دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29

موضوع: ¤¤¤ معرفي کتاب هاي مورد علاقه مان ¤¤¤

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    کاردانی معماری
    ارسال تشکر
    122
    دریافت تشکر: 150
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : ¤¤¤ معرفي کتاب هاي مورد علاقه مان ¤¤¤

من کتاب رمان(تلافی:سیمین شیردل) وکتاب بامداد خمار/ کتاب تخیلی (هیچ کس زنده نمیماند:آر.ال.استاین-غلامحسین اعرابی) کتاب شعر(یک تکه پنجره:یلدا ستایش) (کویر اندوه:زهره یوسفی-مسعود مرادی) خیلی دوستشون دارم

2. 2 کاربر از پست مفید mahsa deltang سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی نرم افزار
    ارسال تشکر
    47
    دریافت تشکر: 123
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

من کتابهای دکتر شریعتی را بیشتر دوست دارم پیشنهاد می کنم کتاباشو بگیرد و بخونید خیلی تو راه و روش زندگیتون تحول ایجاد می کنه
    مخصوصا کتاب پدر و مادر ما متهمیم
    ---------------
    ترک اوغلو

4. 2 کاربر از پست مفید parvizmo سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    زبان و ادبيات انگليسي/ ارشدمدیریت آموزشی
    ارسال تشکر
    12,865
    دریافت تشکر: 11,499
    قدرت امتیاز دهی
    185
    Array
    نازخاتون's: جدید27

همه بهانه من برای نوشتن و آغاز نویسندگی کتاب مهاجر کوچک نوشته رضا رهگذر بود که در 11 سالگی خواندمش !!!
    و کتابی که من را به بالندگی رساند .... کتاب روش موفقیت در امتحانات نوشته شعبان طاووسی (کابوک) که تمامی خط مشی موفقیت در زندگی انسان را در آن به رشته تالیف درآورده بود... در 15 سالگی با این کتاب آشنا شدم.....
    و کتاب یوگا که مرا با زاویه دیگری از زندگی آشنا کرد ... و تا به حال از آن بهر می جویم ... در 17 سالگی
    و از همه مهمتر کتاب آسمانی قرآن که ارامش بخش و تنها ملجا انسان پس از خداست.....

بیشتر آدم ها زمانی نا امید میشن که چیزی به موفقیتشون نمونده..در یک قدمی پیروزی دست از تلاش بر می دارند...آنها در دقیقه آخر تمامی امید خود را از دست میدهند..یک قدم مانده به خط پایان و پیروزی

6. 2 کاربر از پست مفید نازخاتون سپاس کرده اند .

کارشناس مدیریت
    رشته تحصیلی
    مدیریت دولتی
    ارسال تشکر
    1,103
    دریافت تشکر: 1,838
    قدرت امتیاز دهی
    42
    Array

خب به بهانه آماده کردن لیست کتابهای قدیمی یکی از اقوامم که ساکن آمریکا هستند قفسه کمدمون رو کمی تغییر دادیم و منم اسم چند کتاب دیگر رو در اینجا برای شما دوستان عزیز می نویسم:

دایره المعارف نوین - مهرداد مهرین - سال 1344 که کتابی جیبی است ولی با کلی اطلاعات جالب و از نظر مقایسه ای با اطلاعات امروز قابل مطالعه و استفاده است.
    کلید در وضعیت روشن - مهدی عراقی - در مورد تجربیات 10 ساله شان در مدیریت عاملی کارخانه کنتورسازی ایران است که به علاقمندان مدیریت بسیار پیشنهاد می کنم.
    21 روش عالی برای یافتن همسر دلخواه - برایان تریسی - برگرفته از سخنرانی های ایراد شده در سمینارهایش هستش که به طور خلاصه و مفید گردآوری گردیده.
    کانادا - محمودرضا برازش - کتابی با عکسهای رنگی و با کیفیت عالی و اطلاعاتی جالب از شهرهای بزرگ کانادا
    آینده خود را خلق کنید - برایان تریسی - برای هدفگذاری و برنامه ریزی زندگی شخصی مخصوصاً الان که در آستانه سال جدید خورشیدی هم هستیم.
    کاربردهای رایانه همراه در پزشکی - دکتر رضا اسدی (دانشگاه علوم پزشکی مشهد)
    مهارت در بازی زندگی - آنتونی رابینز - اینم کتابی ایده آل برای تغییر در زندگی فردیه.
    بابای پولدار، بابای بی پول - رابرت کیوساکی - برای کسانی که می خواهند به استقلال مالی در زندگی دست یابند.
    خوداشتغالی - دکتر علی اصغر جهانگیری - این هم کتابی خیلی خوب از یک استاد دانشگاه که کلاسهای زیادی هم در تهران و مشهد و شمال برگزار می کنه و خودش چندین طرح کارآفرینی به خصوص مجتمع توریستی کندلوس را ایجاد کرده. پیشنهاد می کنم حتماً بخونید.

از زبان داریوش - پروفسور هایدماری کخ - دارای اطلاعاتی ذی قیمت با اسناد و مدارک از تاریخ هخامنشی
    و
    از کوروش کبیر تا داریوش کبیر - بهنام محمدپناه - کتابهایی بی همتا و هدایایی ارزشمند از دوست گرانقدرم باستان شناس عزیز

و یکسری کتاب مقالات و کلی نشریات کامپیوتری و مدیریتی مخصوصاً نشریه بسیار جالب پنجره خلاقیت که به همه پیشنهاد می کنم.
    Good Thought, Goods Words, Good Deeds
    اندیشه نیک، گفتار نیک، کردار نیک

8. 3 کاربر از پست مفید A.L.I سپاس کرده اند .

یار قدیمی
    ارسال تشکر
    7,998
    دریافت تشکر: 20,776
    قدرت امتیاز دهی
    79813
    Array
    Sa.n's: لبخند

من که بچه بودم داستان دیو و دلبررو دوست داشتم و همین طور از کارتون شنگول منگول ثسمتی که گرگ وارد صحنه می شد می ترسیدم
    " برای آنکه در زندگی پخته شویم نباید هنگام عصبانیت از کوره در برویم "

10. کاربرانی که از پست مفید Sa.n سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    زیست شناسی گیاهی
    ارسال تشکر
    37
    سپاس شده 1 در 1 پست
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    niloo92's: جدید122

من عاشق کتاب استاد عشق نوشته ایرج حسابی هستم .این کتاب زندگینامه پرفسورحسابیه ..توصیه میکنم حتما بخونیدش.

12. کاربرانی که از پست مفید niloo92 سپاس کرده اند.

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    كامپيوتر
    ارسال تشکر
    2
    دریافت تشکر: 81
    قدرت امتیاز دهی
    26
    Array

man bishtar ketabhaye ro dost daram ke be elmam azafe konad
    وقتي كبوتري شروع به معاشرت با كلاغ ها ميكند پرهايش سفيد مي ماند ولي قلبش سياه ميشود

14. کاربرانی که از پست مفید borzooi سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی نرم افزار
    ارسال تشکر
    47
    دریافت تشکر: 123
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

کتاب "پنجاه سال عبادت "که و صیتنامه پنجاه تن از شهدای هشت سال دفاع مقدس را نوشته.
    کتابی بسیار زیبا و خواندنی است که آدم با خواندن حرفهای شهدا تازه می فهمه که اونا کی بودند.
    ---------------
    ترک اوغلو

16. کاربرانی که از پست مفید parvizmo سپاس کرده اند.

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    باستان شناسي
    ارسال تشکر
    7,753
    دریافت تشکر: 30,245
    قدرت امتیاز دهی
    891
    Array

سلام به دوستان عزیز و همیشه گرامی

کتاب های زیادی هست که دوست دارم بخونید و لذت گرفتن اطلاعات رو ازشون بگیرید ....
    لذتی که براش پایانی نیست ....
    ولی به چند تا اکتفا میکنم فعلا ..

کتاب های تاریخ باستانی تا روزگار اسلامی ( 12 جلد ) از مرتضی راوندی ( این کتاب بسیار نایاب هست ولی واقعا خواهان دانشتن تاریخ حقیقی ایران هستید حتمن بخونید و تصاویر بسیاری هم در کتاب هست)

کتاب دنیای اساطیر ایران نوشته خانم دکتر ژاله آموزگار ( این کتاب بسیار جالب و مسایلی اساطیری رو بیان میکند که ریشه همه مسایل کنونی ایران و ایرانی هست)

کتاب از زبان داریوش ( هاید کخ ماری) کتابی مهیج و جالب با تصاویر بسیاز زیبا از تخت جمشید و ....)

هرگز زانو نخواهم زد،حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم باشد.

"
    کوروش بزرگ"

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع