نقل قول نوشته اصلی توسط مخفی نمایش پست ها
سلام عزیزم
حقیقتش من خودم به جز این کار یعنی فکر کردن به محدودیت ها و دادن یه سری ایده و طرح براش کار دیگه ای بلد نیستم.
تمام این کارا هم به خاطر اینه که بعدا اگر مخترعی با خلاقیت بالا پیدا شد به خاطر این ندانم کاری ها حیران نشه بره خارج.
البته من همیشه در حال مطالعه و تحقیقم کلا سرگرمی زندگیم همینه و هیچ چیزی مثل فکر کردن درباره مسائل علمی نمیتونه منو خوشحال کنه.
معمولا هم تنهام و همکار ندارم چون راستش خیلی از بحث کردن بدم میاد البته ازش فرار نمی کنم.
شما هم اینده روشنی داری ازت معلومه.
باید انتقاد کرد تا بفهمند با کیا طرفند.

چه جالب من هم مثل شما از صبح تا شب فقط به پژوهش و تحقیق فکر میکنم و این کارو هم انجام میدهم تا حالا شده که چند باز از پول پیراهن و شلوارو .. بزنم و خرج تحقیقاتم کنم و بدون تحقیقات علمی خمار میشم ،
خیلی دنبال کسی گشتم که سطح علمیش بالا باشه و باهم یک تیم زیرزمینی راه بندازیم (با چند نفر چند بار راه انداختم ولی اونا فقط به فکر پول بودند و به علم علاقه ای نداشتند)
و حالا تنها دارم میجنگم ، من هم مثل شما تنهام نه رفیقی نه دوست دختری فقط فقط علم و عاشق علمم و بعضی وقتا چیز هایی میبینم و درک میکنم که بقیه قادر به دیدن و درک اونها نیستند و بدین بابت از خالقم بسیار ممنونم

یادرمان نرود ای مححقان ایرانی :
یک جنگجو همیشه تنهاست و تنها به سوی هدفش پیش میرود