دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 84

موضوع: اسراری در مورد خانم ها

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    دریافت تشکر: 29,042
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array
    Admin's: جدید39

پیش فرض اسراری در مورد خانم ها

با سلام خدمت شما دوستان چون فکر کردم که خانوما ممکنه دوست نداشته باشن یه رازهایی رو در باره خودشون برا ما آقایون فاش کنن مجبور شدم خودم چند تا از این رازها رو که نتیجه تحقیق خودمه رو برا شما عزیزان رو کنم...

مطمئن باشید راحت 95% این حرفا با واقعیت یکیه........

ولی من به این راحتی دست بر دار نیستم و انتظار دارم که خانوما هم از زبون خودشون چند مورد رو برای ما آقایون رو کنن... !!

متتظر مطالب جالب ما در این تاپیک باشید...

نکته ی مهم: تمامی این مطالب متعلق به بنده بوده و در صورت کپی برداری حتمآ منبع اصلی این مطالب ( سایت علمی نخبگان جوان ) قید شود.

موفق باشید
    نخبه یعنی خودباوری انسان و پس از خود باوری کاری غیر ممکن نمی شود

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

اگه بخوایم مردها رو دسته بندی کنیم به صورت زیر عمل می کنیم:
    1.خجالتی و خیلی مذهبی (10%)
    2.مذهبی و اجتماعی (25%)
    3.نرمال از هر نظر(50%)
    4.غیر مذهبی یا مذهبی در سطح خیلی پایین(15%)

خب من طبق مشاهداتی که داشتم نمی تونم بگم که دخترها فقط از گروه خاصی از آقایون خوششون میاد ولی خانم های مانتویی بیشتر از آقایون دسته 3 و 4 خوششون میاد و خانم های چادری از آقایون دسته 1و2و3..!

1.متا سفانه اکثر پسرها فکر میکنن که اگه خیلی با خودشون جلوی آینه ور برن دخترها از اونا خیلی خوششون میاد یا اگه لباس های عجق وجق بپوشن می تونن تو دل اونا جایی پیدا کنن ولی این طور نیست..!
    چرا که دختر ها بیشتر جذب مردونگی آقایون می شن هم تو رفتار هم تو تیپ و قیافه همین طور که آقایون هم جذب خصوصیات زنانگی یه دختر میشن نه مردونگی...!
    پس به تموم پسرا توصیه میکنم که ساده پوشی بهترین سلاح در برابر یه دختر خوبه چرا که با تیپ عجیب دخترای عجیب تری گیرتون میاد ...

2.دخترها چون سر شار از عواطف و احساسات لطیفی هستند از آدم های احساسی و رمانتیک خیلی خوششون میاد البته این به این معنی نیست که پسرا باید براشون نقش بازی کنن بلکه منظورم اینه که پسرا با حفظ خاصیت مردونگی خود کمی لطیف تر با دخترا بر خورد داشته باشن تا نکنه یه موقع با حرف های خود کسی رو ناراحت کنن...

3.دخترا از آدم های خارجی خیلی خوششون میاد یعنی یه دختر دهاتی آرزوش همیشه اینه که با یه پسر شهری ازدواج کنه ....
    ولی این تنها ملاک همه دخترا نیست...

4.دخترا عاشق حرفای خوبن پس سعی کنید حرفای خوب براشون زیاد تر بگید.
    مثلآ اگه از دختری تعریف کنید اون در یه آن یه سفر به فضا میره و بر میگرده...
    منظورم اینه که کشته و مرده تعریفن ولی توجه کنین که تملق گویی نکنید که دستتون راحت رو میشه...
    چون پسرا خیلی زرنگن و دخترا در جاهایی خیلی زرنگتر از اونا بخصوص در رو کردن دست کسی.

5.دخترا عاشق حرف های معجزه کنن مثل دوست دارم هستندند ولی متاسفانه دل و جرآت زیادی می خواد تا این حرف رو یه پسر به یه دختر بگه...

6.دخترا دوست دارن که شوهر آینده اونا در عین سادگی خوش قیافه هم باشه ولی اصلآ ملاک اصلی اونا این نیست.
    یعنی این ملاک از اهمیت زیادی برخوردار نیست.

7.دخترا زیاد دوست دارن که با افراد با دل و جرآت و خوش مشرب بیشتر رفت و آمد کنن و دوست دارن در همسر آینده شون این خصوصیت رو کاملآ به صورت بارز مشاهده کنن.

فعلآ همینا رو داشته باشید تا بعدآ یه چیزایی به این مطالب اضافه کنم...

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

جواب بله در دختر ها...

اول به تموم پسرها اینو بگم که غرور مثبت زنانگی در دخترا اینقدر زیاده که تا آخر عمرتون یه جواب بله مستقیم دریافت نمی کنین و این جواب رو خودتون باید از درون رفتار دختر مورد علاقه تون استخراج کنین.
    در مورد غرور به این موضوع اشاره میکنم که خداوند غرور رو در 10 قسمت آفرید 1 قسمت اون رو در پسرها و 9 قسمت رو در دختر ها گذاشت..!
    حالا تفاوت غرور یک دختر و پسر امید وارم دستتون اومده باشه...

خب اگه یه روزی از دختری خواستگاری کردید اگه جواب نه شنیدید بلافاصله جا نزنید که همه ی دخترا همین طورن.
    بپرسید چرا نه.؟
    اگه یه دلیل بی منطق آورد مثلآ برا اینکه زمین کجه ...
    خوشحال باشید چون از شما خوشش اومده ولی می خواد مطمئن بشه که چقدر شما اونو دوست دارید...
    چرا که دخترا دوست دارن دوست داشته بشن و هواشون رو یکی مدام داشته باشه...
    پس سعی کنید غیر مستقیم هوای طرف مقابل رو داشته باشید ولی زیاده روی نکنید که طرف خانم سر زبونا بیفته چون دخترا دوست دارن عشقشون مخفی بمونه و این موضوع رو فقط و فقط با نزدیک ترین دوست خودشون در میون میذارن...
    توجه: جواب بله گرفتن از یه دختر کار ساده ای نیست و مستلزم زمان زیادیه که طرف مقابل هم فکر کنه ولی برخی از پسرها وقتی مطمئن شدند که فرد مورد نظرشون رو انتخاب کردند بدون اینکه فرصتی برای فکر کردن به دختر بدن مدام پا فشاری می کنن که آره یا نه..؟
    بلکه شما باید اجازه بدید که به مرور زمان دختر هم شما رو انتخاب کنه و اون موقعه که غیر مستقیم جواب بله می شنوید.
    پس عجله موقوف...........!
    وقتی جواب نه گرفتید مثلآ گفت که نامزد داره زیاد ناراحت نشید چون دخترا زیاد از این حرفا میگن و به قول خودشون می خوان طرف مقابل رو امتحان کنن ولی نمی دونن که اگه طرف آقا واقعآ عاشق باشه ممکنه یه ضربه روحی شدیدی بهش وارد بشه...
    ولی اینم می دونن که عاشق واقعی میدان رو خالی نمی کنه و برا بدست آوردنشون تلاش خودش رو تا آخر میکنه..!
    به هر حال بعد شنیدن این جواب موقتآ رابطه خودتون رو با طرف مقابل قطع کنین که فکر نکنه واقعآ زندگی بدون او یعنی جهنم...!
    چون اینو دخترا نمی دونن که از بین هزاران انتخابی که یه پسر داره اون رو انتخاب کرده و خط کشیدن روی تموم گزینه ها به این راحتی ها هم نیست.
    ولی دختر اگه شما رو دوست داشته باشه تو رفتارش غیر مستقیم به شما حالی میکنه که شما رو دوست داره یا نه و این به زمان زیادی نیاز داره مثلآ حداقل 1 ماه..........
    ولی انتظار این رو نداشته باشید که دختر بیاد و از شما طلب بخشش کنه یا بگه که من دروغ گفتم چون این مغایر با غرور زنانگیه و هیچگاه این رو نخواهید دید.
    وقتی که شما به کسی گفتید که واقعآ دوسش دارید دیگه لازم نیست که اینو تکرار کنید چون این حرف اسرار آمیز تا قیامت تو سر دختره میمونه...!
    حالا بعد مدتی مثلا 2-3 ماهه رابطه ی خودتون رو با طرف یواش یواش از سر بگیرید.
    اگه واقعآ شما رو دوست داشته باشه برای شما اونم دل تنگ شده و بدون فکر کردن به گذشته رابطه رو از سر میگیره...
    ولی این دفعه بذارین که بیشتر از قبل فکر کنه و خودتون یا کس دیگری رو بفرستید جلو(خانم باشه بهتره) تا برا خواستگاری قرار بذاره...
    موفق باشید...

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

از کجا بفهمیم که یه خانم از ما خوشش اومده..؟
    با سلام خدمت شما دوستان...

1. اگه یه موقع یه خانم به شما نگاه کرد و مخصوصآ اگه طرف خوش قیافه هم بود زود خودتون رو نبازید که از من خوشش اومده...
    2. اگه حتی در محیطی مثل دانشگاه هم کسی اومد جلو و جزو یا کتابی هم از شما قرض کرد بازم نمیشه چیزی گفت...
    3. حتی اگه با کسی یه مدت دوستانه هم رفت و آمد کنین بازم نمی شه چیزی گفت چون شاید طرف برای ارضاء عاطفی خودش این رابطه رو با شما داره.

پس بنابه عادت همیشه به هر کسی که رسیدید نگید که از من شاید خوشش اومده چون یه نگاه به من کرد یا بهم خندید و از این کارای مسخره...

توجه داشته باشید که این رفتارها در مورد افراد سالم صادق است.

اگه یه خانمی از یه آقا خوشش بیاد به هر طریقی سعی می کنه یه جوری به فرد مورد علاقه ی خودش نزدیک بشه...
    پس اگه یه خانم وقتی که دارید باهاش صحبت میکنین یه جورایی می خواد از دست شما فرار کنه به احتمال زیاد از شما خوشش نمیاد پس خودتون رو خسته نکنید.

هر وقت موقع رفت و آمد با دیگر خانم ها متوجه شدید که یکی از خانم ها اصلا از رفت و آمد شما خوشش نمیاد معلوم میشه که احتمالا از شما خوشش اومده.

این رو مطمئن باشید که یه خانم اگه از کسی خوشش بیاد یا عاشق اون فرد بشه این عشق رو به سختی درون قلبش میتونه نگه داره و اگه گیج بازی در نیارید میتونید به راحتی بفهمید.

اگه تقریبآ در همه جا فقط یه نفر رو میبینید که به شما نگاه میکنه یا هوای شما رو داره می تونید بفهمید که آره یه چیزایی هست البته اگه طرف بیمار روانی نباشه و قصد سود جویی نداشته باشه.

ضمنآ توجه داشته باشید که برای یه زندگی مشترک فقط عشق و علاقه مطرح نیست بلکه مهم تر از همه خانواده است که انسان در اون محیط رشد میکنه و اگه خانواده خوب نباشه محاله که فرزند خوبی از این خانواده بیرون بیاد.

اگه سوالی بود مطرح کنید حتمآ جواب میدم.

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

چرا خانم ها دوست دارند كه همسرشان از خودشان بزرگتر باشد.؟

سلام دوستان ...

بعد از یه مقدار افشا كردن اسرار خانم ها توسط شما ها من می خوام چند تا از اسرار توپ این خانم ها رو فاش كنم ... پس خوب این مطالب رو بخونین و اگه سوالی بود مطرح كنین حتمآ جواب می دم.

چرا خانم ها دوست دارن شوهر بزرگتر از سن خودشان داشته باشند ...؟

ابتدا این به این مسئله می پردازیم ..؟
    چرا خانم ها فكر می كنن چون سن بلوغ اونها در اسلام 9 ساله و بلوغ آقایون 15 ساله پس خانمها رشد عقلی بیشتری دارند ..؟

اشتباه خیلی از خانم ها اینه كه بلوغ جسمی رو با بلوغ فكری اشتباه می گیرن و خودم بارها و بارها دیدم و شنیدم كه یه خانم اول همین رو مطرح میكنه كه واقعآ اشتباهه...!!
    چرا كه این دو ، دو مسئله متفاوت هستند و هیچگاه بلوغ جسمی در یك فرد نمی تواند منجر به بلوغ فكری هم شود و بلوغ فكری وابسته به زمان و مكان رشد شخصیتی هر فرد در اجتماع و به نوع برخورد اجتماعی طرف بر می گرده.

متاسفانه ، متاسفانه یكی از مشكلات ازدواج خیلی از جوانان اینه كه تعریف درستی از این موضوع مسئله ی سن ندارن ...!

چرا كه وقتی یه آقا از یه خانم خواستگاری می كنه اول می پرسن سن شما..؟
    چرا كه فكر می كنن اگه سن بزرگتر بود یعنی عقل و بلوغ فكری هم بیشتر باید باشه ... كه كاملآ اشتباهه ...!

خب حالا چیكار باید كرد..؟

ابتدا نباید خانم ها هر خواستگاری رو رد كنن ... چرا ..؟
    چون آقا اگه سنش هم كمتر از اونا باشه به هر حال یه روزی هم خانم و هم آقا به یه سنی می رسن كه از نظر بلوغ فكری تقریبآ در یك رده هستند و بالا تر بودن این بلوغ مستلضم تحصیلات اضافی و جامعه ای است كه افراد در اون رشد و بزرگ شدند.

دوم اینكه بزرگی سن در آقایون نسبت به خانم ها هم حدی داره ...
    مثلآ اگه یه خانم بیش از دو سال از یه آقا نمی تونه باشه ...
    چرا..؟
    برای اینكه اوایل زندگی این حس به طرف خانم ممكنه دست بده كه نقش یك مادر رو داره برای آقا انجام می ده نه زن ..؟
    و همچنین حس می كنه كه اون پناهگاه و تكیه گاه رو نداره و خودش رو باز هم تنها فرض می كنه ...!

خب پس خانم ها در چه شرایطی می تونن مطمئن باشند كه همسر دلخواه اونها اگر هم از خودشون بزرگتر باشه ولی به بلوغ كامل فكری رسیده و می تونه یه تكیه گاه باشه ..؟

ابتدا با حرف زدن با طرف مقابل و از نحوه ی برخورد اجتماعی هر كس میشه فهمید كه به بلوغ فكری رسیده یا نه ..؟

دوم اگه یك آقا بتونه یك خانم بزرگتر از خودش رو قبول كنه تا حد زیادی خانم هم باید بدونه كه از نظر بلوغ فكری میشه به این آقا اعتماد كرد ولی این تنها یك سمت قضیه است ... نه تمامش..!!!

جمع بندی:

خب اول اینكه سن یه آقا می تونه حداكثر 2 سال از سن خانم بیشتر باشه چرا كه بیشتر از این سن ممكنه بعدآ در زندگی برای دو زوج مشكلات زیادی پیش بیاد.

دومآ این رو نگفتم كه همه دنبال زن بزرگتر از خودشون بگردن ... فقط در شرایطی خاص این امكان ممكنه...!

سومآ خانم ها باید در رابطه ی خود با آقای كوچكتر از خود متوجه رفتار طرف هم باشند و رفتار های اجتماعی یك فرد با اطرافیان خودش این موضع رو می تونه تا حد زیادی روشن كنه كه یك فرد تا چه حد به بلوغ فكری رسیده.

توصیه من به خانم ها:
    هیچگاه زود در مورد هر فردی قضاوت نكنید و فقط به سن اون فرد كه كوچكتر شماست اكتفا نكنید چرا كه هر فرد ممكنه یه نكات منفی و مثبتی داشته باشه.

ضمنآ این نكات رو من از كتابی جایی كش نرفتم ... پس می تونید سوالهاتون رو از خود من در همین بخش بپرسید.
    موفق باشید.

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

چگونگی پاسخ منفی در خانم ها چیست .؟

چگونگی پاسخ منفی در خانم ها رو برای این گذاشتم كه آقایون متوجه بشوند كه بعد شنیدن پاسخ منفی فقط ممكنه خودشون رو كوچیك كنند و نظر خانم هم تغییری نكند.

یك:
    اگه بعد از خواستگاری متوجه شدید كه یه خانم داره بهانه گیری می كنه و شرایط شما رو بهانه قرار می ده باید شما هم جواب رد اون خانم را قبول كنین.

دو:
    اگه بعد از خواستگاری از خانمی كه مدتها با او رابطه داشته اید جواب رد شنیدید ولی بعدش خانم پیشنهاد داد كه رابطه ی خودتون رو با اون ادامه بدید شما رد كنین..
    چرا ..؟
    چون رابطه ی عاطفی شما با این فرد گره سختی خورده و طرف خانم با این وسیله می خواد این نیاز عاطفی رو تامین كنه و اگه قرار بود از شما خوشش بیاد اصلآ جواب رد نمی داد.

سه:
    اگه یه خانم جواب خود رو واضح نداد و داخل یه بسته ی خوشگل جواب نه رو پیچید شما هم این جواب رو قبول كنین و به دنبال چرا و چگونگی اون نرید.
    چرا ..؟
    چون این خانم خواسته كه شما رو راحت تر رد كنه ... پس لزومی نداره كه دنبال اون راه بیوفتید.

چهار:
    اگه یه خانم همون اول بدون هیچ دلیل خاصی گفت نه ..!
    بگید چرا..؟
    و دلیل اون رو جویا بشید.

پنج:
    اگه جواب نه خانم ها بیشتر شبیه بله بود از طرف خانم بخواهید كه جواب نه رو درست تفهیم شما كنه.

شش:
    هیچگاه از یه خانم نخواهید كه موقع خواستگاری جواب به شما بدهند چون این جواب معمولآ نه هست.
    به این خانم وقت بدهید و در مدت كمتر از یك ماه جواب خود رو بگیرید.
    مدت خیلی مهمه و سعی نكنید بیش از سه ماه الاف یه خانم باشید چرا كه برای خود آقایون این خوب نیست.

هفتم:
    هیچگاه خودتون رو آماده ی جواب نه نكنید و اعتماد به نفش خود رو قوی كنید چرا كه هر اتفاقی كه قراره بیوفته می یوفته و شما چه بخواهید یا نخواهید جواب نه رو می شنوید.

هشتم:
    ممكنه جواب نه از طرف خانم یه جور بله باشه ...
    چرا كه بله گرفتم از خانم ها ممكن نیست مگر سر سفره ی عقد كه خانم مجبوره بگه بله...!

نهم:
    هیچگاه نخواهید كه جواب یك خانم را تغییر بدید ولی سعی كنید كه خودتون رو قانع كنین كه این فرد به شما علاقه نداره و اگه داشت به این صورت جواب نه نمی داد.

دهم:
    توصیه ای به خانم هاست:
    همیشه فكر كنید بعد تصمیم بگیرید زیرا طرف آقا هم همانند شما از حسی نرم و لطیف برخورداره و نخواهید با یه اقدام عجولانه جواب رد به اون فرد بدید.

سوالی بود در خدمتیم.
    موفق باشید.

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

خانم ها دوست دارند چه نوع پسری خواستگارشان باشد.؟

خب بازم سلام...
    از اینجا این موضوع رو شروع می كنم كه هر فردی دوست داره كه طرفش خوشگل باشه ...
    غیر از اینه..؟

اما چه خوشگلیی..؟
    این مثل قدیمی رو فكر كنم همه شنیده باشن كه علف باید به دهن بزی شیرین بیاد ... و این موضوع رو هم من خودم بهش اضافه میكنم كه هر علفی ممكنه خوردنی باشه به طرز تفكر بزی هم مربوطه.

خب حالا بریم سر اصل مطلب:
    خانم ها معمولآ یه كم بیشتر از آقایون خیال پردازی می كنن كه این موضوع ممكنه به ضرر خودشون تموم بشه ...

مثلآ ممكنه خانمی در ذهن خودش همیشه انتظار داشته باشه كه یه پسر خوش هیكل و خوش قواره و خوشگل و موهاش روی پیشانی ریخته و و و و ....

و اگه یه موقع یه پسری كه موهاش ریخته باشه و سر و وضع مناسبی البته از نظر اونها نداشته باشه فورآ ج.اب نه میدن...!

خب آیا همه چیز به خوشكلی ختم میشه ..؟
    ممكنه همه ی اینا خیال باشه و چنین پسری اصلآ موجود نباشه ...!

راه حل چیه ..؟
    راه حل اول و مهم ترین راه حل:
    اینه كه كمی واقع بین باشیم و بدونیم كه اگه ما حتی كمی از طرف مقابل خوشمون بیاد همین علاقه ی اولیه می تونه سر آغاز یه عشق آتشین باشه پس صرفآ برای تیپ و قیافه به كسی جواب رد ندیم.

راه حل دوم و خیلی مهم تر:
    همیشه به ظواهر زیاد اهمیت ندیم ... چرا كه زندگی فقط ظاهر یك فرد نیست و سعی كنیم به درونیات و اعتقادات هم اهمیت بدیم.
    كه متاسفانه ، متاسفانه بعضی از خانم ها فقط به ظاهر طرف دقت می كنن نه چیز دیگه.
    مثلآ پول داره ..یا نه..؟
    خانواده ی پول دار داره یا نه..؟
    خوش تیپ هست یا نه ..؟
    خوش هیكل هست یا نه..؟

تا حالا شده از خودمون بپرسیم كه آقا این آقا صادق هست یا دل صافی داره یا نه ..؟

راه حل سوم:
    كمی بیشتر در مورد خواستگارمون فكر كنیم ببینیم كه آیا می تونیم با شرایط این آقا كنار بیایم..؟

راه حل چهارم:
    سعی كنید هر فرد رو همون جوری كه هست قبول كنید و در صدد تغییر اون نباشید چرا كه ممكن نیست.

راه حل آخر:
    آخری هم اینه كه فقط قیافه همه چیز نیست و تنها ظواهر دنیوی گذراست و چیزی كه می مونه صداقت و پاكی دله...پس كمی بیشتر به اینا توجه كنیم.

موفق باشید.

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

نحوه ی عاشق شدن خانم ها :

خب ... می تونم بگم این سخت ترین سوالی بود که همیشه تو ذهنم بود ولی عاقبت جواب رو با کمک آقا ابوالفضل به دست آوردم....!!!

خب یه خانم واقعآ چطور عاشق می شه ..؟
    شرط می بندم خود خانم ها هم دقیقآ ندونن ... چون یه مقدار پیچیده است ...!!!
    پس خوب دقت کنین.

عاشق شدن یک دختر به عوامل خاصی ربط داره:
    1.اولین عامل اینه که با نگاه اول از طرف مقابل خوشش بیاد ... هر چند خیلی کم ...!!!
    2.از طریق صدای طرف مقابل
    3.از طریق زرنگی طرف پسر در پیدا کردن نقطه ی عطف احساسات و تمایلات یک دختر
    4.از طریق برخورد اجتماعی بالای طرف آقا
    5. از طریق قدرت اجتماعی طرف آقا
    6.از طریق تنوع پسندی خانم ها

خب این عوامل رو به ترتیب توضیح بدیم:

1.اولین عامل اینه که با نگاه اول از طرف مقابل خوشش بیاد ... هر چند خیلی کم ...!!!

خب این یعنی چی ..؟
    یعنی اینکه طرف آقا در نظر خانم کمی جذاب بیاد و حداقل قیافه ی آقا برای طرف خانم ترسناک و یا اون جوری که اون دوست نداره نباشه ...!
    فقط قیافه ی آقا کمی مشابه تفکرات ذهنی خانم باشه کافیه ...
    این مورد خیلی زیاد خودش رو نشون نمی ده ... پس آقایون نگران نباشن.

2.از طریق صدای طرف مقابل

خب منظور اینه که طرف آقا صدای دلنشین و مردونه داشته باشه ...!
    من خودم شاهد این بودم که متاسفانه بعضی از پسرا مثل دخترا در صدای خودشون عشوه میان و کمی هم قنج می رن .... که از نظر دخترا این افتضاحه ... و به قولی حالشون بهم می خوره.

پس سعی کنیم مردونگی خودمون رو در تمامی شرایط حفظ کنیم ... چه در پوشش و چه در بقیه رفتارها.

3.از طریق زرنگی طرف پسر در پیدا کردن نقطه ی عطف احساسات و تمایلات یک دختر

خب این مورد خیلی پیدا کردنش سخت بود پس خوب گوش کنین چون خیلی مهمه....!!!!

یک پسر اینقدر باید زرنگ باشه که در برخوردهای معمولی با یک خانم بتونه تمام حالات روانی ، عاطفی ، احساسی و تمامی تمایلات طرف خانم رو پیدا کنه ...!!!

حتی پیدا کردن کمی از این تمایلات هم می تونه خیلی مفید باشه ...!!!
    پس مهم ترین گزینه همینه ...!
    خب برای نمونه می تونم بگم که اکثر خانم ها دوست دارن که ازشون تعریف بشه ... ولی نه تعریف بی خودی ... بلکه تعریفی که از روی منطق باشه و نشون دهنده ی توانایی های اونا باشه .
    این نقطه ی عطف در اکثر خانم ها مشابه است ولی خب این نقطه ی عطفهای دیگه در تمامی خانم ها متفاوت است ...!

به طور مثال:
    اگه فرض کنیم خانمی عاشق کار با کامپیوتره اگه یه خواستگار مهندس کامپیوتر بیاد خواستگاری خیلی از طرف خوشش میاد تا اینکه خواستگارش مهندس مکانیک باشه...!

پس شما باید نقطه عطف تمایلات یک خانم را پیدا کرده و روی همین نقطه مانور بدید ...!!!
    مثلآ برای مثال بالا شما می تونید در مورد بحث های پیچیده ی کامپیوتر حرف بزنین و دل خانم رو بدست بیارید.

4.از طریق برخورد اجتماعی بالای طرف آقا
    منظور از برخورد اجتماعی بالا اینه که طرف آقا اجتماعی باشه و بتونه در اجتماع امروزی گلیم خودش رو از آب در بیاره ...!
    پس اگه خودمون رو اجتماعی تر کنیم در نظر یک خانم بهتر جلوه می کنیم.

5. از طریق قدرت اجتماعی طرف آقا

خب در اجتماع ما منظور از قدرت اجتماعی این گزینه هاست:
    • پولدار بودن آقا
    • اجتماعی بودن آقا
    • زرنگی آقا در اجتماع
    • کاری بودن یک مرد

پس سعی کنیم روی سه گزینه ی آخر بیشتر کار کنیم.

6.از طریق تنوع پسندی خانم ها

خب خانم ها معمولآ خیلی تنوع پذیرند و خیلی ها بیشتر دوست دارن دنبال ماجرا جویی و از این کارها باشن...!

مثلآ یک خانم که رشته ی کامپیوتر می خونه دوست داره با یه آقا با رشته ی مکانیک یا عمران ازدواج کنه ...!
    و یا به طور نمونه :
    یا اینکه یه دختر دهاتی دوست داره که خواستگار شهری داشته باشه ... و دختر شهری دوست داره که یه خواستگار داشته باشه که از خارج کشور باشه.

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

جنگ قبل ازدواج و صلح بعد از ازدواج

خب باز هم سلام گرمی خدمت تموم جوونا و علاقه مندان به خودشون و زندگی ..!

جنگ قبل از ازدواج و صلح بعد از ازدواج ...!!!؟؟؟

اصلآ یعنی چی..؟

نظر كلی من اینه كه شما در ازدواج باید دو عامل مهم موفقیت رو در نظر بگیرید ...!!!
    1.به مراحل قبل ازدواج شبیه جنگ نگاه كنید ... یعنی چی ..؟

یعنی اینكه شما باید در ازدواج سعی كنید همسر آینده ی خود رو شكست بدید ...
    سعی كنید كه از اون كارت سبز بگیرید و كارتی ندید ..!

سعی كنید كه شما غالب باشید نه مغلوب ..!
    سعی كنید سخت گیر باشید نه آسان گیر ..!

سعی كنید كه روی تموم بدی های طرف مقابل چشم هاتون رو نبندید ..!

و و و و ...

خب بررسی بیشتر این موضوع ...
    این موضوع هایی كه در بالا اشاره شد بیشتر نشان دهنده ی اینه كه شما بتونید با تصور جنگ پا روی احساسات خودتون بذارید و این احساسات رو به بعد از ازدواج منتقل كنید.

شما باید در ازدواج سعی كنید همسر آینده ی خود رو شكست بدید و از اون كارت سبز بگیرید و كارتی ندید:

خب این یعنی چی ..؟

یعنی اینكه شما در مراحل قبل ازدواج تمام تمركز خودتون رو باید روی تمامی رفتار طرف مقابل باید به كار بگیرید.

هیچ فرصتی رو برای وابسته كردن فردی رو كه دوست دارید از دست ندید و سعی كنید كه فعلآ وابسته ی اون نشید.
    سعی كنید در مورد مسئله ی مهریه خودتون دو نفری به توافق برسید و نظر خودتون رو هم به خانواده هاتون بگید.
    سعی كنید كه همیشه با منطق همه ی مسائل رو تجزیه و تحلیل كنید نه احساسات...!!!

شما غالب باشید نه مغلوب :
    شما باید احساسات خود رو به قدری تقویت كنید كه فرد مقابل رو غالب كنید ... در این شرایط طرف مقابل از شما شخصیتی بسیار بزرگتر از اونی كه هستید در ذهنش می سازه كه این می تونه یه كارت سبز برای شما باشه ..!

مثلآ :
    اگه شما كامل به فن بیان وارد باشید و به خودتون مصلت ...!
    طرف مقابل از شما در ذهن خودش یه انسان قوی با اراده ای محكم می سازه .
    كه این برای شما یه موفقیت می تونه به حساب بیاد.

سخت گیر باشید نه آسان گیر ..! :
    این جملات چه چیزی رو یاد شما میاره ..؟

آدمش می كنم ..!
    درست میشه ..!
    نه بابا پسر خوبیه ..!
    نه خیلی دختر باحالیه ...!
    از این بهتر توی دنیا نیست و .... ووووو...!

این جملاتیه كه وقتی ما ها از روی یه چیزی می خوایم بگذریم می گیم و با این جملات سعی می كنیم كه خودمون رو قانع كنیم ...!

ولی چرا نباید این طوری باشه ..؟

شما باید این رو بدونید كه مسئله ی ازدواج شوخی بردار نیست ... حرف حرفه یك عمر زندگیه ..!
    پس برای زندگی خودتون هم شده نباید از روی همه ی مسائل به خصوص خانواده ها سطحی رد شد.

خانواده های هر دو طرف باید از لحاظ فرهنگی ، اجتماعی ، شخصیتی ، دینی و حتی سیاسی باید وجوه مشتركی داشته باشن تا دو فرد از این دو خانواده با هم خوشبختی رو حس كنن.

شما نباید از روی نكات زیر به راحتی بگذرید حتی اگه خیلی هم طرف مقابل رو دوست دارید:
    1.خانواده ... خانواده و خانواده (خیلی مهمه)
    2.شخصیت اجتماعی طرف مقابل و هماهنگ بودن با شخصیت شما
    3.عقاید فرهنگی و اجتماعی طرف مقابل
    4.عقاید مذهبی طرف مقابل و خانواده ی اون (خیلی مهم)
    5.تیپ ظاهری طرف مقابل

این پنج اصل رو هیچگاه فراموش نكنید ...
    اگه همسر آینده ی شما یكی از این پنج اصل رو نداشته باشه ممكنه در زندگی آینده شما با هم مشكل داشته باشید.

پس سعی كنیم روی خطاهای بزرگ و یا ایرادات بزرگ چشم پوشی نكنیم تا سختی امروز ما باعث راحتی فردای ما باشه ...!

صلح بعد از ازدواج:

خب بعد از ازدواج كه تمامی مشكلات حل شد ... سعی كنیم در مقابل مشكلات چشم پوشی كنیم و صبر و حوصله به خرج بدیم.
    سعی كنیم كه خطاهای طرف مقابل رو بپذیریم و مسائل رو حل كنیم ... باور كنید برای زندگی خوب داشتن میشه به راحتی از روی خیلی از خطاها گذشت و فداكاری كرد.

پس فداكاری و صبر بعد از ازدواج رو به صلح بعد از جنگ تشبیه می كنیم.
    البته دوستان اینها تمامآ نظریات خودم و جمع بندی مطالعات خودمه ...!

همین موضوع رو خودم برای اولین باره كه مطرح می كنم پس دنبال این موضوع درون كتابها نگردید كه نیست.

موفق و پیروز باشید

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

رفتارهای جالب عاشقانه و اخم بد غیر عاشقانه

این جمله رو تا به حال شنیدید ..؟

" دخترها سرشار از احساسات هستن"

این جمله رو هم شنیدید ..؟

" دخترها گاهی خیلی سنگ دل هستند "

خب معنی واقعی این حرف ها یعنی چی ..؟

1- در روابط عاشقانه بین پسر و دختر ها گاهآ دیده می شه كه یكی از طرفین همه چیز رو می بره و می دوزه و پیش خودش قول و قرار می ذاره ولی وقتی به سر انجام نمی رسه همه رو پای بی معرفتی طرف مقابل می ذاره.

2- همچنین دیده می شه كه قول و قرار گذاشته می شه و گاهآ یكی از طرفین پای قولی كه داده نمی تونه بایسته و با قضاوت زود یك عمر پشیمانی برای هر دو طرف بوجود میاره.

3- همچنین دیده می شه كه بعضی ها تحمل نه شنیدن ندارن و در آخر شكست سختی رو متحمل می شن.

4- همچنین دیده می شه كه هر دو طرف یا یكی از طرفین یك زندگی بدون عشق رو تا آخر ادامه می دند.

5.بعضی مواقع یكی از طرفین باور نمی كنه كه طرف مقابل از اون خوشش اومده و دوسش داره..!

خب راه حل ها چیست تا به چنین مشكلی بر نخوریم و یا در صورت برخورد خیلی منطقی مشكل رو حل كنیم...؟

بررسی مورد 1:
    سعی كنید هیچگاه بر روی چمك و یا نگاه و یا رفتار یك نفر قضاوت نكنید چون ممكنه همش فقط ساخته و پرداخته ذهن شما باشه ..!

چكار باید كرد ..؟

تنها راه حل اینه كه تا از زبان طرف مقابل جمله ای رو كه دوست دارید بشنوید ، رو نشنیدید هیچگاه برای خودتون نبرید و ندوزید كه فلانی چون من رو نگاه كرد حتمآ دوستم داره.
    این رو به خودتون به قبولونید كه ممكنه تقصیر شما بوده ... نه تقصر طرف مقابل چون هر رفتار مشكوك شما ممكنه روی ذهنیت طرف مقابل تاثیر منفی زیادی بذاره.

بررسی مورد 2:
    گاهی یكی از طرفین در یك دوره ی زمانی حالت سردی عشق رو تجربه می كنه ..!
    و كسایی كه برای اولین بار وارد این دوره می شن فكر می كنن عشق رویایی خودشون رو هنوز پیدا نكردن و متاسفانه با قضاوت زود یك عمر پشیمانی رو برای هر دو طرف بجا می گذارن.

راه حل چیست ..؟
    سعی كنیم كه در این دوره كمی صبور بوده و رابطه رو با طرف مقابل تا حدودی كمتر كنیم تا بتونیم فكر خودمون رو آزاد تر كرده و قضاوت درستی داشته باشیم.
    توجه داشته باشید كه گاهآ این دوره می تونه تا چند ماه هم ادامه پیدا كنه .... پس كمی بیشتر صبور باشیم.

بررسی مورد 3:
    بعضی از آقایون یا خانم ها تحمل نه شنیدن رو ندارن و با شنیدن جواب نه بصورت منطقی علت رو جویا نمی شن و سعی می كنن كه با كارهای اشتباه وضعیت رو بدتر كرده و در آخر تجربه ای تلخ رو همراه با شكست غرورشون داشته باشن.

راه حل چیست ..؟
    بهترین راه حل اینه كه ابتدا اصلآ به فرد مورد علاقه ی خودتون دل نبندید تا بتونید تصمیم درست رو بگیرید و با شنیدن جواب نه دلیل اون رو هم بپرسیم و با دلیل منطقی و حتی غیر منطقی طرف مقابل بی خیال طرف مقابل بشید.

خب منظور این حرف كه چه با جواب منطقی و چه با جواب غیر منطقی، بی خیال طرف مقابل بشید چی بود ..؟

منظور اینه كه اگه طرف مقابل ذره ای حس دوست داشتن رو نسبت به شما باشه محاله كه به این راحتی شما رو از دست بده پس در هر دو حالت ما می تونیم بفهمیم كه طرف مقابل به ما علاقه ای نداره.

بررسی مورد 4:
    گاهآ برخی از ازدواج های نادرست بر اساس چشم به هم چشمی شكل می گیره كه چنین ازدواج هایی اصلآ با دوام نیست ... چون پایه های ازدواج خوب و سالم رو عشق و علاقه تشكیل می ده.

راه حل چیست ..؟

سعی كنیم به دور از چشم به هم چشمی" كه سن من فلانه و زن یا شوهر ندارم و سن فلانی كمتر از منه ولی ازدواج كرده " یك ازدواج موفق رو داشته باشیم.

بررسی مورد 5:

گاهآ یكی از طرفین با رفتاری به طرف مقابل می گه كه دوسش داره ولی طرف مقابل باز هم برای امتحان كردن عشق وی نسبت به خودش اقدام می كنه كه كاملآ غلطه ...!

راه حل چیست ..؟

توصیه به دختر خانم ها :
    سعی نكنید خواستگار خود رو با بهانه ها و امتحانات بی خودی از دست بدید ..!
    چرا ..؟
    چون اگه طرف مقابل شما رو دوست نداشت به خواستگاری شما نمی اومد.

توصیه به آقایون:

سعی نكنید كه كاری انجام بدید كه طرف مقابل برای اثبات عشقش نسبت به شما مجبور بشه كه غرور خودش رو پای مال كنه.
    چرا و چطور ..؟

مثلآ چون خانواده ی طرف پسر با ازدواج پسر و دختر مخالفن بعضی از دخترها بی طاقتی كرده و می خوان كه از پدر
    و مادر پسر خواهش كنن و به پای اونها بیفتن كه كاملآ غلطه ...!
    زیرا با شكستن غرور دختر اعتباری هم اون دختر دیگه پیش خانواده داماد نخواهد داشت.
    پس بهترین راه اینه كه آقایون با بكار گیری تدبیر خودشون مانع از بروز چنین رفتارهایی بشن تا ازدواج روال اصلی خودش رو طی كنه.

اگه سوالی بود در خذمتیم.

موفق و پیروز باشید

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)