دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 58 از 58 نخستنخست ... 84849505152535455565758
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 574 , از مجموع 574

موضوع: درمانگاه عمومی نخبگان

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    483
    دریافت تشکر: 295
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : درمانگاه عمومی نخبگان

سلام در کنار خانه ما یک گاوداری وجود دارد ایا انتقال بیماری از گاو به وسیله پشه وکنه ممکن است چه نوع بیماریهایی ایا خطرناک است ودرمان دارد یا خیر

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    483
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

ایا مصرف عسل ودارچین وعسل وسیاه دانه و بره موم و خود موم ضرری ندارد برای افراد با فشارخون بالا ویا سن 70 سال چطور ایا مصرف گرده گل وبره موم برای افراد و کودک شش ساله ضرری ندارد وچند سال است از این مواد مصرف می شده

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    483
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

ایا مصرف نمک دریا مارک ارومیه در عطاری ها وجود دارد ضری دارد
    ویرایش توسط javan0012 : 25th August 2015 در ساعت 10:25 PM

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    483
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سم سرخ سرطان زا در گوجه فرنگی چیست
    سلام من مشکل گوارشی دارم ومعده ام ترش می کند ایا مصرف خیار وگوجه ضرری ندارد چون شنیده ام به گوجه وخیار سمی می زنند تا زودتر برسد و این سم خطرناک است وسرطان زا است ایا درست است ایا این دو را نباید مصرف کرد ظر یک پزشک در خصوص سم سرخ
    در این میان امادکتر علی مجیدی پزشک عمومی و متخصص تغزیه دربارهشنیدن شایعه خبر آلوده بودن گوجه فرنگی ها به سم سرخ به شهرخبر می گوید: این خبر در وایبر برای من هم فرستاده شده که توجهم را جلب کرد.« این سم که بانام (Finish) که ساخت چین است وبه صورت قاچاق به واسطه افرادی سود جو و خدانشناس بدست کشاورزان میرسد و پس از پاشیده شدن توسط سم پاشگوجه های سبز را در عرض چند روز قرمز می کند که کشاورزاناز این طریق گوجه های خود را زود تر از دیگر کشاورزان مناطق دیگر کشور روانه بازار می کنند. دوستان این سم عوارض جبران ناپذیری بر روی دستگاه گوارش ازجمله معده و روده گذاشته وچه بسا کهدلیل زیادی از این سرطان ها ومرگ ومیرهمین سم وسهل انگاری مسئولان است. »
    روزانه مراجعان بسیاری در خصوص مشکلات گوارشی در مطب دارم که بسیاری از آنها هم بعد از آزمایشات دقیق مبتلا به ناراحتی های پیشرفته مانند سرطان معده هستند اما در هر حال هرگز ثابت نشده که به تنهایی یک هورمون و یا حتی یک سم بتواند تنها دلیل سرطان های گوارشی باشد. تشکر

صفحه 58 از 58 نخستنخست ... 84849505152535455565758

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع