز دهی
    956
    Array

پیش فرض پاسخ : ufo ها دروغ یا واقعیت؟

خب میخوام یه سری اطلاعات بهتون بدم:

گزارشی از واقعیت دیدار برخی از افراد با موجودات فضایی:

1. تجربه بعد از طوفان: لیندون در سا سکس استرالیا زندگی میکند . مدتی پیش وقتی سگ هایم را بعد از طوفان برای هواخوری برده بود. وقتی طوفان تمام شد. دو ستاره برخلاف بقیه ستارگان نور سرخ رنگی داشتند و سوسو میزدند و کاملا نزدیک سطح زمین بودند. این نورها تقریبا ده دقیقه ادامه داشتند تا این که تصمیم گرفت به خانه برگردد. وقتی به سوی خانه می رفت به عقب نگاه کرد و دید که نور آن دو ستاره خیلی شفاف و سرخ شده است. بعد ستاره کوچکتر به سمت ستاره بزرگتر رفت. نور هر دوتایشان مثل ضربان نبض کم و زیاد میشد. بعد ستاره کوچکتر دوباره به جای قبلی خود بازگشت و پس از چند ثانیه به سرعت برق جهش کرده و به سوی آسمان رفت و ناپدید شد و کمی بعد خط سرخ رنگی که از آن باقی مانده بود نیز محو شد.چیزی که میدید برایش باور کردنی نبود. ولی روز بعد در روزنامه ها خواند که زنی یک بشقاب پرنده در آسمان دیده است. این زن حتی پنجره های این بشقاب پرنده را نیز دیده بود.

3. 8 کاربر از پست مفید آیو سپاس کرده اند .

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    دانش آموز
    ارسال تشکر
    457
    قدرت امتیاز دهی
    956
    Array

اینم یه سری دیگه:

اهرام ثلاثه :آیا می توان اهرام را به یو فو ها مرتبط دانست ؟پروفسور اریک فون دانکین از جمله کسانی است که معتقد است، مصر باستان با موجودات فرازمینی در ارتباط بوده است و در حقیقت مصریان این علوم را از فرازمینی ها آموخته بودند. امروزه دانشمندان ارتباطی بسیار عجیب در بین تمدن های گذشته یافته اند. از جمله تمدن های مایا، مصر، چین . آنها به این موضوع مهم دسته یافته اند که در ساخت و چینش سنگ های هرم مایا و مصر و معابد چندگانه ی چین از یک تکنیک منحصر به فرد استفاده شده است و به طرز حیرت آوری از یک روش برای ساخت همه ی آنها استفاده شده است. تصور اینکه در این ۳ تمدنی که با چنین فاصله ی مکانی و زمانی که از یکدیگر قرار دارند بتوان چنین ویژگی های مشترکی در ساخت بناهایشان پیدا کرد بسیار عجیب و حیرت آور است.

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    دانش آموز
    ارسال تشکر
    457
    قدرت امتیاز دهی
    956
    Array

و چندتا عکس:

6. 11 کاربر از پست مفید آیو سپاس کرده اند .

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    دانش آموز
    ارسال تشکر
    457
    قدرت امتیاز دهی
    956
    Array

یه خورده که بحثمون جلو بره یه سری سوال براتون طرح میکنم(قابل توجه دوستان سوالات نه مذهبی و... است فقط علمیه!)

8. 6 کاربر از پست مفید آیو سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    هوا فضا
    ارسال تشکر
    0
    سپاس شده 10 در 1 پست
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

خوب ببین منم مثل تو خیلی کنجکاو هستیم و خیلی در این موارد تحقیق کردم ولی بی هیچ جوابی نرسیدم ولی با فیلم هایی که تو یو تویتیوب دیدم و مقالاتی که خوندم فکر مکنم اونا واقه ای هستن
    ولی در مورد سقوطشون :اونا از کهکشان هایه دیگه به احتمال زیاد یسری امواج رادویی گرفتن(ناسا یک ماهواره ی فوق پیشرفته در سال 1999به فضا فرستاد و وظیفه ی اون این بود که فرکانس هایی به سمت سیاره نپتون بفرسته و هرچی فرکانس در فضا بود بگیره و به زمین بفرسته)امکان داره اونا این فرکانی هارو گرفته و ردیابشون کر کردن و به زمین رسیدن ولی به احتمال زیاد مشکل که دارن در مورد جاذبهی زمین است اونا به احتمال زیاد ا انژ مغناطیسی کار می کنن ولی چون در زمین میدان مغناطیسی وجود دارهسقوط می کنن من تمام این مطالب رو از روی افکار خودم نوشتم ولی امکان اشتباه بودن داره

10. 10 کاربر از پست مفید محمد مهدی. سپاس کرده اند .

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    دانش آموز
    ارسال تشکر
    457
    قدرت امتیاز دهی
    956
    Array

ناسا: انجا چه میبینید؟ (مرکز کنترل خطاب به اپولو11)
    اپولو11:اینها خیلی بزرگند قربان! بسیار عظیم الجثه! خدای من باور نمیکنید!من به شما میگویم که سفاین فضایی دیگری نیز بیرون ماه هستند. انها دورتر از دهانه اتشفشان ماه در یک ردیف قرار دارند.

پروفسوری معروف که نخواست نامش فاش شود در جریان یک سمپوزیوم ناسا مصاحبه ای کوتاه با نیل ارمسترانگ داشته که بخشی از ان بشرح زیر است :
    پروفسور:واقعا چه اتفاقی در جریان پرواز اپولو11 رخ داد؟
    ارمسترانگ: باور کردنی نبود. البته ما همیشه میدانستیم که امکان برخورد با بیگانگان فضایی وجود دارد.
    پروفسور:منظورتان از اینکه به شما هشدار داده شده چیست؟
    ارمسترانگ:نمیتوانم وارد جزئیات شوم.تنها به همین اکتفا میکنم که انها از هر لحاظ بر ما برتری دارند. اکنون هیچ شکی در مورد وجود پایگاه در ماه وجود ندارد.
    پروفسور:اما ناسا بعد ها پروازهای دیگری را نیز به ماه داشته است.
    ارمسترانگ:طبیعتا! اما ناسا در همان زمان متعهد شده بود که ازایجاد هر گونه هراس در میان مردم زمین خودداری کند و سفرهای بعدی تنها یک رفت و برگشت کوتاه بود.

منبع :کلوب نجوم آواستار
    نمیدونم ولی دوست دارم که بدونم

12. 8 کاربر از پست مفید آیو سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    .......
    ارسال تشکر
    1,619
    دریافت تشکر: 486
    قدرت امتیاز دهی
    1957
    Array

من چند سال پیش تو بازی سام ماجراجو (در مصر) همشونو نابود کردم، بازم اومدن؟!!!

14. 7 کاربر از پست مفید right.kimber سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

ما که به چشم خودمون ندیدیم...
    اما داییم یه صبح زود ساعت5 و نیم یا 6 بوده اتفاقی از تو حیاط یه شی نورانی رو تو آسمان
    می بینه که با سرعت به زیاد به دور خودش می گشته و با سرعت باور نکردنی (با تخمین خودش چیزی حدود 20 تا 25 ماخ) به فضا گریخته.
    من فکر می کنم راست میگه آخه قوانین اولیه ایرودینامیک این اجازه رو که بشه به دیسک هایی که با سرعت به دور خودشون می گردند رو میده.
    فکر هم می کنم نورانی بودن به خاطر اصتحکاک هستش.بیاید این پارامتر رو به این سفینه ها اضافه کنیم.
    فرض کنیم اونا از عمد با ایجاد یک لایه پلاسما به دور خودشون حالا به وسیله اصتحکاک و غیره این امکان رو تو جو به وجود میارن که بشه با سرعت های 30 ماخ هم بتونن حرکت کنن.
    تا حالا چند ثانیه اول ترکیدن یک بمب اتم رو با پلاسمایی که تو اجاق مایکروویو درست می کنند دیدید؟
    نتیجه اخلاقی که من گرفتم این بود. در پلاسما میشه به مراتب در سرعت های بالاتری حر کت کرد و هیچ محدودیتی در سرعت یونیزاسیون گاز ها وجود نداره.
    اگر بشه سیستمی درست کرد که درون جو یک پلاسمای قابل حمل دور سفینه بکشه میتونیم با سرعت درونش حرکت کنیم.

16. 10 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    17,332
    دریافت تشکر: 8,680
    قدرت امتیاز دهی
    15646
    Array

ویرایش توسط Joseph Goebbels : 26th April 2013 در ساعت 10:56 AM

18. 8 کاربر از پست مفید Joseph Goebbels سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)