دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: همه به فرهادی تبریک گفتند

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    1,266
    دریافت تشکر: 3,531
    قدرت امتیاز دهی
    2138
    Array

Smile همه به فرهادی تبریک گفتند

به کوووووووریه چشم بعضی ها...

اتفاقی که می تواند از جواد شمقدری و مسعود کیمیایی تا عادل فردوسی پور، بهمن فرمان آرا، احمدرضا درویش و عباس کیارستمی را به واکنش یکسان وا دارد، کمیاب است اما جایزه ای که اصغر فرهادی یکشنبه شب در هتل هیلتون بورلی هیلز گرفت، چنین خاصیتی داشت.

واکنش ها به نخستین جایزه گلدن گلوب سینمای ایران چنان از روی دلخوشی و شادی است که اختلافات به شکل موقت فراموش شده است. معاون امور سینمایی احتمالا برای نخستین بار از «قضاوت بخردانه»ای گفته که سینمای ایران را سربلند کرده و عباس کیارستمی از خاصیت امیدبخش جایزه فرهادی گفت.

فرمان آرا هم برای فرهادی دعا کرده از گزند تنگ نظران درامان باشد. انجمن منتقدان و دبیر جشنواره فجر هم جداگانه موفقیت فرهادی را تبریک گفته اند.
    [IMG][/IMG]

*شمقدری : هر بارقه ای از این گنجینه فرهنگی بی شک چشم ها را خیره خواهد کرد و اگر حجاب ها و موانع و تعصب ها کناری برود هر روز شاهد اقبال و توجه دیگران به آثار فرهنگی و تولیدات سینمایی ایران خواهیم بود. آقای اصغر فرهادی توانست از حجاب ها و موانع بگذرد و قضاوتی بخردانه فیلم او را بر سکوی برگزیده ها بنشاند. این موفقیت را به وی و جامعه سینمای ایران و مردم خوب کشورمان تبریک می گویم.»

[IMG][/IMG]

* کیارستمی : این جایزه در فضایی که بر سینمای کشور حاکم شده، همچون یک نور امید بود، این جایزه تا حدودی توانست به جامعه هنرمندان کشورمان که پس از بسته شدن خانه سینما ناامید شده بود، روحیه بدهد. من امیدوارم در این شرایط این جایزه بتواند تا حدودی ناامیدی کسانی که در صنعت سینمای ایران مشغول به کارند را بهبود بخشد و مقامات ایرانی نیز با این جایزه با صنوف سینمای ایران مهربان تر باشند.»

[IMG][/IMG]

* احمدرضا درویش : «در هنگامه ای که «خانه سینمای ایران» در معرض توفانی سهمگین قرار دارد، کسی در سویی دیگر، با انتشار محبت و راستی بر پرده نقره ای، همه را به ساختن و پرهیز از سوزاندن، دعوت کرده است. کسی که بر بام سینمای جهان، بغضش را پنهان و به پرچم و نام وطنش مباهات می کند.»

[IMG][/IMG]

*رضا میرکریمی: موفقیت در گلدن گلوب را به موقع و شیرین می دانم و امیدوارم پیش از موفقیت «جدایی...» در اسکار، درهای خانه سینما باز شود.

[IMG][/IMG]

*مسعود کیمیایی : «آقای اصغر فرهادی عزیزم، روزگار ما با شما جان می گیرد، جان که خاموش نمی شود. از قلبم شما را تحسین می کنم، سفرها سخت هستند اما سفر دانستگی و رویا وسایل خودش را می خواهد.»

[IMG][/IMG]

*عادل فردوسی پور : «جا دارد حالا که دارم از بهترین های فوتبال حرف می زنم، موفقیت فیلم «جدایی نادر از سیمین» در کسب جایزه مهم گلدن گلوب را به همه اهالی سینما تبریک بگویم.» این تبریک روی آنتن زنده صداوسیما به فردوسی پور محدود نماند و دوشنبه شب مجری برنامه «رادیو هفت» شبکه آموزش هم در پایان برنامه، فیلم فرهادی را یک جدایی خوشایند خواند.

[IMG][/IMG]

*مسعود رایگان، رویا تیموریان، امید روحانی، پگاه آهنگرانی : گروه های بازیگری و اجرای نمایش «شرق شرق است» هم موفقیت فرهادی را تبریک گفتند و اجرای نمایش «کمی بالاتر» هم به فرهادی تقدیم شد.

[IMG][/IMG]

*بهرام رادان : از زمانیکه باهم آشنا شدیم و بارها و بارها رویاهامون رو مرور کردیم،بیشتر از یازده سال می گذره و بالاخره تو بهش رسیدی. در لحظه ای که ثبت شـد در تاریخ این مرز و بوم و من بغض کـردم از خوشحالی.

ایمان دارم که شایستگیت خیلی بیشتر از اینه و یقین دارم از این بالاتر خواهی رفت. از فرهادی عزیز تشکر کن، به خاطر اینکه دل این همه آدم رو شاد کرد و چقدر سخته شاد کردن دل این جماعت تو این روزگار لعنتی.

شاد باشید و موفق، تا همیشه... تا ابد ... آمین
    ویرایش توسط hyper neo : 19th January 2012 در ساعت 02:06 AM
    ای دوست تا هستم ندانی کیستم.آن دم که دیگر نیستم به مزارم خواهی آمدو دانی که کیستم

2. 8 کاربر از پست مفید hyper neo سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع