دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: درباره ی رشته ی دارو سازی به من کمک کنید

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم تجربی
    ارسال تشکر
    22
    دریافت تشکر: 71
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

smilee12 درباره ی رشته ی دارو سازی به من کمک کنید

سلام به همه ی دوستان و همراهان! من تازه عضو این انجمن شدم! من یه دانش آموز دوم تجربی بودم که با لج بازی خیلی زیاد درس خوندنو کنارگذاشتم تا خانوادم راضی بشن منو انسانی بزارن! وقتی راضی شدن و من برای تغییر رشته شروع به خوندن دروس انسانی کردم و خیلی پشیمون شدم و دوباره به تجربی برگشتم! سال بعد میرم سوم تجربی و میخوام خیلی خیلی درس بخونم! پرسشی که برای من پیش اومده اینه که چه رتبه ای برای داروسازی لازمه؟ برای دانشگاه تهران و دانشگاه شهید بهشتی چه رتبه ای لازمه؟ من سهمیه ای ندارم و الان تبریز زندگی میکنم ولی تمایل شدیدی به دانشگاه شهید بهشتی پیدا کردم! اگر راهنماییم کنید یه دنیا ممنونتون میشم! با تشکر از همه ی شما

2. 4 کاربر از پست مفید ramtin777 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    داروسازی
    ارسال تشکر
    4,102
    دریافت تشکر: 8,277
    قدرت امتیاز دهی
    2253
    Array
    ارغنون's: جدید11

پیش فرض پاسخ : درباره ی رشته ی دارو سازی به من کمک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin777 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان و همراهان! من تازه عضو این انجمن شدم! من یه دانش آموز دوم تجربی بودم که با لج بازی خیلی زیاد درس خوندنو کنارگذاشتم تا خانوادم راضی بشن منو انسانی بزارن! وقتی راضی شدن و من برای تغییر رشته شروع به خوندن دروس انسانی کردم و خیلی پشیمون شدم و دوباره به تجربی برگشتم! سال بعد میرم سوم تجربی و میخوام خیلی خیلی درس بخونم! پرسشی که برای من پیش اومده اینه که چه رتبه ای برای داروسازی لازمه؟ برای دانشگاه تهران و دانشگاه شهید بهشتی چه رتبه ای لازمه؟ من سهمیه ای ندارم و الان تبریز زندگی میکنم ولی تمایل شدیدی به دانشگاه شهید بهشتی پیدا کردم! اگر راهنماییم کنید یه دنیا ممنونتون میشم! با تشکر از همه ی شما
    سلام من خودم دانشجوی داروسازی دانشگاه تهرانم و اطلاعاتی که بهت می گم می تونه درست باشه!
    اول این که تهران خیلی بهتر از شهید بهشتیه و رتبه بهتری می خواد.
    شما که احتمالا پسری و تبریز هم منطقه یکه اگه اشتباه نکنم باید رتبه منطقه یکت زیر 700 باشه چون بومی نیستی یعنی رتبه کشوری زیر 1200 برای تهران لازمه برای شهید بهشتی تا 1600 هم میشه.
    سوال دیگه ای بود هم بپرس.

4. 5 کاربر از پست مفید ارغنون سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم تجربی
    ارسال تشکر
    22
    دریافت تشکر: 71
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ارغنون نمایش پست ها
    سلام من خودم دانشجوی داروسازی دانشگاه تهرانم و اطلاعاتی که بهت می گم می تونه درست باشه!
    اول این که تهران خیلی بهتر از شهید بهشتیه و رتبه بهتری می خواد.
    شما که احتمالا پسری و تبریز هم منطقه یکه اگه اشتباه نکنم باید رتبه منطقه یکت زیر 700 باشه چون بومی نیستی یعنی رتبه کشوری زیر 1200 برای تهران لازمه برای شهید بهشتی تا 1600 هم میشه.
    سوال دیگه ای بود هم بپرس.
    سلام از شما واقعا ممنونم خیلی از کنجکاویام برطرف شد! پرسشای دیگه ی من اینه که: من درسای شیمی و زیستم خیلی خوبه درسای عمومیمم عالیه یعنی در کل حفظیاتم خیلی قویه اما اصلا به ریاضی و فیزیک علاقه ندارم اصلا! همش به زور دارم میخونم! البته زیستو خیلی از شیمی بیشتر دوست دارم! با این حساب داروسازی برای من مناسب تره یا پزشکی؟ دانشگاه تبریز خوبه؟ چند سال بعد از درس خوندن ( قبل از گرفتن p.h.d) جذب بازار کار میشیم؟از کمک شما سپاسگزارم

6. 2 کاربر از پست مفید ramtin777 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    داروسازی
    ارسال تشکر
    4,102
    دریافت تشکر: 8,277
    قدرت امتیاز دهی
    2253
    Array
    ارغنون's: جدید11

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin777 نمایش پست ها
    سلام از شما واقعا ممنونم خیلی از کنجکاویام برطرف شد! پرسشای دیگه ی من اینه که: من درسای شیمی و زیستم خیلی خوبه درسای عمومیمم عالیه یعنی در کل حفظیاتم خیلی قویه اما اصلا به ریاضی و فیزیک علاقه ندارم اصلا! همش به زور دارم میخونم! البته زیستو خیلی از شیمی بیشتر دوست دارم! با این حساب داروسازی برای من مناسب تره یا پزشکی؟ دانشگاه تبریز خوبه؟ چند سال بعد از درس خوندن ( قبل از گرفتن p.h.d) جذب بازار کار میشیم؟از کمک شما سپاسگزارم
    اول این که داروسازی pharm.d هست نه phd یعنی دکترای حرفه ای داروسازی که 6 سال به طول می انجامه.دانشجوی 140 واحدی با شرط معدل بالای 15 می تونه به عنوان مسئول فنی در داروخانه کار کنه.
    ریاضی و فیزیک بخش عمده ای از داروسازی و روشهای دستگاهی هستن و دارو رشته ای بسیار بسیار سختتر از پزشکیه.
    هر چند علاقه در هر صورت حرف اول رو می زنه به هر حال توصیه من به شما اینه که فعلا درساتون رو بخونید و زیاد به رشته فکر نکنید سلایق متغیره.
    اما اگه دنبال یه رشته ساده و بی دردسر می گردید دندون پزشکی خیلی راحتتره.
    دانشگاه تبریز هم از دانشگاههای خوبه کشوره و می تونه به علت نزدیک بودن محل زندگیتون کمک شایانی به وضع تحصیلیت بکنه.چون اگه بیای تهران سالی یه بار به زور میتونی برگردی تبریز البته اگه بخوای داروسازی بخونی.

8. 3 کاربر از پست مفید ارغنون سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)