دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 11 , از مجموع 11

موضوع: عنوان ها چی هستن و بر چه اساسی عنوان کاربران ارتقا پیدا میکند؟

معاون اجرایی مدیریت کل انجمن ها
    ارسال تشکر
    300
    دریافت تشکر: 701
    قدرت امتیاز دهی
    430
    Array

پیش فرض پاسخ : عنوان ها چی هستن و بر چه اساسی عنوان کاربران ارتقا پیدا میکند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط مدیر امور اجرایی نمایش پست ها
    سلام به کاربران عزیز

در خصوص پرسش کاربر محترمی که خواستار توضیح در مورد عناوین مدیریتی در انجمن هستند و اینکه این عناوین بر چه اساسی و چه روشی به کاربران اهدا می شود

باید عرض کنم که انجمن نخبگان جوان دارای یک چارت مدیریتی می باشد و وظایف همه مدیران به ترتیب رنگ و مقام مشخص و معین می باشد

و همه باید طبق چارت ارایه و تایید شده توسط مدیریت کل سایت اقدام به فعالیت کنند.

در حال حاضر انجمن با تغییر در روند مدیریتی خود که در موضوع زیر به دقت توضیح داده شده است اطلاعیه تغییرات مدیریتی سایت سعی بر فعالیت مطلوب تر قدم نهاده است .

و ریکینگ رنگ ها و عناوین مدیریتی طبق موضوع بالا معین شده است و شما میتوانید مسایل مورد نظر خودتون را به مدیر بخش و یا تالار مربوط ارایه کنید و پاسخ دریافت کنید .

و همکاری در تالارها و پذیرش کاربر فعال هم نیز در شرایط همکاری در سایت علمی نخبگان جوان (اطلاعیه) به دقت توضیح داده شده است .

تشکرها و امتیازات و تعداد پست های کاربران نیز در همکاری و مدیریت آنها موثر بوده است .

ولی انجمن نخبگان جوان تشخیص صلاحیت یک مدیر و یا همکار و کاربر فعال را تعداد تشکرات بالا و یا تعداد امتیازات اخذ شده و پست های ایجاد شده قرار نمی دهد

چه بسا مدیرانی در انجمن هستند که دارای تشکر و امتیاز کمتر هستند ولی بنا بر مصلحت و سطح علمی و آموزشی اون کاربر به عنوان مدیریت رسیده است .

استعداد برتر سایت نیز در سایت هستن حتی بدون داشتن پست و تشکر و امتیاز ...صرفا به خاطر داشتن رتبه و سطح علمی خوب این عنوان را دارا هستند و از امکانات

سایت بخصوص همکاران سایت استفاده می کنند.

در توضیح رنگ های که کاربر محترم در پست نخست خود گفتند ...

مدیریت کل سایت با رنگ قرمز مشخص و معین شده است و کادر ارشد سایت با رنگ نارنجی در خدمت همه کاربران هستند .

رنگ آبی مختص مدیران تالارها و رنگ سبز در دست مدیران بخش می باشد .

مابقی همکاران بی رنگ دیده می شوند و کادر شواری نظارت سایت از همه انها اگاه می باشد و در پروفایل همکاران عزیز عنوان انها ذکر شده است .

نکته که باید ذکر بشه این هست که همکاران و مدیران و کاربران فعال عزیز همگی از عدالت یکسان برخوردارند و توانایی و اداره مدیریت و سطح علمی و آموزشی آنها نقش

تعیین کننده ای در انتخاب مدیریت انها در مقطع بالای مدیریتی سایت می باشد .

و اینکه انجمن برای بحث های خود دارای قوانین خود می باشد ...

اساس نامه و قوانین سایت علمی نخبگان جوان

فهرست مصاديق محتواي مجرمانه !

اساسنامه و قوانین بحث های هفتگی

باتشکر
    مدیراجرایی سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط مدیر امور اجرایی نمایش پست ها
    کاربر عزیز

نکته ای در نظر داشته باشید که تمامی کاربران مستلزم خواندن موضوعات ایجاد شده در انجمن می باشند

و اگر مطلب و موضوعی مورد تاییدشون قرار گرفت در صورت لزوم تشکر می کنند

و در صورتی که موضوع مورد موافقت وی نبود هیچ عنوان مدیریتی ایشان رو به تشکر اجبار نمی کند .

و این نکته برای تمام عناوین مدیریتی سایت یکسان می باشد .

باتشکر
    مدیر اجرایی سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط emer62304 نمایش پست ها
    سلام ... اینم گل

عذر میخوام که دیر جواب دادم. متاسفانه من برای یک دوره آموزشی به تهران رفته بودم و الان یک ساعتی هست که رسیدم خونه.

من فکر میکنم شما متن رو خیلی روزنامه وار خوندین! شایدم من مقصرم و باید بیشتر توضیح میدادم. اینایی رو که شما گفتین رو همه میتونن حدس بزنن! من گفتم الگوریتم چیه؟! نه اینکه مدیران چطور انتخاب میشن؟ الگوریتم پیشرفت کاربران عادی منظورم بود!

مثلا هر N پست و هر N/2 تشکر میشه یک ستاره پیشرفت و یا هر چیز دیگه ای!! من فکر میکنم دونستن این الگوریتم حتی میتونه باعث تحریک انگیزه کاربران برای فعالیت بیشتر در انجمن بشه.

انگار شمشیر رو به قصد حمله بستی!! بابا من که منظوری نداشتم، فقط میخواستم مثل همیشه یه مقدار چاشنی طنز قاطی مطلب کنم! خب این یکی از موارد طنز هست که باید یه مقدار بزرگنمایی کرد!!

توضیحات ارایه شده کافیه جهت سوال شما...

باتشکر
    مدیر اجرایی سایت

2. کاربرانی که از پست مفید معاون اجرایی کل انجمن ها سپاس کرده اند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)