دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 38 , از مجموع 38

موضوع: کنسرت مازیار فلاحی در به دلیل بدحجابی تعطیل شد

همکار بخش مذهبی
    رشته تحصیلی
    کاردانی کامپیوتر-نرم افزار
    ارسال تشکر
    4,555
    دریافت تشکر: 2,776
    قدرت امتیاز دهی
    1898
    Array
    جوان ایرانی's: جدید67

پیش فرض پاسخ : کنسرت مازیار فلاحی در به دلیل بدحجابی تعطیل شد

نقل قول نوشته اصلی توسط F a t i m a نمایش پست ها
    من فکر نکنم تهمتی به کسی زده باشم !
    من فقط عقایدم رو گفتم و بس !
    منم نگفتم با ساپورت بیا بیرون ! گفتم لباسی که اجزای بدن رو بپوشونه نه اینکه ....
    من میگم این کار گشت ارشاد باعث بدتر شدن موضوع میشه !
    یه نفر که برای اولین بار به خاطر بیرون افتادن موی سرش گرفته میشه ، میگه بی خیال ما که برامون یه پرونده درست شده ... پس بدتر میشه !
    خیله خب با حجاب مردم مشکل دارین ، وقتی یه نفر رو میبینی ، اول ازش توضیح بخواه بعد قانش کن بعد نشد ....
    نه که همون اول با زور و ... سوار ماشینش کنی و ....
    من یک فرد حجاب دار نیستم ، بچه هایی هم که منو دیدن میدونن ! ولی یه بار از سر لجبازی قشنگ 30 دقیقه جلوی گشت ارشاد ایستادم ولی هیچ کاری باهام نداشتن !
    خونه کسی رو دزد زد 4 ساله هنوز نتونستن دزد رو پیدا کنن
    کسی رو کشتن پلیسا 3 ساله دربه در دنبالشن پیداش نکردن
    به ناموس مردم تجاوز کردن هنوز که هنوزه داره ول میگرده تو خیابون
    قاچاق
    کشور ایران اولین رتبه در مصرف مواد مخدر و مشروب و ...
    و ...
    خب عزیز جان ، به جای این همه پلیس برای گرفتن ناموس مردم برو دنبال افراد اصلی !
    اونوقت هر 10 متر به 10 متر یه گشت ارشاد ایستاده بچه مردم رو میگیره به خاطر هیچ و پوچ
    والا من تو این عکسا جز اینکه این بنده خداها لباس به رنگ شاد پوشیدن چیز خاصی ندیدم
    من نارنجی دوست دارم میپوشم میام خیابون نه برای جلب توجه برای اینکه از رنگش لذت میبرم فک نکنم این مشکلی داشته باشه .
    الان شهر داره میسوزه به خاطر همین مسخره گی هاش
    اینو شنیدی که میگن تا پا ندی پا نمیخوری ! اونکه میاد مزاحم میشه اگه بهش رو ندی سرش رو میندازه پایین میذاره میره ولی برعکسش ....
    خودم هم وقتی میوفتم رو دنده لج ، کسی نمیتونه منو راضی کنه !
    پس بهتر اینه به جای اینکه مردم رو به لجبازی وادار کنی بهتره با منطق راضی نگهشون داری
    در ضمن فک نکنم این خوشایند باشه که به هرکی بی حجابه هرزگی رو بهش نسبت بدی ! پس مواظب باش داری چی میگی .
    عزیز اولش اگه بخونی میبینی که بنده هم گفتم با این طرح کاملا مخالفم یه سری آدم بی لیاقت رو گذاشتن پای کار
    گفتم بحث حجاب باید ریشه سازی بشه
    در ضمن من نگفتم کسی که بی حجاب هست هرزه است واقعا درست میگید برید سر لج کسی نمی تونه راضی کنه شما رو
    شما اول یه بار دیگه نوشته بنده رو بخونید بعد تفسیر کنید من گفتم کسی که هرزه دله از این خانوم های بد حجاب سو استفاده میکنه من خودم دوستای مختلف با حجاب مختلف داشتم و رفت آمد کردم اگه من اینو دارم میگم و از سر دلسوزسه نه سر لج بازی
    و این قضیه رو قبول ندارم تا پا ندی نمی خوری طرف بنده خدا محجبه کامله اینقدر پرو شدن به اون بنده خدا هم تیکه میندازن
    در ضمن خیلی این حرف مسخره است که کسیو واسه رنگ روشن پوشیدن گیر بدن اصلا خود اسلام مبناش بر پوشیدن رنگ شاده مشکی مکروهه فقط در بعضی موارد
    الان دید شما با بنده فرق میکنه من تو لباس این افراد مشکل میبینم شاید شما نبینی
    من میگم خودمون باید مراقب خودمون باشیم
    آخرشم همینه که شما فکر میکنید ما میگیم کسی که بدحجابه باید فلان بشه فلان هست در صورتی که اصلا این طور نیست اگه منی که دارم اینو میگم جز امنیت خودم و یکی دیگه چیز دیگه نمیگم
    تا ذهنیت درست نباشه تا فردا صبحم بگم آخرشم در موردم همون تصوری رو که دارید و فکر میکنید
    موفق باشید شب خوش
    امام حسین علیه‌السلام معلم مقاومت آگاهانه است.

امام خامنه ای

2. 3 کاربر از پست مفید جوان ایرانی سپاس کرده اند .

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    دریافت تشکر: 19,588
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array
    *FATIMA*'s: جدید75

نقل قول نوشته اصلی توسط جوان ایرانی نمایش پست ها
    عزیز اولش اگه بخونی میبینی که بنده هم گفتم با این طرح کاملا مخالفم یه سری آدم بی لیاقت رو گذاشتن پای کار
    گفتم بحث حجاب باید ریشه سازی بشه
    در ضمن من نگفتم کسی که بی حجاب هست هرزه است واقعا درست میگید برید سر لج کسی نمی تونه راضی کنه شما رو
    شما اول یه بار دیگه نوشته بنده رو بخونید بعد تفسیر کنید من گفتم کسی که هرزه دله از این خانوم های بد حجاب سو استفاده میکنه من خودم دوستای مختلف با حجاب مختلف داشتم و رفت آمد کردم اگه من اینو دارم میگم و از سر دلسوزسه نه سر لج بازی
    و این قضیه رو قبول ندارم تا پا ندی نمی خوری طرف بنده خدا محجبه کامله اینقدر پرو شدن به اون بنده خدا هم تیکه میندازن
    در ضمن خیلی این حرف مسخره است که کسیو واسه رنگ روشن پوشیدن گیر بدن اصلا خود اسلام مبناش بر پوشیدن رنگ شاده مشکی مکروهه فقط در بعضی موارد
    الان دید شما با بنده فرق میکنه من تو لباس این افراد مشکل میبینم شاید شما نبینی
    من میگم خودمون باید مراقب خودمون باشیم
    آخرشم همینه که شما فکر میکنید ما میگیم کسی که بدحجابه باید فلان بشه فلان هست در صورتی که اصلا این طور نیست اگه منی که دارم اینو میگم جز امنیت خودم و یکی دیگه چیز دیگه نمیگم
    تا ذهنیت درست نباشه تا فردا صبحم بگم آخرشم در موردم همون تصوری رو که دارید و فکر میکنید
    موفق باشید شب خوش
    اونکه میاد مزاحم میشه اگه بهش رو ندی سرش رو میندازه پایین میذاره میره (این برای اون حرفی که براتون پررنگ کردم).
    فک کنم اینو نوشته بودم !
    خیله خب ، مشکل میبینی ، خب بگو ما هم بفهمیم !!!!! من که همون اول گفته بودم میشه به من بگید مشکل حجابشون چیه !!!!!
    من نوشته های شما رو قشنگ و دقیق خوندم ، نگران نباش ! این مصداق همون جمله ای که پررنگ نوشتم !
    حتی فرد بی حجاب هم اگه به این هرزه دل رو نده ، این ادم به قول شما هرزه دل کاری از دستش برنمیاد !
    همه ما با ادم های مختلف سروکار داریم نه فقط شما ! پس من حرفامو از خودم درنمیارم !
    شخصیت من طوریه که با همه افراد با تیپ های مختلف (از حجاب کامل تا بدترین حجاب) سریع دوست میشم !
    چون دوست دارم واقعاً با شخصیت همه این افراد آشنا شم !
    حرف من هم از روی لجبازی نیست ! از چیزایی که میبینم و دیدم و خواهم دید !
    مهم باطن آدمه که درست باشه !
    و البته ذهنیت من خیلی دقیق کار میکنه !
    من از روی باطن افراد قضاوت میکنم !
    علف هرز چيست ؟!
    گياهى است كه هنوز فوايدش كشف نشده است
    ....
    بحث: زندگی با گیاهان دارویی

4. 5 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    الکتروتکنیک
    ارسال تشکر
    254
    دریافت تشکر: 207
    قدرت امتیاز دهی
    25
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط NameEly نمایش پست ها
    .

سید جان عزیز دوست گل من

میدونی مشکل ایران الان ما چیه ؟؟
    اینکه ظاهر رو بچسب باطن رو ولش
    شما از کجا میدونی اونی که بد حجاب باطنش هم بده ؟؟؟
    و از کجا میدونی اونی که حجابش خوبه باطنش از همین بد حجابا بدتر نیست ؟؟

من فقط سوالم اینه که واقعا تو دلم گرفتن جوابش مونده »

چرا از مردم سوء استفاده می کنید ؟؟
    چرا مردم رو بلانصبت احمق فرض می کنید ؟؟

به خدا من اشک توی چشام جمع شد وقتی خبر رو خواندم ( منی که پسرم ادعای گریه نکردن می کنم ) »
    به زن جلوی مردش تجاوز شد

من که بیرون قضیه هستم از درون خورد شدم از خودم حالم بهم خورد

به نظرت چطور روش میشه اون زن به شوهرش که دنیاشه نگاه کنه
    چطور اون شوهر روش میشه توی چشای ناز زنش
    و وقتی از سر کار میاد نگاه کنه

یکم بیایم با منطق بریم جلو
    جلوی این کارارو گرفتن مهمتره یا اینکه راه بیوفتن دنبال دختر مردم که چرا موهات دیده میشه ؟؟
    درسته بعضی از حجاب ها افتضاح هست ولی اون حجاب حجاب ببخشید لخت امدن توی خیابونه که داشتیم توی همین ایرانمون

بخدا درد مردم چیزه دیگه ای هست

یکی از بزرگان دوره ی هخامنش یک جمله ای گفت که اینجا بگم میدونم پستم پاک میشه پس بهتره به همین بسنده کنم

یک سوال » توجه کردید وقت انتخابات با همین دختر های بدحجاب مصاحبه می کنن ؟؟ دقت کنید
    آفرین ,شیر مادرت حلالت باشه.هرحرفی داری بزن فقط زیادترازحدسیاسی نباشه وهم اینطورتوهین به کسی نکنی.یه مطلب هم من اضافه کنم ,آقای احمدی نژاد تو یه سخنرانیهاش(تصویری)خطاب به مسئولین گفت:به درد مردم باید رسید چه کار داری مویش صاف باشه یا کج با چادوری است یامانتو

6. 3 کاربر از پست مفید amirhosyn سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    الکتروتکنیک
    ارسال تشکر
    254
    قدرت امتیاز دهی
    25
    Array

سلام بر جناب NameEly
    دوست عزیز هر کسی از شنیدن اون موضع حالش بد میشه اما آیا فکر نمی کنید از همین موضوع بد حجابی نشات گرفته؟؟؟
    چرا ما خانوما به خودمون اجازه بدیم به بهانه خوشتیپ بودن هر بی سرپایی از وجود نازنین ما استفاده کنه
    آیا فکر نمی کنید این موضوع بدحجابی باعث شده این افراد مریض دل به خودشون جرات چنین کاری رو بدن؟؟؟ که باعث اتفاق اون قضیه شده!
    من از خود زنم گلایه دارم که چرا اجازه میدیم به بهانه زیبایی و خوشتیپ بودن هر سو استفاده ایی ازمون بشه
    شما قبول ندارید دین اسلام دین کاملیه و هر روز یکی از رمز ها و اسرار احکام الهی کشف میشه الکی نگفته حجاب داشته باشین؟؟
    کسی که مریض دله یا جوون بیچاره ایی که تازه به سن بلوغ رسیده این صحنه ها رو میبینند نمیفهمه اون طرف دلش پاکه یا ناپاکه !!!!!!!!
    من معتقدم همین رفتارها باعث میشه سلامت روان جامعه بهم بریزه!
    و من از اولشم با طرح گشت ارشاد مخالف بودم و اینکه یک سری آدم بی لیاقت رو انتخاب کردن واسه این کار
    اصل حجاب باید ریشه سازی بشه از کودک شروع بشه تا بشه بچه های ما!
    مردم اگه به فکر خودشون هستن اول باید به سلامت جامعه اشون فکر کنند
    اینم نظر بنده بود
    والسلام
    با تشکر
    ببینید عزیزان این مسائل ریشه در تربیت خانواده و ارزشهای جامعه ورفتارهای همه ی مردم جامعه داره زیادروی درچیزی باعث کمبود چیز دیگری میشود.چند سال پیش قرار شد خانه عفاف ایجادبشه که با مخالفت روبرو شد,یک مثال دراین رابطه بزنم:بسرودختر حدود23سال موقع ازدواجشون است (کار نداریم به اینکه برای چی و تامین چه نیازهایی,ازدواج لازم است)(وبیشتر مشکلات ازجانب پسرها وچشم آنهاست.خودم پسرهستم)حال اگردرخیابان یک پسرمجرد به دختری متلک بگویدیا نگاه تندی داشته باشدآن پسر توجهی به دختر بچه ی کنار خیابان ندارد مطمئن باشید دختر بچه درذهنش یک قانون نقش میبندد و او کنجکاو خواهد شدو اینه که بد حجابی رخ میده.دختر 14ساله دوست پسر میخواهدو....... مطالب ودردهای جامعه زیاد است یارای نوشتن نیست

8. 3 کاربر از پست مفید amirhosyn سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    الکتروتکنیک
    ارسال تشکر
    254
    قدرت امتیاز دهی
    25
    Array

سلام بر خانوم فاطیما
    اولا شرمنده اینو میگم بنده کوچکتر از این حرفام که اینو بهتون بگم ولی من یاد گرفتم وقتی دارم با کسی حرف میزنم و جواب میدم ابتدا با منطق و زبانی آرام بدون بی احترامی صحبت کنم
    دوم اینکه آره درسته حجاب یعنی اینکه اعضای بدنتو بپوشونی اما نه اینکه این پوشیدن بدتر از نپوشوندنش باشه وقتی ساپورت میپوشه خانوم محترم میاد بیرون اون موقع آدم مشکل دار مسئله چشمتو درویش کن حالیش نیست میاد مزاحم همون ناموس مردم میشه و یکی به دفاع از این ناموس میکنه آخرش این میشه یه چشمش کور میشه
    آره همون چشم پاکی کور میشه که یکی دیگه داشت هرزگی میکرد اینو میگن یه جامعه وقتی یه شهر میسوزه همه چی با هم آتیش میگیره
    کسی نمیگه تو جدا اینا جدا شنیدی خداوند یه قومی رو به عذاب الهی رسوند و گفتن تو این شهر آدم عابد زیاد بود چرا همه با هم دچار عذاب شدن خداوند فرمودن چون مردمان خوب اون شهر نسبت به عمل دیگران بی تفاوت بوده و حتی تشوق هم میکردن (این دقیقا همون عمل هر کی رو تو قبر خودش میزارنه)
    از نظر منی که زنم این حجاب کلا مشکل داره چون خیلی باعث جذب میشه و دقیقا قضیه بهره بردن اون هرزه از اون خانوم محترم میشه اون وقت آتیش همین هرزگی رو به دامن همه می افته
    در ضمن: نکته مهم ، خیلی زشته وقتی از کسی چیزی نمیدونید سریع تهمت بزنید بهش!
    من خاک کف پای همه ی نخبها هستم( تاکید میکنم نخبها)هیچ کس به کسی دراین سایت بی احترامی نمیکنه.ممکن است درخواندن نوشته ها برداشت غلط باشه که یواش یواش بزرگ میشه اگر هم کسی چیزی گفت به من گفته . هدف از این سایت باید دنبال بشه.ازهر عقیده ای داخل این سایت وجودداره.(سربسته بگویم باید فرهنگ جامعه طوری باشدکه اگرچادر خانمی توسط بادافتاد یاکسی حجاب نداشت, آب ازآب تکان نخوردچه فرد مجرد یا متاهلی درآن مکان وجود داشته باشد چه نداشته باشد.)من مجرد هستم 27 سال دارم بارها شده دراتوبوس بدون هیچ مشکلی کنار خانمی نشستم(نکته:شرایط.انگیزها.مح یط.آدمها.جوامع مختلف باهم فرق میکنند)

10. 2 کاربر از پست مفید amirhosyn سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    الکتروتکنیک
    ارسال تشکر
    254
    قدرت امتیاز دهی
    25
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط F a t i m a نمایش پست ها
    من فکر نکنم تهمتی به کسی زده باشم !
    من فقط عقایدم رو گفتم و بس !
    منم نگفتم با ساپورت بیا بیرون ! گفتم لباسی که اجزای بدن رو بپوشونه نه اینکه ....
    من میگم این کار گشت ارشاد باعث بدتر شدن موضوع میشه !
    یه نفر که برای اولین بار به خاطر بیرون افتادن موی سرش گرفته میشه ، میگه بی خیال ما که برامون یه پرونده درست شده ... پس بدتر میشه !
    خیله خب با حجاب مردم مشکل دارین ، وقتی یه نفر رو میبینی ، اول ازش توضیح بخواه بعد قانش کن بعد نشد ....
    نه که همون اول با زور و ... سوار ماشینش کنی و ....
    من یک فرد حجاب دار نیستم ، بچه هایی هم که منو دیدن میدونن ! ولی یه بار از سر لجبازی قشنگ 30 دقیقه جلوی گشت ارشاد ایستادم ولی هیچ کاری باهام نداشتن !
    خونه کسی رو دزد زد 4 ساله هنوز نتونستن دزد رو پیدا کنن
    کسی رو کشتن پلیسا 3 ساله دربه در دنبالشن پیداش نکردن
    به ناموس مردم تجاوز کردن هنوز که هنوزه داره ول میگرده تو خیابون
    قاچاق
    کشور ایران اولین رتبه در مصرف مواد مخدر و مشروب و ...
    و ...
    خب عزیز جان ، به جای این همه پلیس برای گرفتن ناموس مردم برو دنبال افراد اصلی !
    اونوقت هر 10 متر به 10 متر یه گشت ارشاد ایستاده بچه مردم رو میگیره به خاطر هیچ و پوچ
    والا من تو این عکسا جز اینکه این بنده خداها لباس به رنگ شاد پوشیدن چیز خاصی ندیدم
    من نارنجی دوست دارم میپوشم میام خیابون نه برای جلب توجه برای اینکه از رنگش لذت میبرم فک نکنم این مشکلی داشته باشه .
    الان شهر داره میسوزه به خاطر همین مسخره گی هاش
    اینو شنیدی که میگن تا پا ندی پا نمیخوری ! اونکه میاد مزاحم میشه اگه بهش رو ندی سرش رو میندازه پایین میذاره میره ولی برعکسش ....
    خودم هم وقتی میوفتم رو دنده لج ، کسی نمیتونه منو راضی کنه !
    پس بهتر اینه به جای اینکه مردم رو به لجبازی وادار کنی بهتره با منطق راضی نگهشون داری
    در ضمن فک نکنم این خوشایند باشه که به هرکی بی حجابه هرزگی رو بهش نسبت بدی ! پس مواظب باش داری چی میگی .
    خیلی عالی بود .(با هم رفیق باشید.)خواهش میکنم

12. کاربرانی که از پست مفید amirhosyn سپاس کرده اند.

یار همراه
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
    ارسال تشکر
    5,023
    دریافت تشکر: 4,729
    قدرت امتیاز دهی
    3407
    Array
    Bad Sector's: جدید102

اااااااا اگه می دونستم اخرش دعوا میشه اصلا نمی ذاشتمش
    برای داشتن چیزی که تا به حال نداشته اید
    باید کسی باشید که تا به حال نبوده اید

14. 2 کاربر از پست مفید Bad Sector سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    computer-software
    ارسال تشکر
    5,235
    دریافت تشکر: 5,016
    قدرت امتیاز دهی
    218
    Array
    NameEly's: جدید19

نقل قول نوشته اصلی توسط Bad Sector نمایش پست ها
    اااااااا اگه می دونستم اخرش دعوا میشه اصلا نمی ذاشتمش
    مهندس جان دعوا نيست
    ولي يك مسائلي هست كه توي جامعه ما شده دنيا
    حجاب حجاب حجاب
    جامعه ما داره از گرسنگي ميمره
    جوان هامون از بيكار نمي تونن ازدواج كنن
    قيمت خونه اينقدر بالاست كه پسر جرات نمي كنه اسم ازدواج رو ببره
    جنس ها هم كه حرفي دربارش نميزنم خودتون بيشتر ميدونيد كه روز ميشمره

يك الگوريتمي رو ميريم جلو ببينيد در حجاب چقدر تاثير داره
    جوان كار داشته باشد
    حالا قبل از ازدواج
    اينقدر خسته ميشه سر كار كه فرصت رفتن دنبال دختر مردم رو ميكنه ؟؟
    حالا بعد از ازدواج
    جوان كار داشته باشه وقت واسه زن خودش كم مياره بعد ميخواد بره توي خيابون دنبال دختر مردم ؟؟

هر كس يك نظري داره و سليقه اي ولي با منطق بريد جلو خيلي فرق ميكنه
    الان دنيا شده حجاب براي ايران

فقط بدونيد اگر همسايتون سر گشنه بزار روي متكا و شما سير بخوابيد به نظر من مثل كافر مي مونيد پس با حجاب هم كافر نميره بهشت

ارام تر سکوت کن : ... !
    صدای بی تفاوتی هایت ازارم می دهد
    کلاس های برنامه نویسی ( اموزش )
    کلاس های برنامه نویسی سایت ( اطلاعیه )

16. کاربرانی که از پست مفید NameEly سپاس کرده اند.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)