دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: به این کودک نان ندهید+عکس

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    biology
    ارسال تشکر
    2,896
    دریافت تشکر: 9,418
    قدرت امتیاز دهی
    339
    Array
    zolfa's: جدید134

پیش فرض به این کودک نان ندهید+عکس

مشرق: «تیلور بری» پسر بچه ۶ ساله انگلیسی در یک سال گذشته چندین بار در مدرسه و همچنین در خانه دردسرهای فراوانی را ایجاد کرده بود و حتی باعث شده بود تا مادر او ۲ مرتبه برای کمک به کنترل کردن وی به مدرسه فراخوانده شود. او در سر کلاس به سایر هم کلاسی‌های خود حمله می‌کرده و یا ناگهان به زیر میز رفته و مدتی پنهان می‌شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، والدین این کودک در ابتدا با مراجعه به پزشک با این پاسخ رو به رو می‌شوند که کودک آن‌ها به سندرم «اخلال بیش فعالی با کمبود توجه» دچار شده است و در اصل مشکلی روحی و عصبی دارد. اما مادر او در این باره می‌گوید: من فکر می‌کردم که مشکل پسر من چیز دیگری است.

او شب‌ها وقتی به خانه می‌آمد دیگر توان هیچ حرکتی را نداشت و بیشتر اوقات در زیر چشمان او یک هاله سیاه رنگ وجود داشت. والدین کودک دست از تلاش برنداشتند و انجام آزمایشات پزشکی متوجه شدند که کودک آن‌ها به پروتئینی به نام «gluten» حساسیت دارد.

این پروتیئن که در گندم و جو تشکیل می‌شود باعث می‌شود تا این کودک حالت تهاجمی پیدا کرده و سعی کند تا به نوعی شیطنت کند. مادر او در این مورد می‌گوید: ما بسیار متاسفیم که نتوانستیم خیلی زود‌تر به مشکل پسر خود پی ببریم اما خوشحالیم که در ‌‌نهایت به مشکل او پی برده و نگذاشتیم تا پایان عمر با تصور غلط رنج بردن از یک بیماری روحی زندگی کند. در حال حاضر و پس از تغییر رژیم غذایی وضعیت روحی و رفتاری او تغییر قابل توجهی داشته است.
    خدایا ...

تا پاکم نکردی خاکم نکن...

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    علوم تجربی
    ارسال تشکر
    284
    دریافت تشکر: 844
    قدرت امتیاز دهی
    61
    Array

پیش فرض پاسخ : به این کودک نان ندهید+عکس

موضوع جالبی بود تاحالااین رونشنیده بودم درموردش بیشترمیخونم ببینم چیه؟مر30
    تو را به جای همه ی کسانی که نشناختم دوست می دارم تو را به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست می دارم

3. کاربرانی که از پست مفید سکوت شب سپاس کرده اند.

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    دریافت تشکر: 14,584
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

پیش فرض پاسخ : به این کودک نان ندهید+عکس

یکی موهاشو شونه کنه میمیره
    یکی نون بخوره حالت تهاجمی پیدا میکنه
    یکی گریه کنه میمیره
    یکی ...
    خدا این بیماری های عجیب و غریب رو نصیب هیج کس نکنه
    آشوبم آرامشم تویی
    به هر ترانه ای سر می کشم تویی
    بیا که بی تو من غم دو صد خزانم

5. کاربرانی که از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع