دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: چگونگی حفظ قالب وبلاگ

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    فلسفه
    ارسال تشکر
    3
    دریافت تشکر: 7
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض چگونگی حفظ قالب وبلاگ

با سلام. قالبی دارم برای وبلاگم که خودمم تغییراتی درش ایجاد کردم. در کل فعلا ازش راضی ام. اما نگرانم سروری که قالب رو داده به هر دلیلی دیگه از این قالب پشتیبانی نکنه می‌خواستم ببینم چطور میشه این قالب رو اختصاصی‌اش کرد که دیگه رابطه‌ای با سرورش نداشته باشه. یعنی چطور کدهای عکسشو پیدا کنم و کجا آپلود کنم و از این مسائل.
    با تشکر
    زنـدگی آن چـــه را زیسته‌ایم نیست. بلکه چیزی است که به یاد می‌آوریم تــــا روایت‌اش کنیــــــم. «مــارکـــز»

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    دریافت تشکر: 6,802
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array
    312's: جدید84

پیش فرض پاسخ : چگونگی حفظ قالب وبلاگ

مگه تو كدوم سايته؟
    به نظرم ميشه كد قالب وبلاگ رو بصورت يك فايل تكست حتي براي استفاده در يك سايت ديگه سيو و بازمصرف كرد.
    بعضي جاها هم ميشه از كل وبلاگ يك نسخه پشتيبان گرفت و روي كامپيوتر شخصي سيو كرد براي روز مبادا
    خيانت فــقـر مي آورد

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    فلسفه
    ارسال تشکر
    3
    دریافت تشکر: 7
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : چگونگی حفظ قالب وبلاگ

ببینین قسمتی از قالب ها رو عکس تشکیل میده و تعدادی کد که مبدأ شان سایتی است که قالب رو میدن و در صورت عدم پشتیبانی اون کدهایی که سیو کردی دیگه کارایی نداره
    بنا براین فکر می کنم باید منبع این عکس ها پیدا بشه و بعد در جای دیگه آپلود شن می خواستم کسی اگر بلده این مسأله را عملی تر برام بیان کنه
    با تشک
    زنـدگی آن چـــه را زیسته‌ایم نیست. بلکه چیزی است که به یاد می‌آوریم تــــا روایت‌اش کنیــــــم. «مــارکـــز»

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع