دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 69 , از مجموع 69

موضوع: لبخند فقر

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    تجربی
    ارسال تشکر
    1,613
    دریافت تشکر: 784
    قدرت امتیاز دهی
    669
    Array
    nkhoshdel's: نیشخند

پیش فرض پاسخ : لبخند فقر

سکوت میکنم زیرا سکوت رساترین فریاد است
    سکوت چه زیباست وقتی تمام حرفها از توصیف عاجزند......بزرگترین اقیانوس ارام است پس ارام باش تا بزرگترین باشی........

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندس فناوری اطلاعات(it)
    ارسال تشکر
    2,556
    دریافت تشکر: 3,904
    قدرت امتیاز دهی
    12376
    Array
    maryam kia's: نیشخند

جور و بیداد کند عمر جوانان کوتاه
    ای بزرگان وطن بهر خدا داد کنید

<a href="http://typeiran.com/r/19340"> تایپایران - مرکز تخصصی تایپ </a>

3. 2 کاربر از پست مفید maryam kia سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندس فناوری اطلاعات(it)
    ارسال تشکر
    2,556
    قدرت امتیاز دهی
    12376
    Array

5. 2 کاربر از پست مفید maryam kia سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    رادیولوژی
    ارسال تشکر
    378
    دریافت تشکر: 1,213
    قدرت امتیاز دهی
    981
    Array
    MJA70's: جدید128

[QUOTE="golbarg";525204]یه سوال تو ذهنم همیشه هست چرا ایران انقد فقیر داره؟؟؟؟[/QUOTE]

انسان فقیر ک همه جای دنیا هست،اما حالا اینکه چرا توی ایران شاید بیشتر،یکی از دلایل اصلیش اینه ک خیلی از ما فقط ادعای مسلمونی میکنیم و اسمشو یدک میکشیم...

[COLOR="silver"]- - - به روز رسانی شده - - -[/COLOR]

نقل قول نوشته اصلی توسط "golbarg" نمایش پست ها
    یه سوال تو ذهنم همیشه هست چرا ایران انقد فقیر داره؟؟؟؟
    انسان فقیر ک همه جای دنیا هست،اما حالا اینکه چرا توی ایران شاید بیشتر،یکی از دلایل اصلیش اینه ک خیلی از ما فقط ادعای مسلمونی میکنیم و اسمشو یدک میکشیم...
    پیشانی گر زداغ گنه سیه شود بهترازداغ مهره ازسر ریا...نام خدا نبردن ازآن به که زیرلب بهرفریب خلقبگویی خداخدا

7. 2 کاربر از پست مفید MJA70 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندس فناوری اطلاعات(it)
    ارسال تشکر
    2,556
    قدرت امتیاز دهی
    12376
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط MJA70 نمایش پست ها

- - - به روز رسانی شده - - -

یکیش اینه یکی دیگه ش میتونه همکاری نکردنه دولت باشه و دیگری همکاری نکردنه مردم

9. کاربرانی که از پست مفید maryam kia سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    رادیولوژی
    ارسال تشکر
    378
    قدرت امتیاز دهی
    981
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam kia نمایش پست ها
    بله حرف شما درسته ک دولتم کم کاری میکنه.اما ب نظر من مردم بیشتر مقصرن.شما فکر کن الان کمترین میزان حقوق توی هرکاری تقریبا600هزار تومنه،بیشترینشم ک دیگه خدا میدونه(چیزی ک من خودم به یقین مطمئنم و دیدم ماهی 300 تا400 میلیون)حالا اگه هرکس ماهیانه مبلغی بین 20 تا 50 هزارتومن(نه بیشتر نه کمتر)کنار بذاره،سالانه چیزی حدود240هزار تا 600هزارتومن میشه،حال توی این جمعیت هفتادو خورده ای نفر اگه فقط یکی دو هزار نفر این کارو کنن میدونی سالیانه چه مبلغی میشه و به چند نفر میشه کمک کرد؟؟؟؟ولی حیف ک این همش در حد حرفه.من خودمو میگم:تا موقع کمک کردن میرسه میگیم بابا ما خومون از همه نیازمندتریم یکی باید به ما کمک کنه!!!!اونوقت.....

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam kia نمایش پست ها
    بله حرف شما درسته ک دولتم کم کاری میکنه.اما ب نظر من مردم بیشتر مقصرن.شما فکر کن الان کمترین میزان حقوق توی هرکاری تقریبا600هزار تومنه،بیشترینشم ک دیگه خدا میدونه(چیزی ک من خودم به یقین مطمئنم و دیدم ماهی 300 تا400 میلیون)حالا اگه هرکس ماهیانه مبلغی بین 20 تا 50 هزارتومن(نه بیشتر نه کمتر)کنار بذاره،سالانه چیزی حدود 2میلیون 400هزار تا 6میلیون میشه،حال توی این جمعیت هفتادو خورده ای نفر اگه فقط یکی دو هزار نفر این کارو کنن میدونی سالیانه چه مبلغی میشه و به چند نفر میشه کمک کرد؟؟؟؟ولی حیف ک این همش در حد حرفه.من خودمو میگم:تا موقع کمک کردن میرسه میگیم بابا ما خومون از همه نیازمندتریم یکی باید به ما کمک کنه!!!!اونوقت.....
    ویرایش توسط MJA70 : 14th September 2013 در ساعت 10:54 PM
    پیشانی گر زداغ گنه سیه شود بهترازداغ مهره ازسر ریا...نام خدا نبردن ازآن به که زیرلب بهرفریب خلقبگویی خداخدا

11. 2 کاربر از پست مفید MJA70 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندس فناوری اطلاعات(it)
    ارسال تشکر
    2,556
    قدرت امتیاز دهی
    12376
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط MJA70 نمایش پست ها
    بله حرف شما درسته ک دولتم کم کاری میکنه.اما ب نظر من مردم بیشتر مقصرن.شما فکر کن الان کمترین میزان حقوق توی هرکاری تقریبا600هزار تومنه،بیشترینشم ک دیگه خدا میدونه(چیزی ک من خودم به یقین مطمئنم و دیدم ماهی 300 تا400 میلیون)حالا اگه هرکس ماهیانه مبلغی بین 20 تا 50 هزارتومن(نه بیشتر نه کمتر)کنار بذاره،سالانه چیزی حدود 2میلیون 400هزار تا 6میلیون میشه،حال توی این جمعیت هفتادو خورده ای نفر اگه فقط یکی دو هزار نفر این کارو کنن میدونی سالیانه چه مبلغی میشه و به چند نفر میشه کمک کرد؟؟؟؟ولی حیف ک این همش در حد حرفه.من خودمو میگم:تا موقع کمک کردن میرسه میگیم بابا ما خومون از همه نیازمندتریم یکی باید به ما کمک کنه!!!!اونوقت.....

کاملا موافقم.حقوق از 600تومن هم هست ک پایین تر باشه.اونایی ک 300یا400میلیون میگیرن اینقدر غرق در خوشی شدن ک دیگه کاری ندارن ک کی شبا نون سره سفرش داره کی نداره.

13. 2 کاربر از پست مفید maryam kia سپاس کرده اند .

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    1,171
    دریافت تشکر: 677
    قدرت امتیاز دهی
    1466
    Array
    اسپوتنیک's: جدید148

ماها همیشه به اینو اون پاس میدیم . میگیم چرا بقیه که وضشون از ما بهتر چرا کمک نمیکنن ؟!؟!؟!؟
    اما بخدا اگه همه به اندازه ی وسعشون کمک کنن وضع خیلی بهتر از اینا میشه خیلی بهتر .....

تورو خدا شعار ندیم
    فلسفه الاکلنگ
    اثبات بزرگی شخصی است که خود می نشیند تا دیگری پرواز را تجربه کند!

15. 2 کاربر از پست مفید اسپوتنیک سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    رادیولوژی
    ارسال تشکر
    378
    قدرت امتیاز دهی
    981
    Array

خانه ما دیوار ندارد می توانی بیایی گاهی سر بزن
    نترس گرسنگی ما واگیر ندارد !!

خانه ما دیوار ندارد می توانی بیایی گاهی سر بزن
    نترس گرسنگی ما واگیر ندارد !!

17. کاربرانی که از پست مفید MJA70 سپاس کرده اند.

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)