دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: دوستان آیا آبشار مارگون را دیده اید و یا اطلاعاتی در مورد این آبشار دارید؟

یار همراه
    رشته تحصیلی
    زبان و ادبيات انگليسي/ ارشدمدیریت آموزشی
    ارسال تشکر
    12,865
    دریافت تشکر: 11,499
    قدرت امتیاز دهی
    185
    Array
    نازخاتون's: جدید27

پیش فرض دوستان آیا آبشار مارگون را دیده اید و یا اطلاعاتی در مورد این آبشار دارید؟

دوستان خوبم ،
    از شما چه کسانی آبشار مارگون رفتن و یا اطلاعاتی در مورد این آبشار که در استان فارس قرار داره دارند...
    در حال تحقیقی در مورد آبشار مارگون هستم و تمامی مطالب اینترنت هم بسیار محدود و تکراریه
    دوستانی که اطلاعاتی دارند و یا این مکان رو از نزدیک دیده خوشحال می شم و متشکرم اگر دانسته ها و مشاهدات خود را در مورد این آبشار و .. بنویسند....
    مجددا از همکاری تمامی شما دوستان کمال تشکر و قدردانی را دارم.
    ویرایش توسط نازخاتون : 23rd April 2012 در ساعت 12:37 AM

بیشتر آدم ها زمانی نا امید میشن که چیزی به موفقیتشون نمونده..در یک قدمی پیروزی دست از تلاش بر می دارند...آنها در دقیقه آخر تمامی امید خود را از دست میدهند..یک قدم مانده به خط پایان و پیروزی

2. 5 کاربر از پست مفید نازخاتون سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    باستان شناسي
    ارسال تشکر
    7,753
    دریافت تشکر: 30,245
    قدرت امتیاز دهی
    891
    Array

پیش فرض پاسخ : دوستان آیا آبشار مارگون را دیده اید و یا اطلاعاتی در مورد این آبشار دارید؟

سلام بهناز عزیز

در مورد ابشار مارگون یکی از زیباترین ابشار های جنوب ایران و استان عزیز فارس هست .

و منطقه بسیاری زیبای دارد که محیط زست بسیار بسیار بکر و دست نخورده ای از گیاهان و حتی جانوران و همچین درختان در تلفیق با ابشار دارد .

این ابشار در منطقه سپیدان قرار دارد .

ابتدا کمی از سپیدان بگم ....این منطقه از مناطق سرد و بسیار زیبای استان فارس هست و دارای ابشار های کوچک و بزرگ بسیاری هست و پیست معروف پولاد کف در نزدیکی این شهر در ارتفاعات قرار دارد و کوه های برف گیر بسیاری داره که حتی دریاچه های زیبایی در ارتفاع 300 متری برم فیروز نیر وجود دارد و من خودم به شخصه دیدم .

منطقه سپیدان به اسم محلی اردکان و یا در بان مردم محلی اردکون هست که منطقه ای از نظر اب و هوا بسیار مطلوب و در روزهای برفی یکی از زیباترین مناطق استان فارس هست مخصوصا در فضل زمستان ...مورد استقبال خیل عظیم گردشگران بخصوص برای برف بازی و لذت از طبیعت آن قرار میگیرد.

این ابشار بسیار زیبا و طبیعت اطرافش همیشه به رنگ سبز هست و اب بسیار زلالی دارد و بسیار گوارا برای نوشیدن .

در بعضی قسمت های ابشار سختی ها صخره ای دیده میشود کمی رفت و امد مشکل و برای افراد سالخورده کمی مشکله ولی لذت قدم زدن در اب بسیار گوارای و همیشه سرد کنار ابشار ی لذت بزرگ هست .

تلفیق زیبای صخره و ابشار و طبیعت از نشانه های خداوند و نشان دهنده قدرت گردشگری منطقه استان فارس بخصوص در جنوب ایران هست.

غار های طبیعی ولی کوچکی در کنار ابشار هست و غاری بسیار کم عمقی در زیر ابشار کوچک اول منطقه هست که بسیار سرد هست و من خودم ی بار با کلی زحمت رفتم توی غار و عکس هم گرفتم ولی بسیار سرد و وقتی برگشتم سر تا سر از اب زلال ابشار خیس شده بودم .

در رسیدن به منطقه ابشار اصلی راه های فرعی زیادی وجود دارد که در بعضی فرعی ها نیاز به راهنما هست ولی خود ابشار نیازی به راهنما نداره ....درختان تنومند و پر قدمتی در مسیر هست .
    در کل بسیار زیبا و شگفت انگیز هست.

هرگز زانو نخواهم زد،حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم باشد.

"
    کوروش بزرگ"

4. 5 کاربر از پست مفید باستان شناس سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    باستان شناسي
    ارسال تشکر
    7,753
    دریافت تشکر: 30,245
    قدرت امتیاز دهی
    891
    Array

پیش فرض پاسخ : دوستان آیا آبشار مارگون را دیده اید و یا اطلاعاتی در مورد این آبشار دارید؟

هرگز زانو نخواهم زد،حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم باشد.

"
    کوروش بزرگ"

6. 5 کاربر از پست مفید باستان شناس سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    12,865
    قدرت امتیاز دهی
    185
    Array

سارای عزیزم ، استاد بزرگوارم و دوست مهربانم سلام
    واقعا ممنونم
    بسیار عالی توضیح دادی...بی نظیر بود

واقعا متشکرم
    ویرایش توسط نازخاتون : 23rd April 2012 در ساعت 10:57 AM

بیشتر آدم ها زمانی نا امید میشن که چیزی به موفقیتشون نمونده..در یک قدمی پیروزی دست از تلاش بر می دارند...آنها در دقیقه آخر تمامی امید خود را از دست میدهند..یک قدم مانده به خط پایان و پیروزی

8. 3 کاربر از پست مفید نازخاتون سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    12,865
    قدرت امتیاز دهی
    185
    Array

در مورد خواص آب این آبشار آیا اطلاعاتی در دست هست؟
    و همچنین طبیعت اطراف آبشار؟

10. 2 کاربر از پست مفید نازخاتون سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)