دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: مسابقه خاطره نویسی آنلاین به مناسبت سالگرد افتتاح سایت

روابط عمومی کل سایت
    اکانت شخصی
    حسنعلی ابراهیمی سعید
    ارسال تشکر
    6,985
    دریافت تشکر: 13,883
    قدرت امتیاز دهی
    11416
    Array

Lightbulb مسابقه خاطره نویسی آنلاین به مناسبت سالگرد افتتاح سایت

سلام خدمت همه کاربران و مدیران و همکاران نخبگان جوان

دوستان میتوانند پیرو اطلاعیه مسابقه خاطره نویسی

مسابقه خاطره نویسی بچه های نخبه از نخبگان جوان

خاطرات خود رو به صورت زنده و آن لاین در همین تاپیک بنویسند تا همگی از خواندن آن شاد بشم ....

این خاطره نویسی از این جهت دنبال میشود تا همه عزیزان خاطرات رو بخوانند

و همگی خاطرات خوب و حتی شاید بد خود را به اشتراک خواندن برای دیگران بگزارند ....

موضوع مسابقه اگر مربوط به سایت نخبگان جوان و اعضای آن باشد و همچنین مدیران و همکاران خیلی خوب ارزیابی خواهد شد

ولی در زمینه خاطره نویسی میتونید خاطره خوب خود رو در دوران دیگر زندگی خود نیز بگذارید .

از همراهی همه شما عزیزان سپاسگزاریم
    روابط عمومی سایت نخبگان جوان

با سلام و عرض خیر مقدم به حضور سبزتان در این انجمن
    از شما کاربر عزیز تقاضا داریم لطفا و حتما جهت آشنایی با فضای این انجمن مطالب لینک های زیر رو مطالعه فرمایید
    و چنانچه سوال یا درخواستی دارید قبول زحمت فرموده و از طریق پیام خصوصی با روابط عمومیدر میان بگذارید

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    25,003
    دریافت تشکر: 20,366
    قدرت امتیاز دهی
    2457
    Array

پیش فرض پاسخ : مسابقه خاطره نویسی آنلاین به مناسبت سالگرد افتتاح سایت

سلام.....ممنون از شما

یه روز که توی کلاس دانشگاه نشسته بودم....یهو عطسم گرفت ......همین عطسه کردم برقا رفت.....دوباره یه چند ثانیه بعد عطسه کردم برقا اومد ....خلاصه هی عطسه میکردم برقا میرفت ...هی عطسه میکردم برقا میومد.....واقعا جالب بود برام.....اومدن و رفتن برق مصادف شده بود با عطسه کردن من......هم نگران بودم ...هم خندم گرفته بود....دیگه ولی تکرار نشد...الان هرموقع عطسم میگیره ...یاد اون میفتم.....یادش بخیر....
    ​​

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    524
    دریافت تشکر: 1,057
    قدرت امتیاز دهی
    501
    Array

سلام

تقریبا 6 سال پیش بود که من شدیدا به دنبال کسب یک موفقیت علمی بودم ؛ و همیشه توی دفتر های درسیم پر بود از طرح های تئوریک ... سر کلاس فیزیک وقتی بحث آیینه ها بود بجای نوشتن جزوه های معلم برای خودم آیینه طراحی میکردم ، سر کلاس شیمی ، کافی بود با یک ماده جدید آشنا بشم و آزمایشگاه رو به تکاپو بندازم ! یادمه همیشه با معلم فیزیک بحثم میشد ، و با کنایه با من صحبت میکرد که تو به درسایی که مال تو هست توجهی نمیکنی و دنبال حاشیه ها هستی ...
    یک معلم ریاضیات داشتیم به اسم آقای ارغوانی که فوق العاده آدم خشک و منضبطی بود ، و میشه گفت توی همه زمینه ها یک مقدار تخصص داشت ، سر یکی از کلاس های درس هندسه که من مشغول شوخی با قضیه حمار بودم و به دنبال یک اختراع با خطوط بازی میکردم ، بحث به جایی رسید که برای ما بچه ها هیچ امکانات و حمایتی مبنی بر عملی کردن تئوری ها و یا کمک های علمی و آگاهی بخشی وجود نداره ، چون انصافا 99% از طرح های من نوعی اصلا عملی نبود و اقتضای سنی بود ، و اون دردی هم که منطقی و عملی بود از توان خارج بود ...
    یادمه اون جلسه داشتم طرح یک ماشین معلق رو روی کاغذ پیاده میکردم که آقای ارغوانی با یک لبخند معنی دار به من گفت اینی که تو طراحی کردی اسمش پاورکرافت هست و توی صنایع خاصی ازش استفاده میشه ، البته طرح من با پاورکرافت کمی فرق داشت اما تیزهوشی آقای ارغوانی برام قابل تحسین بود ، بحثمون کمی در باره این مسائل قوت کرفت که ایشون به من پیشنهاد کردن که طرح هام رو داخل یک وبلاگ درج کنم تا افراد خاصی اونهارو ببینن و پیشنهاد همکاری بدن ...
    همونجا بود که من کار با اینترنت رو جدی گرفتم و بعد چند ماه بجای وبگردی شروع به ساخت وبلاگ مورد نظرم کردم ، جالب اینجا بود که دو ماه بعد از ساخت وبلاگ ، مدیر یکی از نشریات معتبر کشور با من تماس گرفت و دعوت کرد که برای صحبت در باره اون طرح باهاش یک قرار ملاقات ترتیب بدم ، از قرار معلوم ایشون جدای از مسائل کاری و حرفشون ، به طور متفرقه یک طرحی مشابه طرح من انجام میدادن و هدفشون این بود که ببینن من تا کجا پیش رفتم ، در واقع اون قرار اصلا به نفع من نبود ، و ایشون فقط میخواست از استراتژی و و مکانیزم طرح من آگاه بشه ، این تجربه خوبی برای من بود که کارم رو جدی تر بگیرم ...

کم کم تحقیقاتم رو توی اینترنت جدی گرفتم و متاسفانه و شاید هم خوشبختانه ، جذب یکی از فاروم های علمی شدم که اون موقع جزئ معدود انجمن های علمی ایران بود ، و خیلی از بچه های انجمن نخبگان هم اون زمان در اونجا فعالیت داشتن ، کم کم جو دوستانه و گفتگو ها مسیر من رو تغیر داد و من بجای سوق پیدا کردن به سمت هدفم ، هدف دیگه ای که رونق سایت بود پیدا کردم اما متاسفانه کسی نبود که در این زمینه من رو راهنمایی کنه ، البته خیلی از بچه های سایت هم مثل من تحت تاثیر شرایط سایت از بعضی اهدافشون جا موندن و اهداف جدیدتری پیدا کردن ... مشکلات ، حاشیه ها و گاهی هم مسائل مفید و دوستی های خوب شکل گرفت ...
    چیزی نگذشت که مسائلی مثل احساس مسئولیت ، دلسوزی ، غرور و ... باعث فروپاشی یک جو دوستانه کرد و بچه هایی که داشتیم باهم اخت منیشدیم و رشد میکردیم از هم جدا شدیم ، هرکس به طریقی ...

دو سه سال پیش بود که مدیر همین سایت ، اقدام به ایجاد سایت نخبگان کرد ، و یک سری از بچه ها هدف جدیدی رو شروع کردن ، اما من بخاطر تجربه های تلخ قبلی علی رغم میلی که به موندن تو این انجمن داشتم با توجه به مشاهده موارد اخلاقی مشابه در گذشته ، ادامه همکاری ندادم اما سعی کردم دوستی خودم رو با دوستان حفظ کنم و همیشه به سایت سر بزنم ... خوشبختانه ازونجا که همکاری و آشنایی با سایر سایت های ایرانی وجود داشت ، رشد سایت بسیار عالی بود و در ماه های اول به آمار قابل توجهی رسید ، و کاربران زیادی جذب سایت شدن و رفته رفته اهداف و انگیزه های بیشتری شکل گرفت که حتما همگی دوستان بیشتر از من در جریان اونها هستن ...

در همین گوشه کنارها من هم به فعالیت های شخصی خودم ادامه میدادم و بعضا دوستان هم شاهد اونها بودن و از همفکری و همکاری همدیگه هم بهره مند می شدیم ، قطعا ، جمیع این اتفاقات در آینده زندگی من جز مهمترین خاطره ها و رخداد ها قلمداد خواهد شد و من بخش عمده ای از تغیرات و تحولات زندگیم رو در گرو اینترنت و چنین سایتی خواهم دید ، سمت و سوق زندگی من ، خوب یا بد تغییر کرد و من ازین به بعد با دید وسیع تر و بزرگ تر به زندگیم ادامه میدم و امیدوارم که در آینده نزدیک شاهد اتفاقات شیرین و جذابی برای همه اعضای عزیز باشیم ، جا داره که بهترین و مهمترین خاطره خودم رو در این دوره ذکر کنم و اون آشنایی من باعشقم بود ، به گفته خودش از فعالیت من خوشش میومد و با انگیزه رشد در زمینه علمی پا در سرنوشت هم گذاشتیم ... و کماکان بعد از 4 سال برای ساخت زندگی مشترکمون هستیم ، بقیه مسیر به امید خدا و همت خودم بستگی داره ...

خیلی خیلی خاطره های خوب و جذابی در این دوران برای م نو بقیه وجود داشته که شاید در آینده عنوان کنم ، اما میدونم خیلی از خاطرات مشترک بوده و اجازه میدم که دوستان دیگه اونهارو عنوان کنن
    ویرایش توسط ashkan : 4th September 2012 در ساعت 06:58 PM
    ...

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    حقوق
    ارسال تشکر
    6,695
    دریافت تشکر: 5,917
    قدرت امتیاز دهی
    1936
    Array
    نسیم بهآر's: لبخند

با سلام و سپاس
    بااینکه زلزله چیز خیلی وحشتناکیه ولی یه خاطره بامزه ازش دارم

چندسال پیش یکی از شهرای نزدیک شهرمازلزله اومد که باعث شد شهرماهم بلرزه
    اون روز وساعت من سرکلاس بود
    یکی از دوستانم از کلاس رفته بود بیرون که زمین لرزید

وقتی اومد تو کلاس من بهش گفتم زلزله اومد ایشون فکر کرد من دارم در مورد کسی صحبت میکنم همش میگفت کو؟؟؟ کجاست؟؟
    وقتی فهمید منظورم از زلزله چیه خیلی ترسید

بیاد بچه ها ومردم خوب اذربایجان که زمین برایشان خاطره ی خوب نیافرید،لرزید ولرزاند دل مهربانشان را
    ویرایش توسط نسیم بهآر : 4th September 2012 در ساعت 07:09 PM
    ..هر کجایی، شعر باران را بخوان/ ساده باش و باز هم کودک بمان..

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    ...
    ارسال تشکر
    2,673
    دریافت تشکر: 294
    قدرت امتیاز دهی
    193
    Array

سلام/من خودم گشتم دنبال این سایت بدون اینکه بدونم هست و یا کسی معرفی کنه و موفق شدم و پیداش کردم و عضو شدم و خوشحالم /چون فوق العادست/بازم تشکر از همه/

6. 14 کاربر از پست مفید علی محمد همتی سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    حقوق
    ارسال تشکر
    6,695
    دریافت تشکر: 5,917
    قدرت امتیاز دهی
    1936
    Array
    نسیم بهآر's: لبخند

سلام
    طریقه اشنایی من باسایت اینطوری بودکه!!!!!!!
    دنبال این اهنگ می گشتم

دلگیر دلگیرم مرا مگذار و مگذر

از غصه میمیرم مرا مگذار و مگذر

با پای از ره مانده در این دشت تبدار
    ای وای میمیرم مرا مگذار و مگذر

سوگند بر چشمت که از تو تا دم مرگ
    دل بر نمیگیرم مرا مگذار و مگذر

بالله که غیر از جرم عاشق بودن ای دوست
    بی جرم و تقصیرم مرا مگذار و مگذر

با شهپر اندیشه دنیا گردم اما
    در بند تقدیرم مرا مگذار و مگذر

آشفته تر ز آشفتگان روزگارم
    از غم به زنجیرم مرا مگذار و مگذر

تو سرچ گوگل یکی از آدرسا اینجا بود اومدم آهنگ رو دانلود کردم و البته مثل همیشه سایت رو bookmark کردم و رفتم
    یه روز به طور اتفاقی رفتم تو مسنجر ایمیلی که برای این سایت گذاشتم
    دیدم یکی برای من پیغام گذاشته ،یه درخواست دوستی هم فرستاد ن
    اون روز اینترنت پر سرعت نداشتم خیلی طول
    کشید وارد سایت شدم (چون طبق عادت همیشگی چندتا سایت رو باهم باز کردم)...

ولی از اون روز به بعد خیلی زیاد میام توسایت
    ..هر کجایی، شعر باران را بخوان/ ساده باش و باز هم کودک بمان..

همکار تالار حقوق
    ارسال تشکر
    6,792
    دریافت تشکر: 6,010
    قدرت امتیاز دهی
    3316
    Array
    غزل بارون's: جدید54

سلام.خاطرات من از اون جایی شروع میشه که سه سال پیش به دلیل بعضی اتفاقات توی زندگیم حال خوبی نداشتم.دنبالاین بودم خودمو سرگرم کنم.یه روز رسید که به فکرم رسید دنبال یه مطلب غلمی درباره رشته های دانشگاهی بگردم و سرچ کردم اولین نتیجه که اومد مربوط به همین سایت بود.ورود من به این سات کمی من رو سر حال کرد ولی حقیقتا خوشم نمیومد از جوش!!!مدتی گذشت تا با آقای دی جی مهدی آشنایی پیدا کردم کمی دردو دل و آرامش روحی.ایشون پیشنهاد دادن که در سایت فعالیت کنم ولی من خیلی خیلی کم سر میزدم به سایت چون علاقه ای نداشتم.اما کم کم به دوستانم اضافه شد مینا جان مدیر روابط عمومی بودن و دوستان خیلی قدیمی که یادشون گرامی.اوایل به اسم آسمونی در سایت بودم.و فعالیتم رو شروع کردم طوری بود که صبح ها مطلب میفرستادم و بعدم خاموش میکردم کامپیوتر رو.تا سال 89 که دوستان رو به صورت حضوری دیدم.اون روز پر از خاطره برای من بود ذوق اون روز رو از یاد نمیبرم.این سایت زمینه ای شد برای آشنایی با دوستان خوبی چون سارا خانوم بهناز جان فاطیما خانوم . آقا مهدی گل که همه از دوستان خیلی خوب و صمیمی من هستن.و همچنین زمینه ای شد تا گذشته خودمو به راحتی فراموش کنم و به آینده امیدوار شم که اینو مدیون آقای رهام احمدی( داداشی) هستم.از همه بچه های سایت که توی اون روزای سخت حامی من بودن و تنهام نذاشتن بی نهایت ممنونم.این سایت همچنین باعث شد تا ایده هایی که برای رشته خودم در نظر دارم رو تا جایی پیش ببرم وفهمیدم همه آدما نخبه هستن فقط گاهی باور نمیکنن و دست به ریسک نمیزنن تا بالقوه شونو به بالفعل تبدیل کنن.هیچ وقت خوبی های بچه های این سایت رو و مهربونی بی نهایت شما رو فراموش نمیکنم.
    ویرایش توسط غزل بارون : 6th September 2012 در ساعت 09:28 AM
    دنیا
    پا به ماه ِ
    لبخند توست
    بخند
    بگذار زندگی بدنیا بیاید...

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مامایی
    ارسال تشکر
    36,060
    دریافت تشکر: 18,520
    قدرت امتیاز دهی
    28276
    Array
    yas-90's: خواهش

سلام راستش من خاطره خاصی از سایت ندارم اما با خوندن مطالب سایت گاهی یاد خاطراتی میفتم......یه نمونه ش همین مطلب برق گرقتگیه که خانم رضایی لطف کردن گذاشتن......یاد یه روز عصر تابستون افتادم....

یادمه یه بار داشتم تلویزیون میدیدم قبلنا یه سیم آنتن بهش وصل بود که یه تیکش پاره شده بود و تا خرید سیم جدید بهش وصلش کردم تا فیلمی که میخواستمو ببینم.......داشتم فیلمو نگاه میکردم که خواهرم رد شد و سیم ها جدا شدن منم رفتم هر کاری کردم با دست به هم وصل نمیشدن در یک تصمیم عجولانه با دندون رفتم به جنگ سیم...........یه دفعه لرزیدم......یه برق گرفتگی کوچولو که بدجور فکمو لرزوند....بی حرکت موندم.....یه لحظه حس کردم دیگه نه میتونم حرفی بزنم نه میتونم دهنمو باز و بسته کنم..نمیدونم چرا حس میکردم زبونم سیاه شده....سریع رفتم تو آینه زبونمو اوردم بیرون ببینم سیاه شد یا نه که با دیدنش یه نفس راحت کشیدم اما باور کنید جرات حرف زدن نداشتم میترسیدم نتونم حرف بزنم...........آروم آروم مثل بچه ها شروع کردم به آآآآ کردن و هی صدا در اوردم وقتی دیدم میتونم حرف بزنم خندیدم و سریع و بلند گفتم مامان منو برق گرفت........... اما هنوز زنده م
    طلب كردم ز دانائي يكي پند .......مرا فرمود: با نادان نپيوند

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    693
    دریافت تشکر: 216
    قدرت امتیاز دهی
    39
    Array

سلام
    منم از زلزله ی چند وقت پیش، خاطره ی جالبی دارم!
    سر کلاس ادغامی بودیم معلممون 2 تا کلاس رو کرده بود تو یکی!! هر نیمکت 3 نفری بود و کلی شلوغ می کردیم معلممون خسته شد و وقت استراحت داد ما هم دوباره شروع به سر و صدا و شلوغ بازی کردیم که زلزله شد!
    اما ما هیچکدوم نفهمیدیم! نفر جلوی من برگشت به من گفت میزو تکون نده دیگه! من گفتم: من که کاری نکردم پشت سری بود و برگشتم به عقبیم گفتم: تکون نده کمرم شکست! اون گفت من تکون ندادم! همینجوری همه با هم حرف میزدیم که یه هو نفر آخری پا شد گفت: بچه ها زلزله شد! همه گفتیم برو بابا جو گرفتت! بعد دیدیم معاونمون اومد به معلممون یه چیزی گفت و رفت! بعد معلممون داد زد و گفت: خنگا! از بس زر زر کردین نفهمیدیم زلزله شد!
    بعد از این که کلاس تموم شد دیدیم پدر و مادرامون نگران تو سالن مدرسه واستادن و یکی یکی حالمون رو می پرسن! من به بابام گفتم: واقعا زلزله شد؟!؟ ما که متوجه نشدیم!

11. 12 کاربر از پست مفید masihnabizadeh سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    4,223
    دریافت تشکر: 4,799
    قدرت امتیاز دهی
    2454
    Array

چون سالگرد افتتاح سایته شاید بدتون نیاد ، ازچندتا خاطره ای که دارم یکیشو بگم

شیرین ....ولی تلخ ! دردوقسمت !

قسمت اول !

بعد از اینکه با کلی مشقت و زحمت رای دادگاهو گرفتم ، x خیلی خوشحال شد ، قرارشد چندروز بعد سندبنام x زده بشه بعدشم بامامور اجرا بریم خونه تخلیه بشه و صورتجلسه بشه و و x کلیدخونه شو بگیره و خیالش راحت شه !

x کیه ! x کسی یه که اون روزا تواین سایت خیلی فعال بود و اتفاقاهمین x بود که لینک اینجارو برام sms کرد

x و یه نفر بهم معرفی کردو گفت مشکل حقوقی داره مشکل شم اینه که دوساله باقرض و قوله وهزار مکافات یه اپارتمان خریده منتها طرفش هم که یه ادم طماع و بد قلقی یه بدجوری رو قیمت دبه کرده و حاضر نیس خونه رو بده و همون اپارتمانو به یه نفر دیگه فروخته منتها به تاریخ قبل ! از همه بدتر x قراردادش رو هم گم کرده بود ...

خب من چه کردم ؟ هیچی ! همین خط اولی یه که خیلی خلاصه نوشتم ! بقیه شم اینه که رفتیم سند بنامش شد اپارتمان هم تخلیه شد و کلیدروهم گرفت و خوشحال و خندان رفتیم سراغ قسمت شیرین ! حساب کتاب و حق الزحمه که اونم باموفقیت کامل انجام شد ! و همون شب x برای تشکر چند تا sms محبت امیز فرستاد ، تو اخرین sms ش زد من اینجام : www.njavan.com نظرت چیه ؟

منم پاسخ دادم نت یعنی علافی فضای مجازی یعنی دروغ !

پایان قسمت اول............
    توحرف مفت میزنی و من مفتی حرف میزنم و هر 2 به این تفاهم خود می بالیم !

13. 8 کاربر از پست مفید Sookoot سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)